همسر امام زمان بازداشت شد!

یکی از مریدان همسر امام زمان می گوید: آن اوایل هر شب به من پیامک های عاشقانه می زد (و هنگام ملاقات) مرا در آغوش می کشید!
او می گفت: امام زمان (عج) مرا انتخاب کرده اند و با من ارتباط مستقیم دارند! من ایشان را می بینم می خواهند مرا ببرند!  این خیلی زود اتفاق می افتد. محیا دختر من از ذریه معصومین است، وظیفه من این است که برای امام زمان سرباز جمع کنم! 
 

عبدالله حیدری

سنی نیوز: در تاریخ ۸/۹/۲۰۰۹ میلادی در سایت www.mohakeme.com   مطلبی دیدم با این عنوان «من همسر امام زمان (عج) هستم» ابتداء خلاصه ای از این مقاله را تقدیم حضور شما می کنم: این زن سعی می کرد با برگذاری جلسات خصوصی و ادعای همسری امام زمان و داشتن علم لدنی باعث تخریب اعتقادات و برهم زدن تعادل روحی خانواده ها بشود او همچنین ادعا می کرد فرزندش فرزند امام زمان (عج) ست!.
یکی از مریدان همسر امام زمان می گوید: آن اوایل هر شب به من پیامک های عاشقانه می زد (و هنگام ملاقات) مرا در آغوش می کشید!
او می گفت: امام زمان (عج) مرا انتخاب کرده اند و با من ارتباط مستقیم دارند! من ایشان را می بینم می خواهند مرا ببرند!  این خیلی زود اتفاق می افتد. محیا دختر من از ذریه معصومین است، وظیفه من این است که برای امام زمان سرباز جمع کنم!
وی مدتی صیغه یکی از هوادارانش که پسری ۲۲ ساله بود شد!. شاهدان عینی می گویند این خانم همسر سومش را موش خانه صدا می کرد!. و از او برای پذیرایی از دختران و زنانی که به محضرش! می آمدند بهره می برد!.
به من می گویند باید تنها بروی ولی من چون حس انسان دوستی و محبت زیادی دارم که خاص معصومین است نمی توانم این مسیر را تنها طی کنم و می خواهم عده زیادی را  ببرم. جنس من در ظاهر مثل شما از گوشت و پوست است (ولی) من زمینی نیستم. رفتار من آموختی نیست من از جنس پلاسمایی هستم و هرگز نمی پوسم! سر انجام این همسر امام زمان (عج) بازداشت گردید. تا اینجا برگرفته از مقاله مذکور بود. 
و اما حاشیه ما: خدمت عاشقان حضرت مهدی موعود امام زمان عرض می شود که فرق این زن با شماها چیست؟! چرا باید او دستگیر و زندانی شود و شما به نام امام زمان حکومت و درآمد داشته باشید؟! بویژه خدمت آیات عظام و بازرگانان بزرگی که به نام دین و مذهب و عقیده از جیب ملت بیچاره نان می خورند و بساطی سرهم کرده اند عرض می کنیم که چطور است دروغ و کلاهبرداری شماها سزایش زندان و شکنجه نیست؟! یک زن بیچاره ای که با الهام از افکار و عقاید شما خواسته لقمه نانی برای خود و خانواده اش پیدا کند سزایش زندان و شکنجه است؟!
 بیش از هزار سال است که شما دروغ تولد و غیبت امام زمان را جعل کردید و دارید از مردم کلاهبرداری می کنید! در برابر هیچ کس و نظام و قانونی هم پاسخگو نیستید! آنگاه اگر کسی همین کار شما را در سطح پایین تری انجام داد باید مجرم شناخته شود؟! دروغهای شاخداری که شما به امام زمان نسبت داده اید ریشه در کجا دارد؟! کار بجایی کشیده که با وقاحت مدعی می شوید که ۲۵۰ آیه در قرآن کریم در باره این امام موهوم و افسانه بی ریشه وجود دارد! امامتی که خودش افسانه ای بیش نیست برای دنبش چطور ۲۵۰ آیه وجود دارد؟! قرآن کریم در باره یک وهم و تخیلی که دونیم قرن بعد در اذهان عده ای بوجود خواهد آمد چرا ۲۵۰ آیه باید مطرح کند؟! سود این شخصیت موهوم برای امت اسلامی چیست؟!
از هزار و دویست سال پیش که گویا ایشان در غار سامرا و اخیرا در چاه جمکران استراحت می فرمایند تا کنون چه سودی از ایشان به امت اسلامی یا حتی شیعیان اثناعشری رسیده است؟! کدام سود و استفاده ای است که از کانال غار سامر و چاه جمکران به سوی شیعیان سرازیر می شود؟! اگر ایشان تشریف نداشته باشند کدام خطرات جدی متوجه امت اسلامی و شیعیان اثناعشری می شود؟! و آنگهی شماهای که وجود چنین موهومی را فرض می کنید و برایش آیه و حدیث می تراشید و معجزه و کرامات جعل می کنید و اختیار کل این جهان را به او می سپارید پس چرا نمی گذارید پرسشهای طبیعی مردم مطرح شود و به آن پاسخ داده شود تا عقلا وجود این عفریت جنی همیشه زنده! را باور کنند!؟
 اگر امام زمانی وجود دارد و کنترول این جهان و تمام ذرات کون و مکان در اختیار اوست پس چرا نباید غیر از خود شماها کسانی او را ببینند؟! اگر امام زمانی وجود دارد در کجا زندگی می کند؟ چرا در غار؟ یا ته چاه؟! چرا یکه و تنها؟ ایشان چه می خورد؟! چه می پوشد؟! غذا و لباسش را چگونه تهیه می کند؟! چه کسی برایش غذا درست می کند؟ چه کسی لباسهایش را می شوید؟ چه کسی ناخنها و موهای اضافه اش را می گیرد؟ کجا حمام می رود؟! از کجا خرید می کند؟! چه غذاهایی می خورد؟ چه میوه هایی دوست دارد؟! چند تا همسر دارد؟! همسرانش دائمی هستند یا صیغه ای؟ چند همسر دائمی دارد؟ چندتا صیغه ای دارد؟ چند تا فرزند دارد؟! از همسران صیغه ای هم فرزند دارد؟!
 ایشان اگر در آغاز غیبت کبری ۳۲۹ هجری ازدواج کرده باشد پس اولین فرزند ایشان باید بیش از هزار سال عمر داشته باشد! آیا فرزندان ایشان هم مثل خودش زنده هستند، و عمر زیاد می کنند یا اینکه عمر طبیعی دارند و فوت می کنند؟!، هر فرزند ایشان اگر بطور طبیعی صد سال عمر کرده باشد حد اقل ده نسل تا کنون عوض شده و هر نوه ایشان اگر دو فرزند به جا گذاشته باشد باید یک فامیل چندین خانواده ای داشته باشد!!.
 همسران ایشان چی؟! آیا عمر طبیعی دارند و فوت می کنند یا اینکه مثل خود ایشان بیش از هزار سال عمر کرده اند و هنوز هم تا هنگام ظهور ادامه خواهند داد؟! اگر ایشان یک همسر دائمی و پنج همسر صیغه ای داشته باشند، و از هر کدام دو فرزند داشته باشند از ثبت احوال بپرسید که غار سامرا و چاه جمکران چقدر باید ظرفیت داشته باشد تا خانواده ایشان را در خود جای دهد؟!
هزاران پرسش بی پاسخ وجود دارد که هرچه شما بخواهید ادامه دهید بقول عربها مانند مطاط کش می خورد! حال این عروس خوشبخت که امام زمان از ایران انتخاب کرده معلوم نیست چندمین همسر ایشان است؟! اگر دوستان زندان اجازه بدهند خبرنگاران یک مصاحبه مفصلی با این همسر امام زمان انجام دهنم تا بخشهایی از زندگی اجتماعی و خصوصی ایشان که قطعا آموزنده خواهد بود را در اختیار ملت عزیز قرار دهیم!.
 مها خانم کوچولو دختر امام زمان از این بانوی خوشبخت ایرانی نفهمیدیم چند سال دارد؟! این پرسش فقهی است که باید از مراجع عظام و ولی فقیه پرسید که آیا این فرزند معصوم علیه السلام که یک دختر است آیا می تواند برای جانشینی ولایت فقیه خودش را کاندید کند یا خیر!؟.
 پس اجازه بدهید تا زمینه مصاحبه با همسر امام زمان مساعد شود تا بتوانیم ترتیب مصاحبه ای با دختر ایشان مها خانم را نیز بدهیم تا آن زمان با شما عزیزان خدا حافظی کنیم.
فقط توجه داشته باشید که از قرار معلوم از این پس ما شاهد حضور بخشی از خانواده امام زمان در درون جامعه خواهیم بود. و احتمالا فعالیت هایی نیز در بخشهای مختلف بویژه سیاسی و اقتصادی خواهند داشت!!.
  مثلا ممکن است یک فرزند یا نوه ایشان اداره بعضی شرکتهای بزرگ اقتصادی را در دست بگیرد، یا اداره حوزه علمیه قم یا دانشگاه امام صادق یا وزارت ارشاد را در دست بگیرند، کارشناسان معتقدند ظهور امام زمان ممکن است شکل جزئی داشته باشد، یعنی ابتدا خانواده ایشان وارد بدنه حکومت بشوند و کم کم خود اعلان ظهور فرمایند. پس تا رسیدن اخبار تازه تری از خانواده امام زمان (عج) همه شما را به خداوند قادر توانا و شنوای دانا می سپارم.
haidari۱۱@yahoo.com

Advertisements

No Responses Yet

 1. يا حجت ابن الحسن
  ريشه ظلمو بكن

 2. ريشه ظلم جنبش سبز گهي و دار دسته اش هستن

 3. مهدی موعود بزرگترین جعل و دروغ تاریخ بشریت میباشد
  که در نظر شیعیان از خدا مهمتر می شود>!!!

 4. تا کی دروغ….؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. وای خدا چقدر احمق زیاده
  چقدر خر زیاده که دلشونو به امام زمان خوشه

 6. مهدی موعود همان شیطان رجیم است
  که ایرانیان او را از خدا بالا تر میبینن
  تا شیطان صفتی چون احمدی نژاد ادعای جانشینی امام زمان کند و از خریت مردم نهایت استفاده را بکند

 7. مهدی بزرگترین دروغ شیعه و احمدی نژاد

 8. اطلاعات نویسنده مقاله ازاعتقادات شیعه ها در حد اپسیلون هم نیست
  آقای حیدری شما هم اگر مثل برادر شیعه (سیا) بر اساس اصل اعتقاد شیعه حرف بزنی حرفت قابل توجه خواهد بود
  مقاله شما هیچ ارزش علمی یا … نداره

 9. من کم کم دارم متقاعد میشم که هر کس از جنبش سبز در این سایت حمایت میکنه فقط از باب بی ادبی وارد میشه و الفاظ رکیک بکار میبره. در حالیکه مخالفان این جنبش تقریبا اکثریتشان منطقی و با رعایت ادب صحبت میکنند(البته هستند افراد بی منطق و بی ادب هم که در اینجا مانند جنبش سبزی ها هتاکی میکنند). من از بی طرفها بودم اما با خواندن نظرات هر دو گروه دارم متقاعد میشو که سبزی ها با غرض و بی منطق نظر ارائه میکنند

 10. مهدي موعود حقيقتي است كه در آينده خواهد آمد اما مهدي موهوم ساخته ي ذهن افراد خيال پردازه . آقايون و خانوما با واقعيت زندگي كنين نه با توهم و خيال .

  مهدي (ع) از نسل امام حسن مجتبي (ع) و از خاندان و سادات پيامبر هستند . در واقع ايشان پس از جنگ جهاني سوم كه جنگي اتمي و ويرانگر خواهد بود امامت خواهند داد . خليفه اي بسيار عادل و سخاوتمند . خداوند توانايي هاي وي را به حداكثر خواهد رساند و نيروهاي الهي درصدد كمك به وي خواهند بود. ايشان زمين را از ظلم پاك خواهند كرد. ايشان در مكه مكرمه و در پاي روضه ي رضوان با جمعي از علماي اسلام بيعت خواهند كرد. نامش محمدبن عبدالله خواهد بود. ايشان بدنيا خواهند آمد. از رحم مادرشان متولد خواهند شد همانگونه كه جدشان از رحم مادر متولد شدند . حضرت عيسي مسيح هم در زمان ايشان ظهور خواهند كرد. در زمان سيدنا مهدي فتنه ي آخرالزمان يعني دجال ظهور خواهد كرد. ايشان در سن 40 سالگي به امامت خواهند رسيدو 7 سال بر زمين امامت خواهند كرد و سپس وفات خواهند نمود و حضرت عيسي براي ايشان نماز جنازه خواهند خواند. در جنگ جهاني سوم تمام سلاحها از بين خواهند رفت . سيدنا مهدي در جنگهايش از شمشير و اسب استفاده خواهند كرد. ابتدا جزيره العرب را فتح خواهند كرد و بعد ايران و تركيه و روسيه چين و هند و در نهايت با مابقي اسراييليون كه از جنگ جهاني ماندند مبارزه خواهند كرد و همه ي آنها را نابود خواهد كرد . خداوند به ايشان نصرت چندان عنايت كند . ياران اوليه وي 313 نفر خواهند بود . والسلام.

 11. با سلام ودرود خدمت تمامی عزیزان ایرانی و حقیقت جو مانند سیا ، شفق و همه عزیزانی که با دلایل محکم صحبت می کنند ما ایرانیان همیشه به منجی اعتقاد داشتیم و داریم و وجود دارد منن به عنوان پیرو اشوزرتشت نبی اموزگار بزرگ ما ایرانیانو پیرو همه پیامبران الهی به امید ظهور خسرو یا ارماطیس یا شماخیل یا سروش ایزد و همه که به عنوان منجی واقیعیت از همه مهمتر این که همه ما با فرهنگی بزرگ شدیم که همیشه یکتاپرست و دنباله رو حقیقت بودیم و هستیم و دشمن پلیدی من وبلاگی دارم به نام سربازان سبز که چند عضو اشوری و زرتشتی و مسلمان شیعه و سنی که اهل سنت واقعی که توهین به کسی نمی کنند مانند این وهابیون که دشمن بشرند از همه دعوت می کنم

 12. دوستان سلام
  دوست دارم از شما عزیزان برای بررسی و ارسال نظر در باره ی معضلات گران فروشی و کم فروشی دعوت کنم تا یه سری هم به وب لاگ (( إخوان المنصفین )) بزنید.
  http://merrsad.blogfa.com/

 13. امام زمان توهم و خیال خود ساخته ای بیش نیست به خودتون بیان .مرگ بر خرافه و خرافه پرستان

 14. خواهش ميكنم امام زمان رو وارد بحث هاي سياسي نكنيد در ضمن اقا سلطان ظلم و ظالم ريشه ي احمدي نژاد و امثال اونه پس دامن سيد خدارو با حرف هاي مفتت لكه دار نكن اشغالايي امثال تو كه ادعاي بي ترفي ميكنن بعد زير ابي ميرن جاشون تو چاه تووالته شك نكن

 15. سازلام عزيزان
  از آقا سيا ودوستارانش ميخوام فقط يك آيه قرآن درباره ظهور مهدي به من معرفي كنند
  ممنون

 16. لعنت خدا بر هرکس که امام زمان را منکر شود

 17. در طول تاریخ کسان زیادی بودن که خود را به جای اشخاص مهم جا زدن ولی در تمام ادیان دنیا بشارت منجی بوده و هست به جای توهین به مقدسات و اعتقادات مردم باید ریشه یابی کرد و مردم را نسبت به این گونه افراد اگاه نمود

 18. salam daste shoma dard nakone aghaie sya ina az kam bodane etelaate avam soe estefade mikonan

 19. باید به شما دوستان عرض کنم که ظهور حضرت مهدی نزدیک است و ایشان به همراه حضرت عیسی مسیح ظهور خواهند کرد و مرکز حکومت ایشان شهر کوفه است.آغاز حکومت جهانی ایشان پس از پایان عمر 40 ساله حکومت جمهوری اسلامی است(کمتر از 10 سال دیگر).من این اطلاعات را از یک منبع بسیار موثق که فردی است که چند صد سال گذشته ایران تا حکومت حضرت مهدی را پیش بینی کردند نقل میکنم که کتابی با چاپ بسیار قدیمی بود و چاپ این کتاب در جمهوری اسلامی ممنوع است (من سال 81 کتاب را دیدم)کل مطالب آن به صورت شعر بود و در پایان تمام مصراع های دوم بیت کلمه (میبینم)بود وهنگامی که به پیش بینی انقلاب 57 رسیده بود نوشته بود (بعد از آن شاهی از میان برود /دولتی پایدار میبینم)والی آخر.به امید آنکه ما در زمان ظهورش در قید حیات باشیم.

 20. منابع برايshahin جان:سوره قصص-ايه5(وعده خدا به حكومت مظلومان در اخر الزمان سوره هود_ايه 86″بقيت الله خير لكم ان كنتم مومنين» يه نكته راجع به كسايي كه حرفاي مغرضانه در مورد امام زمان ميگن ،اينا يا از وهابييت و يا از بهايي ت سر چشمه ميگيرن (مطمين باشيد)

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: