اینها بخش هایی از صحبت های آقای خامنه ای در تاریخهای ۱۳۸۱/۰۱/۱۶، ۱۳۸۳/۰۱/۲۶، ۱۳۸۳/۰۲/۲۷ است:

– قبل از اينها هم در طول تاريخ در دنيا و حتّي در زمان خود ما کساني بودند که خيال مي‏کردند با زور و سرنيزه مي‏شود بر ملتهاي خودشان يا ملتهاي ديگر سوار شد و حکمراني کرد. دنيا هيتلرها را ديده است، رهبرانِ اوايل کارِ شوروي را ديده است؛ دنيا بعضي از قدرتهاي ديگر را هم اين زمان و قبل از اين زمان ديده است؛ اينها شکست خوردند.
  
 
– دولت جعلي صهيونيست […] مرد و زني را که دم تيغشان بيايد، مي‏کشند و هيچ ملاحظه نمي‏کنند. شنيده‏ام جوانان و مردان را – از سنين سيزده سال تا پنجاه سال – دستگير مي‏کنند و […] به مناطقي برده‏اند که معلوم نيست کجاست! خبرهايي که از داخل بازداشتگاهها بعضاً به بيرون درز کرده و در مطبوعات دنيا منعکس شده است، خبر مي‏دهد که اينها را شکنجه و آزار مي‏کنند […] حتّي بيمارستانها و داروخانه‏ها را مورد تهاجم قرار مي‏دهند. […] خلاصه وضع عجيبي به‏وجود آورده و صداي دنيا را در آورده‏اند! 
 
 
– ماجراى زندان «ابو غريب» […] داغ ننگى بر پيشانى امريكاييها شد؛ و اين داغ به اين آسانيها پاك نخواهد شد. آن وقت رؤساى امريكايى[…] مى‏گويند ما خبر نداشتيم؛ عذرخواهى‏شان اين است! مى‏گويند ما اطلاع نداشتيم؛ […] مگر فرق مى‏كند كه چه كسى مردم را شكنجه كند؛ صدام يا شما؟! شكنجه، شكنجه است. […] معلوم مى‏شود كه از مدتها قبل اين كار اتفاق افتاده و حالا آشكار شده است؛ بنابراين بايد خبر به اينها رسيده باشد و اگر نرسيده، اين موضوع، خودش جرم ديگرى است. وانگهى، مگر صدام خودش به سلولها مى‏آمد و شكنجه مى‏كرد؟ صدام هم مأمورينش مى‏كردند، شما هم مأمورينتان دارند مى‏كنند.
 
 
– من وجدان جهاني را به داوري و قضاوت دعوت مي‏کنم. همه حرفهايي که به عنوان تحليل سياسي، راه‏حل، توصيه مي‏زنند، در مقابل اين واقعيت، افسانه و موهوم است.
 
واقعيت اين است که ملتي در خانه خود تحقير مي‏شود، دستگير مي‏شود، کشته مي‏شود، جوانش از او گرفته مي‏شود، امنيتِ جان و مال و مسکنش به‏وسيله غاصبان همان سرزمين تهديد مي‏شود. حال وجدان جهاني قضاوت کند؛ اين جا حق با کيست و وظيفه انسانها چيست؟ ما به هيچ چيز ديگري احتياج نداريم؛ همين واقعيت را مقابل خودشان بگذارند ببينند چه اتّفاقي در حال وقوع است؟
 
 
– در اوّلِ کار […] نگذاشتند دنيا بفهمد که اينها چه فجايعي انجام مي‏دهند؛ اما امروز دنيا مي‏بيند. البته تلويزيونها و دوربينها قادر نيستند حقيقت را نشان دهند.
 
فقط بخشي از حقيقت؛ يک تصوير و شبحي از حقيقت را نشان مي‏دهند؛ حقيقت خيلي بيشتر از اينها و خيلي تلختر از اينهاست. واقعيت را از روي همين فيلمهاي تلويزيوني که در دنيا پخش مي‏شود – آن‏جاهايي که پخش مي‏شود – قضاوت کنند.
– کي حاضر است جوانش برود در يک واقعه خونين و يک ساعت ديگر به قتل برسد! اين است که يک مادر، جوان خودش را در آغوش مي‏گيرد، مي‏بوسد اما گريه نمي‏کند. مي‏گويد من اين را مي‏فرستم.
 
ببينيد شما بر سر اين مادر چه آورده‏ايد؟! شما ببينيد بر سر اين ملت چه آورده‏ايد که حاضر است به اين نحو جوانش را به ميدان بفرستد و مي‏گويد اگر صد جوان هم داشته باشم مي‏فرستم که اين گونه کشته شوند. […] شما همه راهها را جلوِ اينها بسته‏ايد.
 
 
– كشورى با آن فرهنگ عريق و عميق و داراى سابقه، و يك ملت تاريخى و غيور و داراى هويت را مقهور كردند و در پنجه‏ى خود گرفتند و انواع اهانتها را به او مى‏كنند؛ توقع دارند اين ملت عليه آنها برنگردد و وضعى كه امروز مشاهده مى‏كنيد، پيش نيايد.
 
 
– [این البته در مورد ملت عراق است و لابد در مورد ایران صدق نمی کند] اگر شما مى‏بينيد امروز جوان عراقى […] اگر دستش برسد، بى‏ترديد ضربه وارد مى‏كند، اين كارى است كه خود امريكايى‏ها كرده‏اند؛ تقصير كسى نيست. مثل ديوانه‏يى كه هى به اين و آن مى‏پرد، بى‏جهت اين و آن را متهم مى‏كنند؛ «از فلان‏جا تحريك شدند، از فلان‏جا دخالت كردند»؛ نه، تحريك كسى نيست؛ اين هويت ملت عراق است كه دارد بروز مى‏كند. وطن يك ملت را بگيريد،
 
سربازتان را در كوچه و خيابانِ او راه بيندازيد، به زن او بى‏حرمتى كنيد، جوان او را جلوى چشم همه روى زمين دمرو بخوابانيد و كف پوتينتان را روى سر او بگذاريد؛ من كه اين‏جا نشسته‏ام، طاقت نمى‏آورم اين وضعيت را ببينم؛ چطور يك انسان با ايمان و با غيرت عراقى اين وضعيت را تحمل مى‏كند؟ لازم نيست كسى تحريك كند؛ خود شما بزرگ‏ترين و پليدترين تحريك‏كننده‏ى ملت عراق هستيد. چرا وارد خانه‏ى او شديد؟ چرا دروغ گفتيد؟
 
 
– كارشان به جايى رسيده است كه تحمل وجود يك پيرمرد روحانىِ فلج را هم كه بايد روى چرخ راهش ببرند، ندارند. كسى مثل شيخ احمد ياسين را نمى‏توانند تحمل كنند. […] خيال مى‏كنند اين سياست به جايى خواهد رسيد. روزنامه مى‏بندند، مطبوعات را توقيف مى‏كنند؛ از اين‏جا بگيريد تا كشتار مردم.

Advertisements

No Responses Yet

 1. اي رهبر آزاده آماده ايم آماده………چرا جنبش مورچه نمي خواهد باور كند كه همطراز اسرائيل است

 2. اي رهبر آزاده آماده ايم آماده………چرا جنبش مورچه نمي خواهد باور كند كه همطراز اسرائيل است

 3. چرا جنبس سبز لجن هنوز توي توهم زندگي ميكند هنوز زمان بيداري فرا نرسيده

 4. سبز فقط سبز نبي……….رهبر فقط سيد علي

 5. صحبت هاي رهبر حكيمانه است چه كسي به خيابانها لشكر كشي كرد چه كسي قانون شكن و سابقه قانون شكني دارد چه كسي با بي بي سي فارسي در ارتباط است چه كسي مي خواهد انقلاب مخملي راه بندازد چه گوهي مردم را به خيابانها كشاندند و آنها را بخاطر قانون گريزي به كشتن دادند چه كساني توطئه گر و منافقند چه كساني مسجد ضرار تشكيل دادند. چه……….. و چه

 6. گروه سبز لجن از خواب غفلت بيدار شويد

 7. مقدمات زندان كهريزك جنابين موسوي و كروبي فراهم نمودند

 8. صهيونيست مسلمانان را به زندان مخوف ميبرد كه هيچ حقي ندارد اگر جنبش سبز لجن راهش ادامه دهد از صهيونيست هم بدتر است

 9. بخاطر حماقت گروهك منافق داخلي زندانهاي آنچناني تشكيل شد

 10. آيات 8 الي 20 سوره بقره شرح حال گروه سبز لجني مي باشد مطالعه كنيد

 11. بعضي ها مانند جنبش سبز و ابو الفظل نظر ميدند برن شخصيت خود را اصلاح كنند

 12. ميگن يه مورچه اي آب ميبردش مي گفت دنيا را آب گرفته ….موج سبز توهم كرده اند ان شاء الله خير باشه

 13. آيا وقت آن نشده كه به خود آئيد و توبه كنيد آيا هنوز دلهايتان بر خلاف گفتارتان عمل ميكند دختر و پسر دانشجوئي كه هنوز غسل جنابت ابتدائي ترين مسئله فقهي را نمي داند چگونه شعار الله اكبر سر ميزند اين كلمه احرام نماز است نه كلمه احرام بي بي سي

 14. يه نگاهي به دور ور خود بندازيد ويه نگاهي به دور وبر رهبر فرزانه افراد را مقايسه كنيد غير از اين است كه يك مشت آدم الواط و كثافت كار دور حلقه سبز لجني را گرفته …همه دارن ميبينن قضاوت ميكنن دختران فاحشه و پسران الواطي طرفدار جنبش سبزند

 15. خاک توسرت که به اسم سید این حرفا رو میزنی تو میت هم نیستی

 16. سلام دوستان
  وب لاگ إخوان المنصفین از شما عزیزان دعوت به عمل می آورد تا با مطالعه ی مطالب این وب لاگ نظرات و پیشنهادات خود را در مورد معضلات کم فروشی و گران فروشی و ربا خواری برای ما ارسال فرمائید. باتشکر
  إخوان المنصفین http://merrsad.blogfa.com/

 17. این جنبش گوه سبزی اگه عقل داشت که الان به لجن کشیده نمیشد

 18. ورود سبزهاي لجني ممنوع

 19. درود خدا بر سید علی و لعن دائم الله بر منافقین.مگر قبول ندارید:واطیعو الله و اطیعو الرسول و اولامر منکم.اولامرو شما اسرائیل و ال سعود اند؟

 20. زين پس بجاي موي دماغ بگوئيد «»» سيد «»»
  با عرض پوزش از موي دماغ

 21. آقاي به اصطلاح سيد! بهتر نبود كلاً يك كامنت مي نوشتي تا اينكه هر جمله ات را در يك كامنت جدا بنويسي؟ شايد اينطور خواستي آمار را بالا ببري مثل …

 22. به زودی خواهید دید چه کسی به لجن کشیده شده است؟ جنبش سبز هم با اسلام و هم با عقلانیت سنخیت دارد و بدهکار هیچ گروهی نیست. حتی اگر کسی هم قانونشکنی کند باید در دادگاه عادلانه محاکمه شود نه این که خونش را کف خیابان ها بریزند. متاسفم از این که جناح اصولگرا که به ظاهر داعیه اسلام دارد متوجه نیست که اسلام تا چه حد بر حقوق انسان و به خصوص جان و ناموس وی تاکید دارد و به آزادی و کرامت انسان ها حتی اگر مسلمان نباشند احترام می گذارد. ( از بقیه دوستان سبز می خواهم که در پاسخ هایشان به جمله ی ادب مرد به از دولت اوست پایبند باشند)

 23. در پاسخ به اباالشعیب باید بگم وقتی این آیه مداق پیدا می کنه که منتخب مردم باشد نه منتصب.در ضمن مگر نمی گویید خلفا ولی امر نبودن و علی اطاعت نمی کرد.حالا اینجا نوبت خودتان چرا پس می زنید؟

 24. marg bar jopmhouri dictatori eslami

 25. zede bad jonbesh hamishe sabz iran

 26. basijiiiiiiiiiiiiiii goosaleh kojaee.

 27. khake aalam to sare khamenehei

 28. همه ديكتاتورها چنين مي كنند ولي عمر ديكتاتورها بسيار كوتاه است. مردم وقتي تاريخ مي خوانند هميشه و در همه قرن ها ديكتاتورها را لعن و نفرين مي كنند. علي (ع)، مهاتما گاندي و نلسون ماندلا در تاريخ ماندگار و به نيكي ياد مي شوند ولي معاويه عمروعاص خميني خامنه اي استالين هيتلر احمدي نژاد دچار لعن ابدي هستند.

 29. آقا سيد،فاميلتونه يا حقوق بگيرشي..بدجوري داغ كردي
  چرا ميايد با اسمهاي مختلف ده تا ده تا كامنت ميزاريد.
  شما كه ميدونيد اين وبلاگ مخالفه دولته پس چرا عضو شدين…؟
  حقوق ميگيري از اين كارا كني
  سيد تقلبي

 30. برید بزنید به سرتون برید حسین حسین و آقا بیا آقا بیا بگید
  اینا خیلی بی شرف تر از این حرفان
  خیلی
  بهتر ازینه که بگن ما جوونامون الافن
  جوونارو میفرستن مسجد تا از سر کوچه ها جم کرده باشن
  به اسم خدا و پیغمبرو امامش بیت المال و میکنن تو جیب خودشون و آقازاده های (حرامزادشون)،
  بعد واسه اینکه راحت تر بخورن چند نفرم له میکنن
  وقتی له کردن مخابرات که سهله معدنشم همینطور نفتم که جای خودشو داره
  ناموس ملتم به یغما می برن و میچاپن
  ملتم که سی سال تو گوششون گفتن اگه جای بدتو سه بار آب نکشی نجسی
  با این تفاصیل سر ملت ساندویچی رو کردن تو برف
  دارن خوب میخورن
  قربونه خدا برم که چقدر صبرش زیاده
  قربونش برم
  قربونش برم
  ولی دنیا همینطور نمیمونه خامنه ای جوووووون
  یه روز میرسه که مثل صدام تورم از لونه ی سگ میکشن بیرون
  به صدام افتخار میکنم ازین که صدام از لونه ی سگ تو کشور خودش درومد بیرون
  این حرومزاده هارو از کجا میارن بیرون الله اعلم

 31. مرگ بر موسوی خائن

 32. اتل متل توتوله ديكتاتوره كوتوله

 33. بابا ول کنید این سیدرو.بیچاره مریضه.بذارید خودشو خالی کنه.داره منفجر میشه

 34. MARG BAR KHAMENEIE KOSKESH

 35. power of love مرگ بر جد و ابادت بی تربیت بی لیاقت.

  بی شعور

 36. فقط حکومت مهدوی.مرگ بر موسوی ومخالفان جاهل آنها.
  ظهور آقا را بخواهید

 37. سيد خیلی دور برداشتی یه چیز رو بدون تاریخ نشون داده حکومتهای دیکتاتوری هیچ وقت عمر زیادی نداشتند و نخواهند هم داشت

 38. زمان همه چیز رو مشخص میکنه..بالاخره معلوم میشه کی دیکتاتوره کی نیست..

  مرگ بر دیکتاتور و بس..

 39. این یعنی خود خامنه ای می داند فرو÷اشی حکومتش بسیار نزدیک است. برادران حزب اللهی چقدر به این فیلتر شکن سایت شما و اخبار آن علاقه مندند. یا بی کارند یاخودشان اذعان دارند که اخبار صدا وسیما و سایتهای دولتی نادرست و جهت دار است یا خیلی تمایل به ابراز وجود دارند لطفا نظراتتان را در رجا نیوز بگذارید طرفداران دولت شما بعد از این رژیم جمهوری خواه می شوید و ÷درانتان چماغ به دستان رژیم شاه بودند!

 40. ان شاء الله سیستم حکومتی آینده جایی برای مزدوران و آدم فروشان و مال مردم خوران و تجاوزگران چا÷لوس نگذارد.

 41. طرفداران لجنی پوش ظاهر بین. آمریکا و اسرائیل از وجود آدمای احمقی مثل شما لذت میبره. براتون متاسفم چون شما فقط بازیچه دست غربی ها هستید و بس

 42. مرگ بر خامنه ای مرگ بر دروغگو

 43. جانم فدای رهبر عزیزم.

  راستی شما ها انقدر به اون موسوی بیچاره علاقه دارید که جونتون رو براش بدید ؟؟

 44. آقای موی دماغ تبقلل اله!؟ دستمال کم آوردی از چفیه علی یه دست استفاده کن ثواب داره !؟

 45. خوني که در رگ ماست هديه به رهبر ماست

 46. رهبرا تا آخرین نفس پشتیبانت هستیم آرزوی ما شهادت در رکاب توست حرف این احمق ها عشق ما را به تو نمی کاهد

 47. ای خدا خسته شدم چقد اینا ک..شعر میگن اه

 48. ان شا الله خدا خیرت بده
  یاعلی

 49. بچه ها علی زمان رو تنها نزارید خودتون ضرر میکنید

 50. جان مولي حرف حق را گوش كن

 51. من نمی دونم یعنی شما تو قرن 21 هم نیاز به یه چوپان دارید تا واستون تصمیم بگیره ؟ عزیزان شما انسانین می تونین یه رییس جمهور انتخاب کنین تا امور کشورتونو اداره کنه! چرا دوست دارید مثل گوسفند حتما یه چوپان داشته باشین آخه! یه کم به خودتون بیاین!

 52. مصداق سخنان ایشان را درفلسطین ایران (کردستان) هم ببینید .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: