افشای نام یک قربانی دیگر : «سعیده پورآقایی» قربانی جنایت بسیجیان؛ پس از تجاوز با اسید سوزانده شد

aghaee

براساس خبر دردناک تازه ای که موج سبز آزادی منتشر کرده، حاکی از آن است که یک دختر دیگر، همچون «ترانه موسوی»، قربانی جنایت‌پیشگی برخی بسیجیان شده و پس از آن هم جنازه‌ی وی با اسید سوزانده شده و در نهایت بدون حضور خانواده‌اش به صورت مخفیانه در قطعه 302 بهشت زهرا دفن شده است. جالب است؛ تقدیر این بوده که خبر این جنایت، درست در روزی منتشر شود که دولت کودتا نمایش تشکیل کابینه را در دستور کار دارد؛ دولتی که بی‌اغراق با خون‌ریزی و جنایت بر سرکار آمده است.

——————————–
سایت موج آزادی: یک دختر دیگر، همچون «ترانه موسوی»، قربانی جنایت‌پیشگی برخی بسیجیان شده و پس از آن هم جنازه‌ی وی با اسید سوزانده شده و در نهایت بدون حضور خانواده‌اش به صورت مخفیانه در قطعه 302 بهشت زهرا دفن شده است. جالب است؛ تقدیر این بوده که خبر این جنایت، درست در روزی منتشر شود که دولت کودتا نمایش تشکیل کابینه را در دستور کار دارد؛ دولتی که بی‌اغراق با خون‌ریزی و جنایت بر سرکار آمده است.
سعیده پورآقایی)(آمایی( دختر جوانی است که اکنون پیکر او در یکی از قبور گمنام قطعه 302 بهشت زهرا دفن شده است. سعیده پورآقایی تنها فرزند جانباز شهید عباس پورآقایی )آمایی( است که در یکی از شب‌های پس از کودتا در حالی که به الله اکبر گفتن شبانه بر پشت بام خانه‌شان در خیابان دولت تهران مشغول بود، از سوی نیروهای لباس شخصی وابسته به بسیج دستگیر شد و پس از 20 روز جنازه او در یکی از سردخانه‌های جنوب تهران از سوی مادرش شناسایی شد. اما مسئولان ذی‌ربط از تحویل جنازه به مادرش خودداری کردند و حالا پس از هفته‌ها بی‌خبری خانواده‌اش مطلع شده‌اند او به صورت مخفیانه در قطعه 302 بهشت زهرا به خاک سپرده شده است.
خانواده سعیده طی هفته‌های اخیر به شدت تحت فشار بودند تا از افشای ماجرا خودداری کنند. اما بالاخره سکوت درباره این ماجرا شکسته شد و ماجرای تاسف‌برانگیز ظلمی که بر این فرزند شهید رفته، از سوی برخی افراد مطلع، شرح داده شده است.
به گفته‌ی مطلعان، سعیده پورآقایی پس از بازداشت مورد تجاوز وحشیانه قرار گرفته و سپس به قتل رسیده است. متجاوزان جنازه‌ی وی را از زانو به بالا در اسید سوزانده‌اند تا آثار این جنایت شنیع به صورت کامل از بین برود. سپس خانواده‌ی وی تحت فشار قرار می‌گیرند تا علت مرگ دخترشان را بیماری شدید کلیوی اعلام کنند.
این موضوع در حالی اتفاق می‌افتد که جنازه‌ی سعیده اساسا به خانواده تحویل نشده است و شنیدن خبر بیماری سعیده موجب تعجب اقوام وی شده است که اطمینان دارند سعیده سابقه‌ی هیچ نوع بیماری نداشته است؛ و همین دروغ بود که در نهایت به افشای ماجرا منجر شد.
لازم به ذکر است که برخی اطلاعات تازه که به محض تکمیل منتشر خواهد شد، نشان می‌دهد اکثر کسانی که به صورت مخفیانه و بی‌نام و نشان در بهشت زهرا دفن شدند، دخترانی هستند که مورد تجاوز وحشیانه‌ی نیروهای امنیتی و شبه نظامی قرار گرفته‌اند و دفن شبانه و غیرقانونی آن‌ها نیز برای جلوگیری از افشای ابعاد جنایات رخ داده صورت گرفته است.
همچنین جدا از این قبرهای بی‌نام و نشان، از وجود یک گور دسته‌جمعی در نزدیکی بهشت زهرا مطلع شده ایم که به محض تایید و دریافت جزئیات بیشتر، این گزارش

Advertisements

No Responses Yet

 1. ببند خفه شدیم
  خسته نمی شید از این همه خزعبله سر هم کردن ؟!؟
  جدی چقدر میگیرین این چرندیات رو سمبل می کنید ؟!؟
  همین!

 2. این قدر منو نخندونید.بابا من خودم تو کار ه خبرم .این دری وری هارو بجه 5سالم باور نمیکنه.قضیه اون آشه شده ها.ملا نصرالدینه.

 3. salam namak. che ghadram behet namak miad. khob age be ma ham karte basije fa@l midadn va har ja ke eshghemoon mikeshid estekhdam mishodimo har vaght vam mikhastim behemoon midadano tahsil too daneshgah too har shahri vasamoon momken mishodo sarbazimoon nesfe nesf mishodo kesi kari be karemoon nadasht oon vaght migoftim in chiza charandiate . akh ghorboonet besham namak . namakiaaaaaaaaa. hehe hehe hehe

 4. heyfe esme rasool ke toe . are bache 5 sale bavar nemikone chon vaghean 5 saleshe bachast nemifahme . vali kheily az mardom ke aksariate mardomo tashkil midan bavar mikonan aziz . chera hich vaght ba khodet in soalo nakardi ke rooze bade entekhabat khode roosie havapeymae shakhsi mifreste tehran ke ahmadi nejado bebaran roosie .ahmadi nejad maloome az ki dare khat migire

 5. من باور کردم
  26 سالمم هست

 6. من وظیفه خودم می دونم از همین جا به خانواده سعیده تسلیت بگم و اینکه ما هستیم تا آخرین قطره خون مون

 7. بابا ول کنید یه ذره ظرفیت باخت داشته باشید چقدر دروغ ؟!!!1111

 8. سایت شما در چه فکریه؟ ایران پر از بسیجیه (اونم از نوع کله خر……….)
  هه هه هه…..

 9. دیگه این دروغ ها تکراری شده اند. خود ترانه موسوی هم را در تلویزیون حاضر شد و نشان داد که خبر دروغ است.

 10. خاک بر سرتون با این خالی بندی های تابلو

 11. حقیقت نیوز …..
  یک خلی بود که اومد ادعا کرد که نمیدونم این ها سیاه رو سفید نشون می دهند … اینها به مردم دروغ می گویند ..
  بیا آقای موسوی این هم سایت طرفدار تو که مثل نقل و نبات دروغ می نویسن . حالا کی دروغ میگه … کی میخواد سیاه رو سفید نشون بده …..
  واسه سادگیت متاسفم که خیلی خر شدی ….
  حالا هم که فهمیدی موضوع چیه … رفتی تو لاک خودت …

 12. سلام
  اين KKKKK ظاهرا مغز توي كله ات نيست. هر روز مياي اينجا كه چي؟
  تو كه ميدوني اين سايت طرفدار آقاي موسويه پس چرا مياي؟
  واقعا واست متاسفم
  به اميد روزي كه حق نمايان بشه و شما KKKKK و امثال شما روسياه بشين.

 13. جواب دوستان احمدينژادي . . . بستيم بازم خفه شدي بچه بسيجي چقدر ميگيري با اون ريشاهت خايمالي حاج اقاهارو كني شماها باورتون نميشه حتما بايد مادر يا خواهر خودتون باشه تا باور كنيد بعد از اون انقدر احمق هستيد كه اگه بگن اين كار جنبش سبز باور ميكنيد
  پاسخ

 14. واقعا باعث شرمه دولتی که همه چیزش با دروغه بهتر از این هم نمیشه انتظار داشت

 15. حالا هروقت ما بسیجیهای ذوب در ولایت اومدیم و تو تلویزیون نشون دادیم که ایران فقط 2 تا سعیده پور اقایی داره که یکیشون زنده س ودیگری هنوز بدنیا نیومده باورتون میشه که دروغ میگین.

 16. حیلی متاسفم برای همه ملت ایران که باید چنین خواهر و برادر کشی کنن و به سر هم دیگر بندازن حتما این کشتها توی بهشت زهرا اتفاقی بوده و هیچ کس اطلاعی نداره

 17. مرگ بر موزدور بسيجي

 18. از آقايون بسيجي خواهش ميكنم گوه زيادي نخورن.شما بهتره بريد خايه مالي كنيد.

 19. متاسفم که امثال شما شناسنامشون ایرانی هستش شما باید اصالتتو لبنانی و فلسطینی باشه
  کاری که شماها و سرکرده شما آشغالها میکنین حتی حیوان هم اینطوری نیست
  از خود خامنه ای سگ صفت گرفته تا توی بسیجی کاسه لیس خایمال آشغال همتون یه گوهین
  ننگ بر شما و مرگ بر رهبرتون.
  امیدوارم یه روزی ترتیب خواهر و مادرتون رو جلوی چشتون بدن

  درود بر تمام خواهران شهیده و برادران شهید راه آزادی

 20. مرگ بر بسیجی مزدور

 21. در صورتی که اسمی موجود نباشد بالاخره اگر معتاد بوده اند و مرده اند ( ادعایی که شده ) گواهی فوت پزشکی قانونی ای ، عکسی از جنازه یا . . . باید موجود باشد .
  یادم است روزگاری عکس جنازه هایی که هویت آنها معلوم نبود را در روزنامه برای شناسایی می انداختند .
  ضمناً هم بسیجیان و هم اصلاح طلبان خوب و بد دارند و از دوستان خواهش می کنم اصل ماجرا را که توسط عده ای اوباش طراحی شده به اسم همه بسیج ننویسند . من دوستان بسیجی ای دارم که بچه های روشنی هستند . آدم سطحی هم بین بسیجیها هست .

 22. طمئنم همه راست میگن بجز این آخوند های صیغه ای وقتی مسجد شیخ فیض را شهید کردن در روزنامه دولتی نوشته بود این خبر کذب محز است روزی خواهد رسید که حقیقت را از زبانتان خواهیم شنید.

 23. اصلا امام زمانی که نمایندش این رهبر و این رئیس حمهور باشن بهتره که همون ته چاه جمکران بمونه…!

 24. اگر خبر با منابع معتبر تری ذکر میشد (هر چند میدونم نمیشه )اونوقت این عوضیا که چشماشون روی حقیقتها بسته است گه زیادی نمی خوردن .

 25. انا لله و انا الیه راجعون
  منم بسیجی بودم اونم از اون سرسختاش ولی وقتی بعضی آدما رو در راس کار دیدم از بسیجی بودن نفرت پیدا کردم حتی حاضر نشدم بخاطر پول و امتیاز و دانشگاه و اینطور چیزا ننگ بسیجی بودن به تعبیر اینارو بپذیرم
  اما عقیده دارم که بسیجی از سرسخت ترین دشمنان استکبار و استبداد و ظلم و بیداده رو این حساب افتخار میکنم که یه بسیجی هستم (البته با تعریف خودم)

 26. نکنه این هم مثل ترانه موسوی سالم و سرحال در خارج کشور زندگی می کند و اصلاً از این دروغ هایی که می گیید بی خبر باشه

 27. با سلام خدمت تمام دوستان كه نظراتشان را ثبت كردند
  ما ايراني هستيم با پيشينه طولاني و حاكي از تمدن بالا
  استفاده چنين اصطلاحات زشت آن هم در جواب همديگر شايسته يك ايراني نيست
  بازهم خواهش مي كنم از تمام دوستان نظرات خود را به دور از طرفداري يا انكار خبر اظهار نمايند
  من هم مثل همه ايراني ها دوست ندارم يك همچين خبري صحت داشته باشد خواهشمند است مدارك بيشتري ارائه نماييد

 28. salam
  شما همه در اشتباهید ، بسیجی یعی کسی که هیچ دختری به او نگاه نمی کند ، کسی که به خاطره اینکه در توجه نیست تشنه قدرت است و از اینکه دخترانی مثل سعیده یا ترانه و یا… را تحقیر و به طور وحشیانه به انها تجاوز کند لذت می برد . دختری که تا دیروز به او محل نمی گذاشت حالا بی پناه در اختیار اوست و او هم در نهایت ذلالت او را مورد تحقیر و تجاوز قرار می دهد
  وای بر شما مردمان از خدا بی خبر

 29. اگر شما به مسلمان هستيد بايد بدانيد
  كه اتهام بدون مدرك مستدل و قابل ارائه از گناهان بزرگ است
  خواهش مي كنم
  ضمن اينكه نگاه نكردن يك دختر به كسي نشانه شخصيت اوست نه نشانه شخصيت طرف مقابل

 30. بینید من نمی خوام طرفداریه کسی رو بکنم

  فقط من یه سئوال برام پیش اومده
  اونم اینه که اگه از زانو به بالای این خانم رو تو اسید سوزاندن چطور مادرش شناسایش کرده؟

  احتمال تجاوز رو رد نمیکنم ولی یه جورایی این خبر مشکل داره

 31. ببینید من خودم از کسانی بودم که به موسوی رای دادم و از بسیجی ها و خامنه ای هم بدم می آید . ولی انسان باید به حق سخن گفت و همه می دانند که این نوع خبرها آن هم همزمان با روزهای رای اعتماد دروغ است.

 32. آقايون برادر بسيجي لطف بفرمائيد اندازه دهنتون گه بخوريد من از بستگان ترانه هستم اون ترانه ايي كه تو تلويزون خواهر و مادرش رو نشون داد ترانه موسوي اصلي نبود كه عكسش تو كل دنيا پر شده بود اون دختر واقعا اسمش ترانه موسوي هست ولي اون ترانه اصلي نيست. با خانواده هاي مردم اين رفتار ها رو ميكنيد من در مورد اين دختر مطمئن نيستم ولي در مورد ترانه 100 درصد مطمئنم نميتونم بگم چه نسبتي باهاش دارم اين بيشرفها دهنمون رو بستند ولي در مورد ترانه مطمئنم اوني نبود كه تو تلويزيون نشون دادن.

 33. برادر نمك و برادران نمكدون ديگه كه زر زر اضافي ميكنن….عرضه داريد بريد درس بخونيد و پول دار شيد نه با سهميه علي يه دست وارد دانشگاه شيد و با پول خون مردم روزگار تون رو سر كنيد دهن همه هم رسته‌هاي شما ها رو بايد با مدفوع سگ پر كرد. شماها كه ادعاي خداپرستيون ميشه حتي انقدر به خدا اعتقاد نداريد كه يه روزي بالاخره بايد جواب پس بديد

 34. با كشتن ما محكمتر مىايستىم

 35. منم یکی از طرفدارای ای عتیقه محمود بودم اما الان میفهمهم چه غلطی کردم.از همه ملت معذرت میخوام….

 36. خداوند لعنت کنه ولایت شیطانی فقیه
  که ریشه بر تجاوز به نوامیس مردم و دزدی و دروغ بناء شده است
  لعنت خداوند بر ولایت شیطانی فقیه

 37. بسته ديگه احمق انقدر چرت و پرت به خورد اين افراد ساده لوح نده .اين مملكت با حرفاي شماها نه برچيده ميشه نه حكومتش تغيير مي كنه . فقط اگه خدا بخواد وآدمايي مثل شما ها رو از روي زمين برداره دنيا پر از عدل و داد ميشه .

 38. ببینید قضیه ترانه موسوی وشوی تلویزیونی بیست وسیه دروغگو که دیگه دستش رو شد

  اقای الویری را برین سرچ کنین تا دروغ پردازی این بخش خبیث خبر ساز رو بشه(یادتونه که تو انتخابات حتی مراجع معظم تقلید شیعه را مستمسک دروغ پردازی هایش قرار داد
  که خود مراجع بیانیه دادند ودروغ او را رد کردند)

  قضیه اینشهید عزیز هم در سایت رسمی پارلمان نیوز امده است

  برای شناسایی هم فقط کله ی میت سالم باشه شناخته میشه

  این کار ها از این جنایت کارها بعید نیست

  «»وما هی من الظالمین ببعید»»

  آخه اینها که تو خیابون وجلوی چشم مردم ودوربینها اینقدر قساوت وخشانت وبی رحمی میکنند خدا میدونه تو بازداشتگاههای مخفی چه میکنند
  خدا ملت مسلمان مارا از دست این اشغالگران نجات بدهد

  من تعجب مبکنم از مدافعان اینها

  بابا خود مقام معظم رهبری هم تو این سخنان اخیرشان خبر وقوع «»جنایت»» را پذیرفتند وقول برخورد قاطع دادند اونوقت شما کاسه داغ تر از آش شده ای ؟؟

 39. ازاین همه دروغ خسته نمی شید؟

 40. آدم وقتي اعمال و رفتار وحشيانه رژيم آخوندي را مي بينه كه با زندانيان(فرزندان پاك ملت ) چه رفتارهاي زشت و پليدي مي كنند ناخودآگاه ياد شعر مرحوم فريدون مشيري (كه در اوايل دهه 1360 كه تازه موج دستگيري و اعدام مجاهدين خلق و ساير فرزندان اين ملت آغاز شده بود) مي افتدكه فرمود : صحبت از پژمردن يك برگ نيست ، واي كه جنگل را بيابان ميكنند- هيچ حيواني به حيواني نميدارد روا ، آنچه اين نامردمان با جان انسان مي كنند. روحش شاد.
  روح همه شهداي راه آزادي از جمله ندا آقا سلطان ، ترانه موسوي – سعيده پورآقايي – سهراب اعرابي و …..شادباد.خواهر و برادرشهيدم قسم به خون پاكت راهت ادامه دارد

 41. آنقدر جنایات این رژیم زیاد شده و مردم با دل و سرشون آون رو می بینند و احساس می کنند که نیازی به طرفداری شما از اینها نیست.

 42. من نمی دانم ایا روزی فرا خواهد رسید که ملت ایران این واقعیت را درک کنند که چه کلاه گشادی به سرشان رفته است در طول این 30 سال من در عجبم هنوز این جماعت خوابند اما باور کنید من به این نتیجه رسیده ام هیچ کس خواب نیست بلکه همه مرده اند….

 43. واقعا هنوزم نفهمیید دیگه این کارا جواب نمی ده؟؟؟؟
  یا شایدم خودتونو زدید به …. در هر صورت جالبید.

 44. همه ی این اتفاق ها باعث میشه مملکت از وجود آدم های احمقی که از صبح تا شب میشینن پای صدای آمریکا و به حرفاشون گوش میدن پاک بشه.
  پس همون بهتر که این اغتشاشات رو برپا کنین و دولت مردمی نسل همتون رو منقرض کنه.
  ببخشید که اینقدر خشن برخورد کردم.
  D:

 45. تو اگر يكم شعور داشتي ميديدي كه از زمان شروع به كار صداي آمريكا و كانالهاي ديگه چقدر درك سياسي مردم بالا رفته.حالا چونكه پته آخوندهاي كثيف و بسيجيان كاسه ليس رو آب ميريزن بدت مياد؟

 46. ba salam
  ye soal daram az basijeha…
  vaghan khejalat namikeshan began arbabeshon ahmadi nezhade?
  khodayi kheyli kireye…
  lanat bar raheme nanash!!!

 47. این اخرین اخطار به لباس شخصی های خودسر است باجان مردم بازی نکنید

 48. بعضی از نظرات رو یک نفر اینقدر تند تند پشت سر هم نوشته و فقط اسمش رو عوض کرده که خیلی تابلو شده . تو رو خدا اگر می خوان دروغ بگید اینقدر تابلو نکنید …. حداقل مثل اون یکی رعایت هر 30 دقیقه رو بکن .

 49. درود بر دولت عدالت محور, اصول گرا و مکتبی

 50. /آخه مهرداد ميشه بگي كه اين دولت جنايتكار آخوندي چرا به فرزندان اين ملت كه به خاطر حفظ ناموسشون ريختن تو خيابونا تجاوز ميكنه؟حرفه سنگيني بود نه؟برادرا ببخشن.

 51. به خاطر حفظ ناموسشون یا به خاطر ساده لوحیشون

 52. mikham be in bache basijiae ashghal begam ye rooz hame mirizan saretoono zende zende poostetoono mikanan pas berin be fekr zan sighei bashin ke nakam nashin .oon rooz nazdike

 53. سلام
  من اهل هیچ کدوم از این دسته ها نیستم
  ولی لازم دیدم یه چیزی بگم
  حرکت مردمی برای اصلاح و تغییر برخی نواقص خوبه
  ولی من به عنوان یه جوون ایرونی خجالت می کشم در مسیری حرکت کنم که سرکرده اووون آدم هایی مثل موسوی – خاتمی یا کروبی هستند.
  خواهش می کنم چشماتون و باز کنید.
  انرژی رو جایی صرف نکنید که به هدر بره .
  این حرکت خوبه
  اگه همه بهش تعهد دارید خرابش نکنید.
  دارید از آدم های ضعیفی حمایت می کنید.

 54. خاک بر سر همه ما ایرانی که با رعایت نکردن تعادل این جوری مثل حیوون به هم می پریم بسیجی ها دزد هستن و حق وحقوق ما رو ضایع می کنن ولی راه درست توهین وتفرقه نیست هم ماها(دارو دسته موسوی و احمدی نژاد/بسیجی و ضد بسیجی)شدیم قاتل تمدن و پیشرفت کشورمون.به جای این کارا یه خورده فرهنگ سازی کنیم.

 55. lotfan khabarhaye jadid ro ham be maile man befrestid

 56. زمستان آمد و فكر نمك كن نمد را لوله كسه نند كن

  اينم جواب همه احمق هايي مثل نمك و جوهر نمك و كيسه نمك و سنگ نمك و شوره و اينجور حرفا

  برو بده حاجي با بيسيم به ننت توضيخ بده

 57. 1. اين سايت توسط همين آقاي نمك فيلتر شده چطور موجودي با اين همه ريش به اسم نمك اومده تو سايت ؟

  2. يعني واقعا شما كه شور رو از مزه برديد مي خواهيد وجود اينهمه جنايت رو انكار كنيد ؟ پس اينهمه فيلم و عكس چي ميشه نكنه فتوشاپه؟

  3. شايد اين خبر از منبع معتبري نباشه ولي خدايي هم هست روز حسابي هم هست.

  4. اگه يه كم با قرآن اشنا باشي اين آيه رو ديدي » لا اكراه في الدين» معنيش هم واضخه اگر اينطور كه رهبران اين مملكت مي گن اين كارا رو واسه اسلام و قرآن مي كنن خدا خودش هم راضي نيست.

 58. هر چه بگندد نمكش مي زنند واي به روزي ك بگندد نند

 59. بنام خدا
  من همکلاسی سعیده بودم اینطور که تلوزیوندمیگفت به حقیقت نزدیکتره تا این حرفا که اکثرا از ماهواره و شایعه است

 60. آقایانی که با نحوه شماسایی سعیده پور آقایی مشکل داشتند این شهید سبز آزادی از طریق خالی که کف پاش بوده شناسایی شده.
  این آخرین پیامه ارتش سبز ایران آماده قیامه
  پیش به سوی دموکراسی

 61. سلام دوستان خانم سعیده آقایی زنده شده و همه سوختگیش هم خوب شده نظرتون چیه نمیدونم چرا شهیدای موج سبز زنده میشن…؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 62. نمیدونم والله

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: