آیت الله ابو جهل شیرازی و قدقد مرغ قندی!..

 • سید عباس موسوی ـ تبریز

ما روستائیان ضرب المثلهای بسیار جالبی داریم که احیانا با ذوق و سلیقه‌ی شهرستانیها زیاد مناسب به نظر نمی رسد. ولی هر چه هست تجربه پدران ماست که نمی‌توانیم از آنها بسادگی بگذریم.وقتی فتوای آیت الله مکارم شیرازی در مورد تحریم حج امسال را شنیدم بیاد یکی از ضرب المثلهای روستائیان آذری افتادم. می گویند ـ البته با عرض معذرت ـ؛ وقتی مرغی می خواهد تخمی بگذارد می رود در جایی خودش را از چشم مردم پنهان می‌کند ولی از حماقت شروع می‌کند به قدقد کردن و داد و هوار راه انداختن، شاید بیچاره از درد زایمان گریه می‌کند، ولی هر چه هست مردم رازش را می‌فهمند!

اولین باری که آیت الله مکارم بازوهایش را بالا زد و در یک جلسه‌ی خصوصی، و در بین طلبه‌ی حوزه‌ی علمیه شیعه، اهل سنت را بزور آزمایی خواست، چون همان مرغ قندی ما آذریها رازش رسوای جهان شد. همه فهمیدند که؛ ساواکی بوده است، همه دانستند که از جمله مراجع منبوذی است که تشنه شهرت است، و همه درک کردند که بیماری روانی دارد و از عقده‌ی کمبود شخصیت رنج می‌برد، و می خواهد خود را عقل کل و سید المراجع جا زند و…

Untitledddd

ولی همانطور که مرغ ما روستائیان حاضر نیست با وجود برملا شدن رازش و از دست دادن تخمی که با هزار مکافات و درد زائیده بود از قدقد کردن باز ایستد آقای شیرازی اینبار با صدای بلندتر به نشانه تخمی بزرگتر داد و هوار راه انداخته و حرفهایی گنده‌تر از شکل و شمایل مبارکشان ایراد کرده‌اند.

ایشان اینبار ـ البته باز هم با عرض پوزش ـ مرا بیاد ابوجهل انداختند که مردم را از رفتن بحج می‌ترسانید تا مبادا صدای توحید و یکتاپرستی را از رسول خدا (صلی الله علیه و سلم) بشنوند. درد آقای مکارم اینست که علما و جوانان و روشنفکران ایرانی پس از رفتن به حج ـ چون این حقیر ـ کلا از خرافات مذهب شیعه صفوی زده می‌شوند. دیگر کسی که بحج رفته نه به عتبات عالیه می‌رود و نه سر سجده بر قبرهای مجلل مشهد و قم و نجف و کربلا و… بزمین می‌مالد! و نه جریمه و یا جزیه‌ی «خمس» بخاطر مسلمان بودنش به مراجعی چون آقای شیرازی پرداخت می‌کند. اصل ماجرایی که آیت الله‌ را خون جگر کرده این است نه آنفولانزا!

باور ندارید اعترافات آقای قزوینی را ببینید:

اگر آنفولانزای خوکی حقیقت دارد و در تجمعات منتشر می‌شود پس چرا آیت الله معظم سفر به عتبات عالیه و روضات مشهد و قم و نجف و کربلا و غیره را حرام اعلام نمی‌کنند؟! (و البته بر کسی پوشیده نیست که این مزارها بزرگترین مراکز فحشا و ترویج صیغه هستند. و از آمار 19 هزار و 435 نفر مبتلا به ایدز ثبت شده در کشور بیشترین آنها در این مراکز فحشا بسر می‌برند!!) .

جواب این پرسش را تنها از حسابهای بانکی و ثروتهای ملیارد دلاری مراجع می‌توان دریافت کرد.

 

آنفولانزای خوکی بین حقیقت و کسب و کار:

 

وقتی حجم گسترده‌ی تبلیغات بر علیه آنفولانزای خوکی و معرفی آن بصورتی بسیار وحشتناک و ایجاد ترس و رعب در مردم را در رسانه های عمومی جهان دیدم. ناخودآگاه با خودم گفتم: خدایا آیا خوک از اختراعات قرن 21 است؟! مگر از روز خلقت تا حالا در جهان خوکی آنفولانزا نگرفته بود؟! پس چرا امروز این وبا و بیماری مهلک بر سر زبانها آمد؟!

این پرسش در ذهنم تجارت و کاروبار شرکتهای داروسازی و روشهای بسیار خبیث و غیر انسانیشان در بدست آوردن ثروت را زنده کرد.

پیش از این همین شرکتها وباها و بیماریهایی چون سارس و انفولانزای گاوی و انفولانزای مرغی را بسیار کشنده اعلام کردند و از پشت آن ملیاردها دلار بجیب زدند.

انفولانزای مرغی آخرین وبای جهان براندازی بود که هنوز ترس و وحشتش از دلهای مردم پاک نشده و با بیماری جدید آنفولانزای خوکی همخانواده است، را در اینجا با هم مروری می کنیم.

شاید جالب باشد بدانید تنها در آمریکا سالانه 25 تا 50 ملیون شخص دچار بیماری آنفولانزای عادی که به آن هیچ اهمیتی داده نمی‌شود، می‌گردند. از این عدد 150 تا 200 هزار بیمار در بیمارستانها بستری می‌شوند. که از بین آنها 30 تا 40 هزار بیمار بر اثر شدت بیماری جان می‌دهند.

وبنا به گزارشات سازمان بهداشت جهانی پس از آنهمه جنجال در مورد آنفولانزای مرغی از روز انتشار بیماری تا 15/مه/2009م در تمام جهان تنها 261 نفر از این بیماری جان داده اند!!

یعنی شاید کمتر از یکدهم اشخاصی که در درگیریهای خیابانی مأموران دولت پس از انتخابات اخیر با ملت در کشور جانشان هیزم سیاستهای آخوندهای خودخواه و دیکتاتور شد!!

 

پس پشت صحنه‌ی اینهمه تبلیغات و ایجاد رعب و وحشت در مردم چه کسانی قرار دارند؟!

 

اگر بدانیکه داروی تامی فلو (Tami Flu) بعنوان تنها علاج بیماری انفولانزای مرغی را شرکت  Gilead { که وزیر دفاع سابق آمریکا دونالد رامسفیلد تا سال 2001 مدیر آن بود و از بزرگترین سهامداران آن است}، تولید می کند. و اینکه فایده‌ی خالص این شرکت در طول ده سال؛ از سال 1994م از 75 سنت به 14 دلار تا 2004م رسید. وپس از ایجاد جو وحشت و رعب از این بیماری و اینکه نسل بشریت را از زمین برخواهد کند در مدت تنها چند ماه این رقم به 50 دلار رسید!! و در اوت 2008م قیمت این دارو از سقف 57 دلار نیز تجاوز کرد!! و وقتی بسیاری از مردم متوجه شدند که قصه تنها یک بازار سازی است و سر و صدای تبلیغات افت کرد امسال قیمت این دارو تا 35 دلار کاهش یافت!..

وبدون شک مدیران منظمه‌ی بهداشت جهانی که طبل در دست با سر و صدایشان مردم را از این بیماری می‌ترسانیدند و جوی از رعب و وحشت در جهان قائم ساختند از آید این تجارت بی بهره نبوده‌اند!!..

وامروز همین بازی با آنفولانزای خوکی است. و در حالیکه در مکسیک اولین کشور صادر کننده‌ی بیماری، دولت دست باندهای تجارت دارو را خواند، و همه پیشگیریها و اجراءات و قوانین استثنائی در مقابله با بیماری را کنار گذاشته و زندگی را به روال معمولی آن بازگردانید، چه شده است که به اصطلاح عاقلان (!!) کشورهای ما کاسه‌ی داغتر از آشند!.. و آخوندهای ما نخود هر آشی!!..

تازه چه شده که این مراجع بجای اینکه مانع هجوم ملیونی مردم از رفتن به قبرهای مجلل و کاخها و قصرهای شاهانه‌ای که بر قبرهای ائمه‌ی زاهد و پارسا بنا شده،  شوند. حاجیان و عاشقان درگاه الهی را از رفتن به حج و عمره باز می‌دارند.

مگر این آیات عظام ـ البته بسیار عاقل و دانا و هوشمند (!!) ـ نمی دانند که در روزهای حج امسال، حرارت شهر مکه و مدینه از 45% نیز تجاوز می‌کند، و با توجه به آنچه متخصصان اینگونه بیماریها به آن دست یافته‌‌اند فرصت انتشار و حتی زندگی برای میکروب (H1N1-A) این بیماری کاملا ناممکن است؟!…

دیگر اینکه جامعه‌ی ما با هزار و یک آنفولانزا دچار است، چرا مراجع ما آنها را تحریم نمی‌کنند؟!..

چرا مراجع حرفی از آنفولانزای دزدی و چپاول ثروتهای عمومی توسط دولتمردان نمی‌زنند؟!..

چرا مراجع از آنفولانزای 18.5 ملیارد دلار نائب امام زمان که در ترکیه لو رفت حرفی نمی‌زنند؟!..

چرا مراجع از آنفولانزای یک ملیارد و ششصدر ملیون دلاری مجتبی خامنه‌ای که در لندن توقیف شد حرفی بمیان نمی‌آورند؟!

چرا مراجع از آنفولانزای لوطی گری و زنا و فاحشه و تجاوز جنسی در زندانهای جمهوری! اسلام شیعیان صفوی ! حرفی نمی‌زنند؟!

چرا مراجع از آنفولانزای شذوذ اخلاقی سربازان امام زمان ـ بسیجیان و پاسداران یکبار مصرف ـ حرفی نمی‌زنند؟!

چرا مراجع آنفولانزای فساد اداری و رشوت خوری را زیر سؤال نمی‌برند؟!

چرا مراجع آنفولانزای اختلاس و جیب بری مردم توسط آیت الله ها و مراجع که آنرا «خمس» می‌نامند را تحریم نمی‌کنند؟!..

با توجه به آنچه رفت حقیقت آیت الله مکارم بار دگر افشا شد و رازش رسوای آدم و عالم…

 

Advertisements

No Responses Yet

 1. anfolaanzaaye khooki bimaarie jadid nist, agar taarikhe Espania raa bekhaani dar dahe 20 yaa pishtar milion haa ensaan az in tarigh mordand

 2. شاید جالب باشد بدانید تنها در آمریکا سالانه 25 تا 50 ملیون شخص دچار بیماری آنفولانزای عادی که به آن هیچ اهمیتی داده نمی‌شود، می‌گردند. از این عدد 150 تا 200 هزار بیمار در بیمارستانها بستری می‌شوند. که از بین آنها 30 تا 40 هزار بیمار بر اثر شدت بیماری جان می‌دهند.

  وبنا به گزارشات سازمان بهداشت جهانی پس از آنهمه جنجال در مورد آنفولانزای مرغی از روز انتشار بیماری تا 15/مه/2009م در تمام جهان تنها 261 نفر از این بیماری جان داده اند!!

  یعنی شاید کمتر از یکدهم اشخاصی که در درگیریهای خیابانی مأموران دولت پس از انتخابات اخیر با ملت در کشور جانشان هیزم سیاستهای آخوندهای خودخواه و دیکتاتور شد!!

 3. بي زحمت اگر با كلمات و اصطلاحات فقهي آشناييت نداريد اين طوري در مورد فتوا نظر ندهيد

 4. ظاهرا نویسنده محترم از برادران اهل تسنن هستند من فکر میکنم دعوت به مناظره امر معقولی باشد پیشنهاد میکنم چون یک اقلیت به حساب می ایید منطقیتر والبته مودبانه تر مطلب بنویسید ضمنا به فرموده قران اگه راجع به چیزی که علم کافی ندارید صحبت نکنید متشکرم

 5. صحبت هایتان خیلی جالب است! آیا می دانید مصر که کشوری سنی است حج را تحریم کرده؟! آیا می دانید اکثر مبتلایان به این نوع آنفولانزا از سفر حج برگشته اند؟! آیا می دانید که در قرآن صراحتاً از «خمس» نام برده شده است؟!
  خواهش می کنم شما که طبق گفته دکتر شریعتی پیرو تشیع صفوی نیستبد این گونه گستاخانه به شخصیت های بزرگ حمله ور نشوید!

 6. اى موجود نجس اسم مبارك شهيد دكتر على شريعتى رو ديكه هيج وقت به زيون نيار كه كه بعد از 30 سال تنش تو قبر ميلرزه…
  اكه حتي يكي از سخنان ايشون رو شنيده بودي,
  از ايشون براى حمايت از دولت كودتا و حاميانشان ياد نميكردي اي ابلح فريب خورده…

 7. اولا که ابله می نویسن نه ابلح !!!!
  دکتر علی شریعتی هم موافق این قضیه فحاشی نیستند مطمئنا !

  فکر می کنم دوست نویسندمون اصلا نه پزشکی سرشون می شه نه ریاضیات و نه تحلیل مسائل …
  شما اون روزی که اینا رو نوشتی روز بدی داشتی ، نه ؟

  آخه مگه تعداد مرگ و میر مهمه ؟!!!
  می دونی چند نفر از نیش زنبور در سال میمیرن ؟!
  عزیز من Morbidity، Mortality، Virulence، … کلی فاکتور برای یک عامل بیماری مطرحه و از روی اینا خطرناک بودن یا نبودنشو می سنجند !
  من نمی دونم تو این دانشگاه چی به شما یاد می دن ؟؟!
  یعنی این همه آدم نمی فهمند و شما احساس مسئولیتت گل کرده که بیای این حقایق رو که رو دلت قلمبه شده بود بگی که بقیه هم متوجه بشن چه اشتباهی دارن می کنن!!؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: