حضور کروبی، موسوی و خاتمی در راهپیمائی روز قدس

راديو فرانسه : دفتر میر حسین موسوی، شب گذشته، سه شنبه، ضمن انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که میر حسین موسوی، در راهپیمائی روز قدس « به مانند سالهای گذشته» حاضر خواهدشد و در این تظاهرات درکنار مردم خواهد بود.
در این اطلاعیه که از سوی دفتر میر حسین موسوی منشر شده است، آمده :« در پی تماس ها و سوال های انجام گرفته در مورد تظاهرات روز قدس امسال دفتر مهندس موسوی با اعلام این که روز قدس یادگار گرانقدر امام خمینی و روز مستضعفان و اسلام است اعلام کرد که وی همراه با سایر مردم در تظاهرات روز قدس شرکت خواهد داشت.»
دفتر میر حسین موسوی توضیح بیشتری در زمینه جزئیات حضور وی در راهپیمائی روز قدس منتشر نکرده است.
همچنین خبرگزاری ایلنا، روز سه شنبه به نقل از یک مقام مسئول در دفتر محمد خاتمی، رئیس جمهوری پیشین ایران، اعلام کرد که محمد خاتمی نیز همگام با مردم تهران در راهپیمائی روز قدس حضور خواهد داشت. این مقام مسئول در دفتر رئیس جمهوری دوران اصلاحات ضمن اعلام این خبر گفت «روز قدس ميراث ماندگار  امام در اعتراض به اشغال سرزمين فلسطين و سرکوب ملت مظلوم اين سرزمين است». 
پیش از این مهدی کروبی نیز از حامیان خود خواسته است که در راهپیمائی روز قدس حضور گسترده ای داشته باشند. دبیر کل حزب اعتماد ملی خطاب به برخی مسئولین تاکید می کند که «شما در روز قدس نیز بار دیگر قدرت مردم را خواهید دید و متوجه می شوید مردم از چه فکر و اندیشه ای حمایت می کنند زیرا مردم به قول شما خودشان می فهمند و درباره آنچه روی داده داوری می کنند. ».

Advertisements

No Responses Yet

 1. ما هم شركت ميكنيم تا مشت محكمي بر دهان دولت كودتا بزنيم

 2. ما هم شرکت میکنیم تا ببنیم شما طرفدارای موسوی چه گوهی میخواید بخورید

 3. امیدوارم در این راهپیمایی باز هم مزدوران بسیج به جان جوانان بیچاره ملت ایران نیوفتند

 4. راهپیمایی روز قدس برای آزادسازی ایران عزیز از چنگ غاصبان دینیونسم!

 5. نه غزه نه لبنان انم فدای ایران امروز مردم غوغا کردن و بغضی ها فهمیدند که ترس در ما نیست ایرانییییییم امروز به خودم افتخار ردم

 6. سلام خدمت این خانومی که که خودشو ان معرفی کردند (انم) باور کنید وقتی آدم این صحنه های نخود هر آش شدن بعضی البته بعضی جیره خورای اسراییلی که در کشور عزیز اسلامی ماایران هستند رو میبینه متوجه میشه که سگ همان حیوان نجیبی که پاچه صاحبشو نمیگیره از بعضیها که دارن ان آمریکا و اسراییل رو میخورند و پاچه مردم رو میگیرند بهتره دیگه تا کی میخواین جلوی سیل خوشان مردم وایسین

 7. مهسا خانم همون چیزی که گفتی رو فدا می کنی نه جونت رو حیف این ملک که در او افرادی بیگانه و مغولی مانند موسوی که مانند اجدادش اقوام قجر و تورانی ها که کوروش مارو کشتند و هنوز هم دست بردار نیستند من به عنوان یک ایرانی یرو اموزگار بزرگی چون اشو زرتشت نبی به خوانخواهی حدود 75000 نفر از اجدادم که بدست یهودیان منحفر کشته و شهید شدند شرکت می کنم مرگ ببر اسرائیل و امریکا و انگلیس عزیزان چش رو باز کنید

 8. خاک توسر موسوی و کروبی که ریدن تو حال ملت با اینکاراشون.
  به نظر من موسوی و کروبی سیاستمدار نیستند بلکه سیاست زده هستند و خیلی راحت آمریکا و اسرائیل دارند سیاست ها و خواسته های خودشون رو به اونا دیکته میکنند.
  واقعا متاسفم برای جماعت سبزپوش و موسوی و کروبی احمق

 9. حرفم به آقا سجاد احمقه که نوکر خامنه ای و احمد نژاد کودنه اگه زحمتت نمی شه گورتو از این گوربه گور کن کثافت

 10. خاک عالم بر سر هر بی غیرت و بی شرف و بی ناموس کنند که برادران و خواهران ما دست این بی شرفها شهید می شود و هنوز به خودشان نیامده اند آخه رژیمی که به مردم خودش رحم نمی کند به نزدیکترین کسانشان که در کنارشان بوده اند و با استبداد جنگیده اند اعتنایی نمی کند آنوقت هنوز ما طرفدارشان باشیم با چه امیدی ای برادر مسلمان بیدار باش بیدار باش که پیروزی با حق است و باطل رفتنی .امیدوارم به خودتان بیایید برادر و خواهر ایرانی

 11. دوستان ما نیامده ایم یا از مادر متولد نشده ایم که ناسزا بگوییم حضرت علی می گوید کسی که به برادر خود یا حتی به غیر مسلمان ناسزا بگوید از من نیست پس بیاییم با نظرات مفید و کار امد برای حفظ و پایداری جنبش سبز یا همان جنبش مردمی تلاش کنیم .
  تا توانی می گریز از یار بد/////////یار بد بدتر بود از مار بد
  مار بد تنها تو را بر جان زند/////////یار بد هم بر جان و هم بر ایمان زند

 12. آياواقعا فكرايران هستيد يافكرنوكري كشورهائي كه همايتشان راازشما اعلام كردهاند(كروبي،موسوي،هاشمي)

 13. با سلام محضر همه ایرانیان عزیز.اولا خواهشا از کلماتی که در شان یک ایرانی نیست استفاده شود.ثانیانظرات باید در قالب مستندات و شواهد باشد نه احساسات و شعار و …بجای این حرفها با وحدت و همدلی از تاراج ایران توسط دشمنان دیرینه خود یعنی انگلیس و اسرائیل و آمریکا شویم.حیف است عمر و جوانی و انرژی خود را برعلیه هم بکار بندیم.البته ما همه امام زمان را دوست داریم.پس برای ایشان کار کنیم.
  از همه متشکرم

 14. سلام محضر همه ایرانیان عزیز.اولا خواهشا از کلماتی که در شان یک ایرانی نیست استفاده نشود.ثانیانظرات باید در قالب مستندات و شواهد باشد نه احساسات و شعار و …بجای این حرفها با وحدت و همدلی از تاراج ایران توسط دشمنان دیرینه خود یعنی انگلیس و اسرائیل و آمریکا شویم.حیف است عمر و جوانی و انرژی خود را برعلیه هم بکار بندیم.البته ما همه امام زمان را دوست داریم.پس برای ایشان کار کنیم.
  از همه متشکرم

 15. سلام محضر همه ایرانیان عزیز.اولا خواهشا از کلماتی که در شان یک ایرانی نیست استفاده شود.ثانیانظرات باید در قالب مستندات و شواهد باشد نه احساسات و شعار و …بجای این حرفها با وحدت و همدلی مانع از تاراج ایران توسط دشمنان دیرینه خود یعنی انگلیس و اسرائیل و آمریکا شویم.حیف است عمر و جوانی و انرژی خود را برعلیه هم بکار بندیم.البته ما همه امام زمان را دوست داریم.پس برای ایشان کار کنیم.
  از همه متشکرم

 16. سلام بر همه آزادگان جهان.من یک ایرانی مسلمانم.نه رفتار منفی و ضد انسانی حاکمان فعلی نظام توجیه کننده عمل ظالمانه اسرائیل است و نه ظلم اسرائیل به فلسطنیان توجیه کننده ظلم حاکمان فعلی نظام است.من بعنوان یک ایرانی آزاده هردو را محکوم میکنم.اضافه میکنم که اسرائیل بر اساس اعتقادات شعاری نژاد پرستانه خود ( برتری قوم یهود ) عمل میکند، اما حاکمان غاصب فعلی نظام در وطنم با نام برادری و شعارهای الهی و نمایندگی خدا بودن به این ظلم ادامه میدهند.خداوند انشالله شر هر دو غاصب را از سر انسانیت بر دارد.سلام بر شهداءوطن

 17. من هیچ حزبی را قبول ندارم…

  اینا همشون سرشون تو یه اخوره…

  ایا هیچ احمقی پیدا میشه که فکر بکنه بیشتر از من اینارو میشناسه؟؟؟

  پس کی میخواهید چشم و گوشتان را باز کنید؟

  پس کی میخواهید سرتان را از زیر برف بیرون بیارید؟

  اینجا به اسم اسلام بخور بخوره…

  اینجا به اسم اسلام خر کن خر کنه…

  اینجا به اسم اسلام …………………..

  مرگ بر جیره خور

  مرگ بر دیکتاتور

  مرگ بر احمدی نژاد

  مرگ بر خامنه ای

  مرگ بر این دولت مردم فریب

  مرگ بر هر خری که این کثافتها رو قبول داره…

  ******

  مرگ بر شاه

  ای خر بی ستاره
  میخوای بگی نواره
  نوار که پا نداره

  میکشم میکشم
  انکه برادرم کشت

  بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر

  بار دگر روزگار چون شکر اید

  ******

  دیکتاتور دیکتاتور این آخرین پیام است——————————

  ———————————–ملت سبز ایران آماده قیام است

  (این شعار هم فقط به حرمت ملت ازادی خواه نوشتم)

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: