شهادت ماموستا ملا برهان عالی در ماه مبارک رمضان….

سنی نیوز: در این ماه مبارک و در این شبهای ملکوتی قدر که شیطانهای جن در غل و زنجیر اسارت حق قرار گرفته‌اند، شیطانها و خفاشان شب پرست و خون آشام صفوی تیغ ابن ملجم بدست درپی ریختن خون مظلومان ستمدیده‌اند.

بنا به گزارش خبرنگار سنی نیوز از منطقه:

در این ماه مبارک و در این شبهای ملکوتی قدر که شیطانهای جن در غل و زنجیر اسارت حق قرار گرفته‌اند، شیطانها و خفاشان شب پرست و خون آشام صفوی تیغ ابن ملجم بدست درپی ریختن خون مظلومان ستمدیده‌اند.

ساعت ۱۱ شب ۲۳/ رمضان ـ که شاید شب قدر ماه مبارک رمضان امسال نیز بوده است ـ جنایتکاران صفوی ماموستا ملا برهان عالی را جلوی خانه‌اش در نزدیکی مسجد قبای شهرک بهاران سنندج ترور کردند. و اینگونه بر داغ و غم و اندوه مردم مسلمان این شهر در سالروز شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب ـ رضی الله عنه ـ که در ۲۱/ رمضان بود افزودند.

ماموستا برهان شهید امام جمعه مسجد بهاران سنندج، شخصیتی علمی و اجتماعی بود. ایشان از سیاست بکلی کناره گرفته بودند. و روحیه‌ی شاد او باعث شده بود جوانان اهل سنت منطقه گرد او حلق زنند.

چثمان بخون آغشته‌ی شهید طی مراسمی باشکوه که همه اقشار جامعه اهل سنت منطقه و بسیاری از هواداران شهید که از استانها و شهرستانهای مختلف کشور حضور بهم رسانیده بودند، بعد از نماز ظهر از مقابل مسجد قبای شهرک بهاران سنندج بر دوش عزاداران و دوستدارانش حمل گردیده به پاس وداع با شهر و مردم محبوب خویش در بین اشکهای سیل آسای آنها از میدان اصلی شهر بسوی قبرستان محمدی بحرکت درآورده شد. و در قسمت شهیدان این قبرستان بخاک سپرده شد.
شاید شهادت این عالم دانشمند و مؤمن متعهد پس از ادای نماز تراویح در این شب پرفیض خود دلیلی است بر مقبولیت ایشان در درگاه الهی. و شاهد و گواهی است بر ددمنشی خون آشامان صفوی..

 

هدف از این ترور ناجوانمردانه

خبرگزاریهای دروغ پرداز رژیم صفوی سعی کردند با پاشیدن خاک بر چشمان مردم حقائق را دگرگون سازند.

ابتدا اعلام کردند که ایشان از طرفداران احمدی نژاد بوده است!!

اولا: ماموستای شهید هیچ میل و علاقه‌ای به سیاستهای دروغین از پیش تعیین شده و بازی انتخابات نداشتند. ایشان چون سایر اندیشمندان ایرانی بر این اعتقادند که در ایران نظام انتصابات در جریان است و انتخابات یک نوع بازی است برای خندیدن به ریش ملت..

ثانیا: طرفدار یک جناح سیاسی بودن کفر نیست!

حداقل برای اهل سنت ایران احمدی نژاد با سایرین هیچ فرقی ندارد. آنهایی که امروز دم از اصلاحات می‌زنند دیروز که بر فرق ملت سوار بودند جنایتهایی در حق اهل سنت ایران روا داشتند که گمان می‌رود در برنامه‌ی کاری احمدی نژاد باشد و هنوز فرصتش را نیافته!

اگر دیروز احمدی نژاد شیخ علی دهواری را جلوی مسجدش ترور کرد و امروز ماموستای مظلوم را در شب رمضان ـ که شاید هم شب قدر باشد ـ جلوی چشمان زن و فرزندش بشهادت می‌رساند، سردمداران پیشین در حکومت رفسنجانی و موسوی و کروبی؛ ماموستا کاک ناصر سبحانی، و احمد مفتی زاده‌ها و بهمن شکوریها و شیخ ضیائیها و احمد صیادها را با تبر تکه تکه کرده در پلاستیک بسته بندی کرده در خیابانهای شهر انداختند!…

پس این ترفند گمراه کردن اذهان عمومی حداقل در جامعه‌ی داغدیده و آگاه اهل سنت ایران خریداری ندارد…

سپس همین خبرگزاریهای دورغ پرداز و خون آشام صفوی این جنایت را به گروه سلفی نسبت دادند!!…
اولا: همه می‌دانند که همه‌ی مکاتب فکری اهل سنت از ریختن خون مظلوم بیزار هستند. و ویرانی کعبه در تصور آنها از ریختن خون مظلومی بسیار بی بهاتر است.
دوما: حکومت در تلاش است بین مکاتب فکری اهل سنت تنشهایی ساختگی ایجاد کند و آنها را بجان هم بیندازد. و این سیاست را ابتدا در مناطق کردستان شروع کرده به بلوچستان و مناطق جنوب و شمال کشور گسترش داد. ولی بشکرانه‌ی حق و بیداری ملت آگاه اهل سنت این دسیسه با شکست مواجه شد.

اهل سنت ایران بخوبی می‌دانند شیعه صفوی جز پرستش ایده‌های خرافی خویش بهیچ راضی نیست. و در نظر آنها شیعه‌ای که از خرافات رمیده، و سنی چه صوفی باشد یا سلفی، چه حنفی باشد یا شافعی، و چه اخوانی باشد یا تبلیغی، چه ملا باشد یا عامی، چه کودک باشد یا پیر سالخورده، چه دختر باشد یا بیوه زن لب گور، همه و همه کافرند و حق زندگی ندارند!!..

و با وجودی که حکومت بشدت در تلاش است بگونه‌ای این جنایت ننگین را کم رنگ جلوه دهد. نتوانسته چیزی از حقیقت آنرا در اذهان عمومی مردم تحریف کند.
مردم ایران به مرحله‌ای از رشد و آگاهی رسیده‌اند که نمی‌توان آنها را با چند دروغ و مکر و حیله رسانه‌های اجیر دولتی گمراه ساخت!…

 

Advertisements

No Responses Yet

 1. به حق ماموستا برهان عالی شهید واقعی ست که در این ماه مبارک به دست خراف پرستان صفوی شهید شد —
  (( از من به احمدی نژاد خرفت که بداند که شهادت آن بزرگ مرد اهل تسنن هیچ رخنه در این اهل وارد نمی کند بلکه ما را برآن داشت تا سعی و تلاشمان را بیش از پیش کنیم — تا روزی که رژیم خرافه پرست شیعه را از روی زمین برداریم))
  کردستان در غم و اندوه مردی ست که روزهای جمعه پیر و جوان با هر اندیشه و عقیده ای به اقامه نماز می ایستادند
  رژیم به این دلیل از ماموستا برهان عالی می ترسید که روز جمعه ها چندین هزار نفر پشت سر او ایستاده و نماز جماعت را می خواندند در صورتی که از نماینده ولی خرافه پرست فقیه طبعیت نمی کردند — مردم سنندج بیش از پیش به مسجد بهاران میرفتند و عده ای کم به مسجد اصلی سنندج می رفتند
  ————
  اما احمدی نژاد حکومت فاسدش بدانند که کردستان و اهل تسنن باز هم با در مقابل او و رژیم فاسد و خرافه پرست او مقابله می کنند

 2. کار افراطی های عوضی است

 3. توی هر مذهبی خوب و بد است
  ملاعمر و بن لادن هم سنی هستن
  و توی پاکستان هم کم شیعه نیست که به دست سنی ها ناجوانمردانه کشته میشوند…
  من نمیخام از شیعیان دفاع کنم
  خواهشا به این حرف من خوب توجه کنید
  پیامبر هیچ جا نگفت امتهای من
  پیامبر همیشه گفت امت من
  یک امت یک امت یک امت
  شیعه سنی رو ما درست کردیم نه پیامبر
  کاش روزی برسه که ما به جای دعوا سر اینکه شیعه بر حق هست یا سنی.. به پیامبر متوسل بشیم و سنت واقعی پیامبر رو عمل کنیم
  ما همه امت پامبریم و باید باهم برادر باشیم نه اینکه خون همو بریزیم و از غم و اندوه هم شاد بشیم

 4. درسته که در تمامی ترورهای بزرگ و مهم دنیا ما با کمک ائمه اطهارمان نقش اساسی داریم و با توسل به حضرت زهرا خون مخالفین خود را می ریزیم ولی دلیل نمیشه که این هم کار ما باشد و اصولاً ما اصلاً اینکاره نیستیم!؟! هزار الله اکبر بر این قاتلین مهربان و دوست داشتنی

 5. همش دروغ و تفرقه افکنی و شایعه سازی و تهمت بی دلیل و مدرک به هم نوع و هم کیش خود زدن . تا کی می خواهید به این کارا ادامه بدید ؟!!!!!!!!!!

 6. با سلام
  واقعا باید متاشف بود که این شیعه ها چی از جون سنی ها میخوان واقعا به سنی ها ظلم میشه من خودم شیعه ام ولی برای شیعه ها متاشفم که میخوان ائمه وبزرگان سنی رو بکشن تا بتوانند سنی هارو از بین ببرند من متاسفم واقعا متاسفم اینها اسم خودشون روگذاشتن شیعه…….بعد میان شعار وحدت سرمیدن ظاهرا وحدت میخوان اما سنی هارومیکشن اینها نه سنی اند نه شیعه ظاهرا خودرو شیعه میدونند ولی اونها بخاطر حکومت برمردم اینو میگن والا

 7. هر گونه ترور و حذف فیزیکی در فرهنگ اسلام محکوم و جنایت غیر قابل بخشش است و عمل کننده به آن بی شک تا ابد در جهنم خواهد بود
  اما در مورد مرحوم مظلوم باید عرض کنم رادیوهای بیگانه و احزاب کرد خارج از کشور (ضمن محکوم کردن ترور ایشان) مرحم را از طرفداران سر سخت احمدینژاد و جزو روحانی های رژیم یاد می کنند
  به هر حال باید حقیقت را به آن صورت که هست منعکس کرد نه مثل همین آخوندها همانگونه که دوست داریم باشد منعکس کنیم
  با تشکر از خبر های داغ شما
  شاندل

 8. شیعععععععععه در حال نابودی وگمراهی می باشد این واضح است ای اهل خدا انتقام نجویید که خداوند بزرگترین انتقام جو است

 9. بنام خدا
  بعنوان یک سنی دین و مذهب بنده به من اجازه بی احترامی و بی حرمتی به هیچ کس را نمی دهد حال شما می خواهی شیعه و یا مسیحی باش فرقی نمی کنه . ولی گذشت حد و حدودی دارد در مذهب ما اگر کسی با ما توهین بکند ما مقابله به مثل نمی کنیم ولی با دلایل و برهان لازم وی را قانع نموده تا از دیگر به ما و مذهب ما توهین نشود ولی اگر نامبردگان از گذشت ما سوء استفاده بکنند و توجهی به برهانات ما نداشته باشند و همچنان به بی حرمتی و بی احترامی خود به اهل سنت ادامه بدهند و علمای سنی را ترور بکنند و یا به صحابه پیامبر نیز توهین بشود دیگر گذشت لازم نیست بلکه ان وقت بحث جهاد و مقابله پیش می اید و باید انتقام گرفته شود و قطعا انتقام خون شهدای اهل سنت ایران را خواهیم گرفت .
  دوستان عزیزم برادران اهل تشیع هرگز ندیده و نشنیده ام که سنی به مقدسات تشیع توهین کرده باشد اگر شما دیده و شنیده اید عقل حکم کرده تا ابتدا با نامبردگان گذشت نموده ولی اگر توجه نکرده و دوبار به مقدسات شما توهین شد از شما می خواهم قاطعانه برخورد کرده و انتقام بگیرد .
  دوستی در خصوص جنگ و کشت و کشتار در کردستان مطلبی نوشته و به اهل سنت توهین نمودند لازم شد نکته ای را به این دوست عزیزم تذکر بدهیم :
  تجربه و شواهدی بسیار زیادی از زندگی مسالمت امیز اهل سنت و تشیع در تمام دنیا در گذشته وجود داشته و این دوگروه از مسلمانان در ادوار گذشته هیچ گونه مشکلی باهم نداشته ولی با پیداشت حکومت اخوندی ایران در سال 57 همه چیز به هم خورد اهداف دولت ایران جهت گسترش مذهب تشیع در دنیا و ایجاد اختلاف در بین جامعه اهل سنت و همایت های مالی و تسلیحاتی بسیار گسترده ایران از برادران تشیه در خارج از کشور فاجعه بسیار بزرگی در ایجاد درگیریهای خونین مابین اهلسنت و تشیع گردید توسط گروهای افراطی که از ایران اب می خوردند خون هزاران کودک و نوجوان در سایر بلاد اسلامی ریخته شد حوادث و شواهد بسیار زیادی وجود دارد که در هر کشوری که برادران تشیع ما زندگی می کنند با حمایت ایرا هر روزه خون هزاران ادم بی گناه ریخته شده و می ریزد در افغانستان و عراق و یمن – لبنان – فلسطین – پاکستان و ….. خلاصه در هرجایی که برادران شیعه ما وجود دارند هر روز شاهد بمب گذاری و عملیات ترورستی و ریختن خون هزاران ادم هستیم در عراق همسایه خودمان در هرروز صد ها نفر از برادران اهل سنت ترور و کشته می شوند تا جایی که دیگر بفت جمعبتی عراق به نفع اهل تشیع عوض شده و عملا اهل سنت را خذف کرده و کنار گذاشته اند و هزاران مورد دیگر که در این صفحه کوچک جای بحث ندارند حرف اخر اینکه تمام این اختلافات و ریختن خون هزاران ادم بی گناه از دو طرف برعهده دولت ایران بوده و اینها همه دست اورد 30ساله حکومت ایران برای مسلمانان دنیا می باشند .
  من خود شاهد قتل صدها ادم بی گناه اهل تشیع در پاکستان بودم و در شهر انها گریه کردم زمانی که به گذشته این شهر فکر می کردم شهری در ملتان که صد ها سال تشیع و تسنن در کنار هم با صلح و صفا زندگی می کردند ولی افسوس که با مداخله ایران و حمایت مالی و تسلیحاتی ایران و ایجاد گروهکهای ترورستی توسط ایران اذاهان مردم بیجاره این شهر را با پول فریب داده و انها نیز دست به جنایت می زدند و خون هزاران سنی بی گناه را در این شهر ها می ریختند و عاقبت کار این شد که اهلسنت نیز از خود دفاع نموده و انتقام گرفتند این است ارمغان حکومت اخوندی برای جهانیان و البته در در خود ایران نیز دردناکتر از این می باشد چراکه تاریخ گواهی می دهد که قبل از سال 57 در ایران مابین تشیع و تسنن هیچ گونه نزاع و اختلافی که منجر به کشتن کس بشود وجود نداشته وشما دوست عزیزم نمی توانید حتی یک اختلاف را بعنوان نمونه ذکر بکنید ولی بعد از انقلاب 57 این دوستی توسط اخوندهای فاشیست که در درون نظام پست های کلیدی نیز دارند باعث ایجاداختلاف های فراوانی شده و ما هر روز شاهد بی احترامی و بی حرمتی به مذهب اهل سنت در ایران می باشیم طی این 30سال بیش از 100نفر از بالاترین و محبوب ترین مولوی های اهل سنت که جایگاهاشان مثل جایگاه مراجع تقلید است توسط عوامل حکومتی شهید شده اند و …..
  ما اهل سنت جنگ و اختلاف و درگیری را خلاف مذهب خود دانسته و می دانیم و صلح و صفا و دوستی و در کنار هم زندگی کردن را جزو دین خود می دانیم . خواهشمندم وحدت خود را حفظ نموده و همه دست در دست هم داده و نگذاریم سیاسیون و دولت مردان ایرانی بیش از این باعث کشت و کشار شوند .
  در اخر درود و سلام می فرستم محضر رسول گرامی و خاندان و اهل بیت و صحابه و یاران ایشان و شما را نیز به خداوند منان می سپارم .
  محمد از مکران

 10. اینکه حکومت هر کاری بخواهد میکند شکی نیست اما از سلفیهای خون اشام نگویید که دلمان پر است همسایه 3 خانه انور ترم ملا حمید عالی مریوانی است داماد عبد الرحمان پر افشایی جوانرود همه کوچه و محل وشهر جوانرود را که باوهابیت یا سلفیون مخالفند راکافر حربی میداند

 11. روح این فقید شاد باد .
  به امید برچیده شدن تمامی حاکمان دینی از روی مردم ، بخصوص رژیم خرافاتی ایران.

 12. سلام به همه كساني كه اين متن را خواندند . اولا نبايد ساده لوحانه قضاوت كرد . كساني كه در صدد اختلاف بيت شيعه وسني هستند در ايران با استفاده از اين ترورهاي خونين قصد اختلاف داخلي بين شما ملت ايران دارند . هيچوقت به گفته هاي دروغين اين سايت توجه نكنيد . درست است همچننين شخصيتي را ترور كرده اند اما شهادت لياقت مي خواهد و اين لياقت فقط به مردان خدا تعلق دارد . اما شخصيتي اينچنين قصد به هم پاشيدگي نظام را مثل اين خائن بي صفتي كه اين مطالب كذب را سرهم كرده نداشته است .والسلام

 13. دقت كنيد كه چه ميگوئيد . يه مطلبو من همينجا لازمه كه بگم . ببينيد عزيزان هر جا كه ترور توسط رژيم صورت گرفته خود رژيم توسط رسانه ها شروع كرده به نمايش و بازي با اين كاري كه خودش كرده . ساده نباشيد . ماهيت رژيم را بشناسيد . چه بسيار كساني را كه از بين شيعه بودند را رژيم به كام مرگ فرستاده است . رژيم برايش فرقي نمي كنه كه قرباني شيعه باشه يا سني و يا …… چون از ترور هر گروه و جناحي به نفع خود سود مي برد. نظام فاشيست آخوندي رو به نابوديست در هيچ كجاي دنيا ظلم پابرجا نبوده و نخواهد بود . لعنت خداوند به خامنه اي و نظام فاشيستي اش.

 14. سلام بر همه
  باید بگویم مومن باید آگاه باشد. ماموستا که اولین کسی نیست که ناجوانمردانه خونش ریخته میشود.این ترورهای سازمان یافته طی چندسال اخیر همین طور وجود داشته وخواهد داشت کدام مومن شهادت فجیع جوانان مریوانی را ازیاد میبردکه طی این سه سال حدود ده نفر جوان مسلمان فقط درشهرمریوان کشته شده اند که آخرین مورد کشته شدن سه نفر در ماه گذشته بود.که درنهایت خداوند چهره قاتلان را نمایان ساخت که همه ازعوامل جمهوری اسلامی بودند

 15. الشهید بالرایحه الجان فی الشان الرسول الملک المنان حافظ الکل القران لکل النبیین رفیق و رفیق فی الجنه عثمان ابن العفان
  شهادت ماموستا ملا برهان عالی بر تمام مسلمانان تسلیت باد.

 16. من از شاگردهای خود استاد بودم و هستم ایشون هیچ بدی به رژیم نکرده بود ولی این خدانترسا نمیدونم چرا شهیدش کردن باید تو قیامت جلوی روح استاد زانو بزنند و جلوی خدایی که اونا بهش اعتقاد ندارند طلب مغفرت کنند. وای بر شما دوازده امامیا
  دست دولت یمن درد نکنه که مثله حشره کش همشون رو میزنه و حق شهیدایی متله برهان عالی رو ازشون میگیره

 17. برو گم شو هرچه به ائمه اطهار نسبت دادی لایق پست خودت و هم کیشانت باد .

 18. ما بارها در سخنان و فعالیت های آن عالم فقید تلاش برای وحدت مذاهب اسلامی رو میدیدیم. شرم باد که خبر شهادت آن بزرگوار رو عاملی برای جدال مذهبی یا سیاسی کرده اید.
  مقصر اول دوستان اداره کننده سایت اند که سریعا خبر شهادت رو به موضع کیری سیاسی مذهبی تبدیل کرده اند وبعد هم دوستان خواننده.
  حرمت شهید و شهادت کجا رفته؟

 19. الی ماشاء اله همه پلیس حرفه ای اند. ظرف چند دقیقه قاتل رو شناخته ان و هدف عاملین رو هم فهمیدند.
  سابقه شهید بزرگ نشان دهنده فعالیتهای وحدت آفرین وی بوده است، وعقل حکم میکند هیچ حکومتی عوامل وحدت آفرین ملت خود را از بین نبرد. این حفهای شما هم همه خیالات است.
  عاملین همانهایی اند که با لباس شیعه در مسجد اهل سنت و با لباس سنی در مسجد شیعیان بمب گذاری میکنند . نمونه های زیاد آن در عراق اتفاق افتاده و مشکل مسئولین عراق مثل برادر طالبانی با انهست نه حکومت ایران.
  چشمها را باید شست جور دیگر باید دید

 20. بر قاتلش لعنت
  او دربست کارش خدمت به مردم بود
  توجه هم بکنيد که
  ايران حکومتش جمهوري اسلامي است نه جمهوري شيعي
  اينقدر تفرقه نياندازيد
  بدون سند و مدرک نميشه حکومت رو متهم کرد
  بايد ديد که کار وهابي هاست يا نه چون وهابي ها ما شافعي ها رو هم تکفير کردند.
  البته امام مالکي را هم تکفير کرده اند.
  کمي صبور باشيد مي بينيد که اين ترور ها کار تکفيري ها يا اسراييل است

 21. من هیچ حزبی را قبول ندارم…

  اینا همشون سرشون تو یه اخوره…

  ایا هیچ احمقی پیدا میشه که فکر بکنه بیشتر از من اینارو میشناسه؟؟؟

  پس کی میخواهید چشم و گوشتان را باز کنید؟

  پس کی میخواهید سرتان را از زیر برف بیرون بیارید؟

  اینجا به اسم اسلام بخور بخوره…

  اینجا به اسم اسلام خر کن خر کنه…

  اینجا به اسم اسلام …………………..

  مرگ بر جیره خور

  مرگ بر دیکتاتور

  مرگ بر احمدی نژاد

  مرگ بر خامنه ای

  مرگ بر این دولت مردم فریب

  مرگ بر هر خری که این کثافتها رو قبول داره…

  دیکتاتور دیکتاتور این آخرین پیام است——————————

  ———————————–ملت سبز ایران آماده قیام است

  (این شعار هم فقط به حرمت ملت ازادی خواه نوشتم)

 22. جواب به اقاي ابوبكر
  اولا از شما ميخواهم كه نام مبارك ابوبكر را از خودتان برداريد،دوما به خداي محمد قسم اين حرفي كه تو ميزني كاملا دروغه ماموستا عالي كسي را كافر نميدونه مگه اينكه داري رده مغلظه باشه، شايد شرك شما به حدي رسيده كه ديگر تحمل اهل سنت واهل توحيد را نداري واينجوري بر عليه اين بنده خدا داري تهمت ميبنيد. خدا تو را هدايت كند

 23. http://tohid-islam.mihanblog.com/post/15 اقاي اببكر اين خبر را هم مطالعه كنيد

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: