زن جوان متاهل، قربانی آزار و تجاوز جنسی

سایت «تغییر»، پایگاه اطلاع‌رسانی حزب اعتماد ملی، در گزارش ویژه‌ای، درباره‌ی سرنوشت پرونده‌ی تجاوز در بازداشتگاه‌های غیرقانونی یادآور شده که به جای مجرمان، شاکیان محاکمه می‌شوند.

 

 

به گزارش تغییر، در میان شاهدان آقای کروبی، نه تنها دختران و پسران جوان، که زن جوان متاهلی نیز وجود دارد که توسط ماموران مورد آزار و اذیت جنسی و تجاوز قرار گرفته است. طبق این گزارش، هنوز بسیاری اسناد متقن دیگر نزد مهدی کروبی است که در صورت لزوم منتشر خواهد شد.

 

ناپدید شدن شاکیان

 

در گزارش تکان‌دهنده‌ی «تغییر» همچنین آمده که یکی دیگر از قربانیان تجاوز در کهریزک، در سرکشی نمایندگان مجلس به زندان اوین، لب به اعترض گشوده و در حضور چند نماینده‌ی مجلس و تعداد دیگری از زندانیان گفته که چگونه مورد تجاوز جنسی قرار گرفته و “هنوز هنگام رفع حاجت، از مقعد وی خون جاری می‌شود”. این شاهد پس از چند روز توسط شخص قاضی مرتضوی از بند خارج شده و هنوز اطلاعی از سرنوشت وی در دست نیست.

 

طبق همین گزارش، یکی از نمایندگان شناخته‌شده‌ی اصولگرا نیز در یکی از جلساتی که نمایندگان نزد مهدی کروبی داشته‌اند، وجود تجاوز در زندان‌ها را تایید و اشاره کرده که یکی از قربانیان تجاوز به وی مراجعه کرده، ولی پس از این مراجعه ناپدید شده است.

 

مورد ابراهیم شریفی

 

«تغییر» همچنین به ابراهیم شریفی، یکی از “شاهدان شجاعی” اشاره کرده که وجود تجاوز سیستماتیک در بازداشتگاه‌های غیرقانونی در حوادث پس از انتخابات را تایید کرده‌اند. ابراهیم شریفی پس از آزادی، چند بار قصد خودکشی داشته است. وی همراه با مدارک محکمه‌پسند نزد مهدی کروبی رفته و آنچه بر او رخ داده را بازگو کرده است. وی حاضر شده برای افشای جنایاتی که در حق وی و جمع گسترده‌ی دیگری روی داده، نزد مسئولان قضایی شهادت دهد.

 

به گزارش «تغییر»، در حالی که آقایان کروبی و شریفی از مسئولان قضایی انتظار رسیدگی به این جنایات را داشته‌اند و با حسن نیت و اعتماد به دستگاه قضایی، شکایت خود را نزد نمایندگان دادستانی و نمایندگان رییس دستگاه قضایی مطرح کرده‌اند، به جای رسیدگی به این شکایات، ماموران به اذیت و آزار ابراهیم شریفی و خانواده‌ی وی روی آورده‌اند.

 

گزارش یاد شده افزوده که آقای ابراهیم شریفی، پس از تحمل فشارهای شدید که گفته می‌شود از سوی نیروهای منتسب به دادستان سابق تهران انجام می‌شده، موفق به خروج از کشور شده است.

 

به گزارش «تغییر»، این‌ها همه در حالی است که مرتکبان شکنجه و تجاوز آزادانه ایام می‌گذرانند و قربانیان و افشاکنندگان این جنایات، محاکمه و اذیت و آزار می‌شوند. «تغییر» این سخن میرحسین موسوی را صحیح خوانده است که: «سنگ‌ها را بسته‌اند و سگ‌ها را رها کرده‌اند».

 

BM/BB

Advertisements

No Responses Yet

 1. چی باید بهتون گفت! که حتی لایق نیستین دربارتون فکر کرد دلم نمیخواد با فکر کردن به کارهای کثیف شما افکارم رو به لجن بکشم! افکارم رو داغون میکنه فکر کردن به اون آدمهای بی گناهیه که به خاطر هوس بازیها و قدرت طلبیه تخمیتون از بین ما رفتند و یا آسیبهایی دیدند که تا آخر عمرشون به عنوان یه کابوس باهاش زندگی میکنند تف به ذات شماها کفتارها و اون علی یه دست بی شرف. که حتی برای آوردن اسمش باید کفاره داد!

 2. متاسفم……………………………!!! ولي يكي بايد اين بسيجيارو رو بگيره بهشون تجاوز كنه تا بفهمن چه مزه اي داره………….!

 3. تو و كروبي غلط كرديد آن زن حتما جنده تشريف داشته و الا زن بدون اذن همسر بيرون نميره تا ترتيبشو بدهند اينگونه زنها روزها بدون منت به همه ميدن حالا يك بسيجي خواسته حالي ببره تو يكي فضولي!!!!!!

 4. اينا كه اين فجايع رو مرتكب شدن تو همون دوره اصلاحات تربيت شدن. بيزحمت سر فصل همه اين كارها رو در همون ابتداي دوره اصلاحات كه همه ما به خوبي به خاطر داريم به ياد بياريد. من كه به خوبي خاطرم هست. زماني من در اطراف ميدان مادر مشغول تحصيل بودم كه با ديدن يك اتوبوس كه تمام شيشه هايش رنگ شده بود مشكوك شدم. شك من زماني بر طرف شد كه ديدم دختراني كه با پوشش نا مناسب (در ديد بعضي ها) در خيابان بودند به زور وارد اين اتوبوس شده و با پاچه و بازوي رنگ شده بيرون آمدند. من همان جا آرزو كردم از اين بدتر نشود كه شد. حالا همان ها كه در آن روز ساكت شدند (به چه دليل نميدانم) امروز به خاطر دلايل نا معلومي اعتراض ميكنند
  آيا اين روزها از آن روزها بدتر است (از هر جهت چه اقتصادي و چه فرهنگي و چه آزادي گفتار)؟؟؟
  شما هر روز در كشورهاي مختلف گزارشي از اعتراض مي بينيد و در روز بعد خبر كشته شدن معترضين آن هم در همان روز هاي اول ولي دئر اين انتخابات از همان 6 ماه پيش هر چه خواستند ايراني را (نه دولت را) به سخره گرفتند كه ايراني در خواب مانده و بيدار نيست. كه در زمان خودشان هم در خواب بوديد ولي آنها از اين خواب بودن شما سود بردند. الان سود خودشان به خطر افتاده كه باز هم از شما مايه مي گزارند براي سود خودشان.
  ايراني هميشه بيدار باشي ان شاء ا…
  قضاوت با شما

 5. هيچ بعيد نيست اين ادعا حزب اعتماد ملي

  بويژه شيخ اصلاحات مثل بقيه موارد دروغ از آب دربياد

  ايشون علاوه بر لقب قبلي به چوپان دروغگو نيز مفتخر گرديدند دليلش هم همين 4 نفري بود كه اعلام كردند

 6. در این مملکت بی صاحب که یه مشت جانی وبی همه چیز دست به هرکاری میزنند ادم میکشندو جنازهایش را مخفیانه دفن میکنند برپسران ودختران تجاوز میکنند وبرای دوام اوردن به هر کسکشیی دست میزنند چه توقعی میتوان داشت

 7. به دختران وزنان بي حجاب رحمي نيست چون مفسد جامعه اند واگر زنان هرزه از جامعه جمع شوند جوانان مملكت دچار غفلت و اشتباه كمتري در اين يك مورد ميشوند پس گناه جوانان به پاي زنان و دختران بد حجاب مي باشد نگزاريم دختران فاحشه فرزندان اين مملكت را به منجلاب بكشانند

 8. ماشاءالله چقدر احمق هست.لیاقت شماها همون احمقی نژاد است و دلقک بازی هاش.امیدوارم این بلا ها سر خواهر مادر خودتون بیاد تا فهمی کی به کیه.

 9. جنبش سبز لجني

 10. کاش دلایل محکم تری بود
  کاش اسناد و مستنادات محکم تری بود
  هر روز یه شایعه که معلوم نیست از کدوم گوری میاد
  هر روز شکاف میان اقشار جامه بیشتر و بیشتر میشه !
  خاک بر سر سیاست مدارای بیلاقت که عرضه ی جمع کردن این مملکتو ندان !
  چه اصلاح طلب باشه چه اصول گرا !

 11. مرگ بر موسوی

 12. ای بی ناموسهای عوضی در ضمن تو که اسم خودت رو ((جنبش سبز لجني)) گذاشتی و بقیه که موافق نظر اون هستید خفه خون بگیرید و کم چرت و پرت بگوید اشغالهای عوضی حیف فوش که بهتون بدم

 13. اااااااااهههه بس کنید شمام دیگه شورشو در آوردین.دارین از کیا دفاع میکنید؟ از یه مشت آشغال عوضی؟ که همشون مردم بیگناه میکشن به خاطر منافع خودشون. همین موسوی که اکثر ما ازش دفاع میکنیم اوایل انقلاب حجابو اجبار کرد. سخنرانی یکی از مسئولای اون زمان بود یادم نیست کی بود اما حرفاش میشند شنید از رو کاستی که مال همون زمان بود.
  این کروبی که چند نفر ازش دفاع میکنن یه زمانی مسئول بنیاد شهدا بود. حرفای احمدی درست بود تئ مناظرش با کروبی چون یکی از آشناهای ما با بدبختی از رفتن به زندان تو بنیاد نجات پیدا کرد اونم برا اینکه بنیاد بش اجازه نمیداد نوشو ببینه. چون اونجا داد بیداد راه انداختو گفت میره شکایت.
  در مورد احمدی ام که حرفی نمیمونه . همه دولتمردا آشغالن هرکی پاش به مقام رسیده چسبیده بش 2 دستی.

 14. راستی خدا به آدم چشم داد تا ببینه گوش داد تا بشنوه اما کنار همه اینا یه چیزی داد به اسم عقل تا باش فکر کنه و بفهمه چی دروغ و چی راست؟
  من طرفدار هیچکس نیستم اما بد نیست یه ذره فکر کنید میبینید که هر 2 طرف تو بعضی موارد اغراق کردن
  حالا خود دانید

 15. سلام به همه اونهایی که دنبال حقیقت اند و مرگ بر پوشانندگان حقیقت !!! کاش چوستان موافق و مخالف اندک مطالعه ای به ترتیب درباره جادوگران قبایل بدوی بعد معنای «ملا » در قران سپس دوران تاریک حکومت کلیسا بکنند کاملا متوجه بحث شیرین مرحوم علی شریعتی با عنوان » اسلام منهای روحانیت » خواهندشد و به درک جدید و واقعی تر از اسلام نایل خواهند امد. بجای فش و فشکاری به نابینایان امکان دیدن ! به کرها امکان شنیدن و مریضهای قلبی طعم خوش » فهمیدن » را هدیه کنید !

 16. اللهم عجل لوليك الفرج

 17. زیبا جان وهمه بچه های سبز گل گفتید و اما شما جیره خورهای استخدامی سپاه که همیشه هم online هستید(معلومه چون اینترنت مجانی در اختیار دارید) این آرزو را به گور خواهید برد اگر تصور می کنید می تونید با نیرنگ بازی جنگ روانی راه بیاندازیدو به جنبش سبز خللی وارد نمایید یا کسی را دلسرد کنید حال هر چی دوست دارید فحش بدهید و به رهبران جنبش ما تهمت های رنگ و وارنگ بزنید … شکنجه ..تجاوز .. دیگر اثر ندارد…حناتون هم دیگه رنگ نداره

 18. hamsora.persianblog.ir

  نصر من الله و فتح قریب*مرگ بر این دولت مردم فریب

  ما را فریب دهند ، خدارا چطور ؟!!!

 19. حلا همیه این حرفا یه طرف
  فقط پرسپولیسو عشقه
  این مهمه نه موسوی و کروبی احمدی نژاد

 20. می بینید مثلا سلطان یکی از همین جیره خوراست ببینید چطور بحث را منحرف می کنند

 21. ول كنيد !
  وقتي ملت نمي خواد آزاد باشه و حاضر مثل سگ دست و پاي اين آخوند هاي شيطان صفت بيفتند . شما چرا خودتون رو عذاب ميديد !
  خاك بر سر ملتي بكنند كه تو اين 30 سال نفهميدن يه فرقيست بين عالم و جاني

 22. انتخابات قانونی پیش رفت احتمال هم داره مسائل و تقلبي اندك شده باشد كه با اين همه ناظر بعيد است یه عده هم آشوب کردند که با آنها برخورد شد آیا شما انتظار داريد دولت دست روی دست بگذارد و آنها را تماشا کند تا حکومت ساقط شود؟! تو هر جای دنیا هم که بری اگه بخواهی نظام را ساقط کنی با تو برخورد می کنند و اگر هم لازم شد تو را می کشند این خیلی طبیعیه زیبا جان تو هنوز اين مسائل رو نمي فهمي تو دوست داري بي بندو باري پديد ايد مگه ما نباشيم خيلي هم زيبا جان ناراحتي ميتوني بري خارج اينجا براي تو و امثال شما جائي نيست

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: