• برترین نوشته‌ها

 • دیدگاه‌های اخیر

  مهسا در پرت شدن یک دختر دانشجو از طبقه…
  زینب در سوء قصد به زهرا رهنورد در روز…
  زینب در سوء قصد به زهرا رهنورد در روز…
  مرضیه در سوء قصد به زهرا رهنورد در روز…
  دانشجو در عکس : اين تصاوير را خبرگزاری د…
 • Advertisements

عکس : تظاهرات 27 شهريور

تظاهرات 27 شهريور

ghods_09_18_5

ghods_09_18_4

ghods_09_18_3

ghods_09_18_2

ghods_09_18_1

Advertisements

No Responses Yet

 1. زنده باد جنبش سبزمان
  پاینده باد مردم شجاع تهران

 2. امروز نشون دادیم که بی خیال نمی شیم . عکسای خیلی بهتری هست . باید صبر کنیم خیلیا به اینترنت دست رسی درستی ندارن .

 3. جناب خامنه ای!
  در این روزها صداهایی در شهر بلند است بشنوید. سی سال قبل مردی دیگر بر صندلی اقتدار این کشور نشسته بود که صدای ملت را دیر شنید، دیر شنید و وقتی شنید قول داد که انتخابات بعدی را عادلانه برگزار کند. اما کار به جایی رسید که برای یافتن گوری هم در این دنیای پر قبرستان سرگردان بود. البته چنان کرده ایم و کرده اید که مردمانی برایش دایم آرزوی آمرزش می کنند و صدبار توبه می کنند که چرا چنان کردند. اما وقت همیشه نیست. گاهی پیش از آنکه فکر کنی اتفاق می افتد. وقتی طوفان آغاز شد، نه از تاک نشان می ماند و نه از تاک نشان من نگران تغییر حکومت نیستم، نگران خونهایی هستم که ریخته خواهد شد، اگرچه اکنون نیز خون بر سنگفرش های خیابان نشسته است از عاقبت ظلم بترسید.
  ابراهیم نبوی خطاب به رهبر فرزانه

 4. فرو ریختن رعب رعیت و زوال مشروعیت ولایت بزرگترین دستاورد شورش غیرت بر غارت بود و شیر خفته شجاعت و مقاومت را بیدار کرد. نه تطاول نظامیان نه تجاوز حرامیان،نه خاک افشاندن در چشم مروت نه باد افکندن درآستین ژنده قدرت، نه تکیه بر سبعیت حیوانی نه حمله به علوم انسانی، نه مداحی مداحان مزدور نه شاعری شعر فروشان کم شعور ،هیچکدام قامت مقاومت را خم نخواهند کرد. استبداد دینی رسوای کفر و دین شده است. و در مزرع سبز جنبش هنگام دروی آن رسیده است. ما این را به دعا از خدا خواسته ایم وخدا با ماست.

  برگشتن بخت و روزگار شاهدی شیرین تر از این ندارد که عیدهای شما همه عزا شده است. و هر چه روزی شما را می خنداند اینک می گریاند و می لرزاند. دانشگاهی که می خواستید به پابوس شما بیاید، اکنون به کابوس شما بدل شده است. تظاهرات خیابانی، اجتماعات آئینی، رمضان و محرم ،حج و روضه و ماتم همه برای شما نماد نحوست شده اند و به زیان شما روان می شوند.

  ما نسل کامکاری هستیم.ما زوال استبداد دینی را جشن خواهیم گرفت. جامعه ای اخلاقی و حکومتی فرادینی طالع تابناک مردم سبز ماست.
  عبدالکریم سروش خطاب به رهبر فرزانه

 5. کشتارهای فجیعی که در برخورد با دانشجویان و یا در تظاهرات مسالمت آمیزخیابانی در حوادث اخیرتوسط نیروهای تحت فرمان مستقیم وغیر مستقیم شما رخ داده است، تماماً حکایت از عزم راسخ آن مقام در قلع و قمع مخالفینی می‌کند که جز تجدید انتخابات ِمهندسی شده درخواست دیگری ندارند. گویا فدا شدن هزاران نفر برای به کرسی نشاندن تصمیم رهبری و نادیده گرفتن میلیونها درخواست منطقی اهمیتی در نظام ولائی شما ندارد!؟

  اگر از خاطر نبرده باشید،۵۶ سال قبل در بیدادگاه نظامی شاه، وقتی مرحوم طالقانی و سایر سران نهضت آزادی محاکمه می‌شدند، مهندس بازرگان پس از دریافت محکومیت ده ساله خود خطاب به تیمسار»قره باقی» رئیس دادگاه گفت:

  ما آخرین گروهی هستیم که با زبان قانون وبه شیوه مسالمت آمیز با شما سخن می‌گوئیم. با محکوم کردن ما ملت خاموش نمی شود بلکه با زبان دیگری با شما سخن خواهد گفت.

  ده سال بعد حرکت‌های چریکی درجنگل‌های «سیاهکل» و عملیات مسلحانه شهری جایگزین مبارزات مسالمت آمیزپارلمانی شده بود. تشکیلات شما استثنا نیست و قوانین الهی شیخ و شاه نمی‌شناسد.

  شما این سخت‌سری و قاطعیت را به نفع نظام ولائی می‌دانید، اما در فراز دیگری از منشور حکومتی على (ع) نظر دیگری عنوان شده است:

  ترا هشدار میدهم در باره خونها (جان مردم) و خون ریزی به ناحق. زیرا هیچ عاملی بیش از کشتاربه ناحق موجب بروز نابسامانی‌های اجتماعی (نقمت) و پی‌آمدهای تخریبی عظیم و زوال و بریده شدن مدت (حکومت) نمی‌گردد …. مبادا پایه های سلطنت خویش با ریختن خون حرام تقویت کنی که چنین شیوه‌ای نه تنها موجب تضعیف و سستی ارکان حکومت، بلکه زوال و انتقال آن (به نظامی دیگر) می‌شود. (بند ۱۴۱)

  جناب آقای خامنه‌ای، شما که اجازه نمی‌دهید خبرنگاران داخلی و خارجی از صحنه‌هائی که هوادارانتان آفریده‌اند، فیلم و گزارشی تهیه کنند، آیا مستقل از فضا و فیلتری که پیرامونتان ایجاد کرده‌اند هرگز فرصت کرده‌اید نیم نگاهی به عکس‌ها و فیلم‌هائی که جوانان جسور با موبایل‌های خود از جنایت‌های مأمورانتان گرفته‌اند بیندازید؟ آیا حمله نیروهای سرکوبگر در لباس شخصی را که همچون گرگ به جان جوانان برومند وطن افتادند دیده‌اید؟ مگر امام علی(ع) در همان عهدنامه هشدار نداده بود:

  مبادا، همچون درندگان به جان مردم افتاده و خورد نشان را غنیمت بشماری. آنها از دو حال خارج نیستند؛ یا برادر دینی تواند و یا همنوع تو (بند ۹ و ۱۰).

  البته شما در نماز جمعه با فرافکنی زیرکانه‌ای مسئولیت این جنایت ها را به گردن «تروریست های نفوذی»! انداختید که در پوشش تظاهرات خیابانی ضربات تروریستی خود را وارد می کنند. عجبا، چگونه است که تروریست ها اهداف خود را همواره از میان دانشجویان معترض دانشگاهها و در میان مردم عادی انتخاب می‌کنند!؟

  گفتید:»اینکه بروند دانشگاه و جوان دانشجوی مؤمن و حزب اللهی را آنهم با شعار رهبری مورد تهاجم قرار دهند دل انسان را واقعا خون می کند»! اگر چنین احساسی صادقانه است، چرا برای یکبار هم که شده دستور نمی‌فرمائید نیروهای انتظامی شما با نیروهای رسمى با لباس شخصی برخورد و آنها را دستگیر کنند؟

  امام علی به مالک اشتر، با آنکه مطمئن ترین یاور او بود، در دفاع از حقوق مردم تازه مسلمان مصرو پرهیز او از اتخاذ شیوه‌های خشن در برخورد با مردم فرمود:

  اگر به خطا کسی را کشتی یا تازیانه‌ات، یا شمشیرت، یا دستت در عقوبت از حدّ گذرانید، یا با مشت و بالاتر از آن، به ناخواسته مرتکب قتلی شدی، نباید گردن کشی و غرور قدرت تو مانع آید که خون بهای مقتول را به خانواده اش بپردازی.

  جناب آقای خامنه‌ای، در نظام ولایتی شما خونبها که پیش کش! جنازه جوانان را هم به خانواده‌هاشان به راحتی تحویل نمی‌دهند تا بر آنان عزاداری کنند!؟ این است رأفت وعطوفت اسلامی ادعائی شما!

  شما با تحریک عواطف مذهبی نمازگزاران، بخش عظیمی از ملت را فریب خوردگان یا وابستگان به بیگانه شمرده و مرتکب ظلم عظیمی می‌شوید. شما ناله و نفرین مادران داغدار وفرزندان شکنجه شده آنان را نمی‌شنوید اما در نظام خداوند ِ سمیع و علیم ناله والدین «ندا»های مقتول بدون جواب نمی‌ماند.

  (بند۱۹) هیچ عاملی برای تغییر نعمت‌ها (راحت و رفاه و امنیت و آزادی) در جامعه و شتاب گرفتن نقمت ها (نومیدی، اعتیاد، فساد، فحشاء و …) مؤثرتر از قدرت گرفتن یک حکومت بر پایه ظلم نیست. زیرا خداوند شنوای دعای شکنجه دیدگان و در کمین ستمگران است.
  عبدالعلی بازرگان خطاب به رهبر فرزانه

 6. زیبا خانم همه مردم ایران سبزند.مرگ بر خامنه ای

 7. مردم با حضور ميليوني خود مشت محكمي بر دهان استكبار( احمدي نژاد ) كوبيدند

 8. مرگ بر موسوی خائن دروغ گو

 9. زيبا خانم كلام مولا را نحس نكن اين گرگ صفتان نه برادر دینی ما هستند و نه همنوع ما چون اينها برادران فاسق اسرائيلند و همنوعان اربابان انگليسي شان………پس اگر خودتو جر بدي مردم آگاهند 500 نفر فراري ديروز جنبش سبز بود ……………وبلاگ نويس اين نظر هم اضافه كن اگر فشار به اونجات نمياد

 10. مردم با حضور ميليوني خود مشت محكمي بر دهان استكبار داخلي( موسوي خاتمي كروبي لاري خويني نبوي حجاريان و…….)و بر دهان استكبار خارجي اسرائيل آمريكا انگليس و……كوبيدند

 11. شما ها(جنبش سبزها) همان خوارج زمان علي(ع) هستيد

 12. خاك بر سر خرتان

 13. برو سوره منافقون را بخوانيد بد بختها

 14. هم تو گوه خوردی و هم حقیقت نیوز

 15. مرگ بر افراد خود رائي و مغرور

 16. ای بابا بزارید این قرطی بازی ها را بخاطر شما نامردها هرجه ایمیل و وبلاگ در بلاگفا و ورد پرس وگوگل داشتم همه فیلتر شده و از کار وکاسبی وافعا افتادهم آقا نمی تونی نامرد را بکشی کنار پس القریب من الکنجک باش

 17. مرگ برکروبی

 18. اينها اگر ميخواستن انقلاب كنند كه اينقدر منتظر يه نفر مثل موسوي كما زده نميموندن. تو اين سي سال كه همه براي زنده موندن انقلاب تلاش مي كردن موسوي براي چي قايم شده بود؟ اين مردم مگه همون مردم سي سال انقلاب و قبلش نيستن؟ سبز بودن ايرادي نداره ولي دنبال موسوي رفتن دنبال يه آدم بي دست پا رفتن مثل از چاله تو چاه افتادنه. قضاوت با خودتونه. قبل از انتخابات هم او خودشو نماينده مردم ميدونست ولي هر بد و بيراهي كه ميخواست به زبان آورد (كاري نداريم به چه گروه يا فردي) مهم اينه كه او عزت و ادب مردم ايران را بلد نيست و نمي داند چطور مي خواهد از آن دفاع كند نمي دانم

 19. محسن و تو ای که جرات بیان اسم مستعار هم نداری
  این توهم شماست که فکر میکنید با شکستن پای رقیب تندتر خواهید دوید.
  جنبش سبز برای آفریدن ایرانی سبز اکنون محکم نهاد شده است. چون شجره طیبه ای که پایی در زمین و سری در آسمان دارد و به اذن خدا در ثمر بخشی است (اصلها ثابت و فرعها فی السماء – سوره ابراهیم). این جنبش شهید سبز خود، شعر و شاعر سبز خود، ادب و هنر و گوینده و گفتمان سبز خود را پیدا کرده است. محصول بیست سال جهاد فرهنگی و دردمندانه روشنگران و پیکارگران عرصه سیاست و فرهنگ است. بیهوده می کوشید با نظامی گری و انوری پروری به سبک سلطان سنجر و سلطان محمود آن را در هم بشکنید. خود را مگر بشکنید.

  این نه آن شیر است کز وی جان بری
  یا ز پنجه قهر او ایمان بری

 20. حال کردم .
  لازمه بگم ما هنوز سبز هستیم . هیچکس هم نمیتونه ما رو تغییر بده .
  اونایی که به ما میگن منافق یادشون باشه که امام تو نامه هشت ماده ای چی گفت .

 21. دیروز واقعا حال داد خوب مردم به این خامنه ای قاتل و احمدی نژاد درس دادند . درود بر موسوی درود بر کروبی همونطور که مشاهده می کنید طرفدارای چی توز از کامنتایی که دادن معلومه که حسابی تا کجاشون آتیش گرفته!! حقشونه طرفدار ظلم بودن همین ها رو هم داره .

 22. مرگ بر تمام دروغ گوها مرگ بر رهبرتون مرگ بر تمام کسانی که کور هستن و جنبش سبز رو نمیبینن

 23. دوستان سبز عزیزم!
  زیاد به حرفهای طرفداران متعصب این حکومت ستمگر توجه نکنید. اونها که باید بفهمند فهمیدند. اینها را ول کنید بگذارید هر چی میخوان بگن.!!!!!!!!!!!
  همین که هیچ مرجع تقلیدی به این دولت تبریک نگفته برای طرفداراش بسه.
  برای روزهای بعد آماده بشین عزیزان……….

 24. مرگ بر خامنه ايي . احمي نژاد و يارانش امثال جنبش بي رنگ كه در اصل بايد نام خود را ايراني بي رگ بگذارد و فرزانه كه به جاي اينكه از تجاوز هاي نان خور هاي رژيم به سطوح آمده باشد از كار آنان خوشش آمده و خود نيز آنان را همراهي مي كند و درود بر موسوي كه در اين بهبوهه ظلم و زور به جاي كوتاه آمدن و زير بار حرف اين نامردها رفتن روبروي آنان ايستاده ما تا آخرين نفس براي آزادي ايران هستيم پاينده باد ايران برافراشته باد درفش كاوياني زنده باد نام كوروش كبير
  «چو خالي زشيران شودمرغزار كندروبه لنگ اينجاشكار »

 25. ای دیکتاتور منشان(احمدی نژاد) پس کی می خواهید سر های خوش را از برف های نا آگاهی به بیرون بیاورید و نابودی کشور عیزمان را ببینید و اینگونه در مورد ما سبز منشان قضاوت نکنید

 26. فرزانه خفه شو.بسیجی فاحشه. مرگ بر خامنه ای

 27. سبز سبز تا مرگ شیطان بزرگ خامنه ای زنازاده قاتل

 28. جنبش ما سبز ها تازه آغاز کاره اینو کسایی که ترسیدن باید بدونن … این راهیه بدون برگشت.. حالا شما طرفدارای دولت استکبار هر جوری که میخواین خودتونو تخلیه کنین.. مرگ نثار احمدی نژاد و خامنه ای..البته نه مرگ هم براشون کمه باید بموننو زجر بکشن تا دم گور همونجور که این ملتو زجر دادن خدا به زودی جوابتونو میده .. مرگ بر دیکتاتور
  درود بر موسوی خاتمی کروبی

 29. جناب آقای نمک…نمک…نمک…:
  دفاع از فلسطین وظیفه جیره خواران تن پرور وابسته به رژیم هستش.وقتی پول نفت ما خرج مسلمان شدن مسیحیهای لبنان میشه و صرف عیاشیهای عرب فلسطین….وظیفه ملی یعنی چی؟شما فداییان مخلص و بسیجیان جان بر کف برین و ادای وظیفه بکنین چون بهرحال شما هم دارین مفت مفت پول نفت میگیرین.ملت آزاده ایرانی دوست نداره رفیق همیشه بازنده این عربهای ملخ خور بشه……

 30. vaghan afarin be tak take tehrania v sharm bar mashhadia man ke nange baram ke begam mashhadiam

 31. اگه منم دين فروش بودم،خودم و خانوادم پول مفت ميگرفت ميومدم طرفداري از دولت ميكردم ده تا كامنت ميزاشتم..
  رفيق فابريك شما(مشايي)با اسرائيل دوست،اون يكي هم كه ميره با اسرائيليها ميشنه عكس ميندازه،تازه هر روزم عزيزتر ميشن پست بالاتر ميگيرن..لا اله الا الله
  مرگ بر دين فروشان و كافران

 32. ایران و این اخوند ها از وقتی که پاشون به فلیسطین رسید
  فتنه وبرادر کشی در این مسلمان شروع شد
  اینا از شیطان هم پسترند

  اسرائیل وامریکا دیگه کی هستند
  باید جلو جادوگران ( اخوندها) گرفت

 33. اقاي نمك خنگ !! ما مسلمونیم و به تو و اون اخونداتون هیچ ربطی نداره

  لگفا بجای غلطای زیادی برو یه کمی فکر کن

 34. مردم با حضور ميليوني خود مشت محكمي بر دهان استكبار داخلي( موسوي خاتمي كروبي لاري خويني نبوي حجاريان و…….)و بر دهان استكبار خارجي اسرائيل آمريكا انگليس و……كوبيدند

 35. شما نامردا از موقعییت استفاده می کنید و هر اراجیف و دروغی را اینجا پخش می کنید.
  تف به این جنبشی که شما دارید اون رو هدایت میکنید.
  با وجود شما خیلی ها مثل من که حامی آقای موسوی بوده و هستیم باید عقب نشینی کنیم و با شما مخالفت کنیم.
  خدا ما رو از شر شما راحت کنه…………..

 36. خاك بر سر شما جيره خوراي احمقه حمال كنن كه انقدر الاغين….چشماي كورتونو بيشتر باز كنين ببينين دورو برتون چي ميگذره….اين جمعيت 500 نفر بود يا 5000 نفر يا 500 000 نفر …هان؟؟؟؟؟؟؟ديگه وقتي رهبرتون دروغ ميگه از شما حمالاي جيره خوره بي سواده چلفتيه نون به نرخ روز خور بيشتر انتظار نميره

 37. ای خدای خرد و فضیلت! به صدق سینه مردان راستگو و به آب دیده پیران پارسا دعای ما را هم با دعای سحرخیزان و روزه داران و عابدان و صالحان همراه کن و شکوه دردمندانه ما را بشنو و بر سینه های بریان و چشم های گریان ستمدیدگان رحمت آور و بیش از این خلقی را پریشان و خروشان مپسند. دوستان خود را به دست دشمنان مسپار و خرد و فضیلت را از اسارت این نامردمان به در آر. باد را بگو تا خیمه استبداد را بر کند و آتش را بگو تا ریشه بیداد را بسوزاند. آب را بگو تا فرعون ها را غرق کند و خاک را بگو تا قارون ها را در خود کشد. ابرها وباران ها را بگو تا رحمت و عدالت و شادی و شفقت بر این قوم مظلوم محروم ببارند و خارزار رذیلت ظالمان را به گلزار فضیلت عادلان بدل کنند.

  عبدالکریم سروش

 38. فرو ریختن رعب رعیت و زوال مشروعیت ولایت بزرگترین دستاورد شورش غیرت بر غارت بود و شیر خفته شجاعت و مقاومت را بیدار کرد. نه تطاول نظامیان نه تجاوز حرامیان،نه خاک افشاندن در چشم مروت نه باد افکندن درآستین ژنده قدرت، نه تکیه بر سبعیت حیوانی نه حمله به علوم انسانی، نه مداحی مداحان مزدور نه شاعری شعر فروشان کم شعور ،هیچکدام قامت مقاومت را خم نخواهند کرد. استبداد دینی رسوای کفر و دین شده است. و در مزرع سبز جنبش هنگام دروی آن رسیده است. ما این را به دعا از خدا خواسته ایم وخدا با ماست.

 39. من هیچ حزبی را قبول ندارم…

  اینا همشون سرشون تو یه اخوره…

  ایا هیچ احمقی پیدا میشه که فکر بکنه بیشتر از من اینارو میشناسه؟؟؟

  پس کی میخواهید چشم و گوشتان را باز کنید؟

  پس کی میخواهید سرتان را از زیر برف بیرون بیارید؟

  اینجا به اسم اسلام بخور بخوره…

  اینجا به اسم اسلام خر کن خر کنه…

  اینجا به اسم اسلام …………………..

  مرگ بر جیره خور

  مرگ بر دیکتاتور

  مرگ بر احمدی نژاد

  مرگ بر خامنه ای

  مرگ بر این دولت مردم فریب

  مرگ بر هر خری که این کثافتها رو قبول داره…

  ******

  مرگ بر شاه

  ای خر بی ستاره
  میخوای بگی نواره
  نوار که پا نداره

  میکشم میکشم
  انکه برادرم کشت

  بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر

  بار دگر روزگار چون شکر اید

  ******

  دیکتاتور دیکتاتور این آخرین پیام است——————————

  ———————————–ملت سبز ایران آماده قیام است

  (این شعار هم فقط به حرمت ملت ازادی خواه نوشتم)

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: