بیانیه شماره 12 میرحسین موسوی: باطل رفتنی است

بسم الله الرحمن الرحیم
 
خبر دستگیری برادران عزیز آقایان دكتر سیدعلیرضا بهشتی و مهندس مرتضی الویری مسئولان كمیته پیگیری امور آسیب دیدگان حوادث ایام اخیر و سردار مقدم مسئول كمیته ایثارگران ستاد انتخاباتی اینجانب موجی از شگفتی و ابهام در دلبستگان به نظام اسلامی ایجاد كرده است.
 
آنان به بند كشیده شده‏اند در حالی كه جرمی جز پیروی از راه انقلاب و دفاع از اجرای عدالت در مورد خون‌های به‌ناحق ریخته شده و كمك به خانواده بی گناهانی كه پس از انتخابات به زندان افتاده‏اند ندارند. آنان اینک در زندان به سر می‌برند در حالی که عاملان فجایع اخیر آزادند و مسئولان ادعا میكنند حتما به جنایاتی كه رخ داده است رسیدگی خواهند كرد. آیا با از بین بردن اسناد جنایت و در بند کردن کسانی که حقوق قربانیان را پیگیری می‌کردند این کار را انجام می‏دهید؟
 
المرء یحفظ فی ولده. حرمت انسان‌ها در فرزندانشان پاسداری می‌شود. مردم اینك از مدعیان پرچمداری انقلاب اسلامی می‏پرسند حرمت شهید مظلوم انقلاب آیت الله دکتر بهشتی را در خاندان او چگونه رعایت کرده‌اید؟
 
مردم ایران!
کاملا پیداست که تلاش‌های شما برای بازگرداندن آرامش به جامعه قرار نیست با پاسخی خردمندانه روبرو شود. روزهایی خطیر در پیش‌رو قرار گرفته است. دستگیری كسانی چون دكتر بهشتی یك نشانه است كه از حوادثی سهمگین‌تر خبر می‏دهد. اما باطل رفتنی است و آن چیزی كه به مردم سود می‏رساند باقی می‏ماند.
 
و اما ما ینفع الناس فی‏مكث فی الارض. آرامش و هوشیاری خود را حفظ كنید. سلسله حوادث جدیدی كه آغاز شده است به مانند دیگر تحركات كور این ایام برای مخالفان شما جز خسارت باقی نخواهد گذاشت. مراقب باشید كه آن‏ها شما را تحریك نكنند و به هنگام نابودكردن خود به كاشانه و كشورتان لطمه نزنند.
 
اینجانب به ویژه هتك حرمتی كه از بهشتی مظلوم شده است را به فرزندان آن شهید و شاگردان و پیروان و دوستداران او و تمامی دلبستگان به انقلاب و اسلام تسلیت می‏گویم و از خداوند آرزومندم ضایعه‌ای كه با این عمل در قلب مردم ما ایجاد شده است با جاودانه كردن آبروی این خاندان جبران شود.
 
میرحسین موسوی

Advertisements

No Responses Yet

 1. ای کاش عزرائیل بطور اتفاقی یه سری به میر حسین و خاتمی میزد با هم یه پیک نیک میرفتند !!!!

 2. بپا نیاد سراغ خودت اقا سعید میگن شاید خواست افراد برای دیگران شاید اول در مورد خودشون اجرا بشه

 3. سعید معلوم که تجربه ی این کار رو داری باز موسوی و خاتمی رو میبره پیک نیک تفریح کنند تو رو که دربست میبره جهنم

 4. آقا سعیدی که دعا کردی برو بچ برن پیک نیک من و دوستامو همه اهل محلهو همه کسایی که می شناسم باهم و یک صدا تو شبای قدر امین گفتیم . البته این دوتا دوستمون هم از قلم نداخیتم. همین این دوتا و هم همه دوستای این دوتا کله گنده بی مخ( موسوی و خاتمی)

 5. انشاالله بیانیه 13 اعلام مرگ موسوی است.

 6. احسنت بر امیر.

 7. موسوی خائن اعدام باید گردد.

 8. چون پسر دکتر بهشتیه باید هر غلطی که دلش میخواد بکنه؟؟؟

 9. جالبه خايه مالا هم اينترنت ميان شما بريد پاي منبر چهار تا اوسكول مثل خودت بشينيد روضه بخونيد بزنيد تو سر هم اينجا جايه دستمالها نيست

 10. در پاسخ به این هموطنان گرامی عرض می کنم:
  اگر تقلب نشده پس چرا نمی گذارند آقای موسوی توهماتش را با مردم در میان بگذارند. همیشه می گفتند مردم ما فهیم هستند پس این بار هم اجازه دهند مردم خودشان بفهمند دلیل این همه سانسور و ترور شخصیت ها در رسانه ملی و طرفدار دولت چیست؟
  ضمنا دوست عزیز من هم طرفدار موسوی نیستم ولی وقتی با زحمت زیاد حرفها و بیانیه هاشو پیدا می کنم و می خونم بیشتر یاد امام می افتم تا وقتی پای صحبتهای خامنه ای می شینم. پس مطمئن نباشید که شما درست فکر می کنید.

 11. غلط رو تو میکنی بچه ک…!!!POWER OF LOVE تو که خایه نداری اسم خودت رو بنویسی! بدبخت روز گه خوری تو و اربابات نزدیکه! یادت نره اون شاه که به 100 مهره نمیباخت تاج و از سرش تو میدون لشکر پیاده انداخت…

 12. به اون احمق هایی میگم که اینجا هم دست از خود شیرینی بر نمی دارن
  یکم چشماتون رو باز کنین ببینین اطرافتون چی می گذره

 13. بنیامین خان ، این مملکت تو30 سال بعد از انقلاب مال خایه مالها بوده تو مثل اینکه تا حالا تو ایران نبودی و تازه فقط اینترنتش رو دیدی !!!!
  باید زودتر از اینها دست بکار میشدیم و این لنگی های خایه مال رو بیرون میکردیم .

 14. فقط متاسفم که شما سنگ کسایی رو به سینه میزنید که واسه خواسته های شما هیچ اهمیتی قائل نیستند
  واقعا که همه ی ما کور هستیم
  و نمیبینیم تاریخ رو و نمیخونیم و عبرت نمیگیریم و با توهین و فحش دادن به همدیگه انتظار داریم او کسایی که بالای سر ما نشستن به فکر ما باشن
  مشکل ما اینه که به جای اینکه هر کسی نظر خودش رو بگه و به نظر بیه با احترام نگاه کنه تا یکی مخالفش میشه شروع یه هتاکی میکنه..
  واقعا جای تاسف داره بچه ها..

 15. كسي كه خون برادراش و خواهراش رو روي آسفالت خيابونهاي تهران و بقيه شهر هاي ايران ديده و باز هم از خواب بيدار نشده چه انتظاري ميشه ازش داشت .ببخشيد اون آزادمردها و شير زنها برادر و خواهر اين بز دلاي جيره خور اين دولت نيستند از همه اون شهدا معذرت مي خوام ….

 16. کسانی که بدون کوچکترین مدرکی دال بر تقلب جامعه را به فتنه می کشاند پیشاپیش بدون اینکه مدرکی داشته باشند
  به یک فردی که منفور اکثریت است نامه می نویسند و ادعاهای دهشتناک بی پایه و اساسی می کنند کسانی که لیستی از کشته ها می دهند بدون نام و نشانی که تازه عده ای از آنها هم زنده از آب در می آیند آیا اینها مستحق محاکمه نیستند!!!

 17. بابا با لینها کلکل نکنید اینها مغز شون پاک تعطیله یک عده شون از این طریق نان میخورند بعضیهاشون خوابند بعضی هاشون خودشون زدند به خواب .اینها همون خوارجند یک زمانی بود بوضع اقتصادی خوب بود میشد همه اینها را با صحبت روشن کرد اما حالا فرق کرده بابا یارو حقوق میگیره معلومه که جوانها رو میزنه . یک عده عضو شدند نرن سربازی یارو تا دیروز دختر باز بود الان شده بسیجی مسجد
  یک عده شون تازه دوزاریشون افتاده که بابا از این طریق شاید به جایی برسند یک عده شون عشق کلت و بی سیم دارند الان بپرسی عملیات خیبر در چه زمانی اتفاق افتاد نمی دانند. ببینید یک مورد مداحشون هلالی همه فیلم دیدند میگه من نیستم رییس شون همه فیلم هاله رو دیدند میگه من نگفتم ریس صدا و سیما میگفت ندا زنده است در صورتی که سنگ قبرش در بهشت زهرا معلوم بود ببینید الان اینها نیاز به امر به معروف دارند ولی با دلایلی که گفتم فایده نداره ولشون کنید .

 18. اینا همشون لنگه ی همن
  همشون دزد و آشغالن
  خاک بر سر این نظام آخوندی کنن که ایرانو به گه کشیدن

 19. من همیشه توی نمازم دعا می کنم که خدا موسوی و دار و دسته اش را توی همین دنیا عذاب کنه از هر فسادی که از دستشون بر می آمد کوتاهی نکردند خدا لعنتشون کنه

 20. واقعا وقتی این نظرات رو میخونم خیلی افسوس می خورم. یه نگاه بندازید به خودتون ببینید چه جوری به جون هم افتادین. همه مون ایرانی هستیم. باید واسه پیشرفت همدیگه مایه بذاریم نه فحش و ناسزا.
  خدا بانیان این وضعیت رو لعنت کنه.

 21. اخه طرف دارای احقی نژاد که زبون ادمیزاد حالیشون نیست اینا اگه قدرت درک و فهم داشتن که از احمق نژاد طرفداری نمی کردن

 22. شما چقدر ساده اندیشید
  اگر شما 24 میلیون رای داده بودید که تا حالا نه نظامی بود نه جمهوری اسلامی
  کتکشو ما خوردیم شماها دارید فخر می فروشید
  جالب اینجاست که همتونم می گید کتک خوردیم
  پس چقدر بی غیرتید که گذاشتید بزننتون
  شما مردید؟
  خدایا عقل رو روزی همه ما بگردون

 23. اندکی صبر سحر نزدیک است
  موقع مرگ شما احمقها که فکر میکنید روزگار اینطوری می ماند مثل شاه همگی رفتنی هستید ای ابلهها
  شما و دولت تحت حمایت شما همگی از تبار اعراب هستید
  بروید و در باره اصل خود تحقیق کنید احتمالا شاه عربستان یا حسن نصراله برادران تنی شما باشند
  بدبختها اعراب ایران را سالهاست که دارند می خورند شما هنوز هم در خوابید وای بر شما
  وای بر شما
  وای بر شما
  وای بر شما

 24. در شب قدر برای نابودی دشمنان ایران و اسلام دعا کردم و از خدا خواستم که دشمنان ولایت فقیه را هر چه زودتر به جهنم بفرستد

 25. کروبی احمق با این دروغهاش آبروی ایران رو برد

  کروبی باید مجازات بشه

 26. شماها همگی گمراهید
  من طرفدار میر حسینم اما طرف احمدی نژاد رو میگیرم
  چون باید یکی مثل اون تکلیف ایران رو مشخص کنه (یا کلا این نظام نابود بشه , یا با آمریکا دست دوستی بدیم و کاری از پیش ببریم).

 27. شما ها اکثر گمراهید
  یا خیلی شل و ولید یا خیلی سفت وسخت
  من خودم طرفدار میر حسین ام اما طرف احمدی نژاد رو میگیرم چون یکی مثل اون باید تکلیف ما رو مشخص کنه چون اینجوری تا صد سال هم جایی نمیرسیم ( یا این نظام برکنار شه یا با آمریکا راه بیاییم و کاری از پیش ببریم ).

 28. نه بابا!!!! واسه ولایت فقیه دعا کردی؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟چون جوونامونو کشت؟چون به خواهرامون تجاوز کرد؟؟؟؟؟؟؟چون رایمونو دزدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون بهمون ظلم میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا چون که تو جیره خوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا از خجالت ناموست در آمده؟؟؟
  واسه اونایی که می گن موسوی بده و خودشون دارن تو فساد و فقر غوطه می خورند می گم که حقتونه این فقر….و واسه اونایی که می گن موسوی خائنه و همه مردم رو به کشتن داد باید یگم که پس خمینی هم سال56و 57 مردم رو به کشتن داد…پس امام حسین هم تو کربلا 72 نفر رو به کشتن داد
  ان شا الله خدا همه رو از نعمت عقل بهره مند کنه….

 29. و یه چیز دیگه هم که یادم رفت بگم خطاب به اونی که گفت:(چون پسر بهشتیه هر غلطی که می خواد باید بکنه؟)

  خطاب به اون احمق باید بگم که پس ولایت فقیه هم چون ولی فقیه باید هر گهی رو مزه نکرده بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟

 30. موسوی اگه یک جو منطق داشت این وضعمون نبود به فرهاد هم می گم احترامش رو نگه داره احترام ولی فقیه رو نگه نداشت حالا موسوی که عددی نیست پس لابد موسوی هم هر… دلش خواست باید بخوره؟ در ضمن برو قصه پسر نوح رو هم مرورکن اقا فرهاد.

 31. من شما رو پریا خانوم به عمیق تر بودن دعوت می کنم….
  پس کربلاییان هم بگن امام حسین اگه منطق داشت الان وضعمون این نبود که داریم میریم به جنگ 3000 نفر و کشته شدنمون قطعیه……تو هم برو قصه ی امام حسین در کربالا رو بخون و هدفشو دریاب به جای عذاداری برای امام حسین.

 32. ما انقلای کردیم تا شاه و شاه زاده نداشته باشیم….اما حالا آقا(ولی فقیه) و آقا زاده(آقا مجتبی) داریم که از اونا بدترن..

 33. موسوي و كروبي و بقيه هيچ غلطي نمو تونند بكنند و اونها يك مشت دزد سر كرده هاشمي هستند و با فرزندان هاشمي مشغول دزدي و كثافت كاري هستند و خودشون مي دونند كه ديگه جايي در اين مملكت ندارند و بايد مثل بني صدر با چادر فرار كنند و بورند دنبال عياشي و كثافت كاري در آنتاليا و …

 34. برويد و سري به خودتان بزنيد و ببنيد چه مي كرديد آِيا همه شما دزد نبوديد كثافت كاري نمي كرديد آِيا ناموس خود را به حراج نگذاشته بوديد تا موسوي راي بياورد خورديد …… پس چه شد موسوي براي شما چقدر ريد !!!!! بخورديد بياشاميد ….. نوش جانتان و اين راه بگويم كه سفره تان تا آخر همين سال جمع است و بايد از كشور فرار منيد تا چوپ در سورخ هايتان نكرده اند …….

 35. زنده با میر حسین. با توکل بر خدا و اجرای عدالت در جهت ساختن ایران با عدالت و بدون وجود مفت خور ها

 36. ((در جواب علی معتمدی راد ))

  اونایی که به احمدی نزاد(هیتلر) رای دادن از همه فقیر تر بودند….و الان هم برای خودشان بدتر شد.پس شما باید بخورید و بیاشامید از مدفوع خودتان چون دیگر غذایی نخواهید داشت برای خوردن و باید ناموستان را بدهید به احمدی نزاد و بجایش نان بگیرید..حقتان است

 37. بسیجی حیا کن مفت خوری را رها کن

 38. ایا هیچ احمقی پیدا میشه که فکر بکنه بیشتر از من اینارو میشناسه؟؟؟

  پس کی میخواهید چشم و گوشتان را باز کنید؟
  پس کی میخواهید سرتان را از زیر برف بیرون بیارید؟

  مرگ بر دیکتاتور

  مرگ بر احمدی نژاد

  مرگ بر خامنه ای

  مرگ بر این دولت مردم فریب

  مرگ بر هر خری که اینا رو قبول داره…

 39. آفرین

 40. مرگ بر دیکتاتور

 41. درود
  شما کلا دارید با هم بحث های مزخرفی میکنید
  داستان اسلام و حسین تشنه لب و اینها واقعا یه مایه ننگی است برای ما ملت ایران . برو از آریو برزن بگو که تمام هستیشو برای این خاک داد. نه از حسین که رفته بود اونجا حکومت به دست بگیره. مگه شما نمیگید حسین الان 100 حوری باکره داره خوب آیا این گریه داره . داستان این حوری های باکره هم واقعا ساخته یک ذهن مریض است و خدای اختراعی محمد . حالا ای نادان برو فکر کن خدا شده جراح پلاستیک برای دوختن پرده این باکره ها
  وقتی که عقل و تفکر از دست بره و آخوند هر چیزی رو تو ذهن آدم بریزه همین میشه که الان هست و واقعا و واقعا مایه تاسف است

 42. مرگ بر ما که جنگیدیم تا بچه هایی مثل شما بیایند سنگ انقلاب رو به سینه بزنند
  تو چه میدونی موسوی کیه؟
  تو چه میدونی ولایت فقیه یعنی چی؟
  تو چه میدونی شهادت چیه ؟
  تو چه میدونی شب های خط مقدم یعنی چی؟
  تو با چه حقی میتونی به هر کی دلت میخواد توهین کنی؟
  وای بر ما که اگه الان نبودیم صدام داشت براتون تعیین تکلیف میکرد
  اگه باباهاتون رفتن جنگ ازشون بپرسین این مملکت چطوری اینجا رسیده؟
  نباید به این راحتی از دستش بدین اینا توطئه ی دشمنه نباید به این حرفها دامن بزنید باید «دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد»

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: