عکس : تظاهرات امروز در دانشگاه صنعتی شريف /7مهر88

تظاهرات امروز در دانشگاه صنعتی شريف

sharif_stu_09_09_29_1

sharif_stu_09_09_29_2

sharif_stu_09_09_29_3

Advertisements

No Responses Yet

 1. سرسبز باد ایران

  مرگ بر دیکتاتور و وزیر متفلبش

 2. دمشون گرم کور شه چشم هر کی نتونه ببینه

 3. هر چی تلاش کردن قبل از باز شدن دانشگاهها سر و ته قضیه رو هم بیارن نتونستن
  دانشگاه و ارتش تیر خلاص نجات هر ملتن
  ارتش ایران که همیشه بی غیرت بوده و طرف حکومت بوده
  ولی دانشجوها که دل مردمن
  ملت ر و نجات دادن

 4. واقعاً خیلی زیادن !!!! ، پشمام فر خورد !!!!

  میتونید عکسها رو تو آینه هم ببینید تا دو برابر بشن تا دلتون بیشتذر خوش بشه

 5. جلوی آینه نذاشتیم اینطوری دارید میلرزید
  بابا جون مادرت از این مسخره بازیا در نیار برو پشت سر مرجع تقلیدت ازش تقلید کن.
  واقعا برای حامیان این مفسدان که با نام دین هر غلطی میخوان میکنند متاسفم.

 6. دانشگاهه دیگه ابله انتظار داری ملیونی باشه ؟ البته اگه ملیونی هم باشه میای میگی کار فتوشاپه . واسه شما که فرق نمی کنه در هر شرایطی یه سری چیز بهتون میگن شما هم همونا رو مثل طوطی تکرار میکنید .

 7. ايول
  دانشجو بميرد – ذلت نمي پذيرد
  با اين همه ممه – بازم ميگين كمه

 8. خطاب به انتری نژاد

  کثافت دروغگو ، رای ما موسوی بود

 9. احمدي احمدي خدا نگهدار تو ………بميرد بميرد دشمن خون خوار تو

 10. خبرنامه دانشجویان ایران: گروه‌هاي قانون‌گريز كه از نظر قوانين هيئت نظارت بر تشكل‌هاي دانشگاهيان غيرقانوني محسوب مي‌شوند، برنامه‌ريزي اغتشاشات دانشگاه شريف را بر عهده گرفته‌اند.

  هم‌اكنون به بهانه حضور يكي از مسئولان وزارت علوم براي افتتاح دانشكده رايانه و كتابخانه مركزي دانشگاه شريف، تجمعي محدود در اين دانشگاه از جنس تجمع روز گذشته در دانشگاه تهران شكل گرفته است.

  انجمن اسلامي دانشگاه شريف كه داراي رابطه تشكيلاتي با طيف غيرقانوني و افراطي علامه است، وظيفه ساماندهي اغتشاشات دانشگاه شريف را به عهده گرفته است.

  اعضاي اين انجمن از قبيل «ع.ا.م»، «م.ر» و بخصوص «ت.س» دبير اين انجمن از جمله افرادي هستند كه عليرغم ممنوعيت قانوني براي ارتباط تشكيلاتي با طيف غيرقانوني علامه در نشست‌هاي اين طيف شركت كرده و بخشي از وظايف هميشگي طيف مذكور براي ايجاد اغتشاش در دانشگاه‌ها را برعهده مي‌گيرند.

  «ت.س» كه اخيراً در جريان اغتشاشات در روز قدس به همراه «ن.م» از افراطيون سابقه‌دار دانشگاه اميركبير و از اعضاي طيف غيرقانوني علامه بازداشت شده و در روزهاي اخير آزاد شده بود، نقش اصلي اغتشاشات و هدايت افراطيون را بر عهده دارد.

  انجمن اسلامي دانشگاه شريف در حالي همچنان به كار خود ادامه مي‌دهد كه بنابر قانون بايستي منحل شود

 11. خس و خاشاك همينايند درستشون ميكنيم نميزاريم بيان بالا دانشجوي ول معطل به اينها ميگن

 12. آقای موسوی
  روزی که فهمیدیم شما کاندیدای ریاست جمهوری شده اید، خوشحال شدیم . فکر کردیم شما که یک چهره تازه سیاسی برای جوان ها هستید و وجهه روشنفکری و هنرمندی هم دارید، وقتی در انتخابات شرکت می کنید، بچه های جوان را و خیلی افراد دیگر را تشویق به شرکت در انتخابات می کنید. فکر کردیم که شما حلقه اتصال نظام با این گروه ها می شوید، اما هر چه جلوتر رفتید، ما از شما نامید تر شدیم . در اولین قدم وقتی تبلیغات تان شروع شد من خودم یک روز دیدم که دخترم از دانشگاه برگشت (دختری که فقط یک ترم بود که به دانشگاه وارد شده بود) با یک خروار مجله و بولتن و اعلامیه های شما و یک پارچه سبز که به مچش بسته بود. من از پارچه سبز خاطره قشنگی داشتم که به دوران کودکی ام مربوط می شد. یادم بود که هر سال ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) که می رسید، همراه مادر و مادر بزرگم به یکی از حسینیه های قدیمی محله بازار می رفتیم و اقای سیدی که متولی مراسم عزاداری در خانه اش بود، برای تبرک به دست همه عزاداران یک پارچه سبز می بست و من چقدر شوق داشتم که هر سال بروم و آقا سید با دست خودش یک پارچه سبز به دست من ببند. حالا همین پارچه سبز را به دست فرزندم می دیدم برای تبلیغات انتخاباتی یک کاندیدا . راستش من از این حرکت چندان خوشم نیامد، مخصوصا وقتی در روزهای بعد در کوچه و خیابان و … دیدم که تبرک و تقدس این پارچه سبز چطور لوث شد. ولی مهم تر از این پارچه سبز که به دستش بود، رفتار و صحبت هایش بود که برایم خیلی عجیب بود. می دیدم که با هیجان و شوری فوق العاده از شما حمایت می کند که می دانستم قبل از آن اصلا شما را نمی شناخته است و با همان حرارت و البته همراه با توهین و ناسزا و خشم نسبت به رقیب تان نظر می دهد. من آن روز فقط به دخترم گفتم که ضمن این که خیلی خوشحالم که او به سرنوشت مملکتش این قدر حساس است، اما او باید در طرفداری از افراد فقط شور و هیجان و علاقه به خرج ندهد و سعی کند که شناخت و منطق و دلیل برای این طرفداری داشته باشد و در مخالفت با هیچ کس هم حرف های شعاری و توهین آمیز را جانشین اطلاعات درست و استدلال نکند

 13. مريم رجوي:دانشجويان بايد آرامش دانشگاهها را به هم بزنند

  مريم رجوي از سران گروهک موسوم به مجاهدين خلق(منافقين) با صدور بيانيه اي به مناسبت آغاز سال تحصيلي ، خواستار ايجاد آشوب در سطح دانشگاهها شد و اعلام کرد:دانشجويان بايد آرامش دانشگاهها را به هم بزنند. در بيانيه مريم رجوي که به مناسبت آغاز سال تحصيلي صادر شده آمده است:»در شروع سال تحصيلى جديد،اولين درس و مهمترين درس، قيام براى آزادى و برافکندن رژيم ولايت فقيه است.در چنين وضعيتى، شما دانشجويان و دانش ‌آموزان، استادان و معلمان، هريک مسئوليت بزرگى بردوش د‌اريد، و لازم است به جاي پرداختن به درسهاى حاشيه اي که در درون خود تقويت رژيم آخوندي را مي پروراند ، عليه اين رژيم سر به شورش بلند کنيد و فضاي دانشگاهها را از آرامش گورستاني به شعله زار آتش تبديل کنيد.»
  سرکرده گروهک تروريستي منافقين سپس افزود:»اولين درسي که بايد در دانشگاهها و مدارس تدريس شود برهم زدن امنيت دانشگاهها و مبارزه با رژيم ولايت فقيه است.»
  رجوي تاکيد کرد:» بى‌ترديد با ايجاد بي نظمي و اغتشاش در سطح دانشگاهها ، قيام عليه رژيم آخوندي پيروز مى‌شود .مطمئناً بازشدن دانشگاهها و مدارس و عزم شما براى امتداد قيامها و شعله?ورترکردن آن، ارکان رژيم آخوندي را لزران مى کند.»

 14. ناگفته هاي يک عضو ستاد ميرحسين

  با نزديک شدن «م.ه» به موسوي و بعد از انتخابات متوجه شدم که آشوبهاي خياباني بي ربط با اين فرد نيست.

  «م.ک» يکي از اعضاي ستاد ميرحسين موسوي در انتخابات دهم رياست جمهوري در گفت‌وگويي با جوان اظهار داشت :«تابستان سال گذشته متوجه شديم که آقاي موسوي احتمالا وارد صحنه انتخاباتي خواهد شد و تا امسال منتظر چنين صحنه اي مانديم. ما با تعدادي از جوانان ديگر بدون هيچ توقع مالي و با خلوص نيت و علاقه فعاليت خود را در ستاد انتخاباتي ايشان شروع کرديم.»
  وي درباره سير تغييرات کيفي در رابطه اعضاء ستاد با موسوي تصريح کرد: «در ابتدا کارها خيلي خوب پيش مي رفت، نظراتمان را که به آقاي موسوي مي داديم، خوب گوش مي کرد، مي پذيرفت و عمل مي کرد و روحيه نقدپذيري هم داشت ولي در اين اواخر با نزديک شدن به هفته هاي پاياني انتخابات روحيه ايشان کاملا تغيير کرد. در ابتدا علت آن را متوجه نشديم. ولي کمي که از اين قضايا گذشت متوجه شديم که با افرادي که به ستاد انتخاباتي ايشان نزديک شده اند روحيه ايشان تغيير کرده است و ديگر امثال آقاي بهشتي تأثير آنچناني در روند داشتند.»
  «م.ک» در ادامه اذعان داشت: «به خصوص نزديک شدن «م.ه» به ايشان سوالات متعددي در ذهن ما ايجاد کرد و من بعد از انتخابات متوجه شدم که آشوبهاي خياباني بي ربط با اين افراد نيست.» وي افزود: «من به عنوان کسي که سوابق و روحيات موسوي را مي پسنديد، انتظار داشتم پس از سخنان مقام معظم رهبري در نماز جمعه تهران، ايشان در کنار نظام قرار گيرد ولي در نقطه مقابل نظام قرار گرفت که اين کار براي من و امثال من ضربه سختي بود.»
  «م.ک» فرزند يکي از اعضاي نزديک به مجمع روحانيون از اينکه نتيجه همه علاقه مندي، ارادت و فعاليتهايش به آشوبهاي خياباني تبديل شده و در اثر اين آشوبها افرادي شهيد و کشته و مجروح شده اند عذاب روحي شديدي دارد.

 15. ايجاد ناآرامي در دانشگاه ها خط منافقين است
  سه شنبه ۰۷ مهر ۱۳۸۸

  دبير شوراي تبيين مواضع بسيج دانشجويي تهران بزرگ گفت: ايجاد ناآرامي در دانشگاه ها خط منافقين است.

  «احسان ياوري» در گفت و گو با ايرنا با اشاره به نقش گروهک تروريستي منافقين در ناآرامي ها، گفت: منافقين در اغتشاشگران پس از انتخابات نيز نقش داشتند.

  وي با اشاره به تلاش برخي براي ناآرام کردن دانشگاه ها در آستانه سال تحصيلي جديد، اظهار داشت: دشمنان سعي مي کنند که از طريق دانشگاه ها جو کشور را ناآرام کنند، ولي بدانند که دانشجويان ايراني آنقدر آگاهي و بصيرت دارند که گول دسيسه هاي آنان را نمي خورد.

  اين فعال دانشجويي با اشاره به صدور بيانيه مريم رجوي براي ناآرام کردن دانشگاه ها گفت: منافقين در ميان مردم ايران بسيار منفور هستند و بايد بدانند که مردم گول اين شيطنت هاي آنان را نمي خورند و نسبت به توطئه هاي آنان آگاه هستند.

  ياوري افزود: مردم ايران هيچ گاه جنايت هاي اين گروه تروريستي را فراموش نمي کند.

  مريم رجوي از سران گروهک موسوم به مجاهدين خلق(منافقين) با صدور بيانيه اي به مناسبت آغاز سال تحصيلي ، خواستار ايجاد آشوب در سطح دانشگاه ها شد و اعلام کرد:دانشجويان بايد آرامش دانشگاه ها را به هم بزنند.

  وي در اين بيانيه تاکيد کرده است : اولين درسي که بايد در دانشگاهها و مدارس تدريس شود برهم زدن امنيت دانشگاه ها و مبارزه با رژيم ولايت فقيه است.

 16. جناب موسوی!
  این نامه را نوشتم که بگویم که مادران این مرز و بوم از شما نخواهند گذشت اگر بخواهید باز شدن دانشگاه ها را با شروع دوباره ی بلوا و آشوب همراه کنید . ما بچه های مان را به دانشگاه ها نفرستاده ایم که پیاده نظام نیروهای دشمن باشند بی این که خود بدانند و البته شما می دانید.

  من به عینه دیدم که شما با موج سبز تان در این مدت، بچه های ما را به وادی شعار زدگی بی منطق و بی استدلال و تنها با هیجان و احساسات کور کشاندید و از شما می پرسم اگر فی الواقع خود را بر حق می دانید و حرفی حسابی دارید، چرا از روز اول بنای شعله ور کردن آتش احساسات و خاموش گذاشتن فروع عقل و خرد را در طرفداران خود گذاشتید؟ و من مطمئنم که در ادامه ی راه هم اگر بخواهید بروید، چاره ای جز توسل به همین رویه ندارید. ما بچه های مان را روانه دادگاه کردیم که چشم شان باز شود و عقل شان رشد کند و شما همه ی سرمایه گذاری تان بر روی نفهمیدن و تعطیل کردن فکر و عقل و دامن زدن هیجان و احساسات تخریبی و بدبینانه است . چرا؟

  آقای موسوی
  شما در یکی از این بیانیه های آخر تان همه را توصیه کرده اید که به بحث ها و گفت و گوها در همه جا در خانواده، در فامیل، در هیات های مذهبی ، در میان همکاران و …. ادامه دهند.
  یعنی این که شما نه تنها از آتش تفرقه ای که به جان این مردم انداخته اید ناراحت نیستید، بلکه خیلی هم راضی و خوشحالید.

  یعنی از جدال و شکافی که امروز بین زن و شوهرها ، بین بچه و مادر و پدر، بین برادر و خواهر ، بین افراد فامیل ، بین همکاران، بین همسایه ها و … پیدا شده، دل تان غنج می زند. عواطف خانوادگی و فامیلی و دلبستگی های بین آدم ها را خراب کرده اید و دنبال خراب تر کردن شان هستید! زمینه ای درست کرده اید که اگر آدم ها با هم خرده حساب و دل خوری داشته اند، امروز در سایه چتر سبز شما آن را بزرگ کنند و به بهانه مسائل سیاسی با هم تسویه حساب نمایند و شما دل خوش کنید که راه سبز امید تان ادامه می یابد. اسم این فاجعه را هم جنبش اجتماعی می گذارید!

  اما آقای موسوی اولا فکر نکنید که این آتش که درست کرده اید و به خانه ها و محیط های فامیلی و همسایگی و همکاری و … انداخته اید، دامن خود شما را نمی گیرد، شاید تا همین حالا هم گرفته باشد. چون بالاخره خود شما هم همسر و فرزند و داماد و پدر و مادر و خواهر و برادر و فامیل و … دارید. قطعا این آتش به خانه و … شما هم سرایت می کند. باید درد و رنجی را که در هزاران خانه و جمع برای آدم ها و مخصوصا بر ای ما زن ها و مادرها که بیشتر به دنبال ایجاد همبستگی و عواطف بین نزدیکان مان هستیم ، ایجاد کرده اید، حس کنید. باید اضطراب و دلواپسی ما مادرها را وقتی که بچه های مان جلوی مان می ایستند و از اراده سبزی که شما به آنها تلقین کرده اید، حرف می زنند و با همین اراده به کام خطر می روند، درک کنید. و البته شاید هیچ وقت نفهمید عمق رنجی را که ما می کشیم از این که می بینیم که خود شما و بر پا کنندگان این آتش فعلا به کنج امن و عافیت خزیده اید و بچه های ما را که گول زده اید و فریب داده اید به میدان مبارزه می فرستید؛ مبارزه ای که جوان بر حسب فطرت پاک و ضمیر صاف خودش آن را یک نوع حق خواهی می داند و شما از هر کس بهتر می دانید که بازی قدرتی است که شما راه انداخته اید و بچه های ما را بازیگران و یا قربانیان آن کرده اید. و ما بزرگترها خوب می دانیم که شما نه دلسوز این مردمید و نه درد این کشور را دارید و به دنبال خواسته های خودتان و دیگرانی که با شما هم جهتند، هستید.

  ضمنا بهتر است که خیلی مطمئن نباشید که این بحث و جدل ها همیشه به نفع شما تمام می شود .آدم های که در مکتب سیاسی شما تربیت شده اند، موقع هو و جنجال و هیاهو خوبند، ولی بحث ها منطقی و اصولی است و جای شعار و توهین و دروغ سازی این ها نیست، خیلی کم می آورند و به تعبیر خودشان می برند و قبول کنید که این ها به نفع شما و راه سبز شما نیست.

  بعد هم آقای موسوی شما که یک آدم مذهبی بوده اید و از یک خانواده مذهبی بلند شده اید، این عوامفریبی را با کمک علامت های مذهبی بس کنید. آدم های مذهبی خیلی معمولی در این جامعه هم که از روی منبر ها داستان علی (ع) و معاویه را شنیده اند، با قرآن سرنیزه کردن آشنایند و بعید است که گول شما را بخورند غیر از این که بار گناه خود را سنگین می کنید و مغضوب اهل بیت می شوید ، چیزی به دست نمی آورید.
  و درآخر یک بار دیگر می گویم از آه نیمه شب ما مادران بترسید و بیشتر از این بچه های ما را در کوچه و خیابان و دانشگاه و … فدای فکرها و هدف های خیانت آلود خود نکنید. اگر دستگاه قضایی این مملکت ملاحظه شما را می کند، اما دستگاه عدالت خدا هیچ ملاحظه ای را در گرفتن حق مظلومان نمی کند و ما از ظلمی که به ما و بچه های ما می کنید به درگاه خداوند شکایت می کنیم و او سریع الحساب است.
  طیبه میرزا اسکندری

  ایمیل:

 17. اين روزها …

  مريم ميرزايي
  اين روزها،
  بيرق تو نشان شير و خورشيد دارد و بيرق من نقش الله، بيرق تو كجا و بيرق من كجا؟
  آرمان تو سبوعيت است و آرمان من،… اصلا تو از پرچم عشق نشان چه مي فهمي؟
  تو كه افتخارت دريوزگي است و قبله ات آمريكا و مقتدايت هوس هاي بي پايان.
  آن روزها كه در خيابانهاي USA توله سگت را به گردش مي بردي و برق دلارهاي اجنبي دل و دينت را مي برد،
  در وجب به وجب اين خاك، سروقامتي به زمين مي افتاد و خون سرخ لاله رويي آبروي اين سرزمين مي شد.
  كودكان از ترس مي لرزيدند و مادران دردمندانه مي گريستند، پدران درهم مي شكستند و همسران در حسرت مي گداختند،
  اما پرچم عشق نشان لحظه اي بر خاك نيفتاد.
  اين روزها،
  همه دين خود را به انقلاب و امام و شهيدان ادا كردند،
  يكي گفت صدا و تصوير مرا پخش نكنيد، يكي گفت ديگر فيلم بازي نمي كنم، يكي گفت ديگر جايزه هاي شما را نمي گيرم،
  يكي سبز به خودش بست، يكي سياهپوش شد،
  يكي سينه سپر كرد و گفت: من اين انقلاب را به آتش مي كشم و حق خودم را از آن مي گيرم.
  يكي گفت: براي حفظ نظام، انقلاب را بي آبرو مي كنم.
  يكي قلم بدست گرفت و يكي كوكتل و يكي كلت…
  نمي دانم، شايد اگر توپ و تانك داشتند روي صدام را هم سفيد مي كردند.
  اين روزها،
  انگليس و اسرائيل خط امامي شده اند براي مدعيان خط امام، خط مي دهند، نسخه مي پيچند، مصاحبه ترتيب مي دهند،
  شعار مي سازند و ساعت الله اكبر تنظيم مي كنند و خلاصه، خط امام را حسابي خط خطي مي كنند.
  به قول آقا، اين روزها، بسياري از خواص در امتحان مردود شدند.
  يك خط امامي تندرو به گاردريل انقلاب كوبيد.
  يكي از شاهراه ولايت خارج شد.
  يكي در اتوبان رسالت چپ كرد.
  آن يكي در يادگار امام كورس گذاشت.
  ديگري در صادقيه ويراژ رفت.
  يكي بسيج را دور زد، آن يكي آزادي را دنده عقب رفت.
  ديگري در وحدت اسلامي خاموش كرد.
  بعضي ها اما،… چراغ قرمز ولي عصر را هم رد كردند.
  اين روزها،
  جاي هيتلر و چنگيز و نرون خاليست، كه امروز به نامردان عالم نوبل مي دهند.
  اين روزها،
  كسي به كودك فلسطيني نوبل نمي دهد آخر صورت هاي معصوم فسفرسوخته شان صلح جهاني را به خطر مي اندازد و ضجه هاي مادرانشان آوازه حقوق بشر را خاموش مي كنند.
  اين روزها،
  آقاي اوباما، از دلنگراني هايش براي كودكان اسرائيلي مي گويد، اينكه از ترس موشك هاي حماس خواب راحت ندارند.
  بسيار تاثرانگيز است، ولي چاره چيست؟ اين فلسطيني ها كه ول كن نيستند،
  اما آقاي اوباما، شما كه مرد تغيير هستيد و با اسرائيل هم منافع مشترك داريد،
  صهيونيست ها 06-05 سال ميهمان ناخوانده سرزمين فلسطين بودند، حالا شما يك ايالت به آنها بدهيد تا از شر اين فلسطيني ها راحت شوند، شما كه كشور قدرتمندي هستيد، يك ايالت كمتر يا بيشتر فرقي نمي كند،
  حداقل كودكان صهيون در پناه امن شما به آرامش مي رسند
  و دنيا به شايستگي شما براي رهبري دهكده جهاني ايمان خواهد آورد!
  اين روزها،
  همه جا پر از رنگ و رياست. دين محمد(ص) ملعبه دجاله هاست.
  اسلام زخمي طالبان و القاعده و وهابي هاست.
  سبز هم نيرنگ ديرپاي قرآن بر سر نيزه هاست.
  هركس راهش از ديگري جداست.
  نعوذ بالله هركس خودش يك پا خداست.
  اين روزها،
  علي اما تنهاي تنهاست.
  سردار پرافتخار عشق و ايمان، دست بسته، غريب و خسته ميان خيل ياران،
  زخمي تر از هميشه، دلواپس جمل و صفين و نهروان.
  خونين دل و خار در چشم، آماج بغض ها و كينه هاست.
  او تنها اميد گمشدگان در غبار فتنه هاست،
  بر عهد خود استوار
  رهبرم خامنه اي، فرزند شايسته روح خداست.
  ¤ خواهر شهيد و همسر جانباز 07درصد

 18. اميدوارم اين جنبشها هرچند تحت فشار باشد پايان نپذيرد تا پوزه اين نامردان انسان نما به خاك ماليده شود

 19. به گمانم موسوی ناخواسته به نظام خیانت کرد

 20. هی یارو ! این امثال شماها هستید که دارید به این مملکت خیانت میکنید .
  اویل ایول جنبش سبز ایول !
  اویل ایول جنبش سبز ایول !
  اویل ایول جنبش سبز ایول !
  اویل ایول جنبش سبز ایول !

 21. آقايون بسيجي به ظاهر منطقي!!!!!
  خيلي وقيح هستيد.
  شما واژه هاي وقاحت و بي شرمي رو بي معني كرديد.
  شما به چي پايبند هستيد؟ يه مشت نون به نرخ روز خور و دروغگو كه براي منافع خودتون به هر رزالتي تن ميديد. شرم بر شما. ننگ بر شما. اينهمه دروغ و فريبكاري شما رو شيطان هم نداره. ولي زياد دست و پا نزنيد. آخر كارتونه. تا چند وقت ديگه يا بايد بريد روسيه يا ونزوئلا. راستي كه خيلي بدبخت و حقير هستيد.

 22. دل چو به پیمان خدا داده ایم سر گرو حرمت پیمان کنیم
  تا تو بدانی که چه ما میکنیم هر چه تو گفتی نکنیم آن کنیم

 23. سلام دوستان
  وب لاگ إخوان المنصفین از شما عزیزان دعوت به عمل می آورد تا با مطالعه ی مطالب ای وب لاگ نظرات و پیشنهادات خود را در مورد کم فروشی و گران فروشی و ربا خواری برای ما ارسال فرمائید. باتشکر
  إخوان المنصفین http://merrsad.blogfa.com/

 24. ye soal in jonbesh sabzia k alan dam az erghe b vatan mizanan moghe jang koja bodan???????????

 25. مريم ميرزایی
  جدا از مساعل سیاسی با یه دوستی جطوری؟
  خیلی دوست دارم بکنمت
  منم عاشق آقام

 26. «جنبش دانشجويي بي پدر شد». اين عنواني بود كه گروهك فدائيان خلق با افتخار، به تجمع چند ده نفره شماري از عناصر وابسته به چپ هاي ماركسيستي (آمريكايي) در دانشگاه تهران اطلاق كرد.
  سايت اخبار روز وابسته به گروهك مذكور نوشت: جنبش دانشجويي از 6مهر 88 بي پدر شد. اين جنبش بعد از يك كشاكش درد آور پدران و قيمان خود را كشت. اين تجربه اي شيرين است. دفترتحكيم و انجمن هاي اسلامي حتي در حد يك شبح وجود ندارند. جنبش بي پدر شده است. رها شده، پدرسالاري و مردسالاري مرده است. اين جنبش زنانه تر از هميشه است. 80-70درصد آنها به جرأت زن بودند، دختراني نه تنها زيبا و شيك پوش بلكه جسور. دختراني كه ديروز از ديوار راست خانه شان بدون هراس از پدرشان بالا مي رفتند و امروز از نرده هاي دانشگاه بالا مي رفتند. آنها قبلاً پدرهاي خود! را در خانه كشته اند. اين جنبش بي پدرتر از هميشه است]!![
  گرفتن ژست استقلال و رهايي و سلب مسئوليت از نفوذي هاي جريان چپ ماركسيستي (آمريكايي) در تحكيم، حرف زيادي است و سركردگان اين جريان در خارج آشكارا در رسانه هاي آمريكايي و انگليسي به پادويي و عملگي تبليغاتي مشهورند. بي پدري گروهك كذايي البته از آن جهت كه گروهك هاي التقاطي مختلفي از سلطنت طلب و منافقين خلق گرفته تا فدايي خلق و مشاركت و… قابل تامل است.
  در اين ميان آنچه بامزه تر ازهمه است اين كه، اين جنبش چند ده نفره به اصطلاح بي پدر (چپ لائيك و آمريكايي) از جمله شعار مي داده اند «مجتهد واقعي- منتظري، صانعي»، «ياحسين، ميرحسين» و «كروبي دستگير بشه، ايران قيامت ميشه»!!

 27. تا کور شود هر آنکه نتواند دید
  به امید رهایی همه ملت ها از چنگال استبداد
  حالا اون استبداد هر کی و هر چی میخواد باشه
  چه شاه چه دکتر چه …….

 28. يك مقام وزارت كشور دولت اصلاحات با اذعان به دروغ بودن ماجراي مرگ سعيده پورآقايي، شيوه فرار به جلو را برگزيد و مدعي شد اين ماجرا كه ماه ها مورد تبليغات وسيع رسانه هاي منافقين و ضد انقلاب خارجي و داخلي قرار داشت، ساخته و پرداخته خود جمهوري اسلامي بوده است!
  به گزارش گويانيوز سراج الدين ميردامادي (معاون مديركل انتخابات در دولت خاتمي) كه اكنون در فرانسه اقامت دارد، بدون اشاره به چند ماه رفتار فريبكارانه و مظلوم نمايي ميرحسين موسوي، حزب مشاركت و طيف هاي همسو به بهانه دختري به اسم سعيده پورآقايي و طرح ادعاهاي سخيف و اهانت آميز عليه نظام مي نويسد: اين حيله اي كثيف بود. ما درتلاش بوديم تا آنها را بمباران نماييم غافل از اينكه دستگاه براي ما دام پهن كرده و متأسفانه رسانه ها، اعضاي كميته منصوب از سوي آقايان موسوي و كروبي و بسياري از سخنوران و گويندگان و نويسندگان جنبش نيز در اين دام افتادند.
  اين مقام سابق وزارت كشور كه با استفاده از رانت دولتي به تحصيل در فرانسه مي پردازد، با توهين به مادر پورآقايي، وي را مأمور و مزدور جمهوري اسلامي و فرصت طلب خواند- ادعايي كه هر بار به هنگام رو شدن دست منافقين، به خانواده هاي افرادي چون ترانه موسوي، احمد نجاتي و… هم نسبت داده اند- و اضافه كرد: «از اين باب كه افراد بدطينت و سودجو ]!![ در اين شرائط بي حساب و كتابي رشد مي نمايند و سعي مي نمايند منافع شخصي خودشان را تأمين نمايند بايد بسيار هوشيار بود و ادعاهاي افراد را به دقت بررسي و بعد حكم و دستور صادر نمود. كليه كساني كه اين روزها عازم اروپا شده اند و مدعي عضويت در ستادهاي آقاي موسوي هستند و يا مدعي مي شوند به هر بهانه اي بازداشت شده و تحت شكنجه قرار گرفته اند بايد در خارج از كشور توسط كميته متخصص و مورد وثوق و اعتمادي بررسي و تحقيق شوند. صرف ادعاي عضويت در ستاد فلان منطقه و يا ادعاي بازداشت و شكنجه شدن نبايد منجر به اين شود كه انجمنهاي فعال در تظاهراتهاي جنبش سبز در خارج كشور به ايشان اعتماد نموده و تريبون را در اختيار ايشان قرار دهند. بسياري از افراد سودجو پس از حوادث اخير شنيده اند كه اروپاييان براحتي پناهندگي مي دهند و با كمك قاچاقچي ها خودشان را به اروپا مي رسانند و با ادعاي فعاليت در ستادهاي آقاي موسوي و اينكه بازگشت ايشان به ايران براي جانشان مخاطره آميز است تقاضاي پناهندگي مي نمايند».
  گفتني است اين شيوه سلب مسئوليت از خود و متهم كردن نظام اسلامي در حالي در پيش گرفته مي شود كه كروبي و موسوي و كميته هاي راه اندازي شده از سوي آنها در پي راه اندازي آشوب و مورد نفرت افكار عمومي قرارگرفتن، خود را به هر دري زدند كه با شهيدسازي! و مظلوم نمايي، خيانت هاي خود را ولو به قيمت متهم كردن نظام بپوشانند. بامزه تر از همه اين است كه عناصر ضد انقلاب چند ماه بعد اعلام كنند اساساً كروبي و موسوي هم مأمور جمهوري اسلامي بوده اند تا كل شبكه ضد انقلاب، خود را آفتابي كنند و اين شبكه يكجا از هم بپاشد!

 29. راديو آمريكايي فردا (وابسته به سازمان سيا) ضمن انتشار اظهارات اخير وزير دفاع اين كشور، راز حاشيه سازي ضدانقلاب براي راهپيمايي عظيم و جهاني روز قدس و حذف شعار مرگ بر اسرائيل را آشكار كرد.
  به گزارش راديو فردا، رابرت گيتس وزير دفاع آمريكا در گفت وگو با سي ان ان اظهار داشت: «در حال حاضر به دليل شكاف هاي عميق در ايران پس از انتخابات، تحريم موثرتر از گذشته است. ما در حال حاضر شاهد شكاف هايي ميان رهبران جمهوري اسلامي و جامعه هستيم كه در 30 سال گذشته نديده ايم.»
  راديو فردا در تحليل اظهارات گيتس اعلام كرد: «معترضان ]!؟[ رفته رفته به جاي پيگيري آراي خود، برخي از سياست هاي كلي جمهوري اسلامي را هدف گرفته اند و اين امر خود را در شعارهاي آنها به رخ مي كشند. از جمله در راهپيمايي روز قدس در تهران، مردم ]![ به جاي مرگ بر اسرائيل شعار مرگ بر روسيه سردادند».
  اظهارات گيتس و تحليل بعدي راديو فردا روشن مي كند كه اساسا دستگاه هاي اطلاعاتي و ماشين رزم رسانه اي آمريكا و انگليس كدام هدف را از پروژه ايجاد شكاف و اختلاف ميان مردم ايران جست وجو مي كرده اند.
  در واقع حذف شعار مرگ بر اسرائيل و ادعاي «نه غزه، نه لبنان، جانم فداي ايران»! در يك تجمع در حاشيه راهپيمايي پرشكوه روز قدس – كه از سوي رسانه هاي آمريكايي و صهيونيستي القا شده بود- با هدف القاي دوگانگي و اختلاف در ميان ملت ايران و ضعف آن در عرصه سياست خارجي در برابر زورگويي ابرقدرت ها بوده است اما آنچه در عمل رخ داد، راهپيمايي بي سابقه و چند ميليوني مردم انقلابي تهران بود كه يك حاشيه چند هزار نفري را كاملا در حاشيه و انفعال قرار داد. در همين راستا شعار مرگ بر روسيه هم تلاش براي فشار بر مسكو براي بازي در زمين آمريكا بود و نشان داد كه نوكران آمريكا، چه قدر در شعار «جانم فداي ايران» صادقند در حالي كه راه فشار و تهديد را براي دشمنان ايران هموار مي كنند.
  به نظر مير سد آمريكايي ها پس از شكست هاي پياپي در همين 5-4 سال اخير مقابل ايران نياز به يك مسكن روحي داشته اند و سعي كردند اين مسكن را در آشوب هاي اخير پيدا كنند اما نتايج آن به يقين مصيبت هاي آمريكا را دوچندان كرد و در عين حال باعث انسجام و اتحاد بيشتر ملت ايران شد.

 30. Eyvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal

 31. خاک تو سر دانشجوی خود فروخه که چوب تو آتش دشمن میریزه

 32. نه غزه نه لبنان پاینده باد مردم با غیرت تهران تهرانیها گل کاشتید

 33. خاك تو سرت خودت كه خودت رو گذاشتي بغل امثال خامنه اي تا خوب بكنتتون………………..

 34. اگه جرات داريد مطبوعات رو آزاد بذارين و خفگان رو جمع كنين تا رو در رو صحبت كنيم نه يك طرفه … بي عرضه ها

 35. جالبه! آخرین اخبار گروهک منافقینو همیشه اینهایی که به مردم تهمت نفاق و دشمنی میزنن میرسونن
  من همیشه گفتم که این گروهک داره از طرف خود اینها تغذیه یشه تا هر وقط که میخوان رقیبشونو حذف کنن یه پیغام بدن به اونوریا تا بیان از رقیبشون دفاع کنه تا بعدش بتونن با استفاده از حس نفرتی که مردم ما از این گروهک دارن رقیباشونو حذف کنن
  ولی دیگه این روش لو رفته و حناتون رنگی نداره والله به خدا مرغ پخته خنده اش میگیره وقتی شما این قیام مردمو به اونور آبی ها می چسبونید.
  بسه دیگه از این همه مردم فریبی

 36. ممنون از سبزپوش و همه ی سبزهای این وبلاگ .
  یاداوری کنم که سخت ترین کار تو دنیا محکوم کردن احمقهاست .
  در نظر داشته باشید که اسامی با عنوان : جنبش سبز ،داریوش ،جهاد ،نعیم ، زیبا و نیما همه ساخته یک جوجه بسیجی هستند اونقدر مثل رهبراش احمقه که نمیدونه تو وبلاگ اسم رو میشه عوض کرد ولی ای پی (شکلک کنار اسم )رو نمیشه عوض کرد.
  سید بیچاره هم که خودتون میبینید چطور میسوزه و مینویسه.
  بقیه اش با خودتون!!!!

 37. دوستان عزیز این بسیجی های عزیز ادم هایی هستند که به علت شستشوی مغزی توسط رژیم اخوندی قادر به درک عمق جنایات اخوند ها و رهبر نیستند فکر می کنن دفاع از این رژیم دفاع از عدالت و حقیقت و اسلام هستش
  چیزی که امروز بیشتر از هرچیزی برای ما جوون ها لازمه اگاه شدن و اگاه کردن ادم های فریب خورده ای مثل برادران و خواهران محترم بسیجی هستش که الت دست جنایت کارانی همچون خامنه ای خون خوار شدن
  روشنگری و اشکار کردن این چهره خون خوار که پشت دین و اسلام و مقدسات قایم شده بزرگترین ضربه به حکومت دروغگو فریبکار و جنایت کار خامنه ای هسش
  به امید ازادی از دست همه استبداد های بیرون و درون(جهل)

 38. این آقایان که دم از اسلام میزنند ببیند که احمدی نژاد چطوری دارد به پاسدارها باج میدهد وزیرشان می کند سهام وزارتخانه ای که مال ملت است مفت در اختیارشان قرار می دهد پس این مردمی که احمدی نزاد با دروغ دم از حمایت انها چه کسانی هستند غیر از انهاییکه که دارند رزق ماهیانه شان را روز به روز گرانتر می خرند و پولشان به جیب سپاه و چین و روسیه می رود قطعات صنعتی را که ما مجبوریم بخاطر بیهوده گوییهای احمدی نزاد و خامنه ای چند صد برابر قیمت بخریم پولشان را چه کسی میدهد. از دهان ملت است یا احمدی نژاد یا این مزدورهایی که شستشوی مغزی شده اند . کجاست دین خدا؟

 39. مرگ بر دیکتاتور کوتوله

 40. من يک جانباز بسيجي بدون پرونده جنگم که نخواستم هيچوقت پرونده داشته باشم با بيش از 18 ماه جبهه و شرکت در بيش از 5 عمليات يک روز به خاطر اينکه نمي خواستم کار خداييم آلوده بشه مدارک جبهه و جنگم را بيخيال شدم اما امروز به خاطر اينکه اسم بسيجي ننگ شده نمي خوام پرونده اي داشته باشم ولي آقايان گروه احمدي نژاد و پشتوانه مهمش س.ع.خ مطمئن باشند که اگر آخرتي باشه اگر حضرت رسول هم شفاعتشون کنه من نمي ذارم از جهنم فرار کنند

 41. دوستان سعی‌ کنید تحریک نشید!اونا انقدر سوختن که الان خدشون هم به فکر چاره اند!فقط با این کارا میخوان یکم از عقده هاشون را کم کنن!سعی‌ کنید تو وبلاگ های طرفدارای کودتا هم نرید چون فقط با این کار اونا میان تو رتبه های بالای بلاگ ها و دروغ ها شون را بیشتر گسترش میدن
  به امید پیروزی سبز ایران!

 42. واقعا این عکس برا اول مهر امساله؟
  من که دانشگاه بودم خبری نبود؟

 43. Doroud bar Chenin IRANIANI … PAYDAR BAD IRANE SABZ

 44. ye jaye in dictatora va taghutia besuze ke cheshashun dare dar miaaaaaaaaaaaaad, nemitunana bebinan ke daneshjuhaye in mamlekat cheghadr shojaan

 45. دوستان سبز اندیش خواهش میکنم سعی نکنید جواب توهینهای این عزیزان رو بدید. اینها سعی دارن همه چی رو به ابتذال و توهین بکشونن. برای این کار حقوق میگیرن و اگه مستقیما حقوق بگیر نباشند مطمئنا منافعی در این حکومت دروغ وفریب دارند. ولی ماها برای امرار معاش کار میکنیم و نون حلال می اریم خونه.ماها باید با رعایت ادب فقط حقیقت رو بگیم و همدیگه رو آگاه کنیم. اینها اگه نون مفت و حروم نخورن نمیتونن اینقدر دروغ بگن و فریبکاری بکنن. فقط من از این حکومت میخوام که فقط برای چند ساعت به مردم مجوز تجمع بدن تا همه چیز مشخص بشه. بقیه حرفا که این یکی دو تا بسیجی نما میزنن همش کشکه. این دروغها و فریبکاریها هر چه بیشتر بشه تناقض گویی حکومت رو بیشتر آشکار میکنه. طرفداران حکومت که همیشه اجازه تجمع دارن و بدون نگرانی از سرکوب و زندان و شکنجه هر وقت بخوان میتونن تجمع کنن وما در روز ایران دیدیم چند نفر بودن. اما سبزها بعد از سه ماه سرکوب وخشونت و ارعاب در روز ایران بیرون اومدن و به جرات میگم بیش از دو میلیون نفر بودن که باعث شدن صدا وسیما تصاویر را مونتاژ شده و بدون صدای زنده پخش کند و فقط چند دقیقه از تصاویر داخل دانشگاه تهران را که پشت حصار برزنتی و کاملا در محاصره امنیتیها بود را پخش کند. و در شبکه های استانی هم تصاویر مونتاژ شده سالهای قبل را پخش کردند. چند ساعت اجازه تجمع به سبزها همه چیز رو مشخص خواهد کرد. اما همه میدونیم که حکومت هرگز چنین مجوزی را نخواهد داد چون به قول اقای احمدی نژاد خائن خائف است. شمایی که با تیتر جنبش سبز خبرهای دروغ رو روی سایت میذارید در واقع شعور وشخصیت خودتو داری نشون میدی. این کلکها و عوامفریبیها مال سی سال پیشه و اون نسل که پدرا و مادرهای ما هستن بخاطر همه دروغها و فریبکاریهادر اون زمان بیشتر از ما جوونا از شما متنفرن. بعضی از اینها هم خیلی به جبهه رفتنشون مینازن من معتقدم کشته شدن در جبهه جنگ بسیار آسانتر است از خشونتها و تحقیرها و بلاهایی که این حکومت در این چند ماه اخیر بر سر مردم بیگناه آورد. چون در جنگ انسان با یک اجنبی میجنگه و با سلاح رو در رو ی دشمن قرار میگیره اما مردمی که قصد جنگ و خشونت ندارن و فقط برای یک سوال ساده به خیابان اومدن وقتی مورد خشونت و سرکوب وحشیانه آنهم از طرف نیروهایی قرار میگیرن که سوگند خوردند و مواجب میگیرند تا از ملت حمایت کنند چه حالی پیدا میکنند. آقای بسیجی نما اگر ماها هم در موقع جنگ بودیم برای دفاع از خاک و ناموسمون سلاح میگرفتیم و به جبهه میرفتیم همانطور که همه انسانها در همه کشورها در هنگام خطر همین کار رو کردن و میکنن و لی شماها فکر میکنید در کل دنیا فقط شماها تا بحال جنگیده اید هر چند میدونم شمایی که اینطوری حرف میزنید یا اصلا جنگ نرفتید یا اگر رفتید هرگز خطر نکردید و دنبال منافع بودید. آدمی که خطر میکنه آزادست و اینگونه حرف نمیزنه.

 46. احسنت..به کارتون در جنبش سبز!!! ادامه بدید.ما همواره با شما و در کنار شماییم.از طرف BBC – CNN – VOA – FOX – NEWS اسراییل – امریکا – خانواده رجوی ومنافقین وجمعی دیگر از دوستداران مردم ایران

 47. احسنت..به کارتون در جنبش سبز!!! ادامه بدید.ما همواره با شما و در کنار شماییم.از طرف BBC – CNN – VOA – FOX NEWS – اسراییل – امریکا – خانواده رجوی ومنافقین وجمعی دیگر از دوستداران مردم ایران

 48. سهم هر کسی از دموکراسی یک رای می باشد..لطفا اگه قواعد زندگیه اجتماعی رو می دونید به رای بقیه احترم بگذارید .حالا چون کاندیدای مطبوعتون رای نیاورده دیگران رو ازار ندید…لطفا.

 49. شادمهر جان شما گه خوردي با اون رييس جمهور متقلبت

 50. اگه خودتون رو جرواجر کنید هیچ کاری نمی تونید بکنید حالا هی تظاهرات کنید آرزو بر جوانان عیب نیست

 51. Awesome blog!

  I thought about starting my own blog too but I’m just too lazy so, I guess Ill just have to keep checking yours out.
  LOL,

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: