• برترین نوشته‌ها

 • دیدگاه‌های اخیر

  مهسا در پرت شدن یک دختر دانشجو از طبقه…
  زینب در سوء قصد به زهرا رهنورد در روز…
  زینب در سوء قصد به زهرا رهنورد در روز…
  مرضیه در سوء قصد به زهرا رهنورد در روز…
  دانشجو در عکس : اين تصاوير را خبرگزاری د…
 • Advertisements

گاف جدید احمدی‌نژاد: شکنجه‌ها کار دشمن است

محمود احمدی‌نژاد که امروز به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران سخن می‌گفت، اقدامات خلاف در بازداشتگاه‌ها را «سناریوی دشمن» نامید و خواستار «برخورد جدی» با کسانی که آن‌ها را «سران جریان و عوامل اصلی اغتشاشات» خواند شد.
محمود احمدی‌نژاد می‌گوید که حمله به کوی دانشگاه و «اقدامات خلاف در بازداشتگاه‌ها» توسط «وابستگان به جریان براندازی» انجام شده و بخشی از اجرای سناریوی «دشمن» بوده‌است.

f_erter105m_006ee17


وی در ادامه سخنرانی امروز خود افزود: «ساحت نیروهای انقلاب و نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی و اطلاعاتی ما از این گونه اقدامات شرم‌آور مبرا است.»
در هفته نخست پس از انتخابات، نیروهای امنیتی و انتظامی با حمله به کوی دانشگاه تهران، دانشجویان معترض به نتایج انتخابات را مورد ضرب و شتم قرار دادند.
بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌ها که مورد تأئید مقامات رسمی ایران نیز قرار گرفته‌است، بسیاری از بازداشت‌شدگان اخیر مورد شکنجه قرار گرفته‌اند. مهدی کروبی، دبیر کل حزب اعتماد ملی نیز هفته گذشته اسنادی مبنی بر تجاوز جنسی به برخی بازداشت‌شدگان اخیر منتشر کرده‌است.
آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران پس از انتشار خبر کشته شدن فرزند یکی از نیروهای محافظه‌کار در بازداشتگاه کهریزک، دستور تعطیلی این بازداشتگاه را صادر کرد.
آقای احمدی‌نژاد در بخشی از سخنرانی خود گفت: «مطمئن باشید نفوذی‌های جریان برانداز در سناریوی دشمن فساد کردند و این گونه اقدامات را انجام دادند.»
وی از مسئولان امنیتی و قضایی درخواست کرد: «با کسانی که در لباس دوست دست به این اقدامات غیرانسانی زدند با آن‌ها بدون گذشت و با قاطعیت برخورد شود چرا که این افراد دو خیانت مرتکب شدند اول این‌که به مردم ضربه زدند و دوم چهره پاک نظام جمهوری اسلامی را مشوش کردند.»

محمود احمدی‌نژاد خواستار «برخورد جدی» با کسانی که آنها را «سران جریان و عوامل اصلی اغتشاشات» خواند شد
آقای احمدی‌نژاد همچنین خواستار «برخورد جدی» با کسانی که آنها را «سران جریان و عوامل اصلی اغتشاشات» خواند شد و گفت که این افراد «خط دشمن» را پیاده کرده‌اند.
وی ادامه داد: «مبادا عناصر اصلی اغتشاشات از مصونیت و امنیت برخوردار باشند و فقط عناصر فریب‌خورده مجازات شوند.»
هفته گذشته تارنمای نوروز از ارائه طرح بازداشت میرحسین موسوی، مهدی کروبی و ۹ تن دیگر از سران اصلاح‌طلب در شورای امنیت ملی خبر داده بود. بنا به این گزارش با وجود اصرار محمود احمدی‌نژاد به اجرای این طرح، مقامات ارشد جمهوری اسلامی با اجرای آن مخالفت کرده بودند.
آقای احمدی‌نژاد معترضان به نتایج انتخابات را «فریب‌خوردگانی» دانست که در سناریوی «دشمن» بازی کرده‌اند و افزود: «در این اتفاقات به عده‌ای از مردم آسیب وارد شد و برخی از مردم کشته شدند و این ناجوانمردانه‌ترین نحوه برخورد با ملت ایران و انتخابات پاک ملت ایران بود.»
مقامات جمهوری اسلامی تا کنون کشته شدن نزدیک به ۳۰ نفر را در جریان اعتراضات اخیر تأئید کرده‌اند. کمیته پی‌گیری وضعیت بازداشت‌شدگان ستادهای مهدی کروبی و میرحسین موسوی از مرگ دست‌کم ۶۹ نفر در این رویدادها خبر داده‌است.
محمود احمدی‌نژاد با بیان این‌که حوادث پس از انتخابات تلخ بود، نتیجه آن را «شیرین» دانست و گفت: «عده‌ای مردم بی‌گناه آسیب دیدند اما بدخواهان رسوا شدند.»
آقای احمدی‌نژاد افزود: «بسیجی‌های ما در خیابان‌ها فداکارانه کتک خوردند اما مراقب حقوق و اموال عمومی بودند تا مبادا به کسی آسیبی نرسد، آن‌ها کتک خوردند اما صدایشان درنیامد.»
این سخنان آقای احمدی‌نژاد در حالی بیان می‌شود که تصاویر ویدئویی و عکس‌های پرشماری که از جریان سرکوب معترضان پس از انتخابات در دست است روایتی دیگر از درگیری‌ها را نشان می‌دهد.
این تصاویر که در رسانه‌های سراسر جهان به کرات پخش شده‌است صحنه‌های ضرب و شتم راهپیمایان، دستگیری آن‌ها با اعمال زور، و تخریب خودروهای شخصی توسط نیروهای بسیجی و دولتی را نشان می‌دهند.
آقای احمدی‌نژاد با بیان این‌که «دشمنان» در صدد راه‌اندازی انقلاب مخملین در ایران بودند، گفت که آنها هم در انتخابات و هم در حوادث بعد از آن شکست خوردند.

محمود احمدی‌نژاد: وزیر خارجه بریتانیا گفته‌بود این بار کار نظام جمهوری اسلامی را تمام خواهیم کرد
محمود احمدی‌نژاد گفت: «در این انتخابات امید دشمنان این بود که با پول، رسانه‌های مختلف و کارشناسانی که توانسته بودند انقلاب‌های رنگین را در نقاط دیگر دنیا هدایت و پیروز کنند، به اصطلاح کار را در ایران تمام کنند.»
وی ادامه داد: «یکی از وزرای خارجه کشورهای دوست به ما گفت که وقتی به وزیر خارجه استعمار پیر گفته‌ام که چرا در امور ایران دخالت می‌کنید، او گفته‌است که این بار کار نظام جمهوری اسلامی را تمام خواهیم کرد و وقتی به او گفتم که شما انقلاب و رهبری و مردم ایران را نمی‌شناسید، او می‌گفت این دفعه همه چیز را حساب کرده‌ایم.»
محمود احمدی‌نژاد انتخابات ریاست جمهوری را «پاک‌ترین و سالم‌ترین» انتخابات عنوان کرد و مدعی شد که معترضان به نتایج انتخابات، هیچ سندی مبنی بر تقلب در انتخابات ارائه نکرده‌اند.
وی ادامه داد: «متهم کردن دولت و نظام به دروغ و تقلب یک ابزار شناخته‌شده جنگ روانی برای توطئه‌گران است.»
مهدی کروبی و میرحسین موسوی دو نامزد اصلاح طلب در نامه‌هایی جداگانه دلائل خود برای به رسمیت نشناختن نتایج انتخابات و اعمال تقلب در برگزاری انتخابات دهم ریاست‌جمهوری را به مقامات ذی‌ربط ارائه کرده‌اند

zamaaneh.com/

Advertisements

No Responses Yet

 1. موسوی خائن اعدام باید گردد

 2. Dige enghadr dorough goftan ke dige alan nemitounan khodeshouno jamo jour konano poshte ham souti midan va dar javabe «pwer of love» bayad begam ke : toye khaene … bayad edam beshi na mousavi

 3. جرا حرفها را سانسور میکنید ما حرفاشو از tvشنیدیم

 4. چون تیغ بدست آری مردم نتوان کشت
  نزدیک خداوند بدی نیست فرامُشت
  انگشت مکُن رنجه به درکوفتن کس
  تا کس نکند رنجه به در کوفتنت مُشت

 5. power of loveتو باید چی بشی تو حتما باید ترور بشی

 6. ba ettefaghati ke to in modat oftade daram fekr mikonaam ke esraeiliha che adamhaie bashar dosti hastan .
  akhe midonid oona hade adgalesh ba mardome khodeshon bad ta nemikonan.

 7. مرگ بر دولت دیکتاتوری

 8. to chi migi ?? ( power of love !! beshin sare jaat ! basiijie kalle khar !

 9. همه این شکنجه ها و کشته های اخیر بر گردن موسوی خائن است.

 10. مرگ بر سران دیکتاتوری ایلامی

 11. مرگ بر دیکتاتور خاک بر سرتون که چشمهای کورتون نمیبینه چه بر سر جامعه و ملت اومده
  در کشور ما سرب سوزان است پاسخ گر بپرسی از عدالت
  هر ره دیگر بود مسدود جز راه رذالت

 12. این کسانی که موسوی و جنبش سبز را خائن می دانن اگه خودشون و خواهرشان را داخل زندان … کرده بودن حالا میدونستن حق با کیه(جناب اراکی وpower of love).

 13. ما هستیم
  ما هستیم
  ما هستیم
  ما هستیم
  ما هستیم
  ما هستیم
  ما هستیم
  ما هستیم
  ما هستیم

 14. گاف نه.
  وقاحت!

 15. از ايشون توقع بيشتري هم مگه دارين ؟

 16. power of loveخاک تو سر ت کنن که چشمت رو روی حقایق بستی اگه عقل داری فکر کن(شک دارم)

 17. موسوی خائن به منافع ملت ایران

 18. fبا عرض تاسف باید بگم که ملت ما قربانی یک جنگ سرد فرقه ای تمام عیار است چون این رزیم بهترین مبارز علیه یک میلیارد مسلمان پیرو رسو ل الله است و تا زمانی که غرب به خصوص انگلیس به اهداف خود نرسد دست بر نمی دارند البته خداوند مکر شان را به خودشان باز میگرداند

 19. چه قدر بد بخت شدیم که به موسوی قانع شدیم.مرگ به کسی که به جمهوری اسلامی ایران مربوطه.

 20. آقايان جنگ لفظي بيهوده روتموم كنيد.بقول پروين اعتصامي كه سالهاقبل ازانقلاب اشعاري دروصف اين رژيم سروده: اين گرگ سالهاست كه باگله آشناست…همه باهم متحدبشيدبرعليه هركسي كه حريم اسلام وملت بزرگ ايران رومي شكنه.

 21. آقای «خسته از اسلام»
  اسلام رابطه ی تو است با خدای خودت پس این رابطه را به خاطر یک مشت انسان ریا کار خراب نکن..

 22. من فقط 1 جمله ميگم

  روز قدس همه چي معلوم ميشه

  كه كي به كي سيلي ميزنه

 23. […] گاف جدید احمدی‌نژاد: شکنجه‌ها کار دشمن است محمود احمدی‌نژاد که امروز به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز […] […]

 24. فعلا كه 65% از نمايندگان هم با خود ايشون مخالفن اين كه ما ديديم خيلي حالش بد بود سكته نكنه خوبه

 25. واقعاً باید برای بعضی ها تأسف خورد که هنوز هم نفهمیدن که خود موسوی هم بازیچه و فریب خورده یه عده بوده …

  دوستان این حقیقته …
  موسوی شخصیتی ساده لوح دارد …
  و هنوز هم گیر توهماتی است که قبل از انتخابات عده به او وارد کردند …

 26. امیدوارم اونایی که از احمقی نژاد دفاع میکنن یه روزی اتفاقی بازداشت بشت و بهشون تجاوز بشه تا بفهمن که از کی دارن دفاع میکنن.

 27. به نام خدا
  سلام!
  سبز یعنی استقامت تا بهار.
  منتظر حضور سبز و دیدگاه های سبز تر شما در تارنمایم هستم.
  http://www.mirhusseincafe.wordpress.com

 28. دوست من ، بزرگترین دشمن ما امروز کسانی هستند که مردم و به دو دسته خودی و غیر خودی تقسیم کردند،صرف نظر از صف بندی های سیاسی،مذهبی و … هنگامی که دو جناح سیاسی یکی در جهت کسب و دیگری انحصار در قدرت از هیچ رفتار کثیفی امتناع نمی کنند، من و شمای هموطن،دگر اندیش و مذهبی،راست و چپ،شیعه و سنی،سنتی و نوگرا …. هرگز نباید به یکدیگر توهیم کنیم،که توهین مهر شما را از دل من،و مهر مرا از دل شما می زداید.بر روی هم تیغ نکشیم که بسیار قدرت ها،دولت ها،دین ها و آیین ها آمده و رفته اند اما آنچه باقی است،عشق است و وطن و هموطن

 29. اینقدر درطی ریاستش و مخصوصامناضره ها سوتی می دادومی ده که دیگه برای برای همه عادی شده مگه نه اینکه یکشب می گفت 16 درصدتورم داریم وفرداش می گفت نباید بیکاری رو با تورم جمع کنیمچون 25 درصد تورم داریم ؟؟؟؟!!!!!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: