مردم از 20:30 در مورد سعیده پورآقایی می‌پرسند….

پارلمان‌نیوز: در پی پخش گزارشی ابهام‌آمیز از بخش خبری بیست و سی در مورد سعیده پورآقایی علاوه بر برخی سایت‌ها که به روایت پشت‌پرده‌های این گزارش پرداختند، مردم فهیم ایران نیز به طرح سئوالات خود در این خصوص پرداختند.

پایگاه خبری فراکسیون خط امام مجلس«پارلمان‌نیوز»، ضمن اینکه در گزارشی به این موضوع خواهد پرداخت و پیشنهاداتی را برای رفع ابهامات به وجود آمده طرح خواهد کرد، عینا  از بین صدها نظری مردم برای سایت الف که فیلم این گزارش را در سایت خود قرار داده است، چند نظر که حاوی سئوالات و ابهاماتی پیرامون این گزارش است را منتشر می‌کند:

ناشناس: یه نظر من کل این ماجرا یه جور کلک از سیستم اطلاعاتی ایران بود . یعنی موسوی از سیستم اطلاعاتی رکب خورد. حکایت یک فضله موشه تو کیسه برنج دیگه . اینجوری ملت بیچاره هم باور میکنن که بقیه کشته ها دروغه. خداکنه نظرمو نمایش بدی

مهدی: این ماجرا ابهامات زیادی داره. به نظر من این مادر و دختر خودشون گردانندگان اصلی این جریان بودن. مگه میشه دختر آدم گم بشه بعد شما تحت فشار عده ای قرار بگیری و مجلس ختم براش بگیری بدون اینکه مطمئن شده باشی که زنده هست یا نه؟ چرا مادر سعیده پور آقایی ماجرای گم شدن دخترش رو به پلیس نگفته بود؟! این سه ماه این دختر کجا بود؟ چی کار می کرد؟ اون خانواده که دختر پیششون بود واقعاً نمیتونستن به پلیس اطلاع بدن؟! یعنی چی که اون موقع می ترسیدن بلایی به سر سعیده بیاد؟ الان بعد از سه ماه چطور به این نتیجه رسیدن که امنیت سعیده تأمین شده ولی اون موقع نه؟ پس ما پلیس برای چی داریم؟! یعنی به پلیس اعتماد نداشتن؟
چرا مادر سعیده در جریان مصاحبه دیشبش، رفتن به پزشکی قانونی و تأیید جسد دخترش رو تکذیب نکرد؟ یعنی چی که تحت فشار توی این مدت این کارها رو کرده؟
این ماجرا متاسفانه بیشتر به یه لطیفه تلخ شبیه هستش که تا سه ماه پیش مورد سوء استفاده یه گروهی بود و الان یه گروه دیگه دارن ازش سوء استفاده سیاسی میکنن!

در ضمن نظرم رو چاپ نکردید هم نکردید! اینقدر تا حالا نظر دادم و چاپ نشده که عادت کردم…

ایران یار: باز هم 20:30 شاهکار کرددر مورد سعیده پور آقائی 1. در صحنه اول که 20:30 گفت این فیلم توسط آشناهاشون گرفته شده سعیده خانم همان لباس هائی تنش بود که موقع مصاحبه تنش کرده بود مورد دوم اینکه جالب بود اینکه سعیده 2 ماه از خانه فرار کرده بود یکی دیگه ازش نگهداری میکرد…جالبه نه؟ اصولا به همچین دخترای که از خونه فرار می کنن مودبانه می گن دختر فراری یا خیابانی…..چطور خانواده ی بودن که بدون نگرانی دختره را برگردوندن ؟

خنده دار بود! اینا می خواستن قضیه ترانه موسوی رو خراب کنن اومدن یه سناریو نوشتن خودشون ختم وو اینا گرفتن که بعد دوماه بعد بیان بگن این دروغه… بابا اینا یه کارم بلد نیستن درست انجام بدن آخه! حرفای دختره خیلی مسخره بود! یعنی چی پام شکست نرفتم خونه که مامانم حالش بد نشه! آخه شاهکار! دوماه مامانت ازت خبر نداشته باشه نگران نمی شه؟ اونوقت پات بشکنه نگران میشه؟ اینم شد منطق؟

ناشناس: امشب بار دیگر ۲۰:۳۰ کذاب به تکذیب یکی دیگر از کشته شدگان پرداخت…..سعیده پور آقایی….اما چند نکته در اعترافات او و مادرش ( که هر دو از ذوب شدگان هستند) جلب توجه میکرد. به این نکته نیز باید اشاره کرد که مهدی کروبی در آخرین نامه اش آورد که اطلاعات در مورد این خانم اشتباه بوده و در جلسه با هیات حقیقت!یاب به آن اشاره کرده بود این سوال را مطرح کرده بود که چرا در مورد ترانه موسوی این غوغاها که به پا شد سریعا پس از افشای او فروکش کرد؟…..اما گاف های تئاتر امشب: ۱. دختر جوان اذعان کرد که از تراس منزل به پایین پریده و پایش دچار شکستگی شده بود! اما اگر با دقت تمام صحنه ها را رصد می کردید متوجه میشدید که ماموران امنیتی(همان دروغ پردازان ۲۰:۳۰) وقتی زنگ آپارتمان آنها را زدند واحد ۱۲ را فشردند….با فرض اینکه این آپارتمان در هر طبقه ۴ واحد داشته باشد با احتساب طبقه همکف(همان لابی) می شود ۴ طبقه! از ۴ طبقه چگونه خودش را پرت کرده پایین و زنده مانده!؟ آیا قصد خودکشی داشته یا آرتیست و بدلکار بوده؟!؟ ۲. مادر این خانم ادعا می کرد که به هیچ کس نگفته بود که وی از خانه بیرون زده است اما کاش میگفت که چگونه عکس دخترش از خانه بیرون رفته است! (قبل از مراسم ختم) ۳. این خانم جوان عملی انجام داد که آدم شگفت میماند! به نظر شما چقدر پول گرفته تا در تلویزیون ضرغامی و دوستانش به فراری بودن خود اعتراف کند!؟ حتی دختران و زنان بد کاره نیز حاضر به صحبت جلوی دوربین نیستند و اصرار بر محو کردن یا شطرنجی کردن چهره دارند…شگفتا کسی که ادعای آبرو! می کند اینگونه بی حیاوار برای مطامع سیاسی کج عده ای کوتوله سیاسی جلوی دوربین و چشم هزاران نفر بر فراری بودن خود اصرار می ورزد! ۴.این خانم فراری از ریخته شدن آبروی! خود توسط جریان های سیاسی! گلایه مند بود! اما بهتر است به وی متذکر شوند که کدام روزنامه بر فراری بودن وی اصرار ورزید و در متن خود آورد که او سابقه ۳ بار فرار از خانه دارد و اینبار نیز از خانه فرار کرده…..آیا روزنامه ی ذوب شده و امنیتی به جز کیهان شریعتمداری این ادعاها را منتشر کرد؟ پس بهتر است تنها به کاغذ های ارئه شده توسط بازجویان ۲۰:۳۰ اکتفا نمی کرد و کمی هم عقل نداشته خود را به کار می انداخت.

اخبار 20:30 امشب با سعیده پوراقایی و مادرش در منزلشان مصاحبه کرد. سعیده مدعی شد در این دو ماه پس از یک تصادف در خیابان و بستری در بیمارستان بکمک یک خانواده در منزل انان بوده(ظاهرا بیمارسنان هیج سوالی در مورد علت تصادف؛ مقصر؛ هویت وی و … نکرده!) و به انها هویت واقعیش را نگفته است (بچه دلیل؟) در این مدت مادرش همه جا به دنبال وی بوده (احتمالا ان خانواده هم به دنیال مادر سعیده) ولی مثل فیلمهای هندی این دو به هم نرسیده اند! در این مدت اصلاح طلبان با مراجعه به مادرش وی را مجبور به برگزاری مراسم ختم میکنند که مهندس موسوی هم در ان شرکت میکند (هیچ عکسی از این مراسم تاکنون موجود نیست و از طرف مهندس موسوی حضورش تایید نشده است). مادرش با وجود برگزاری مراسم ختم مدعی شد در جواب علت غیبت سعیده به همه و حتی به خواهر و برادر خودش گفته سعیده را برای تحصیل به مالزی فرستاده است!

ناشناس: احتراما»
1-خانم پور آقايي در نامه هاي آقاي كروبي به عنوان مورد مشكوك ذكر شده بود و گزارشي هم كه صداوسيما تهيه كرده بود مشكوك بودن قضيه اين خانم را به وضوح به تصوير كشيد. دختري كه به علت ناراحت نشدن مادرش حاضر شده بود خبر مرگش را مادر بفهمد اما خبر مصدوميت و .. را نفهمد!

2-همانگونه كه رهبر انقلاب و رهبران اصلاحات و … هم تاكيد دارند موضوع اصلي صحت انتخابات است كه هنوز علامت سئوال بزرگ آن از ذهن جامعه پاك نشده است.

3- موضوع ترانه موسوي به هيچ وجه رفع ابهام نشده است لذا اين دو مطلب را با هم مقايسه نكنيد.

ناشناس: سعیده:از بالکن پریدم پام شکست بعد تصادف کردم….
و اصلا و ابدا تو تجمعات نبودم
و کتکم نخوردم
همین جوری از بالکن پریدم
در ضمن فیلم ضبط شده توسط آشنایان چه با کیفیت ! اسم دوربینشو به ما هم می گید
فکر نمی کنم اشکالی داشته باشه این نظر منتشر بشه

محسن :  شعرباف نوشت:اینها ساخته وپرداخته انحرافی مخالفان آزادی ودمکراسی می باشد گیرم که چنین باشد مابقی را چکار کنیم اصلا» 10 درصد یا 20 درصد انحرافی واشتباه می باشد 80 درصد بقیه چی ؟!
اون کسانی که این دروغ ها رو می سازند، همین رو می خوان اون ها 80 تا دروغ میسازن بینش هم 10 یا 20 تا حرف راست میزنن که شماها همش رو یا اکثرش رو باور کنید.
Ssss:من از دیشب یک سوال بزرگ در ذهنم وجود داره و هنوز هم نتونستم براش جواب پیدا کنم و اون سوال اینه که ما حتی اگر بازهم این سناریو های صدا و سیما رو باور کنیم و قبول کنیم که مادر سعیده را وادار کرده اند که برای دخترش مجلس ختم بگيره مگر اون مادر خودش نمیدونه که شوهرش جانباز نبوده و شهید نشده پس چرا در اعلامیه ترحیم باز هم قید کرده که سعیده فرزند شهید است؟ اینو که خودتون هم قبول دارید اعلامیه را چاپ کرده؟!

ناشناس:لطفا این نظر رو چاپ کنید تا اگه کسی پاسخش رو میدونه ما رو هم قانع کنه
دیشب فیلمی که صدا و سیما پخش کرد پر از گاف بود.

1) اینکه صحنه ابتدایی فیلم که گفته شده بود توسط خود خانواده گرفته شده کاملا ساختگی بود بطوریکه سعیده پور آقایی تابلو میخندید.
2) داستانی که تعریف کرد هم پر از گاف بود. چه خانواده خوبی که 5/2 ماه نیم از این دختر نگهداری کردن. و اگر مامورها پیداش نمیکردن شاید 2،3 سالی پیششون می ماند.
3) صحبت های دیاگوار سعیده و مادرش که آبروی نظام رو بردند و از همه جالب تر که مادری که دخترش 7 بار از خونه فرار کرده میگه آبروی ما رو بردند.

علی: یه جای این داستان خیالی خیلی باحال بود
این خانوم که میگفت پاش شکسته، واسه اینکه مامانش نفهمه 2 ماه تو خونه ی یه نفر قایم شده بوده و حتی یه زنگ به مادرش نزده! تا جاییکه مادرش 2 بار میخواسته خودکشی کنه! جمع کنین این مسخره بازیا رو! حداقل یکم بیشتر روی این داستان کار میکردین. میدونم که نظرم رو چاپ نمیکنین ولی اینو بدونین ما به این راحتیا … نمیشیم

م  – دانستن حق همه است: دوستان عزیز سایت الف حقیر به عنوان یک شهروند کاری با مخمل فروشها وسبزی فروشها و…… ندارم اما از شما ورسانه ملی وسیستم قضایی کشور چند سئوال دارم امید است پاسخی قانع کننده بشنوم.

1- این خانم که توسط مسئولین قضائی کشور فردی فراری وهرزه اعلام شد چرا یک شبه محترم وهدیه عید فطر شدند؟

2- فیلم استقبال گرم مادر از فرزند فراری وهمچنین مصاحبه بعد از آن آیا با یک دوربین فیلمبرداری نشده بود؟ چون رسانه ملی اعلام فرمودند که این فیلم توسط بستگان از این لحظه حماسی وتاریخی گرفته شده است

3- تمام این مدت این خانم کجا بودند ؟ ژانوالژان قصه ما چه کسی بودند ؟

4- این خانم از کدام ساختمان وطبقه چندم خود را پائین انداخت چرا هیچ همسایه ای ایشان را ندید؟
5- این کوزت قصه ما در کدام بیمارستان بستری ومداوا شد چرا بیمارستان محل پذیرش وی هویت ایشان را اعلام نکرد مگر بدون اوراق هویت کسی بستری ویا ترخیص می شود آنهم در ایام بحرانی؟
6- ژانوالژان قصه ما چرا موضوع را به نیروی انتظامی ورسانه ها اعلام ننمودند؟

7- آیا بستگان ژانوالژان از حضور یک دخر غریبه در منزل او مشکوک نشدند ؟

سیستم قضائی ما یک دختر فراری که اینهمه هزینه برای کشور ایجاد نموده را چرا بدون کمترین هزینه ای آزاد نموده است؟

8- آیا دختری که سیستم قضائی ورسانه ملی قبلا» او را هرزه وفراری از خانه معرفی نموده بودند سزاوار بیست دقیقه فرصت دادن از رسانه ملی بودند پس چرا این فرصت به مخالفین سیاسی داده نمی شود؟

آیا سیتم امنیتی ما از طریق کنترل تلفن منزل مادری کوزت به محل اختفای وی دست پیدا نمی نمود پس چرا آنقدر زمان را طولانی نمودند ؟
9- آیا کوزت ما در منزل ژانوالژان از تمامی امکانات زندگی حتی اینترنت نیز برخوردار بوده اند پس چرا تا بحال این موضوع از تیررس دوستان خوب کنترل کننده اینترنت مخفی مانده است؟

وصدها سئوال دیگر……..

دوستان الفی من ،در این مختصر به کسی اهانت نشده است پس امید است که درج فرمائید

ع.امینی  – انصاف:با سلام

جناب آقای دکتر توکلی (بی طرف شاید هم طرفدار حق)

میشه به عنوان نماینده ملت شما بگین چند نفر جوان توی حوادث اخیر به طور واقعی کشته شدن!
میشه از صدا و سیما بخواهین به جای مانور دادن روی این 3-4 موردی که توی این بلبشو و شلوغیها و جو سانسور و فضای ….. یبک امر طبیعی هست، یک مصاحبه کوچیک 2-3 دقیقهای نه نیم ساعته با مادران داغدار واقعی انجام بده.
یا اگه جرات دارین خودتین مصاحبه و توی سایت منتشر کنین.
دیگه حالمون از این یک جانبه نگری صداو سیما به هم می خوره.
درسته صدمات روحی این خانواده به خاطر این ماجرا زیاد بوده ولی فکر می کنین به یک در صد مادری که عزیزش را از دست داده می رسه….
اینو هم بگم که دیگه 2-3 ماهه 8:30 را نگاه نمی کنم درحالی که قبلا محال بود از دستش بدم……
مردم هم همینطور ……………..
امیدوارم روزی نیاد که دیگه سراغ سایت الف نیام. سایتی که قبلا اولین انتخابم بود…..

محمد: خوب شما که عقل و دانش فراوانی دارید این را به من بی سواد بگویید دختری که 2 ماه در منزل کسی مخفی شده است آیا صاحب خانه خود به این فکر نمی افتد که او را به پلیس و یا به خانواده اش معرفی کند ؟ و چگونه ماموران اطلاعات توانستند پس از دو ماه او را پیدا کنند ؟ صاحب خانه چه شد او چه کسی هست که دختری را در خیابان پیدا می کند و او را به منزل خود می برد بدون آنکه از او چیزی بداند. پس خیالمان راحت باشد فردا روزی اگر فرزندمان از خانه فرار کرد افراد خیری هستند که ما را از نگرانی در بیاورند.

وجدانی : سلام

شما مطمئن هستی سناریو سعیده پور اقایی کامل طراحی شده؟ سناریو مذکور
با همه ی آب وتاب آن کاملا مشخص است که واقعی نیست وبرای کوبیدن معترضین
تدوین شده دهها سوال قابل طرح است
که حداقل آن گفتگو بامسولین محل درمان (از جهت تصادف ویا شکشتگی به هنگام فرار ازبالکن آنهم از طبقه…) وسپس مصاحبه با اهل خانه ای که بصورت غیر قانونی وبه دور ازچشم پلیس حدود 3ماده این دختر معصوم را درخانه خودنگهداشته اند(بگذریم که همین مادر قبلا به هیات 3نفره گفته بوده که دخترش سابقه چندین فرارازخانه داشته).آیا اگر مسولین مملکت مردم را آدم حساب میکرند ودر اولین فرصت طی گزارشی به مردم میگفتند:ای مردم در این قضایا این اتفاقات افتاده این افراد بازداشت شده اند این افراد مرده اند(باذکر علت) ایا این همه آبروریزی میشد؟

وقتی علم نباشه وفقط جهالت ودروغ تهمت در این قضیه مطرح بوده(حتی درعالی ترین سطح یعنی آقای رییس جمور درمقابل دیدگان میلیونها آدم به رییس مجلس خبرگان تهمت میزند وباگذشت بیش از4ماه من آدم تحصیل کرده دانشگاهی وباتجربه هنوز نمی دانم ایشان راست گفته یا دروغ)دیگر چه توقعی از دیگران دارند!؟ آیا همون ادم هاییکه درقضایای کهریزک انگونه عمل کرده اند در ماجرای سعیده ویا ترانه دخیل نبوده اند!؟شما چرا سعی میکند که کاسه وکوزه را سرکروبی وموسوی بشکونید؟ اون بندگان خدا(باحفظ اعتراض بنده به ایشان به عدم تمکین ازنتیجه نهایی بعد از رسیدگی اعتراضات وعدم پذیرش همه پرسی)فقط درخواست رسیدگی به شایعاتی که داری شکل واقعی بوده اندرا داشتند.
به نظر حقیر این ره که رسانه تصویری نظام وشما می روید هرگز منجر به اغنای وجدان نمی شود .پس حداقل سکوت کنید تاسرنوشت این ماجرا در دادگاه روشن شود این مدارک را هم در دادگاه ارایه شود این همه اعصاب ما را خراب نکنید وامثال ابن کمترین را ابله فرض نکنید.
مطلب مزبور راننوشتم که منعکس کنید(که نمی کنید) بلکه به گوش مسوولین برسانید

ناشناس: الف عزيز من ديشب برنامه تلوزيون ديدم و بيطرفانه فكر مي كنم در دو سوي موضوع يك بي صداقتي ديده مي شود . از يك سو معترضين سعي دارند با هر موضوعي چماقي عليه دولت بلند كنند و از سويي دولت نيز سعي در دفاع با هر وسيله ممكن دارد. برنامه 20:30بخشي از ابهام زدوود و ابهامات جديد ايجادكرد. دختره در مدت غيبت كجا بوده و در كدام مركز درماني درمان شده است و خانواده اي كه اورا نگهداري كرده اند چرا معرفي نمي شوند و دختره وقتي از موضوع مطلع شد چرا سريعا» با مادرش تما س نگرفت و آپارتماني كه ايشان از آن پريده طبقه چند بوده و چه ساعتي پريده ايا در ان موقع كسي بوده يا خير و چرا ايشان با لكنت زبان صحبت ميكرد و ديگر اينكه ايا ممكن نيست با ناپديد شدن اين دختر مانند جريان عاطفه امام مادرش يا كسي از بستگانش فضا سازي كرده باشند؟ اميدوارم اين ابهامات روشن گردد. همه بايد يادمان باشد كه مهم سربلندي ايران است و دستگاه عريضو طويل حكومت بايد وسيله خدمت باشد نه هدف براي آقايي و همه با هم به سوي راستي كه اين مقبول خداوند است.

ناشناس: آخه خدا وكيلي مضحك تر از اين مصاحبه اي كه انجام داده بودند مصاحبه ديديد. طرف ميگه جلوي خونه پام شكست بعدش به جاي اينكه از درو همسايه كمك بگيره از يه رهگذر كمك گرفته. بعدش اون رهگذر هم اين بابا رو برده بيمارستان و از اونجا هم برده خونه خودشون و 3 ماه هم نگه داشته و هر چي هم كه از اين بابا خواسته آدرس خونه اش رو بگه اينم نداده و تازه بعد از چند روز اين خانم فهميده كه اون خانواده اينو شناختند و فهميدن توي سايتها اين خانم به عنوان كشته شده ذكر شده و براش مراسم ختم گرفته اند اما بازم تلاش نكردند كه اين خانم رو به مادر نگرانش برسونند!

اول فيلم هم كه مادر و دختر همديگر رو تو آغوش گرفته بودند نوشته بودند كه اين بخش از فيلم توسط دوربين خانوادگي ضبط شده در حاليكه كيفيت فيلم يه ذره با اون دوربين صدا و سيما فرقي نداشت ضمن اينكه مادر و دختر نكرده بودند لباسشون رو عوض كنند تا لااقل كمي موضوع رو باور كردني ترش كنند!

چرا شعور مردم رو ناديده ميگيريد؟. از اينكه اين خانم كشته نشده ولو اينكه حرف جنبش سبز غلط بوده خوشحالم ولي آخه چرا سعي ميكنيد با اين دروغ پردازيها واقعيتها رو هم مخدوش كنيد؟

ناشناس: اين خانمه كه اينهمه مهربونه چرا دخترشو زندوني كرده بود تا از تراس بپره تو خيابون و پاش بشكنه.
تو اون محله يه دونه همسايه نبود كه اين دختر پا شكسته رو از وسط خيابون جمع كنه
اون رهگذر خيري كه دو ماه اين دختر درمانده را پيش خود نگه داشته بود و خرج دارو و درمانش را ميداد كجا است؟
قصدش از نگهداري از دختران پا شكسته چيست؟
در جامعه ايراني آدم هاي سالم هم اگر دختر جوان غريبه را به منزل شان بياورند هزارتاحرف پشت سرشان در مي آيد اين خيرين چه بي باك بودند كه 2 ما يك دختر بچه پا شكسته اي را در منزلشان نگه داشتند و از حرف مردم هم نترسيدند.
گمان مي كنيد اين يكي داستان تلويزيون از آن قبلي كه براي ترانه موسوي ساخته شده بود مضحك تر و غير قابل باور تر درآمده است؟

 ناشناس: یه سوالی داشتم:

برو بچه های صدا و سیما زنگ 12 رو زدن و اینکه مادرش گفت با آسانسور بیایید بالا. از اون ارتفاع از تراس هرکی بپره پاش فقط میشکنه.
بچه 16 ساله تو بیمارستان بدون حضور والدین درمان میشه؟

محمدرضا  : اگر خانواده اي كه اين خانم را سه ماه نزد خود نگهداري مي كردند و به استناد گزارش تلويزيون از طريق اخبار سايتها با هويت واقعي او آشنا شده اند چگونه با وجود اينهمه آدرس،اعلاميه مسجد و … به خانواده اش خبر نداده اند.و چرا اعلام نشد كه اين خانوم نامادري ايشان هستند؟ چرا در ابتدا خبر آن صحنه ساختگي و بي روح ديدار مادر و دختر با تيتر «تصوير برداري توسط يكي از آشنايان» ديده مي شود و …. .

در رابطه با باور كردن يك خبر مي گويند: گفتي باور كردم، اصرار كردي شك كردم، قسم خوردي مطمئن شدم كه دروغ مي گويي.

چرا بايدصحت اين خبر را باور كنيم؟

مجید: با سلام شب کذشته از برنامه 30/20 گزارشی پخش شد که قصد داشت دروغگویی معترضان را افشا کند اما این کزارش نیز مثل گزارش ترانه موسوی که از همین برنامه پخش شد نه تنها ذهنیت بینندگان را از دروغ پاک نکرد بلکه ابهامات را بیشتر کرد . مگر می شود دختری عا قل و بالغ شب از تراس پایین بیفتد وبه اصطلاح پایش بشکند بعد دیگران او را به بیمارستان ببرند و دو ماه همه از او بی خبر باشند و……. دروغ را که با دروغ نمی شود پاک کرد این روش صدا وسیما توهین به میلیونها بیننده است . خوب شهامت داشته باشید بگید این بنده خدا دو ماه در بازداشت بوده وهمگان از جمله گروه معترض هم از این موضوع بی خبر

حمید: نمایش خوبی بود. ولی نمایش ترانه موسوی یکم بهتر بود.
از تراس افتادم پایین!
منو یکی برد خونش!
2 ماه از من پرستاری کرد!
بابا ول کنید جدی جدی فکر کردیدن اینها رو کی باور کرد!
من نمیگم این خانم رو کشتن ولی این راهش نیست خواهشا با ملت صادق باشید.

حامد: اينطور كه 20:30 و ديگر خبرگزاري هاي دولتي پيش ميرن تا چند وقت ديگه بايد شاهد تكذيب وجود شخصي به اسم ميرحسين موسوي باشيم!
صاحبان قدرت و رسانه بهتر است به جاي نمايش اين سريال هاي بي مايه صداي مردم را بشنوند.
مي دونم چاپ نمي كنيد نظرمو اما اميدوارم بخونيدش و به اين مطلب فكر كنيد كه آيا ناني كه از اين راه بر سر سفره مي بريد حلال است؟

شهروند  – دقت: باسلام

من گزارش خانم مذكور را از طريق 20/30 ديدم ، نكته اي به ذهنم رسيد و سوالي به ذهنم مي رسد كه روشن نيست.
1- چگونه ايشان براي درمان شكستگي پا به بيمارستان مراجعه و بدون اينكه براي مامورين انتظامي حاضر دراورژانس جلب توجه كند؟
* توضيح اينكه كافي است شما به اورژانس بيمارستانها مراجعه كنيد و به اين مساله دقت كنيد.
2- صرف نظر از بهره برداري يك جناح سياسي خاص از فقدان ايشان ؛ آيا صدا وسيما واقعاً براي تنوير افكار اين گزارش را تهيه كرد يا براي حمايت از جريان حاكم و غالب؟
3- آيا مادر سعيده بدون اخذ نظر پزشكي قانوني ويا مراجع قضايي فوت دختر خود را اعلام كردند و اگر چنين باشد ايشان به موجب ماده 12 – قانون اصلاح قانون ثبت احوال ‌مصوب 22 ارديبهشت ماه 1319 اعلام فوت توسط اقرباي نزديك بايد صورت پذيرد.
و……

Advertisements

No Responses Yet

 1. به نظر من 20.30 داره كاري كه حضرت عيسي ميكرد و مردگان را زنده ميكرد تكرار ميكنه
  20.30گوه خورده اگه همچين قصدي داره

 2. حرف کروبی احمق را بدون هیچگونه مدرکی به راحتی قبول دارید لکن جهت اثبات حق و حقیقت که شخص داره خودش اعتراف میکنه قبول ندارید(اقرار العقلا علی انفسهم نافذ)

 3. شکستگی زیاد مهم نیست مهم این است و بس که این خانم همان سعیده جنابین موسوی و کروبی میباشد

 4. این کوزت قصه شما همان سعیده خانم رسانهای دو ماه قبل میباشد

 5. دوستان سلام
  دوست دارم از شما عزیزان برای بررسی و ارسال نظر در باره ی معضلات گران فروشی و کم فروشی دعوت کنم تا یه سری هم به وب لاگ ((إخوان المنصفین )) بزنید.
  http://merrsad.blogfa.com/

 6. دوستان سلام
  دوست دارم از شما عزیزان برای بررسی و ارسال نظر در باره ی معضلات گران فروشی و کم فروشی دعوت کنم تا یه سری هم به وب لاگ (( إخوان المنصفین )) بزنید.
  http://merrsad.blogfa.com/

 7. مرصاد گوه نخور حيوون
  بزار بقيه هم نظر بدن

 8. اخه کی 20.30 می بینه

 9. من از هر چی آدم موسوی و کروبی و رفسنجانیه حالم به هم می خوره
  کثافت ها می خوان ما رو خراب کنن یا انقلابمون رو
  فقط می خوای ماها رو از نون خوردن بندازین
  ما که سالها خودمون رو کشتیم و به اینجا رسیدیم نون خودمون رو ببریم و بدیم دست شما مثلا اصلاح طلب!!!
  اصلا گیرم که میخواین خط امام رو زنده کنین پس خط رهبر معظم ما چی میشه؟؟
  ما هر جوری که شده با شما عوضیا مقابله می کنیم

 10. متاسفانه می بینیم با کسانی چون جناب لجن سبز درگیر هستیم
  البته چنین موجوداتی ارزش پاسخ گویی ندارند
  ولی با یه حساب سرانگشتی میتوان فهمید که آقای خامنه ای از راه امام به شدت فاصله گرفته و با جمع آوری اشخاصی در بسیج ، بسیج را به نماد مفت خوری و در چند وقت گذشته به نماد مفت خوری و کشتن مردم تبدیل کرده است
  و احمدی نژاد نیز از هیچ کمکی در این راه دریغ نکرده؛
  که با انتخاب پرچم ایران (بغیر از رنگ انتخاباتی خودش) مردم شریف ایران را ناراحت نموده و با تعلق دادن این پرچم به گروهی خاص چیزی جز تخم نفاق را نکاشته است
  بذرپاش این نفاق احمدی نژاد و باغبان آن شخصی جز آقای خامنه ای نمی باشد
  حال ما نیز خوشحالیم که مردم خودشان را از صف بیگانگان و اغتشاشگران مثلا سبز جدا نموده و اعتراضات خود را با راهپیمایی و تجمعات پرشکوه بیان می کنند

  قال رسول الله(ص)
  الملک یبقی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم
  جالب که این ایه شریقه چقدر در ایران مصداق پیدا میکند!

 11. جنبش سبز امام را قبول داری؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: