گزارش لحظه به لحظه از تظاهرات امروز دانشگاه تهران

تازه ترين خبر از بالا شروع ميشود

مردم آزاده تهران به حمايت از دانشجويان معترض پيوستند

تهران ساعت 1130: هم اكنون جمعيت دانشجويان معترض به 3000 نفر رسيده است . دانشجويان معترض به دولت كودتا, هم صدا شعار ميدهند :
•جنتي جنتي تو دشمن ملتي
•سپاه و اطلاعات عامل افتضاحات
•محمود خائن …. كشتي جوانان وطن الله واكبر
• مرگ برتو مرگ برتو
•مرگ برديكتاتور
•نه سازش نه تسليم- نه سازش نه تسليم
•دانشجومي ميرد ذلت نمي پذيرد

تعدادي از مردم هم از بيرون سردرب دانشگاه به دانشجويان شعار دهنده پيوسته اند.
مردم با نيروهاي انتظامي درگير شده اند . نيروهاي مزدور انتظامي همه را ميزنند . موبايل تعدادي ازجمعيت معترض را شكستند . هركس كه دوربينش را براي گرفتن فيلم بالا مي آورد به نحو وحشيانه اي مورد ضرب و جر ح نيروهاي انتظامي قرار ميگيرد .
نيروهاي سركوبگربراي كنترل وسركوب دانشجويان يك سري از دربها را بسته اند.
——————————————
اتحاد و شجاعت دانشجويان خشمگين ستودني است

ساعت 1030 دانشگاه تهران : هم اكنون بيش از 1000 نفر از دانشجويان در جلو كتابخانه جمع هستند وشعار ميدهند دروغگو دروغگو, دانشجو ميميرد ذلت نميپذيرد, وزير علوم هم درداخل تالار درحاليكه تمام نفرات بسيجي هاي دانشگاه امام صادق را آورده اند , درحال سخنراني است . دانشجويان باشعارهاي خود دولت كودتاووزير علوم رابه چالش كشيده اند . اتحاد دانشجويان وشجاعت آنها ستودني است .
————————————–
دانشجويان باشعارهاي كوبنده از كامران دانشجو وزير علوم دولت كودتا استقبال كردند

تظاهرات ضد دولتي دانشجويان تهران در مقابل کتابخانه مرکزي و نيز در خيابان هاي اصلي پرديس مرکزي دانشگاه به شدت ادامه داردهر لحظه بر تعداد دانشجويان معترض افزوده مي شودودانشجويان شعارهاي كوبنده دانشجو ميميرد ذلت نميپذيرد و.. ميدهند.
دانشجويان به كامران دانشجو ميگويند : دروغگو , دروغگو
قبل از ورود وزير علوم , اطراف وجلوي دانشگاه تهران به شدت توسط نگهبانان وبسيجي ها کنترل مي شد , هم اكنون دانشگاه خيلي شلوغ است.
——————–
کنترل شدید درب های دانشگاه تهران برای جلوگیری از هرگونه تجمع اعتراض آمیز در اعتراض به حضور کامران دانشجو در دانشگاه

نگهبانان درب های ورودی و خروجی پردیس مرکزی دانشگاه تهران به شدت رفت و آمد دانشجویان به درون دانشگاه را کنترل می کنند.
با توجه به اینکه قرار است از ساعت 10 صبح امروز دوشنبه 6 مهرماه ؛ مراسم بازگشایی رسمی دانشگاهها با حضور کامران دانشجو وزیر علوم دولت کودتا در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار شود.مسئولان دانشگاه و عوامل کودتا سعی دارند تا از بروز هر گونه تجمع اعتراض آمیز دانشجویی بر ضد دولت کودتا جلوگیری کنند.
به همین منظور از ابتدای بازگشایی درب های دانشگاه از صبح امروز به شدت بر تعداد نگهبانان افزوده شده و آنها نیز به سختی دانشجویان را کنترل می کنند،این موضوع دانشجویان را عصبی و ناراحت کرده است.
منبع : www.facebook.com/pages/Freedom-Messenger-Ghasedane-AZADI/

Advertisements

No Responses Yet

 1. مرگ بر موسوی منافق مرگ بر دانشجوی منحرف مرگ بر جنبش به اصطلاح سبز مرگ بر وطن فروش

 2. دروغگو دروغگو 72 کشته ات کو؟
  ازادی اندیشه با اغتشاش نمیشه.
  مرگ بر مزدور ماهواره ای

 3. این دانشجویان عزیز همواره هزینه مقاومت وپیشبردحق در مقابل زورگویان و منحرفین از آرمانهای انقلاب را تحمل کرده اند. این بار نباید آنها را تنها گذاشت وباید با ادامه دان حرک آنها دربیرون دانشگاه ضمن پشتیبانی از آنها بار هزینه ها وفشارهای بعدی را از دوش آنها برداشت وکم نمود ودانشجویان نیز از این حمایت مردم دربیرون دانشگاه جهت توسعه اعتراظات خود در سایر دانشگاهها استفاده نمایند وهماهنگی با سایر دانشجویان را فراموش نکنند واطلاع رسانی کنند . مطمئن باشند سرکوب درفضای دانشگاه برای کودتاچیان سخت تر وپرهزینه تر است ومردم همواره دانشگاه را نقطه امید فکری خود میدانند

 4. تازه كجاشو ديدين
  اين اول كارمون بود –
  واي اگر موسوي حكم جهادم دهد
  بسيجي هگز نتواند كه جوابم دهد

 5. مرگ بر دیکتاتور کوتوله و حامیان گوسفندش

 6. آقای جنبش سبز مثل اینکه کهریزک بهت خیلی مزه کرده.

 7. درود بر بسیجی واقعی

 8. مرگ بر احمقی نژاد مزدور روسیه و چین

  درود بر موسوی رئیس جمهور قانونی و انتخابی مردم

 9. عناصر افراطي
  در نخستين فاز آشوب گري
  همزمان با مراسم آغاز سال تحصيلي دانشگاه ها، تجمعي غيرقانوني با محوريت انجمن اسلامي دانشگاه تهران طيف دموكراسي خواه در مقابل تالار علامه اميني نيز برگزار شد.
  به گزارش فارس در ميان اين عده كه با خود نشان هاي سبزرنگ به نشانه حمايت از موسوي داشتند، افرادي نظير «الف.الف» نيز حضور داشتند كه پيش ازاين در تجمعات ماركسيست ها در دانشگاه تهران از عناصر اصلي به شمار مي رفتند.
  برخي از اين افراد علي رغم ادعاي ماركسيست بودن خود، شعارهاي الله اكبر نيز سر مي دادند! در حالي كه از عصر روز يكشنبه تراكت هايي با حجم گسترده در سطح دانشگاه تهران و كوي اين دانشگاه به منظور دعوت از دانشجويان براي شركت در تجمع مذكور پخش شده بود، اما هسته اوليه اين تجمع با شركت حدود 50نفر آغاز شد و تلاش هاي اين عده براي همراهي ساير دانشجويان نيز نتيجه اي نداشت به طوريكه تعداد تجمع كنندگان در شلوغ ترين هنگام آن به بيش از 200 نفر نمي رسيد. اين در حالي است كه فقط حجم تراكت هاي توزيع شده بالاي 2000 تراكت بود.
  افراد تجمع كننده پس از آغاز اين تجمع در مقابل تالار علامه اميني دانشگاه تهران، در حالي كه شعارهايي را عليه مسئولان دولتي و برخي از شخصيت هاي حوزه علميه و نظام سر مي دادند، به سمت درب اصلي حركت كردند.
  اين افراد همچنين در شعارهاي خود خواستار آزادي عناصر دستگير شده در جريان اغتشاشات اخير شدند.
  تجمع كنندگان پس از رفتن به سمت درب اصلي و دور زدن در اين دانشگاه براي همراه كردن دانشجويان، مجدداً به سمت تالار علامه اميني حركت كردند، اما با رسيدن به نزديكي اين تالار با جمعي از دانشجويان تجمع كننده ديگر روبرو شدند كه شعارهايي را عليه افراطيون سر مي دادند. اين دانشجويان كه به صورت خودجوش گردهم آمده بودند، شعارهاي «توهين به راي ملت، خيانت خيانت»، «قبول اكثريت، نشان آدميت»، «دروغگو دروغگو 72 كشته ات كو»، «مرگ بر ديكتاتور مخملي»، «مگر بر اسلام آمريكايي»، «آمريكا حيا كن، موسوي رو رها كن»، «انگليس حيا كن، كروبي رو رها كن»، «سبز فقط سبز نبي، رهبر فقط سيدعلي»، «مرگ بر مزدور ماهواره اي»، «بازيچه حيا كن، بادكنكو رها كن»، «آزادي انديشه با اغتشاش نمي شه»، «بازيچه حيا كن، اغتشاشو رها كن»، «مرگ بر ديكتاتور دروغگو» سر داده و پلاكاردهايي با مضامين «امام خميني(ره): تو غلط ميكني قانون را قبول نداري، قانون تو را قبول ندارد» در دست داشتند.
  محمود خرم آبادي از دانشجويان تجمع كننده طي سخناني با تاكيد بر اينكه اين سبزپوشان عليرغم ادعايشان چيزي از خط امام نمي دانند، گفت: رفتار و عملكرد اينان نشان مي دهد كه بويي از آرمان هاي امام و انقلاب نبرده اند.
  امين خيام از ديگر دانشجويان بود كه به سخنراني پرداخت و اظهار داشت: ديكتاتور دروغگو كسي است كه به راي مردم تمكين نكرده و به اغتشاش روي مي آورد.همچنين وحيد اشتري نيز در جمع تجمع كنندگان تاكيد كرد: اينان كه شعار «ياحسين، ميرحسين» سرمي دهند، طرفدار همان گروهي هستند كه در 8 سال دولت اصلاحات عليه ائمه شعار داده و قصد داشتند از جامعه كشور دين زدايي كرده و ايران را به كشوري سكولار تبديل كنند.
  وي افزود: گويا آقايان يادشان رفته است كه كار را به جايي رساندند كه علماي حوزه علميه قم در اعتراض به عملكردشان تحصن كردند.
  تجمع كنندگان مقابل كه شعارهايي را عليه احمدي نژاد و دستگاه قضايي كشور سر داده و نشانه هاي سبز از قبيل بادكنك با خود حمل مي كردند، با مشاهده تجمع دانشجويان راه خود را كج كرده و به سمتي ديگر حركت كردند.
  دانشجويان نيز به دليل جلوگيري از اهانت احتمالي اين سبزپوشان به مقبره شهداي گمنام مدفون دانشگاه تهران، به سمت مقبره شهدا حركت كرده و با ايجاد حلقه انساني در اطراف اين مقبره و همچنين تجمع در اطراف آن هرگونه نزديك شدن افراطيون به اين مقبره را غيرممكن كردند.
  در حالي كه عناصر سبزپوش تجمع كننده در حوالي ساعت 12 ظهر به سمت تالار اميني حركت مي كردند، دانشجويان تجمع كننده در اطراف مزار شهداي گمنام اين دانشگاه پرچم سبزرنگي منقش به نام ائمه اطهار(ع) به اهتزار درآوردند كه با هياهوي سبزپوشان مواجه شد.
  تجمع كنندگان سبزپوش ساعت 20:12 پس از پاره كردن پلاكاردهاي اطراف محل برگزاري مراسم آغاز سال تحصيلي دانشگاه ها، به كار خود پايان دادند.
  براساس گزارش فارس، علاوه بر طيف غيرقانوني و افراطي علامه كه ردپاي آن در اكثر اغتشاشات دانشجويي به چشم مي خورد، يكي از عوامل اصلي سازمان دهي اين تجمع غيرقانوني در سطح دانشگاه تهران كه قصد داشتند از آن به عنوان مقدمه اي براي به تشنج كشاندن دانشگاه ها بهره برداري كنند، برخي انجمن هاي دانشگاه تهران بوده است.
  براين اساس افرادي نظير «پ.الف»، «الف.ك» «م.ه» و «م.ب» از اعضاي انجمن هاي اسلامي دانشكده هاي دانشگاه تهران و بخصوص دانشكده حقوق اين دانشگاه از جمله افرادي بودند كه نقش سازماندهي و هدايت اين تجمع غيرقانوني را برعهده داشتند.
  همچنين «م.م» دبير انجمن اسلامي دانشكده حقوق و علوم سياسي دانشگاه تهران نيز از جمله كساني بود كه نقش هدايت تجمع كنندگان را برعهده داشت. وي رياست شاخه جوانان ناحيه شمال حزب مشاركت را نيز برعهده دارد.
  خبرهايي از تحركات برخي اعضاي انجمن اسلامي دانشگاه تهران و علوم پزشكي تهران نيز به گوش مي رسد كه حاكي از برنامه ريزي اين تشكل دوم خردادي براي پيگيري تجمعات در روزهاي آتي است

 10. جناب موسوی!
  این نامه را نوشتم که بگویم که مادران این مرز و بوم از شما نخواهند گذشت اگر بخواهید باز شدن دانشگاه ها را با شروع دوباره ی بلوا و آشوب همراه کنید . ما بچه های مان را به دانشگاه ها نفرستاده ایم که پیاده نظام نیروهای دشمن باشند بی این که خود بدانند و البته شما می دانید.

  من به عینه دیدم که شما با موج سبز تان در این مدت، بچه های ما را به وادی شعار زدگی بی منطق و بی استدلال و تنها با هیجان و احساسات کور کشاندید و از شما می پرسم اگر فی الواقع خود را بر حق می دانید و حرفی حسابی دارید، چرا از روز اول بنای شعله ور کردن آتش احساسات و خاموش گذاشتن فروع عقل و خرد را در طرفداران خود گذاشتید؟ و من مطمئنم که در ادامه ی راه هم اگر بخواهید بروید، چاره ای جز توسل به همین رویه ندارید. ما بچه های مان را روانه دادگاه کردیم که چشم شان باز شود و عقل شان رشد کند و شما همه ی سرمایه گذاری تان بر روی نفهمیدن و تعطیل کردن فکر و عقل و دامن زدن هیجان و احساسات تخریبی و بدبینانه است . چرا؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: