توطئه مافیای آخوند: جهش قبله‌ی شیعیان از کعبه به کربلا!!!

سنی نیوز: آیا زحمتهای آخوندهای ایرانی برای بهم زدن رمز وحدت و همبستگی مسلمانان نتیجه خواهد داد، و شیعیان برای حج به کربلا و مشهد و قم خواهند رفت؟! چرا مکه و مدینه تنها برای شیعیان نا امن شده! آیا روی سر شیعیان پری است یا روی پیشانیشان مهری است تا مورد آزار قرار گیرند؟! عکسهای آیت الله خمینی در دست حاجیان ایرانی چه می‌کند؟! آیا واقعا سازمان اطلاعات ایران پشت پرده همه این حکایت است؟!

•  د. علیرضا دلیری

سنی نیوز: آیا زحمتهای آخوندهای ایرانی برای بهم زدن رمز وحدت و همبستگی مسلمانان نتیجه خواهد داد، و شیعیان برای حج به کربلا و مشهد و قم خواهند رفت؟!
چرا مکه و مدینه تنها برای شیعیان نا امن شده! آیا روی سر شیعیان پری است یا روی پیشانیشان مهری است تا مورد آزار قرار گیرند؟! عکسهای آیت الله خمینی در دست حاجیان ایرانی چه می‌کند؟! آیا واقعا سازمان اطلاعات ایران پشت پرده همه این حکایت است؟!
بیداری چند جوان شیعه در مراسم حج چه ضرر اقتصادی‌ای به این آقایان وارد می کند؟ بیداری و آزادمنشی ۳۰ عالم شیعه در سفر کاروان علمای قم به حج، چرا آقای قزوینی را به داد و هوار انداخته؟
و آیا واقعا حکایت حکایتی عبادی است و یا حرص و آز مذهب فروشان و آخوندهای تاجر نفت خوار…

فتوای پی در پی اخیر برخی از آخوندهای تندروی ایرانی برای تغییر سفر حاجیان ایرانی از کعبه به کربلا و اماکن مقدسه‌ی شیعه (!) نیمه‌های دوم قرن شش میلادی را در اذهان تداعی می کند. در آن زمان مکه محور تقدس جهان عرب بشمار می رفت. و این موقعیت جغرافیای مذهبی امنیت و آسایش خاصی، را در آن روزهای چپاولگری و رقابتهای خونین دو امپراطوری فارس و روم که در اغلب موارد چکاچک درگیریهایشان گوش فلک را می آزرد، بر منطقه بخشیده بود.
از یک سو تاجران این منطقه ـ با استفاده از قدسیت همجواری حرم مقدس ـ با بدست گرفتن خط بازرگانی کشورهای درگیر منطقه پول بسیار هنگفتی را بجیب می زدند که از آن مبلغ بسیار زهیدی را خرج مهمانداری حاجیان می کردند. و از سوی دیگر امنیت منطقه و برگذاری بازارهای بین المللی چون بازار عکاظ در حومه مکه سود بسیار زیادی را عاید تاجران منطقه می نمود. همچنین قوانین مقدس مآبی که قریشیان در اذهان عمومی بافته بودند که نباید حاجی چیزی برای تجارت همراه خود بیاورد و بدینصورت بازار تجارتی قریش بدون حریف ثروتهای حاجیان را بجیب زده بضائع خود را به آنها می فروخت!!
این رونق بازرگانی بدون شک بسیاری را به رشک می آورد. و تاریخ شاهد بسیاری از چنین حسادتها بوده و هست. از جمله آن حسادتها تصویری است که سوره بروج ضمن اصحاب اخدود بدان اشاره نموده که غالبا در قرن چهارم میلادی بوقوع پیوست. و مشهورترینشان حادثه ای است که سوره فیل آنرا بتصویر کشیده که بدلیل همزمانی با میلاد رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و صحبه وسلم) در اذهان عموم مسلمانان همیشه زنده است.
پشت صحنه حادثه چنین است که پادشاه حبشی یمن، بخاطر کشیدن گلیم تجارتی از زیر پای عربها می خواست ریشه تجارت آنها که بر پایه مذهب بود را بخشکاند. و تصمیم گرفت با ساختن کلیسایی در یمن و تقدس دادن به آن کعبه را از بین ببرد. ولی این سیاست بموفقیت نینجامید. اینجا بود که بنا به تفاسیری از سوی سازمان اطلاعات خود نقشه ای ریخت تا بهانه ویرانی کعبه را بدست آورد. نقشه چین بود که یکی از اعراب داخل کلیسا شده آنرا با فضلات خود پلید کند ـ و بنا به تفاسیری این کار بدون برنامه ریزی سازمان اطلاعات ابرهه صورت گرفته بود ـ. در هر صورت این بهانه ای شد برای از بین بردن کعبه. البته نه بخاطر مقدس بودن آن بلکه بخاطر انتقال بازار تجارتی و ثروتهای باد آورده از عربها به جیب خودش!
و تاریخ شاهد آن بود که ابرهه در بین راه هیچ معبدی و قبری و بتکده‌ای را خراب نکرد. چرا که محوریت کار تجارتی بدانها وابسته نبود. و لشکر خداوند همانطور که سوره فیل بتصویر کشیده از کعبه دفاع نمود و نیروی۶۰ هزار نفری ابرهه در ظرف چند لحظه بکلی تار و مار گردید..
مکه پس از دعای حضرت ابراهیم (علیه السلام) همیشه با رونق و آباد بوده و هست. گرچه در برخی از زمانهای قبل از اسلام از سوی اشخاص سودجویی مورد سوء استفاده قرار گرفته تا جایی که با آمدن اسلام در کعبه ۳۶۰ بت قداست را بخود اختصاص داده بودند. ولی روح ایمان همواره بر کعبه تجلی می‌نموده، و در حادثه‌های هولناکی چون حمله ابرهه همیشه مردم به بتها پشت کرده تنها خدای یکتا را می خواندند….
این اشاره‌ی گذرا بتاریخ ما را در صحنه واقعیت فتواهای آخوندهای صفوی ایران امثال آقای مکارم شیرازی و قزوینیها قرار می دهد که می خواهند قبله حاجیان ایرانی را از مکه به زیارتگاههای خود بکشانند…
بجز از کاستن اهمیت خانه خدا که بزرگترین وسیله ارتباط مسلمانان و اتحاد و همبستگی اسلامی است این آقایان چه در سر دارند؟
آیا واقعا مکه و مدینه برای حاجیان ایرانی نا امن شده؟!
یا اینکه افراد مرموز سازمانهای اطلاعاتی ایران، و فتنه جویان صفوی در تلاش بهانه سازی هستند تا این سفر عبادی که آخوندهای صفوی ایرانی آنرا به دید یک منبع درآمد می نگرند را بسوی مزارها و زیارتگاهها و امام زاده هایی بکشند که درآمدشان مستقیما به شکم این حضرات عالی مقام مقدس مآب می ریزد.
حاجی ایرانی سالها پیش از رفت به حج خرج سفر خود را در بانکهایی که این آقایان سودشان را بدست دارند واریز می کند، این مبلغ هنگفت توسط آقایان سالها ـ در بانکهای خارجی ـ مورد بهره برداری و ربا و یا سودخوری قرار می گیرد، و در نهایت پس از ده سال نام آقای حاجی ایرانی معرفی می گردد. و این بیچاره مجبور می شود مبلغ هنگفت دیگری را نیز واریز سازد.
مبلغی که یک حاجی ایرانی برای رفتن به حج پرداخت می کند دو سه چندان برابر مبلغی است که یک حاجی در کشورهای همسایه ایران برای ادای مناسک حج نیاز دارد!
آخوندهای صفوی ایران با بالا کشیدن همه این مبالغ باز هم چشم تنگشان سیر نشده در تلاشند با تغییر قبله مسلمانان ایران عاشق خانه توحید و یکتاپرستی از خانه خدا به مشهد و قم و کربلا، تماما این مؤمنان ساده را در چنگال خویش گرفته، جیبهایشان را ببرند..
این آخوندهای مقدس مآب خیلی راحت می توانند به مردم بگویند یک سفر به مشهد یا قم یا کربلا دو ملیون حج در رکاب رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و صحبه وسلم) ثواب دارد، و از کتابها و حدیثهایی که ساخته و پرداخته اند ده حدیث هم بریزند توی گوش این ملت بیچاره سپس مهار جیبهایشان را بدست گیرند. { از جمله این حدیثهای ساختگی حدیثی است که در ص/۱۷۴ “کامل الزیاره” بر زبان حضرت باقر نهاده اند: کسی که امام حسین (ع) را در روز عاشوراء زیارت کند با ثواب دو ملیون حج و دو ملیون عمره و دو ملیون جهاد با پیامبر که ثواب هر حج و عمره و جهادی چون ثواب حج و عمره و جهاد کسی است که با رسول خدا و ائمه راشدین ـ صلوات الله علیهم اجمعین ـ انجام داده باشد!! (وبرای اطلاع بیشتر از اینگونه خرافات و دانستن حقیقت آنها به کتاب علامه حجة الاسلام حیدر علی قلمداران بعنوان ” زیارت قبور بین حقیقت و خرافات” مراجعه کنید}.
ولی آیا این آخوندهای صفوی می توانند با خدا بجنگند!…
این پرسشی است که جناب آقایان باید جواب آنرا از سرنوشت همفکرشان ابرهه پادشاه حبشه دریابند…
و لازم است این آقایان سوره فیل را بار دگر با دقت مراجعه کنند، و الا خواهند دید که این خانه را خدایی است که از آن دفاع خواهد کرد.

Advertisements

No Responses Yet

 1. بزودی خدا انتقام میگیره وبد طورم میگیره

 2. بزودی خدا انتقام از کافران بی آبرو میگیره که به اسم حق مردم دنبال حق خود و بچه هاشون هستند
  درود بر رهبر عزیز ایران

 3. کار شرته ها و روحانیون وهابی عربستان در اذیت و آزار و چاپیدن این مردم دست کمی از این آخوندها ندارد

 4. همان بهتر که اینها به مکه نروند سرزمین وحی برای مشرکین ممنوغ الورود است

 5. شماها یا دیوانه اید یا ساده لوح . این مطالب همه بی پایه و اساس است . من یک مسلمان شیعه هستم و باز هم هشدار می دم همه مسلمانان باید به رسیمان محکم الهی ، که همان دین خدا است چنگ بزنند .البتّه باید بگویم اقوام خودم که تازگی به مکه رفته اند تعریف می کنند که وهابیون سعودی چه برخورد غیر منصفانه ، ناجوانمردانه و غیر انسانی با آنها داشته اند . امّا همه سنّی ها این گونه نیستند ،فقط گروههای افراطی به وحدت ضربه می زنند. ممکن است در بین شیعه هم گروه افراطی وجود داشته باشد . به هر حال نباید به خاطر بهره جویی و سوء استفاده سیاسی بین مسلمین تفرقه انداخت . این کار منافقین است ، نه مومنین . این معنای رحماء بینهم و اشداأ علی الکفّار است ؟ اسرائیل را رها کرده اید ، به دعوای بین سنّی و شیعه دامن می زنید؟ خدا هدایتتان کند. انشاءالله

 6. اعتقاد به ائمه به منزله شریک قرار دادن برای خدا نیست . توحید جوهره اصلی تعالیم امامان شیعه است . برای شما که چنین برداشتی از تشیّع دارید متأسفم و برای خودم که هموطنان با این درجه پایین فکری دارم

 7. باسلام جناب آقای دکتر دلیری آنچه لازم بیان کردید الله رب العالمین جزای خیرتان دهت واقعیت هم همین هست اینها کاری با خدا ندارن یاکتاب ورسول نمی شناسند وفقط مکر ،نیرنگ،چپاول ،راهزنی،سرقت اموال مردم رابلدنداصلا جوهر ایمان دروجودشان نیست،تا مردم را به مکه ومدینه تشویق کنند

 8. اي مسلمين از تفرقه بپرهيزيد به شايعات دامن نزنيد حساب ملت و مؤمنين را از مرتجعين جدا كنيد آگاه باشيد تا اسلام به خطر نيفتد

 9. من همیشه به این فکر میکنم که چرا معصومین شیعه وامامانشون خودشون در کنار اهل سنت بودندبا هم مباحـثه میکردند به اختلاف نظر میرسیدند اما جنگ و جدال نمیکردند.واقعا بعضی وقتا هر دو گروه حرفشون درسته!!و به تنها جوابی که میرسم اینه که:واقعا این خواست خدا بوده.خودش تو قرآن گفته:اگر می خواستیم همه ی شما را یک امت واحد قرارمی دادیم اما شما رافرقه فرقه کردیم تا بشناسید!!براستی اگر همه ما مثل هم بودیم دیگه کسی انگیزه ی مضاعفی برای اثبات حقانیت عقیده هاش داشت؟؟؟

 10. ey kash ie kam kamtar dorogh migofdtid

 11. وای بر کسی که دروغ می گوید و بر کسانی که دروغ وی را تایید می کنند
  یا علی مدد

 12. شما نامردا از موقعییت استفاده می کنید و هر اراجیف و دروغی را اینجا پخش می کنید.
  تف به این جنبشی که شما دارید از اون رو هدایت میکنید.
  با وجود شما خیلی ها مثل من که حامی آقای موسوی بوده و هستیم باید عقب نشینی کنیم و با شما مخالفت کنیم.
  خدا ما رو از شر شما راحت کنه…………..

 13. قابل توجه مینا خانم

  مطالب رو باهم قاطی نکنین لطفا، منظور از قبیله وگروه گروه یا همان نژادهای مختلف بخاطر شناخت ظاهری افراد ازیکدیگر است نه تضاد در عقاید.
  تاملی در این آیه داشته باشین خواهشن
  وَإِنَّ هَذِهِ أُمَّتُكُمْ أُمَّةً وَاحِدَةً وَأَنَا رَبُّكُمْ فَاتَّقُونِ
  و در حقيقت اين امت‏شماست كه امتى يگانه است و من پروردگار شمايم پس‏از من پروا داريد

 14. اراجیف اونیه که تلویزیون نشون میده…

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: