حضور وزیر علوم در دانشگاه شریف باعث ناآرامی شد

بی بی سی  : یک روز پس از برگزاری تجمع اعتراضی گسترده در دانشگاه تهران، جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف اقدام به برگزاری تجمعی اعتراضی علیه دولت ایران کردند و علیه مقام های دولتی شعار دادند.

تجمع در دانشگاه شریف با حضور صدها نفر از دانشجویان مقابل کتابخانه مرکزی دانشگاه آغاز شد و سپس دانشجویان به سمت در اصلی دانشگاه حرکت کردند.

این تجمع همزمان با آغاز فاز دوم افتتاح کتابخانه های دفاع مقدس در دانشگاه های ایران انجام شد که ظاهرا شایعاتی درباره حضور کامران دانشجو، وزیر علوم ایران در مراسم افتتاح این کتابخانه باعث ایجاد حساسیت درباره این مراسم شده بود.
این مقام دانشگاه شریف تاکید کرد که تجمع بدون درخواست رسمی صورت گرفته است و اطلاع رسانی برای برگزاری آن به صورت غیر رسمی بوده است.

این تجمع اعتراضی از ساعت ده ونیم به وقت تهران در دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد و تا بعد از ظهر ادامه داشت. شعار»تا احمدی نژاده، هر روز همین بساطه»، «زندان، تجاوز، دیگر اثر ندارد» و»روحانی واقعی، منتظری، صانعی» از عمده ترین شعارهایی دانشجویان معترض بود.

بنا به گزارش ایرنا، خبرگزاری دولتی ایران تجمع کنندگان که عناصر سبز رنگ همراه داشتند و برخی از آنها چهره خود را پوشانده بودند، علیه محمود احمدی نژاد شعار دادند و حمایت خود را از مهدی کروبی و میرحسین موسوی ابراز کردند.

ایرنا نوشته که این تجمع با «بی توجهی» سایر دانشجویان روبرو شد.

خبرگزاری فارس این تجمع را «تجمع قانون گریز ها» توصیف کرده است و انجمن اسلامی دانشگاه شریف را عامل سازماندهی تجمع کنندگان معرفی کرده است.

Advertisements

No Responses Yet

 1. بهتر نبود که آقای کامران دانشجو را برای ساختن اعداد وآمار همچنان دروزارت کشور نگاه دارند چون دروزارت علوم رای گیری درسطح کلان کشوری نیست وبنا براین احتیاجی هم به مهندسی آرا نیست
  زیرا که دانشجویان از دانشجو که حساب نمی برند حالا اگر نامش استاد بود یک چیزی بود

 2. قدم نامبارک معبود
  پا به دریا نهد برآرد دود

 3. كسافت دروغگو – راي ما موسوي بود

 4. طرفداران توهمي موسوي اينقدر گوه نخوريد يه خورده برا رئيساتون موسوي و خاتمي و كروبي هم بزاريد آخر سطر ظرفشو به جناب آنخ ماهو رفسنجاني بديد كه اونو ليس بزنه

 5. رايت موسوي بود……..كونت بسوزه

 6. جنبش سبز هر چه گوهه ميتونه بخوره

 7. خبرنامه دانشجویان ایران: گروه‌هاي قانون‌گريز كه از نظر قوانين هيئت نظارت بر تشكل‌هاي دانشگاهيان غيرقانوني محسوب مي‌شوند، برنامه‌ريزي اغتشاشات دانشگاه شريف را بر عهده گرفته‌اند.

  هم‌اكنون به بهانه حضور يكي از مسئولان وزارت علوم براي افتتاح دانشكده رايانه و كتابخانه مركزي دانشگاه شريف، تجمعي محدود در اين دانشگاه از جنس تجمع روز گذشته در دانشگاه تهران شكل گرفته است.

  انجمن اسلامي دانشگاه شريف كه داراي رابطه تشكيلاتي با طيف غيرقانوني و افراطي علامه است، وظيفه ساماندهي اغتشاشات دانشگاه شريف را به عهده گرفته است.

  اعضاي اين انجمن از قبيل «ع.ا.م»، «م.ر» و بخصوص «ت.س» دبير اين انجمن از جمله افرادي هستند كه عليرغم ممنوعيت قانوني براي ارتباط تشكيلاتي با طيف غيرقانوني علامه در نشست‌هاي اين طيف شركت كرده و بخشي از وظايف هميشگي طيف مذكور براي ايجاد اغتشاش در دانشگاه‌ها را برعهده مي‌گيرند.

  «ت.س» كه اخيراً در جريان اغتشاشات در روز قدس به همراه «ن.م» از افراطيون سابقه‌دار دانشگاه اميركبير و از اعضاي طيف غيرقانوني علامه بازداشت شده و در روزهاي اخير آزاد شده بود، نقش اصلي اغتشاشات و هدايت افراطيون را بر عهده دارد.

  انجمن اسلامي دانشگاه شريف در حالي همچنان به كار خود ادامه مي‌دهد كه بنابر قانون بايستي منحل شود

 8. خس و خاشاك همينايند درستشون ميكنيم نميزاريم بيان بالا دانشجوي ول معطل به اينها ميگن

 9. آقای موسوی
  روزی که فهمیدیم شما کاندیدای ریاست جمهوری شده اید، خوشحال شدیم . فکر کردیم شما که یک چهره تازه سیاسی برای جوان ها هستید و وجهه روشنفکری و هنرمندی هم دارید، وقتی در انتخابات شرکت می کنید، بچه های جوان را و خیلی افراد دیگر را تشویق به شرکت در انتخابات می کنید. فکر کردیم که شما حلقه اتصال نظام با این گروه ها می شوید، اما هر چه جلوتر رفتید، ما از شما نامید تر شدیم . در اولین قدم وقتی تبلیغات تان شروع شد من خودم یک روز دیدم که دخترم از دانشگاه برگشت (دختری که فقط یک ترم بود که به دانشگاه وارد شده بود) با یک خروار مجله و بولتن و اعلامیه های شما و یک پارچه سبز که به مچش بسته بود. من از پارچه سبز خاطره قشنگی داشتم که به دوران کودکی ام مربوط می شد. یادم بود که هر سال ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) که می رسید، همراه مادر و مادر بزرگم به یکی از حسینیه های قدیمی محله بازار می رفتیم و اقای سیدی که متولی مراسم عزاداری در خانه اش بود، برای تبرک به دست همه عزاداران یک پارچه سبز می بست و من چقدر شوق داشتم که هر سال بروم و آقا سید با دست خودش یک پارچه سبز به دست من ببند. حالا همین پارچه سبز را به دست فرزندم می دیدم برای تبلیغات انتخاباتی یک کاندیدا . راستش من از این حرکت چندان خوشم نیامد، مخصوصا وقتی در روزهای بعد در کوچه و خیابان و … دیدم که تبرک و تقدس این پارچه سبز چطور لوث شد. ولی مهم تر از این پارچه سبز که به دستش بود، رفتار و صحبت هایش بود که برایم خیلی عجیب بود. می دیدم که با هیجان و شوری فوق العاده از شما حمایت می کند که می دانستم قبل از آن اصلا شما را نمی شناخته است و با همان حرارت و البته همراه با توهین و ناسزا و خشم نسبت به رقیب تان نظر می دهد. من آن روز فقط به دخترم گفتم که ضمن این که خیلی خوشحالم که او به سرنوشت مملکتش این قدر حساس است، اما او باید در طرفداری از افراد فقط شور و هیجان و علاقه به خرج ندهد و سعی کند که شناخت و منطق و دلیل برای این طرفداری داشته باشد و در مخالفت با هیچ کس هم حرف های شعاری و توهین آمیز را جانشین اطلاعات درست و استدلال نکند

 10. مريم رجوي:دانشجويان بايد آرامش دانشگاهها را به هم بزنند

  مريم رجوي از سران گروهک موسوم به مجاهدين خلق(منافقين) با صدور بيانيه اي به مناسبت آغاز سال تحصيلي ، خواستار ايجاد آشوب در سطح دانشگاهها شد و اعلام کرد:دانشجويان بايد آرامش دانشگاهها را به هم بزنند. در بيانيه مريم رجوي که به مناسبت آغاز سال تحصيلي صادر شده آمده است:»در شروع سال تحصيلى جديد،اولين درس و مهمترين درس، قيام براى آزادى و برافکندن رژيم ولايت فقيه است.در چنين وضعيتى، شما دانشجويان و دانش ‌آموزان، استادان و معلمان، هريک مسئوليت بزرگى بردوش د‌اريد، و لازم است به جاي پرداختن به درسهاى حاشيه اي که در درون خود تقويت رژيم آخوندي را مي پروراند ، عليه اين رژيم سر به شورش بلند کنيد و فضاي دانشگاهها را از آرامش گورستاني به شعله زار آتش تبديل کنيد.»
  سرکرده گروهک تروريستي منافقين سپس افزود:»اولين درسي که بايد در دانشگاهها و مدارس تدريس شود برهم زدن امنيت دانشگاهها و مبارزه با رژيم ولايت فقيه است.»
  رجوي تاکيد کرد:» بى‌ترديد با ايجاد بي نظمي و اغتشاش در سطح دانشگاهها ، قيام عليه رژيم آخوندي پيروز مى‌شود .مطمئناً بازشدن دانشگاهها و مدارس و عزم شما براى امتداد قيامها و شعله?ورترکردن آن، ارکان رژيم آخوندي را لزران مى کند.»

 11. ناگفته هاي يک عضو ستاد ميرحسين

  با نزديک شدن «م.ه» به موسوي و بعد از انتخابات متوجه شدم که آشوبهاي خياباني بي ربط با اين فرد نيست.

  «م.ک» يکي از اعضاي ستاد ميرحسين موسوي در انتخابات دهم رياست جمهوري در گفت‌وگويي با جوان اظهار داشت :«تابستان سال گذشته متوجه شديم که آقاي موسوي احتمالا وارد صحنه انتخاباتي خواهد شد و تا امسال منتظر چنين صحنه اي مانديم. ما با تعدادي از جوانان ديگر بدون هيچ توقع مالي و با خلوص نيت و علاقه فعاليت خود را در ستاد انتخاباتي ايشان شروع کرديم.»
  وي درباره سير تغييرات کيفي در رابطه اعضاء ستاد با موسوي تصريح کرد: «در ابتدا کارها خيلي خوب پيش مي رفت، نظراتمان را که به آقاي موسوي مي داديم، خوب گوش مي کرد، مي پذيرفت و عمل مي کرد و روحيه نقدپذيري هم داشت ولي در اين اواخر با نزديک شدن به هفته هاي پاياني انتخابات روحيه ايشان کاملا تغيير کرد. در ابتدا علت آن را متوجه نشديم. ولي کمي که از اين قضايا گذشت متوجه شديم که با افرادي که به ستاد انتخاباتي ايشان نزديک شده اند روحيه ايشان تغيير کرده است و ديگر امثال آقاي بهشتي تأثير آنچناني در روند داشتند.»
  «م.ک» در ادامه اذعان داشت: «به خصوص نزديک شدن «م.ه» به ايشان سوالات متعددي در ذهن ما ايجاد کرد و من بعد از انتخابات متوجه شدم که آشوبهاي خياباني بي ربط با اين افراد نيست.» وي افزود: «من به عنوان کسي که سوابق و روحيات موسوي را مي پسنديد، انتظار داشتم پس از سخنان مقام معظم رهبري در نماز جمعه تهران، ايشان در کنار نظام قرار گيرد ولي در نقطه مقابل نظام قرار گرفت که اين کار براي من و امثال من ضربه سختي بود.»
  «م.ک» فرزند يکي از اعضاي نزديک به مجمع روحانيون از اينکه نتيجه همه علاقه مندي، ارادت و فعاليتهايش به آشوبهاي خياباني تبديل شده و در اثر اين آشوبها افرادي شهيد و کشته و مجروح شده اند عذاب روحي شديدي دارد.

 12. ايجاد ناآرامي در دانشگاه ها خط منافقين است
  سه شنبه ۰۷ مهر ۱۳۸۸

  دبير شوراي تبيين مواضع بسيج دانشجويي تهران بزرگ گفت: ايجاد ناآرامي در دانشگاه ها خط منافقين است.

  «احسان ياوري» در گفت و گو با ايرنا با اشاره به نقش گروهک تروريستي منافقين در ناآرامي ها، گفت: منافقين در اغتشاشگران پس از انتخابات نيز نقش داشتند.

  وي با اشاره به تلاش برخي براي ناآرام کردن دانشگاه ها در آستانه سال تحصيلي جديد، اظهار داشت: دشمنان سعي مي کنند که از طريق دانشگاه ها جو کشور را ناآرام کنند، ولي بدانند که دانشجويان ايراني آنقدر آگاهي و بصيرت دارند که گول دسيسه هاي آنان را نمي خورد.

  اين فعال دانشجويي با اشاره به صدور بيانيه مريم رجوي براي ناآرام کردن دانشگاه ها گفت: منافقين در ميان مردم ايران بسيار منفور هستند و بايد بدانند که مردم گول اين شيطنت هاي آنان را نمي خورند و نسبت به توطئه هاي آنان آگاه هستند.

  ياوري افزود: مردم ايران هيچ گاه جنايت هاي اين گروه تروريستي را فراموش نمي کند.

  مريم رجوي از سران گروهک موسوم به مجاهدين خلق(منافقين) با صدور بيانيه اي به مناسبت آغاز سال تحصيلي ، خواستار ايجاد آشوب در سطح دانشگاه ها شد و اعلام کرد:دانشجويان بايد آرامش دانشگاه ها را به هم بزنند.

  وي در اين بيانيه تاکيد کرده است : اولين درسي که بايد در دانشگاهها و مدارس تدريس شود برهم زدن امنيت دانشگاه ها و مبارزه با رژيم ولايت فقيه است.

 13. اين روزها …

  مريم ميرزايي
  اين روزها،
  بيرق تو نشان شير و خورشيد دارد و بيرق من نقش الله، بيرق تو كجا و بيرق من كجا؟
  آرمان تو سبوعيت است و آرمان من،… اصلا تو از پرچم عشق نشان چه مي فهمي؟
  تو كه افتخارت دريوزگي است و قبله ات آمريكا و مقتدايت هوس هاي بي پايان.
  آن روزها كه در خيابانهاي USA توله سگت را به گردش مي بردي و برق دلارهاي اجنبي دل و دينت را مي برد،
  در وجب به وجب اين خاك، سروقامتي به زمين مي افتاد و خون سرخ لاله رويي آبروي اين سرزمين مي شد.
  كودكان از ترس مي لرزيدند و مادران دردمندانه مي گريستند، پدران درهم مي شكستند و همسران در حسرت مي گداختند،
  اما پرچم عشق نشان لحظه اي بر خاك نيفتاد.
  اين روزها،
  همه دين خود را به انقلاب و امام و شهيدان ادا كردند،
  يكي گفت صدا و تصوير مرا پخش نكنيد، يكي گفت ديگر فيلم بازي نمي كنم، يكي گفت ديگر جايزه هاي شما را نمي گيرم،
  يكي سبز به خودش بست، يكي سياهپوش شد،
  يكي سينه سپر كرد و گفت: من اين انقلاب را به آتش مي كشم و حق خودم را از آن مي گيرم.
  يكي گفت: براي حفظ نظام، انقلاب را بي آبرو مي كنم.
  يكي قلم بدست گرفت و يكي كوكتل و يكي كلت…
  نمي دانم، شايد اگر توپ و تانك داشتند روي صدام را هم سفيد مي كردند.
  اين روزها،
  انگليس و اسرائيل خط امامي شده اند براي مدعيان خط امام، خط مي دهند، نسخه مي پيچند، مصاحبه ترتيب مي دهند،
  شعار مي سازند و ساعت الله اكبر تنظيم مي كنند و خلاصه، خط امام را حسابي خط خطي مي كنند.
  به قول آقا، اين روزها، بسياري از خواص در امتحان مردود شدند.
  يك خط امامي تندرو به گاردريل انقلاب كوبيد.
  يكي از شاهراه ولايت خارج شد.
  يكي در اتوبان رسالت چپ كرد.
  آن يكي در يادگار امام كورس گذاشت.
  ديگري در صادقيه ويراژ رفت.
  يكي بسيج را دور زد، آن يكي آزادي را دنده عقب رفت.
  ديگري در وحدت اسلامي خاموش كرد.
  بعضي ها اما،… چراغ قرمز ولي عصر را هم رد كردند.
  اين روزها،
  جاي هيتلر و چنگيز و نرون خاليست، كه امروز به نامردان عالم نوبل مي دهند.
  اين روزها،
  كسي به كودك فلسطيني نوبل نمي دهد آخر صورت هاي معصوم فسفرسوخته شان صلح جهاني را به خطر مي اندازد و ضجه هاي مادرانشان آوازه حقوق بشر را خاموش مي كنند.
  اين روزها،
  آقاي اوباما، از دلنگراني هايش براي كودكان اسرائيلي مي گويد، اينكه از ترس موشك هاي حماس خواب راحت ندارند.
  بسيار تاثرانگيز است، ولي چاره چيست؟ اين فلسطيني ها كه ول كن نيستند،
  اما آقاي اوباما، شما كه مرد تغيير هستيد و با اسرائيل هم منافع مشترك داريد،
  صهيونيست ها 06-05 سال ميهمان ناخوانده سرزمين فلسطين بودند، حالا شما يك ايالت به آنها بدهيد تا از شر اين فلسطيني ها راحت شوند، شما كه كشور قدرتمندي هستيد، يك ايالت كمتر يا بيشتر فرقي نمي كند،
  حداقل كودكان صهيون در پناه امن شما به آرامش مي رسند
  و دنيا به شايستگي شما براي رهبري دهكده جهاني ايمان خواهد آورد!
  اين روزها،
  همه جا پر از رنگ و رياست. دين محمد(ص) ملعبه دجاله هاست.
  اسلام زخمي طالبان و القاعده و وهابي هاست.
  سبز هم نيرنگ ديرپاي قرآن بر سر نيزه هاست.
  هركس راهش از ديگري جداست.
  نعوذ بالله هركس خودش يك پا خداست.
  اين روزها،
  علي اما تنهاي تنهاست.
  سردار پرافتخار عشق و ايمان، دست بسته، غريب و خسته ميان خيل ياران،
  زخمي تر از هميشه، دلواپس جمل و صفين و نهروان.
  خونين دل و خار در چشم، آماج بغض ها و كينه هاست.
  او تنها اميد گمشدگان در غبار فتنه هاست،
  بر عهد خود استوار
  رهبرم خامنه اي، فرزند شايسته روح خداست.
  ¤ خواهر شهيد و همسر جانباز 07درصد

 14. سلام دوستان
  وب لاگ إخوان المنصفین از شما عزیزان دعوت به عمل می آورد تا با مطالعه ی مطالب ای وب لاگ نظرات و پیشنهادات خود را در مورد کم فروشی و گران فروشی و ربا خواری برای ما ارسال فرمائید. باتشکر
  إخوان المنصفین http://merrsad.blogfa.com/

 15. زیبامنهم خواهرشهیدم وهر روز ناله های مادرم را که تنها پسرش را در جنگ از دست داد می شنوم و نفرینهایش به احمدی نزاد را و اینکه درددلش از دست رهبرکه تبدیل شده به یک دیکتاتور خونخوار را با جانمازش می گوید. کدام علی ؟کدام علی ؟اگر خامنه ای را علی تصور می کنی فقط به این سایت برو http://www.bazargan.com/abdolali انجا مقالاتی پیدا می کنی که یک اسلام شناس با سابقه عملکرد رهبر را با علی(ع) مقایسه کرده .قضاوت با خودت

 16. «جنبش دانشجويي بي پدر شد». اين عنواني بود كه گروهك فدائيان خلق با افتخار، به تجمع چند ده نفره شماري از عناصر وابسته به چپ هاي ماركسيستي (آمريكايي) در دانشگاه تهران اطلاق كرد.
  سايت اخبار روز وابسته به گروهك مذكور نوشت: جنبش دانشجويي از 6مهر 88 بي پدر شد. اين جنبش بعد از يك كشاكش درد آور پدران و قيمان خود را كشت. اين تجربه اي شيرين است. دفترتحكيم و انجمن هاي اسلامي حتي در حد يك شبح وجود ندارند. جنبش بي پدر شده است. رها شده، پدرسالاري و مردسالاري مرده است. اين جنبش زنانه تر از هميشه است. 80-70درصد آنها به جرأت زن بودند، دختراني نه تنها زيبا و شيك پوش بلكه جسور. دختراني كه ديروز از ديوار راست خانه شان بدون هراس از پدرشان بالا مي رفتند و امروز از نرده هاي دانشگاه بالا مي رفتند. آنها قبلاً پدرهاي خود! را در خانه كشته اند. اين جنبش بي پدرتر از هميشه است]!![
  گرفتن ژست استقلال و رهايي و سلب مسئوليت از نفوذي هاي جريان چپ ماركسيستي (آمريكايي) در تحكيم، حرف زيادي است و سركردگان اين جريان در خارج آشكارا در رسانه هاي آمريكايي و انگليسي به پادويي و عملگي تبليغاتي مشهورند. بي پدري گروهك كذايي البته از آن جهت كه گروهك هاي التقاطي مختلفي از سلطنت طلب و منافقين خلق گرفته تا فدايي خلق و مشاركت و… قابل تامل است.
  در اين ميان آنچه بامزه تر ازهمه است اين كه، اين جنبش چند ده نفره به اصطلاح بي پدر (چپ لائيك و آمريكايي) از جمله شعار مي داده اند «مجتهد واقعي- منتظري، صانعي»، «ياحسين، ميرحسين» و «كروبي دستگير بشه، ايران قيامت ميشه»!!

 17. يك مقام وزارت كشور دولت اصلاحات با اذعان به دروغ بودن ماجراي مرگ سعيده پورآقايي، شيوه فرار به جلو را برگزيد و مدعي شد اين ماجرا كه ماه ها مورد تبليغات وسيع رسانه هاي منافقين و ضد انقلاب خارجي و داخلي قرار داشت، ساخته و پرداخته خود جمهوري اسلامي بوده است!
  به گزارش گويانيوز سراج الدين ميردامادي (معاون مديركل انتخابات در دولت خاتمي) كه اكنون در فرانسه اقامت دارد، بدون اشاره به چند ماه رفتار فريبكارانه و مظلوم نمايي ميرحسين موسوي، حزب مشاركت و طيف هاي همسو به بهانه دختري به اسم سعيده پورآقايي و طرح ادعاهاي سخيف و اهانت آميز عليه نظام مي نويسد: اين حيله اي كثيف بود. ما درتلاش بوديم تا آنها را بمباران نماييم غافل از اينكه دستگاه براي ما دام پهن كرده و متأسفانه رسانه ها، اعضاي كميته منصوب از سوي آقايان موسوي و كروبي و بسياري از سخنوران و گويندگان و نويسندگان جنبش نيز در اين دام افتادند.
  اين مقام سابق وزارت كشور كه با استفاده از رانت دولتي به تحصيل در فرانسه مي پردازد، با توهين به مادر پورآقايي، وي را مأمور و مزدور جمهوري اسلامي و فرصت طلب خواند- ادعايي كه هر بار به هنگام رو شدن دست منافقين، به خانواده هاي افرادي چون ترانه موسوي، احمد نجاتي و… هم نسبت داده اند- و اضافه كرد: «از اين باب كه افراد بدطينت و سودجو ]!![ در اين شرائط بي حساب و كتابي رشد مي نمايند و سعي مي نمايند منافع شخصي خودشان را تأمين نمايند بايد بسيار هوشيار بود و ادعاهاي افراد را به دقت بررسي و بعد حكم و دستور صادر نمود. كليه كساني كه اين روزها عازم اروپا شده اند و مدعي عضويت در ستادهاي آقاي موسوي هستند و يا مدعي مي شوند به هر بهانه اي بازداشت شده و تحت شكنجه قرار گرفته اند بايد در خارج از كشور توسط كميته متخصص و مورد وثوق و اعتمادي بررسي و تحقيق شوند. صرف ادعاي عضويت در ستاد فلان منطقه و يا ادعاي بازداشت و شكنجه شدن نبايد منجر به اين شود كه انجمنهاي فعال در تظاهراتهاي جنبش سبز در خارج كشور به ايشان اعتماد نموده و تريبون را در اختيار ايشان قرار دهند. بسياري از افراد سودجو پس از حوادث اخير شنيده اند كه اروپاييان براحتي پناهندگي مي دهند و با كمك قاچاقچي ها خودشان را به اروپا مي رسانند و با ادعاي فعاليت در ستادهاي آقاي موسوي و اينكه بازگشت ايشان به ايران براي جانشان مخاطره آميز است تقاضاي پناهندگي مي نمايند».
  گفتني است اين شيوه سلب مسئوليت از خود و متهم كردن نظام اسلامي در حالي در پيش گرفته مي شود كه كروبي و موسوي و كميته هاي راه اندازي شده از سوي آنها در پي راه اندازي آشوب و مورد نفرت افكار عمومي قرارگرفتن، خود را به هر دري زدند كه با شهيدسازي! و مظلوم نمايي، خيانت هاي خود را ولو به قيمت متهم كردن نظام بپوشانند. بامزه تر از همه اين است كه عناصر ضد انقلاب چند ماه بعد اعلام كنند اساساً كروبي و موسوي هم مأمور جمهوري اسلامي بوده اند تا كل شبكه ضد انقلاب، خود را آفتابي كنند و اين شبكه يكجا از هم بپاشد!

 18. اكنون ماه هاست كه هفته نامه انگليسي اكونوميست، روزنامه واشنگتن پست، شبكه دروغ پراكني BBC فارسي، راديو زمانه، راديو صداي آمريكا و بسياري ديگر از شبكه هاي استكباري يكپارچه و يكصدا با حمايت صريح از موسوي و كروبي و ساير وطن فروشان و انقلاب ستيزان در شيپور التهاب آفريني مي نوازند. در هفته هاي اخير اما اين پروژه در ابعادي جديد كليد خورده است. اين بار «دانشگاه» نقطه كانوني هجمه رسانه ها قرار گرفته و ماحصل اتاق فكر آشوب طلبان «سوار شدن دوباره بر دوش دانشگاهيان» شده است. شاهد اين مدعا بيانيه شاخه دانشجويي حزب در آستانه انحلال مشاركت است كه در هفته اخير منتشر شده و به صراحت بر ايجاد آشوب و اعتراض در دانشگاه ها تاكيد و براي آن دستورالعمل صادر كرده است.
  اين بيانيه اگرچه ناشيانه و همزمان با موضوع گيري گروهك خونريز رجوي و با يك محتوا و درخواست منتشر شده است اما نشان از پروژه اي دارد كه بيماردلان پنهان گرفته در نقاب سبز آنرا طراحي نموده و به اجرا گذارده اند. پرده اول اين نمايش در شكلي كاريكاتوري و در عين بي اقبالي عموم دانشجويان، در روزهاي گذشته و در دانشگاه تهران به نمايش گذارده شد. پياده نظام شبكه ضدانقلاب در اين پروژه طيف اضمحلال يافته و چند نفره موسوم به تشكيلات علامه دفتر تحكيم وحدت بود. تجمع محدود اوباش هاي پياده نظام احزاب در دانشگاه تهران در حالي با عدم استقبال دانشجويان اين دانشگاه مواجه شد كه شبكه هاي اطلاع رساني و سايت هاي اينترنتي تلاش گسترده اي را براي فراخوان اين تجمع به انجام رسانيده بودند. اخبار موثقي نيز وجود دارد كه پروژه التها ب آفريني در دانشگاه ها با هدايت مستقيم گروهك رجوي كه موضوع ارتباط سر پل هاي آنان با گروهك غيرقانوني علامه اخيراً افشا شده و در اعترافات متهمين نيز به آن تصريح گرديد، توسط سرويس هاي اطلاعاتي كشورهاي غربي دنبال مي شود. در بخش هايي از طراحي صورت گرفته براي التهاب آفريني بر تجمع پتانسيل اعتراضي گروهك هاي معارض بدون اعتنا به اختلاف هاي ايدئولوژيك آنان تاكيد شده است.اين همان تئوري است كه بر پايه تئوري شبكه سازي موسسه اطلاعات عمومي خاورميانه – ارگان مطالعاتي سازمان سيا در خاورميانه – در بيانيه يازدهم ميرحسين موسوي تصريح شده بود.
  در اين فرآيند قرار است گروهك هاي چند نفره اي نظير جريان موسوم به چپ، قوم گراها، فمينيست ها و اعضاي طيف غيرقانوني دفتر تحكيم وحدت براساس توافقي مشترك به انجام پروژه هاي مشترك بپردازند. اين موضوع را بابك احمدي، رضا عليجاني، محسن سازگارا، طبرزدي، علي افشاري و بسياري از عناصر ضدانقلاب به طيف هاي معارض دانشجويي توصيه نموده اند. تمركز به اعتراضات صنفي نيز در صدر فهرست موضوعاتي است كه قرار است با هدف همراه سازي عموم دانشجويان و از سوي گروه هاي تابلودار فوق الذكر در دانشگاه ها دنبال شود. بخش برجسته مدل طراحي شده براي ناامن سازي دانشگاه ها در سال جديد همراه سازي اساتيد دانشگاه در اعتراضات است اين موضوع كه در خرداد ماه نيز با فشارهاي سياسي و اغواگري گروه هايي نظير انجمن اسلامي اساتيد به سركردگي افرادي نظير نجفقلي حبيبي دنبال شد قرار است در قالبي مشخص تر در سال جديد تداوم يابد، اگر چه اطلاعات پنهان نشان دهنده آن است كه عموم اساتيد دانشگاه ها به شدت از اين تحركات ناراضي بوده و خواهان برخورد با طراحان آن هستند.
  گروهك غيرقانوني علامه دفتر تحكيم وحدت متولي سازماندهي اساتيد مخالف براي راه اندازي اين موج در دانشگاه هاست. اعتراض به وضعيت خوابگاه ها، كيفيت غذا، امور آموزشي در دانشگاه ها و تلاش براي گسترش دايره اعتراضات به ساير شهرستان ها نيز موضوعاتي است كه در فرمول بهانه سازي هاي اعتراض آميز و ناامن سازي دانشگاه ها قرار گرفته است.
  آنچه گذشت ابعاد توطئه سازمان يافته اي است كه دانشگاه ها را در سال جديد نشانه رفته است.
  اين تحركات اگرچه از سوي اقليت قانون گريز و عمله دست جريان هاي بيرون از دانشگاه سازمان دهي شده و در نقطه اوج خود به شكل تحركات ايذايي قابليت بروز و ظهور دارد اما، وظايفي را پيش روي دانشجويان متعهد و مسئولان دانشگاهي قرار مي دهد. دانشجويان مسلمان و انقلابي كه همواره در صحنه هاي دفاع از انقلاب نقشي پررنگ داشته اند بدون شك بايستي شور انقلابي و مقدس خويش را با بصيرت، تعقل، خويشتن داري و سعه صدر توام ساخته و زبان اعتراض خويش را مستحكم اما در مدار قانوني و در فضاي توام با آرامش دنبال نمايند. ناگفته پيداست كه بدخواهان غوغازيست هستند و بروز تحركات چند ساله اين جريان ها نيز نشانگر حركت آنان بر مدار «راديكاليسم بي منطق» است، بنابراين پاسخگويي به موج آفريني هاي مخرب آنان عمدتا در زمره وظايف مديران دانشگاهي قرار دارد مگر آن كه در عرصه نظري و در فضاي غيرتقابلي، از سوي جريان هاي فكري مسلمان و انقلابي دانشگاهي انجام گيرد.
  روي سخن اين گزارش اما با مسئولان دانشگاهي است. اميد آنست كه بافت جديد مديريتي حاكم بر وزارتين علوم و بهداشت همانگونه كه سوابق آنان از انگيزه هاي قوي اعتقادي نسبت به مباني نظام اسلامي حكايت دارد در برخورد با متخلفان و برهم زنندگان نظم عمومي دانشگاه ها قاطعانه و بي واهمه برخورد نمايند. بي ترديد اين خواسته قلبي همه پدران و مادراني است كه با هزاران اميد خود را از اقصي نقاط كشور عازم دانشگاه ها ساخته اند به اميد علم اندوزي و پيشرفت.
  قاطبه دانشجويان نيز دانشگاه را به عنوان باشگاه احزاب سياسي نمي پذيرند و انتظار دارند تا حاشيه سازي هاي معدود افراد بدانديش و پادوهاي احزاب و جريان هاي سياسي فضاي آكادميك دانشگاه را برهم نزند.
  اين همه مربوط به مديران دانشگاهي است و بطور قطع بار مسئوليت آنان را سنگين تر خواهد نمود و بهترين روش اولا فعال سازي كميته هاي انضباطي و برخورد قاطع با دانشجويان خاطي و ثانيا برقراري ارتباط با اولياي دانشجويان و نهايت استفاده از ظرفيت اساتيد متعهد براي با ثبات سازي فضاي دانشگاه هاست.

  صفحه (14)

  صفحه (3)

  صفحه (2)

 19. چهار تا نفهم داشجو نما واق واق کردن
  جنبش سبز ریا دیگه گوهخوریای آخرته
  از بیانیه شماره 13 موسوی خائن معلومه
  بدبختا

 20. لطفا انقدر توهم نزنید. الان از تو دانشگاه مینویسم. من خودم هم دانشجوی شریف بودم. هم الان دانشجوی دانشگاه تهرانم. تجمع ها ده نفری نبود و حداقل 300 نفری بود (تازه اخرهاش). آدمهایی هم که تو این تجمعات شرکت میکنن علاف نیستن. اتفاقا عده زیادیشون آدم حسابی ترین دانشجوهای دانشگاه هستن. از نظر علمی و اخلاقی. این مملکت به زودی از وجود اونها خالی میشه چون همه میخوان برن. اون موقع جا واسه شما تو خراب شده تون بازتر میشه. خوش باشین.

 21. آقای احمد متن خود را بار دیگر بخوان این چه حرف زدنی است؟ تو مسلمانی ما نا مسلمان؟

 22. جناب devil may cry شما احتمالا از شرم داری اسم خود را بنویسی چون به آنچه در زندگی می خواستی نرسیده ای فکر نکن با توهین مارا کوچک می کنی فکر نکن خود را بزرگ می کنی

 23. رئیس دولت خود را رجایی دیگر می داند حال آنکه یار رجایی بهزاد نبوی که با او در زندان شکنجه شده بود باز در زندان شکنجه می شود. شغار ما استقلال آزادی و جمهوری اسلامی بود. از وابستگی به امریکا به دامان روسها افتاده ایم. جمهوریت با تقلب از بین رفت. اگر در امریکا بعد از انتخابات 4000 نفر بازداشت می شدند و به آنها تجاوز می شد شما خود چه می کردید؟ این انتخابات باطل است و دلیل آن بازداشت تمام مخالفان دولت بعد از آن است به هیچ دلیل دیگری هم نیازی ندارد. آزادی می خواستیم به ما تجاوز کردند ولی به نتیجه خواهیم رسید و ورق برمی گردد.

 24. چرا می خواهید کسانی که معترض به دولتند و در جنبش سبزند را با سلطنت طلبان وصل کنید ما می خواستیم یکی از گزینه های این حکومت یعنی آقای موسوی انتخاب شود حال که می بینیم اصلاح به زور از ما گرفتید راهی جز بیان آن در خیابان نیافته ایم. آنکه بر روی بیرق چه باشد مهم نیست شما الله را در دل خود جستجو کنید نه در بیرق. ما می خواهیم جمهوریت معنا یابد و هم اسلامیت تقلب در انتخابات به این هر دو لطمه زده. وقتی اولین رهبر ما کردانیسم را بنیان نهاد باید شاهد تقلب در مدرک در انتخابات و… بود این رهبر باید مجتهد اعلم جامع الشرایط باشد که نیست. چرا از خود سوال نمی کنید: وقتی کسی بازداشت می شود باید ظرف 24 ساعت آزاد شود ولی بعضی از فعالان 100 روز در انفرادی بدون حکم قاضی سر می کنند آن وقت شما فکر الله روی بیرقید؟

 25. نمی دانم در این مملکت اگر شماها امریکا و اسرائیل را نداشتید چه می کردید یکی نوشته جانم فدای رهبر یکی نوشته جانم فدای میرحسین یکی نوشته جانم فدای فلان خوب عزیزان من حرف حساب همین هست چه موسوی چه چی توز چی خامنه ای خر وچه ….. در وضع من فرقی نمی گذارد همه اشان به فکر منافع خودشان هستند خامنه ای برای این که قدرت را حفظ کند مردم را می کشد احمدی نژاد علاوه بر این کارها با ناموس مردم بازی می کند موسوی هم نمی دانم چه کرده ولی چیزی که ثابت شده این است که کسی به فکر کس دیگر نیست پس اگر می خواهید تظاهرات کنیم بهتر نیست با حمله شدید کار این احمقها را تمام کنیم
  خسته شدم از این دولت ومردم که مثل گوسفند این احمد نژاد و خامنه ای را جانشین امام زمان می دانند شما چه طور

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: