رهبریت کشور ما و سیاست شتر مرغ!

سنی نیوز: شاید آهنگ آزادی و بیداری که امروز در ایران نواخته می‌شود باعث شود شتر مرغان غافل از مزرعه‌ی میهن رمیده گردند و ما بار دگر بتوانیم آزادانه بیندیشیم، و عقل و مهار خود را از چنگ و دندان آخوندهای ددمنش جاه طلب و دین فروش و بدعت ساز بیرون کشیم! و با به آغوش کشیدن دین نیاکان بار دگر ما شویم فرزندان افتخار آفرین سلمان فارسی!…

•  یوسف صداقت

شاید کسی بگوید همه‌ی رهبران و سردمداران کشورهای جهان دزدی می‌کنند. همه‌ی سران کشورها ثروتهای مملکتهای خود را حیف و میل کرده به تاراج می‌برند. در همه‌ی کشورها حکومتها بر اساس روابط فامیلی و پارتی بازی و رشوت میخ خود را به تخت شاهی می‌کوبند!
حالا اگر دزدی و چپاول و ظلم و ستم و نیرنگ وخیانت سیمای عام رهبری جهان است، چرا ملت ما موی دماغ دولت شده و پر روی سرش را می‌خواهد به جهان و جهانیان نشان دهد! و چرا دنیا دست از کله‌ی کچل رهبران ما برنمی‌دارد، و رسانه‌های گروهی از دزدیهای چند ملیارد دلاری رهبران ما گرفته تا تقسیم میراث حکومتداری در بین اعضای فامیلهای خود، تا تقلب در مدارک تحصیلی و دروغ و نیرنگهایشان همه و همه را بر ملا می‌کند؟!…
شاید دلیل این قضیه این باشد که تنها رهبران ما هستند که در جهان کوس حکومت اسلامی می‌زنند. و تنها رهبر ماست که خود را رهبر مسلمانان جهان جای زده است. و تنها رئیس جمهور ماست که توی گوشی با امام زمان پچ پچ می‌کند. و تنها رهبر ماست که با امام زمان رابطه تنگاتنگ خانواده‌گی دارد!..
خلاصه اینکه تنها مائیم که خود را نمک جهان می‌دانیم، و فرشته نجات عالم!..
هر چه بگندد نمکش می‌زنند وای به آنروز که بگندد نمک!
البته چیزی که مرا حیران کرده اینست که؛ ظاهرا ننگ و شرم و حیا هم چون وجدان و آبرو از رهبران ما فرو ریخته است! و حکمت والای پیامبر اکرم (صلی الله علیه وسلم) که به قصد بحرکت درآوردن ضمیر و وجدان و انسانیت در فرد فرموده بودند:”إذا لم تستح فاصنع ما شئت” ( اگر شرم و حیا نداری همان کن که دلت خواهد) را اینها مطابق هوی و هوسشان تعبیر کرده؛ با خود عهد و میثاق بسته‌اند که دل تنگشان را در این دو روز دنیا نیازاند!!..
گویا رهبران ما چون آن شترمرغ هستند که سرش را زیر شنها فرو می‌برد، و گمان می‌کند که چون او کسی را نمی‌بیند کسی نیز او را نمی‌بیند!..
در نتیجه‌ی این نیرنگها و مکرها به نام دین، جامعه‌ی ما از دین نفرت پیدا کرده است. سیر با دین ستیزی با سرعت سرسام آوری در بین جوانان ما گسترش پیدا می‌کند. مشکل واقعی جامعه‌ی امروز ایران سنی و شیعه‌گری نیست، مشکل فقدان پیشانی طاعتی است که سرسجده بدرگاه خدای یکتا بر زمین فرود آورد!
ولی صد افسوس که دولتمردان ما هنوز در کنج میخانه‌ی شهوت شاهی مستند و ملول، و از نادانی تیشه بریشه‌ی خود می‌زنند و کشور را به باد می‌دهند!..
«نمانیم کین بوم ویران کنند  همی غارت از شهر ایران کنند
نخوانند بر ما کسی آفرین  چو ویران بود بوم ایران زمین
دریغ است ایران که ویران شود  کنام پلنگان و شیران شود»

 امروز در خبری خواندم: ۶۶۰ کارمند چینی همراه با ۵۰ مرد و ۱۵ زن از ملیتهای دیگر که در شرکت راه آهن حرمین در سعودی مشغول بکار بودند به دین مبین اسلام گرویدند!..

در حالیکه اشک شادی از نجات این انسانها بر گونه‌هایم جاری بود، آه حسرت دل و جانم را به آتش کشید! .. چه شده ایران ما را!.. پدران ما بودند که اسلام را به چین رسانیدند. و امروز در کشور ما فرزندان مسلم نیشابوری و سعدی و مولانا و جامی و فردوسی و سنائی، و نوادگان اندیشمندان بزرگ صدر اسلام از دین رانده می‌شوند در حالیکه در کشورهای دیگر کافران دین ما را به آغوش می‌کشند!…
شاید آهنگ آزادی و بیداری که امروز در ایران نواخته می‌شود باعث شود شتر مرغان غافل از مزرعه‌ی میهن رمیده گردند و ما بار دگر بتوانیم آزادانه بیندیشیم، و عقل و مهار خود را از چنگ و دندان آخوندهای ددمنش جاه طلب و دین فروش و بدعت ساز بیرون کشیم! و با به آغوش کشیدن دین نیاکان بار دگر ما شویم فرزندان افتخار آفرین سلمان فارسی!…
پدرا… سلمانا…!!
خوش باش و شاد که فرزندانت بزودی از تیغ عبودیت طاغوت می‌رهند و بوسه بر پیامت زده پیشانی بر مصلای تو بزمین خواهند نهاد!..

Advertisements

No Responses Yet

 1. اگر رهبري هوشيارانه مقام عظماي لايت نبود معلوم نبود شرت شما علم دست چه كسي بود اين قدر گوه نخور و توي احمق سرت از زير لجن بيرون آور وببين حزب الله هميشه و در همه زمان بيدار و پيروز است .مرگ بر منافقين كور دل

 2. اگر رهبري هوشيارانه مقام عظماي ولايت نبود معلوم نبود شرت شما علم دست چه كسي بود اين قدر گوه نخور و توي احمق سرت از زير لجن بيرون آور وببين حزب الله هميشه و در همه زمان بيدار و پيروز است .مرگ بر منافقين كور دل

 3. اين روزها …

  مريم ميرزايي
  اين روزها،
  بيرق تو نشان شير و خورشيد دارد و بيرق من نقش الله، بيرق تو كجا و بيرق من كجا؟
  آرمان تو سبوعيت است و آرمان من،… اصلا تو از پرچم عشق نشان چه مي فهمي؟
  تو كه افتخارت دريوزگي است و قبله ات آمريكا و مقتدايت هوس هاي بي پايان.
  آن روزها كه در خيابانهاي USA توله سگت را به گردش مي بردي و برق دلارهاي اجنبي دل و دينت را مي برد،
  در وجب به وجب اين خاك، سروقامتي به زمين مي افتاد و خون سرخ لاله رويي آبروي اين سرزمين مي شد.
  كودكان از ترس مي لرزيدند و مادران دردمندانه مي گريستند، پدران درهم مي شكستند و همسران در حسرت مي گداختند،
  اما پرچم عشق نشان لحظه اي بر خاك نيفتاد.
  اين روزها،
  همه دين خود را به انقلاب و امام و شهيدان ادا كردند،
  يكي گفت صدا و تصوير مرا پخش نكنيد، يكي گفت ديگر فيلم بازي نمي كنم، يكي گفت ديگر جايزه هاي شما را نمي گيرم،
  يكي سبز به خودش بست، يكي سياهپوش شد،
  يكي سينه سپر كرد و گفت: من اين انقلاب را به آتش مي كشم و حق خودم را از آن مي گيرم.
  يكي گفت: براي حفظ نظام، انقلاب را بي آبرو مي كنم.
  يكي قلم بدست گرفت و يكي كوكتل و يكي كلت…
  نمي دانم، شايد اگر توپ و تانك داشتند روي صدام را هم سفيد مي كردند.
  اين روزها،
  انگليس و اسرائيل خط امامي شده اند براي مدعيان خط امام، خط مي دهند، نسخه مي پيچند، مصاحبه ترتيب مي دهند،
  شعار مي سازند و ساعت الله اكبر تنظيم مي كنند و خلاصه، خط امام را حسابي خط خطي مي كنند.
  به قول آقا، اين روزها، بسياري از خواص در امتحان مردود شدند.
  يك خط امامي تندرو به گاردريل انقلاب كوبيد.
  يكي از شاهراه ولايت خارج شد.
  يكي در اتوبان رسالت چپ كرد.
  آن يكي در يادگار امام كورس گذاشت.
  ديگري در صادقيه ويراژ رفت.
  يكي بسيج را دور زد، آن يكي آزادي را دنده عقب رفت.
  ديگري در وحدت اسلامي خاموش كرد.
  بعضي ها اما،… چراغ قرمز ولي عصر را هم رد كردند.
  اين روزها،
  جاي هيتلر و چنگيز و نرون خاليست، كه امروز به نامردان عالم نوبل مي دهند.
  اين روزها،
  كسي به كودك فلسطيني نوبل نمي دهد آخر صورت هاي معصوم فسفرسوخته شان صلح جهاني را به خطر مي اندازد و ضجه هاي مادرانشان آوازه حقوق بشر را خاموش مي كنند.
  اين روزها،
  آقاي اوباما، از دلنگراني هايش براي كودكان اسرائيلي مي گويد، اينكه از ترس موشك هاي حماس خواب راحت ندارند.
  بسيار تاثرانگيز است، ولي چاره چيست؟ اين فلسطيني ها كه ول كن نيستند،
  اما آقاي اوباما، شما كه مرد تغيير هستيد و با اسرائيل هم منافع مشترك داريد،
  صهيونيست ها 06-05 سال ميهمان ناخوانده سرزمين فلسطين بودند، حالا شما يك ايالت به آنها بدهيد تا از شر اين فلسطيني ها راحت شوند، شما كه كشور قدرتمندي هستيد، يك ايالت كمتر يا بيشتر فرقي نمي كند،
  حداقل كودكان صهيون در پناه امن شما به آرامش مي رسند
  و دنيا به شايستگي شما براي رهبري دهكده جهاني ايمان خواهد آورد!
  اين روزها،
  همه جا پر از رنگ و رياست. دين محمد(ص) ملعبه دجاله هاست.
  اسلام زخمي طالبان و القاعده و وهابي هاست.
  سبز هم نيرنگ ديرپاي قرآن بر سر نيزه هاست.
  هركس راهش از ديگري جداست.
  نعوذ بالله هركس خودش يك پا خداست.
  اين روزها،
  علي اما تنهاي تنهاست.
  سردار پرافتخار عشق و ايمان، دست بسته، غريب و خسته ميان خيل ياران،
  زخمي تر از هميشه، دلواپس جمل و صفين و نهروان.
  خونين دل و خار در چشم، آماج بغض ها و كينه هاست.
  او تنها اميد گمشدگان در غبار فتنه هاست،
  بر عهد خود استوار
  رهبرم خامنه اي، فرزند شايسته روح خداست.
  ¤ خواهر شهيد و همسر جانباز 07درصد

 4. ماشنیده ایم که حتی کتاب رهبر دولت اسلامی را کسی دیگر نوشته است واول یک بستنی فروش بدبخت بوده که از صدقه سر انقلاب به اینجا رسیده است چه بسا اگر او نبود ایرانی بهتر وامنتر داشتیم

 5. دو ماه قبل ، انتخابات ریاست جمهوری در کشوری برگزار شد که سالانه بطور میانگین یک انتخابات در آن برگزار می شود! کشوری که در آن بدون حضور حتی یک ناظر خارجی 30 انتخابات برگزار شده ، اعتدال عامل پیشرفتش بوده ، نظام سیاسی آن حقیقتا جزء دمکراتیک ترین نظامهای سیاسی است .

  کشوری با 30 استان و بیش از 70 میلیون جمعیت و شاخص امنیتی بالا در کشورهای جهان و جزء با ثباترین حکومتهای دنیا است . کشوری که مردم آن مهمترین انقلاب قرن 20 را رغم زدند و برای حفظ آن با ابرقدرت جهانی به مقابله برخواستند.

  با ملتی که حتی مردم کشور تجاوز کننده به خودش را بعنوان برادر دینی پذیرفت .

  بالاخره در این کشور انتخاباتی با حضور محمود احمدی نژاد رئیس جمهور وقت ، میرحسین موسوی نخست وزیر سابق ، مهدی کروبی رئیس مجلس سابق و محسن رضائی فرمانده سابق سپاه پاسداران صورت پذیرفت که 84درصد مردم در آن شرکت داشتندچه شیرین بود این حضور اما این انتخابات شیرینیش به کام چند تن از نخبگان خوب نیافتاد ؟

  یکی از کاندیداها که عنوان نخست وزیر امام (ره) را یدک می کشید و نماد سیادتشیعیان را کرده بود بیرق سیاسی قبل از شروع رای گیری با شیپورتقلب جارمی زد! کاندیدایی که خود را نماد اصلاح طلبی می دانست ومی خواست جامعه ای مدنی برای مردم به ارمغان بیاورد ؟ خلاصه چند ساعت قبل از پایان رای گیری آقای کاندیدا خود را برنده انتخابات معرفی کرد و مصاحبه و چنین و چنان … روز بعد که کمی از نتایج قطعی شده بود تشت رسوائیش افتاد . جامعه مدنی و دمکراسی احترام به اکثریت و همه همه را بفراموشی سپرد شیپور تقلب را به صدا درآورد که تقلب شده مردم مانده بودند می گفتند مگر می شود در 11 میلیون اختلاف تقلب کرد … خلاصه اقداماتی را انجام دادند تا این شیرینی را با سیاه نمایی به تلخی بکشانند .از به راه انداختن تجمعات غیر قانونی گرفته تا کشتن مردم و زدن انگ تجاوز و غیره افسوس و صد افسوس … به هر صورت این نیز تجربه ای بود همچون حوادثی که طی این 30سال برای انقلاب رخ داده …

  بعد از 2 ماه از آن انتخابات ، انتخاباتی در همسایه گی آن کشور برگزار شد . در کشوری که بیش از سه دهه را به جنگ های قومیتی سرگرم بوده از نظر اقتصادی و تکنولوزیک جزء عقب مانده ترین کشورهاست و از نظر سیاسی جزء کشورهای بی ثبات منطقه .

  کشوری که اساسا تفکر بنیاد گرائی افراطی در آن جزء علل اصلی عقب ماندگی است و شاید نظام سیاسی آن در الگوهای تعریف شده قابل قیاس نباشد .

  کشوری که در آن نیروهای چند ملیتی هرکاری بخواهند انجام می دهند و 93 درصد مواد مخدر دنیا را تامین میکند .

  کشوری که 11 شهرستان آن بطور کامل در اختیار طالبان می باشد و بیش از 120 شهر این کشور در بحران امنیتی به سر می برد کشوری که توانایی برگزاری انتخابات برای مهاجرینش در خارج از کشور ش را ندارد کشوری که در آن طالبان تهدید کرده انگشتان جوهری شرکت کنندگان در انتخابات را قطع می کند .

  در این کشور حامد كرزي، رئيس‌جمهوري فعلي، عبد‌الله عبد‌الله، وزير امور خارجه پيشين، اشرف غني احمد زي، وزير دارايي سابق، ميرويس ياسيني، معاون اول مجلس نمايندگان، عبدالطيف پدرام، رئيس حزب كنگره ملي و رمضان بشردوست، نماينده مجلس افغانستان، از چهره‌هاي سرشناس انتخابات رياست‌جمهوري به شمار مي‌روند .

  خلاصه در اینجا هم یکی از کاندیداها که خود را یار احمدشاه مسعود می داند و بیرقی به رنگ دریا علم کرده بود بر طبل اصلاحات می کوبد و نوای استقلال و اخراج نیروهای خارجی را سر می دهد این آقای دکتر مبارز هم قبل پایان رای گیری بر طبل تقلب می زند که آهای قدرتهای دنیا در انتخابات تقلب شده اما نه به بلندی تندی شیپورچی کشور همسایه نه به بهای کشتار و زیر سوال بردن حکومت افغانستان و زدن انگ تجاوز و …

 6. سلام دوستان
  وب لاگ إخوان المنصفین از شما عزیزان دعوت به عمل می آورد تا با مطالعه ی مطالب ای وب لاگ نظرات و پیشنهائات خود را در مورد کم فروشی و گران فروشی و ربا خواری برای ما ارسال فرمائید. باتشکر
  إخوان المنصفین http://merrsad.blogfa.com/

 7. مرگ بر موسوی خائن و دروغ گو

 8. راديو آمريكايي فردا (وابسته به سازمان سيا) ضمن انتشار اظهارات اخير وزير دفاع اين كشور، راز حاشيه سازي ضدانقلاب براي راهپيمايي عظيم و جهاني روز قدس و حذف شعار مرگ بر اسرائيل را آشكار كرد.
  به گزارش راديو فردا، رابرت گيتس وزير دفاع آمريكا در گفت وگو با سي ان ان اظهار داشت: «در حال حاضر به دليل شكاف هاي عميق در ايران پس از انتخابات، تحريم موثرتر از گذشته است. ما در حال حاضر شاهد شكاف هايي ميان رهبران جمهوري اسلامي و جامعه هستيم كه در 30 سال گذشته نديده ايم.»
  راديو فردا در تحليل اظهارات گيتس اعلام كرد: «معترضان ]!؟[ رفته رفته به جاي پيگيري آراي خود، برخي از سياست هاي كلي جمهوري اسلامي را هدف گرفته اند و اين امر خود را در شعارهاي آنها به رخ مي كشند. از جمله در راهپيمايي روز قدس در تهران، مردم ]![ به جاي مرگ بر اسرائيل شعار مرگ بر روسيه سردادند».
  اظهارات گيتس و تحليل بعدي راديو فردا روشن مي كند كه اساسا دستگاه هاي اطلاعاتي و ماشين رزم رسانه اي آمريكا و انگليس كدام هدف را از پروژه ايجاد شكاف و اختلاف ميان مردم ايران جست وجو مي كرده اند.
  در واقع حذف شعار مرگ بر اسرائيل و ادعاي «نه غزه، نه لبنان، جانم فداي ايران»! در يك تجمع در حاشيه راهپيمايي پرشكوه روز قدس – كه از سوي رسانه هاي آمريكايي و صهيونيستي القا شده بود- با هدف القاي دوگانگي و اختلاف در ميان ملت ايران و ضعف آن در عرصه سياست خارجي در برابر زورگويي ابرقدرت ها بوده است اما آنچه در عمل رخ داد، راهپيمايي بي سابقه و چند ميليوني مردم انقلابي تهران بود كه يك حاشيه چند هزار نفري را كاملا در حاشيه و انفعال قرار داد. در همين راستا شعار مرگ بر روسيه هم تلاش براي فشار بر مسكو براي بازي در زمين آمريكا بود و نشان داد كه نوكران آمريكا، چه قدر در شعار «جانم فداي ايران» صادقند در حالي كه راه فشار و تهديد را براي دشمنان ايران هموار مي كنند.
  به نظر مير سد آمريكايي ها پس از شكست هاي پياپي در همين 5-4 سال اخير مقابل ايران نياز به يك مسكن روحي داشته اند و سعي كردند اين مسكن را در آشوب هاي اخير پيدا كنند اما نتايج آن به يقين مصيبت هاي آمريكا را دوچندان كرد و در عين حال باعث انسجام و اتحاد بيشتر ملت ايران شد.

 9. سایت خوبی دارین و تنها ایراد اینه که باید یه فکری به حال این سوسکها و مگسهای کثیف مثل سید و نیما و غیره که همشون یک ایدی و یک هویت دارن کنید

 10. لطفا سلمان فارسی وطن فروش را که برای رسیدن به قدرت وحکومت با یاری دادن تنگاتنگ به اعراب ایران را به خاک وخون کشید را جزو افتخارات این میهن ندانید

 11. آقای ciroos خان میخواین فقط خودتون واسه خودتون نظر بدین، یعنی اینقدر از نظر مخالفین واهمه دارین؟؟!!!

 12. درود
  خدمت سید تطمیع شده یا شایدم کوردل بگم که اینطور که سما میگید اسلام عزیز که حدودا 1400 سال پیش به وسیله محمد(ص) به جهان عرصه شد به خاطر وجود رهیر فرزانه شما تا به امروز حفظ شده واگر ایشون نبودند معلوم نبود چه بلایی سر اسلام میومد
  نامرد ناحسابی اونم مثل ما وشما انسان

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: