ادعای جدید آخوند های شیعه، اعمال شب قدر بندگان به درگاه امام زمان می‌رود؟!!

سنی نیوز: مجری رادیوی ایران می‌گفت: در شب قدر که فضیلت آن به قدر هزار ماه است فرشتگان خدا به زمین فرود می آیند و تمام اعمال بنی آدم را ثبت می‌کنند و به پیشگاه امام زمان عرضه کرده تحویل آنحضرت می‌دهند؟!!!!

• حسینعلی امیری

امروز دم دمای افطار به طور اتفاقی رادیو را روشن کردم و داشتم سخنان مجری برنامه را گوش می دادم.

جناب مجری بعد از بیان کلی فضایل در مورد شب قدر و میزان ثواب اعمال این شب، جمله ای بر زبان آورد که نمی دانستم به این سخنش بخندم یا بگریم؟!

آقای مجری می گفت: در شب قدر که فضیلت آن به قدر هزار ماه است فرشتگان خدا به زمین فرود می آیند و تمام اعمال بنی آدم را ثبت می‌کنند و به پیشگاه امام زمان عرضه کرده تحویل آنحضرت می‌دهند؟!!!! با خود گفتم شگفتا از این امام زمان! که در کارهای خدا هم دخالت میکند و نماینده تام الاختیار پروردگار شده است!  آخر این چه امام زمانی است که در حساب کتاب اعمال همکار خدا شده است؟!! اگر فرشتگان نامه اعمال بنده گان را به پیشگاه این امام زمان عرضه می‌کنند پس در این میان، -نعوذ بالله- خدا چه کاره است؟!!!

واقعا این جور افرادی مثل آقای مجری رادیو و مراجع تقلید شیعه که این مزخرفات را به خورد اهل تشیع می دهند یک لحظه سر به گریبان فرو برده اند و اندیشیده اند که دارند چه می گویند؟! آیا می دانند با این سخنانشان دارند خدایی امام زمان را ثابت می کنند ؟!

آخر شما که چنین اعتقاداتی دارید چرا راست و مستقیم اعلان نمی‌کنید که امام زمان خدا است و غال قضیه را نمی‌کنید؟!

تا به کی می خواهید با ظاهری اسلامی با ابروی اسلام بازی کنید؟!

Advertisements

No Responses Yet

 1. ای دوست گرامی من هم ازشما تعجب میکنم که تا کنون نه فهمیده اید که امام زمان نماینده خدا است بلی ایشان کارهای مقدماتی را در روی زمین انجام مید هند و کار ها بعد از یک برسی و تد وین به پیشگاه ذات مقدس تقدیم میشود وآنگاه یک تآ ئید گرفته میشود و بعدا ملائکه موظف انجام مید هد اگر همه کارها مستقیما به خدا ارجاع شود خدا وقتش کفایت نمی کند که به این همه داد وفریاد بندگانش رسیده گی کند نقش امام زمان خیلی مهم است اگر تا ئید ایشان نباشد اصلا کاری بجائی نمیرسد شما همین مسئله فلسطین را نگاه کنید چون سنی هستند و به امام زمان توسل نمی کنند این شصت سال است که پشت هم سلی اسرائیل را میخورند وخدا هم بداد شان نمی رسد دوست گرامی تو بفرمائید در همین دنیا قدرت مندان مقربنی دارند نو رچشمیانی دارند امام زمان نورچشم خدا در روی زمین است اگر میخواهید کارت راه بیافتد از همین راه با ید وارد شوید ….

 2. اتفاقا امام زمان در زمان ظهورش اولين كاري كه ميكند
  نسل اين آخوندهاي حرومزاده رو از زمين برميداره
  البته به غير از آخوندهايي كه مثل منتظري – صانعي و امثال آنها

 3. جناب آقای حسین علی امیری سلام علیکم
  از اینکه سعی دارید بندگان خدا را از خرافات دور کنید و به سوی حق هدایت کنید بسیار از شما سپاسگذارم و به این عزیزی که نعوذ بالله خداوند را در متن خود قاصر معرفی می کند و می گوید خداوند وقتش کفایت نمی کند به امور رسیدگی کند و امام زمان این کار را انجام می دهد باید بگویم که ایشان در این چند سطری که از روی تعصب نگاشته اند امام زمان را از خدا هم بالا تر برده اند یعنی اینکه ایشان معتقدند امام زمان انقدر سریعتر به حسابها رسیدگی می کند که وقتش کفاف می دهد اما نعوذ بالله خداوند از این عمل قاصر است و وقتش کفاف نمی دهد.
  آخه عزیز من چرا به شیطان اجازه می دهی انقدر عقلت را بپوشاند و با اینکه خود را راستگو می نامی بزرگترین و فاحشترین دروغها را به خدا نسبت دهی.
  به جای اینکه اینگونه سخن بگوئی سعی کن کمی تحقیق کنی و کمی قرآن را مطالعه کنی و به این صفت خداوند متعال که سریع الحساب است بیاندیشی.
  شما به چه آیه ای استناد می کنید که اینطور دروغ می نویسید.
  لطفا به کتابهای ذیل در سایت عقیده مراجعه کنید و کمی تحقیق کنید چو ن شما باید دلایل موافق و مخالف را مطالعه کنید تا بتوانید آن طوری که شایسته است قضاوت کنید:
  1- بررسی علمی در احادیث مهدی اثر مرحوم آیت الله برقعی
  2-غائیب همیشه غائب اثر علی حسین امیری
  3- مهدی موهوم اثر ملازاده
  پس از مطالعه ی این کتب که استدلالهای خود را با اسنادی از کتب شیعه و آیت قرآن و مسائل عقلی عنوان می کنند خواهید فهمید که لا اله الا الله یعنی چه و خاهید فهمید که حتی پیامبران و ملائکه هم چنین اختیاری را ندارند که به حساب کسی رسیدگی کنند.
  والسلام علیکم و رحمة الله
  2-

 4. من هم از آخوندها بیزارم اما صانعی دیگه از همه اینها بدتره.

 5. مرگ بر خامنه ای و احمدی نژاد.مرگ بربسیجی و پاسدار زنازاده

 6. اقای راستگو که حالا شدی درغگو اگه امام زمان هست و بداد فلسطینها نمیرسه و به سنی ها کمک نمیکنه چرا به شیعه خودش کمک نمیکنه و کعبه را از دست سنی ها نمیگیره پس معلوم میشه زور خدای ما بیشتره امام زمان شما فقط بلده توی بازداشگاها زنا ولواط انجام بده

 7. براي افرادي مثل اين» راستگو «متاسفم كه اينچنين سرنوشت خود را به دست اين آخوندها سپرده اند…

 8. با عرض پوزش از محضر کلیه اهل علم و دین مگه شیطان هم این دوره زمونه کار میکنه الان 30 ساله بازنشسته شده عزیزم

 9. پاسخ به «جهاد» :

  اتفاقا اول همونارو مجازات میکنه….

 10. اینجور حرفای شما یک کم مشکوک میزنه؟

 11. دوستان یک سوال دارم اگر فحش و ناسزا فقط ورد زبانتون نیست، من کاری به امام زمان ندارم، اگر قرآن بلدید سوره قدرش رو میشه یکم برام توضیح بدین؟!
  انا انزلناه فی لیله القدر.
  و ما ادراک ما لیله القدر.
  لیله القدر خیر من الف شهر.
  تنزل الملائکه و الروح فیها باذن ربهم من کل امر
  سلام هی حتی مطلع الفجر.

  تنزل فعل مضارع است، کاری ندارم به کی می خواهید نسبت بدین، اما باید یک نفر همین الان هم باشه که این ماجرا و این آیه قران در موردش صدق کنه. درسته؟
  منم؟ شمایی؟ کیه؟
  شایدم قرانو بزاریم کنار چون مطلبی را اثبات می کند که به مزاج ما خوش نمیاد. چه کنیم؟

 12. جالب بود برادر راسگو
  پس اون دنیا هم سیستم اداری دارن

  راستی با پارتی بازی میشه اونجا استخدام شد یا مثل اصل 44
  قراردادیه

  دوره مدیرت تو اونجا چند سالس

  بخدا خیلی وقت بود اینقدر نخندیده بودم

 13. جالب بود برادر راسگو
  پس اون دنیا هم سیستم اداری دارن

  راستی با پارتی بازی میشه اونجا استخدام شد یا مثل اصل 44
  قراردادیه

  دوره مدیرت تو اونجا چند سالس

  بخدا خیلی وقت بود اینقدر نخندیده بودم

 14. برای من فرق نمیکنه، اما یادتون باشه دوست عزیز در بحث هیچ وقت دست به عصبانیت،فحش یا تمسخر نزیند چون بر طرف مقابل آشکار می شه که مطلبی برای ارائه ندارید.
  طبق آیه قرآن ملائکه بر شخصی در شب قدر نازل می شوند، البته از نظر من ایرادی نداره،شما بگویید با قرآن بحث نکنیم آنوقت بسراغ مبنای مشترک دیگری می رویم، اما ظاهر قرآن این مطلب را بیان نموده است.
  من نمی خواهم آن شخص را مشخص کنیم،شما تحقیق کنید در این مورد،اما بالاخره این اتفاق می افتد.

  اینکه فرمودین سیستم اداری،منظورتون اینکه عالم که عالم علت و معلولی هست،یعنی از آتش گرما تولید می شود خنده دار است؟سرما باید تولید می شد؟
  این مطلب را عقل اذعان می نماید، حال خدا حتما خودش باید مثلا وحی نماید و اگر بوسیله فرشته ای انجام دهد دیگر همه عالم به هم می ریزد؟ یا مثلا اگر با واسطه به ما دستور دهد دیگر هیچ خداوند بدبخت می شود؟!
  خنده دار بودن یک مطلب بر اساس عقل روشن می گردد.
  من توصیه می کنم مبناهای عقلی را کنار نگذاریم.

 15. راه تحقیق علمی همانطوری که می دانید ایسنت که بدون پیش داوری به تحقیق راجع به موضوعی بپردازیم، و با عقل بدنبال حقیقت برویم، شما همه ما میتوانیم همچین کاری را بدون تعصب انجام دهیم،البته اگر تعصبات بیجا اجازه دهد.
  برای من فرق نمیکنه، اما یادتون باشه دوست عزیز در بحث هیچ وقت دست به عصبانیت،فحش یا تمسخر نزیند چون بر طرف مقابل آشکار می شه که مطلبی برای ارائه ندارید.
  طبق آیه قرآن ملائکه بر شخصی در شب قدر نازل می شوند، البته از نظر من ایرادی نداره،شما بگویید با قرآن بحث نکنیم آنوقت بسراغ مبنای مشترک دیگری می رویم، اما ظاهر قرآن این مطلب را بیان نموده است.
  من نمی خواهم آن شخص را مشخص کنیم،شما تحقیق کنید در این مورد،اما بالاخره این اتفاق می افتد.

  اینکه فرمودین سیستم اداری،منظورتون اینکه عالم که عالم علت و معلولی هست،یعنی از آتش گرما تولید می شود خنده دار است؟سرما باید تولید می شد؟
  این مطلب را عقل اذعان می نماید، حال خدا حتما خودش باید مثلا وحی نماید و اگر بوسیله فرشته ای انجام دهد دیگر همه عالم به هم می ریزد؟ یا مثلا اگر با واسطه به ما دستور دهد دیگر هیچ خداوند بدبخت می شود؟!
  خنده دار بودن یک مطلب بر اساس عقل روشن می گردد.
  من توصیه می کنم مبناهای عقلی را کنار نگذاریم.

 16. سلام.‌

 17. سلام با عرض معذرت از تمام كسايي كه ادعاي دانش دارند و اين حرف ها به زبونشون مياد اخه برادر من اين خيلي زشته كه ما خدارو توي زمان و مكان بگنجونيم خدا اينقدر بزگ و قادر هست كه نتونه به تمام امور رسيدگي منه پس احتياجي به دستيار نداره اگر هم كاري رو به بنده ي نايبش ميسپاره براي اين نيست كه مقت كم داره از اين به بعد وقتي خواستين حرفي بزنيد بهش فكر كنيد تا كفر نشه مثل الان

 18. خاک بر سر انان که میخواهند با توجیح منطقی برای خالق یکتا شریک قائل شوند…

 19. سلام
  فرمودید: مجری رادیوی ایران می‌گفت: در شب قدر که فضیلت آن به قدر هزار ماه است فرشتگان خدا به زمین فرود می آیند و تمام اعمال بنی آدم را ثبت می‌کنند و به پیشگاه امام زمان عرضه کرده تحویل آنحضرت می‌دهند.
  من نمی دانم شما چجوری این نتیجه ها رو گرفتید. این همه تعابیر کنایه انگیز در دیوان شعرا هست. پس چرا اصرار دارید شعرا سنی بودند. شمایی که این قدر درک پایینی دارید که نمی فهمید اگر خدا واقعن خداست این چیزا در مقابلش خیلی کوچک و جزئی است.
  خدا می تواند هر کس را از نعمت خود بهره مند سازد و مهدی موعود حتی اگر جهان را هم بیافریند با قدرت خدا کرده و در مقابل وجود بی نهایت خدا ذره ای هم به حساب نمی آید.
  به نظرم خدای سنی ها یک خدای ضعیف و ذلیل است. شما برای خدا جسم قائل هستید و عجیب تر این که مانند انسان دست و پا برای تصور می کنید. فردی با این تفکرات کفرانگیز جای تعجب نیست که دیگران را به شرک متهم کند.
  بت پرستی را رها کنید و به یکتاپرستی روی آورید.
  در یکتاپرستی همه چیز هست.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: