زمينه سازي براي برخورد با حاميان مالي ستاد موسوي

سلام: یکی از نهادهای امنیتی پس شناسایی شرکتهایی که به ستاد انتخاباتی مهندس موسوی کمک مالی کرده اند در حال زمینه سازی برای برخورد با این شرکتهاست 
به گزارش سلام در همین راستا ایران خبر نوشت: اولین گزارش یک نهاد که هنوز بخش‌های مهمی از آن در دست تکمیل است، از همکاری ۴۰۰ شرکت به طور رسمی و غیر رسمی برای پرداخت مبالغی به ستادهای موسوی حکایت دارد و چکیده‌ای از این گزارش مهم به مسئولان عالی‌رتبه کشور نیز ارسال شده است تا در مورد پیگیری دقیق‌تر سرنخ‌های این منابع اجماع کاملتری به وجود آید.

Advertisements

No Responses Yet

 1. سگ پدرها پول حرام كجا صرف ميكنند اين احمقا نمي دانند در مال حلال حساب بايد پس بدي و در مال حرام عقاب بشي (در مال حلال حساب در مال حرام عقاب )

 2. با این ادبیات و زبان چون اتش جهنم حلال و حرام نیز سرش میشود. ادب از حاکمیت رخت بر بسته است.

 3. من برای این نفوذی های حکومت متاسفم که علارقم فیلترینگ و سایر محدودیتها دست به دسیسه جدید می زنند اگه دقت کنید یک نفر از همین فاسدین حکومت به تمام خبرهای این سایت سرکشی می کند و بسیار مغرضانه جفنگیات حکومتی رو بعنوان کامنت می ذاره.
  یک روز به اسم سیاوش میاد یک روز سید و یک روز …
  بهر حال من براش دعای بهبودی دارم .
  از قضا این فرد مواجیب بگیر بسیار هم در زمینه کامنت گذاری فعال است. هر چند کلیه بازدید کنندگان عزیز هم حتماً تا حالا متوجه این حرکات ایضایی شده اند.

 4. سید جواب بده؟18.5ملیارد دلار خارج شده ازکشور به ترکیه رو کی جواب و حساب بس میده؟

 5. سگ پدرا چطوري 300ميليون شهرداري و يك ميليارد دلار و 25 ميليارد ميخورن و دست به شكمشون نميكشن (چون وقت ندارن آخه همش ا.ن دماغ ميخورن)

 6. سلام دوستان
  وب لاگ إخوان المنصفین از شما عزیزان دعوت به عمل می آورد تا با مطالعه ی مطالب این وب لاگ نظرات و پیشنهادات خود را در مورد معضلات کم فروشی و گران فروشی و ربا خواری برای ما ارسال فرمائید. باتشکر
  إخوان المنصفین http://merrsad.blogfa.com/

 7. هوالحکیم

  «خسن و خسین سه دختر مغاویه بودند که توسط گرگها در چاه افتاده، خفه شدند!»

  جمله فوق نمادی مشهور از تناقض گویی و دروغ پردازی است، چراکه:
  1- حسن و حسین (علیهم السلام) صحیح است نه خسن و خسین.
  2- آنها دو نفر هستند نه سه نفر.
  3- آنها پسرند نه دختر.
  4- آنها فرزندان علی (ع) بودند نه شخص دیگر.
  5- معاویه درست است نه مغاویه.
  6- آنها در چاه خفه نشدند بلکه به دست معاویه و یزید شهید شدند و قضایای چاه و گرگها مربوط به داستان حضرت یوسف (ع) بود.
  7- چاه در داستان حضرت یوسف (ع) آنقدر آب نداشت که کسی را خفه کند.
  8- برادران یوسف او را در چاه انداختند نه گرگها.
  9- برادران یوسف ادعا نکردند که او در چاه افتاده و خفه شده بلکه گفتند گرگها او را خورده اند.
  … نهایتا اینکه داستان خورده شدن یوسف توسط گرگها اساسا دروغ و ساخته برادران حسود یوسف بود و او زنده مانده بود.

  اما داستان سرایی روزهای گذشته جبهه دوم خرداد به سرکردگی آقایان کروبی و موسوی و تیم رسانه ای ایشان:

  «سعیده پورآقایی تنها فرزند شهید یک خانواده، پس از تکبیر گویی بر بام منزل، توسط عناصر ناشناس بازداشت شد، مورد تعرض قرار گرفت، به قتل رسید، بدنش با اسید سوزانده شد و به طور مخفیانه در قطعه 302 بهشت زهرا دفن گردید.»

  1- سعیده پورآقایی تنها فرزند خانواده اش نبود.
  2- پدرش شهید نبوده و به مرگ طبیعی مرده است.
  3- هیچ گاه برای تکبیر گویی بر بام منزل نرفته است، بلکه مثل چند بار گذشته از تراس منزل فرار کرده و پایش شکسته است.
  4- بازداشت نشده است.
  5- آنچنان که آقای کروبی ادعا کرده است، مورد تعرض قرار نگرفته است.
  6- نمرده و بالطبع بدنش هم با اسید نسوخته است.
  7- در بهشت زهرا هم مدفون نیست.
  … و نهایتا زنده و سالم با آغوش خانواده اش باز گشته است و با ناراحتی از افشای اسرار خانوادگی اش توسط عناصری فرصت طلب حقایق را بیان نمود.

  حوادث اخیر نشان داد که این گروه اندک و پر مدعا (آنچنان که بضاعت حداکثر چندهزار نفری آنها در راهپیمایی روز قدس نشان داد) در چاههایی که برای نظام اسلامی و مردم کنده بودند خود گرفتار آمده، در حال خفه شدن هستند و دست و پا زدن دیگر افاقه نمی کند. چاههای سه گانه «دروغ، تقلب و ظلم» که در مراحل پیش، حین و پس از انتخابات، برای لغزاندن و سرنگونی نظام اسلامی حفر کردند و هر چند عبور ماشین انقلاب را از این گذرگاه با دست انداز و زحمت همراه نمود، عِرض و آبرویی هم برای جریان دوم خرداد باقی نگذاشت و آنها را برای همیشه در پیشگاه مردم و تاریخ مفتضح و روسیاه نمود.

  آنها نشان دادند که برای رسیدن به اغراض پست سیاسی خود حاضرند دروغهای بزرگ نظیر ماجرای ترانه موسوی، علیرضا توسلی، حامد بشارتی، محسن ایمانی، احمد کارگر نجاتی بگویند، دست به تقلب و جعل اسامی کشته شدگان در پروژه 72 تن سازی شهدا! و حتی برگزاری مجلس ختم برخی از آنها بزنند و علاوه بر ظلم عام در حق مردم و نظام، به خانواده هایی چون خانواده «سعیده پورآقایی» ظلم خاص نمایند.

  گرچه توجیه مضحک دوم خردادیها و دنباله روهای بی بی سی که ماجرای «سعیده پورآقایی» را تله دستگاههای اطلاعاتی کشور برای بی آبرو کردن خود و رسانه های وابسته به خود دانسته اند، نیاز به پاسخ ندارد، تنها اشاره می کنم که با این فرض محال هم دو نکته اثبات می شود:

  1- توان بالای سیستم اطلاعاتی و امنیتی کشور که اصلا مطلوب مخالفان نظام نیست.
  2- نیت شوم و ناپاک جریان دوم خرداد که مترصد سوء استفاده از نامهای گم شدگان، فراریان از خانه، مرده های مجهول الهویه و … هستند. چراکه اگر نیت خیرخواهانه داشتند، حقایق را پیگیری می کردند و به دنبال افزایش فهرست کشته شدگان نبودند، هیچ گاه در چنین دام مورد ادعای خود نمی افتادند. چراکه برای نظام اسلامی حتی یکنفر بیگناه کشته شده مایه شرمساری است و باید جبران شود که با تدبیر و دستور قاطع رهبر معظم انقلاب در حال انجام است و متخلفان آن انشاء الله به سزای عمل ننگین خود خواهند رسید.

 8. سرانجام حضرت امام(ره) در ششم فروردین 1367 طی نامه‌ای، منتظری را از قائم مقامی ولایت فقیه خلع كرد:‌ «از آنجا كه روشن شده است كه شما این كشور و انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من به دست لیبرال‌ها و از كانال آنها به منافقین می‌سپارید، صلاحیت و مشروعیت رهبری آینده نظام را از دست داده‌اید، شما در اكثر نامه‌ها و صحبت‌ها و موضع‌گیری‌هایتان نشان دادید كه معتقدید لیبرال‌ها و منافقین باید بر كشور حكومت كنند؛ به قدری مطالبی كه می‌گفتید دیكته شده منافقین بود كه من فایده‌ای برای جواب به آنها نمی‌دیدم. مثلا در همین دفاعیه شما از منافقین، تعداد بسیار معدودی كه در جنگ مسلحانه علیه ‌اسلام و انقلاب محكوم به اعدام شده بودند را منافقین از دهان و قلم شما به آلاف و الوف رساندند و می‌بینید كه چه خدمت ارزنده‌ای به استكبار كرده‌اید. در مسأله مهدی هاشمی قاتل، شما او را از همه متدینین متدین‌تر می‌دانستید و با اینكه برایتان ثابت شده بود كه او قاتل است مرتب پیام می‌دادید كه او را نكشید… شما از این پس وكیل من نیستید و به طلابی كه پول برای شما می‌آورند بگویید به قم منزل آقای پسندیده و یا در تهران به جماران مراجعه كنند…»

  امام خمینی (ره) در این نامه تاریخی پیش بینی می‌كند كه «منتظری مشغول به نوشتن چیزهایی می‌شود كه آخرتش را خراب‌تر می‌كند» و لذا ضمن توصیه‌هایی از او می‌‌خواهد: «از آنجا كه ساده لوح هستید و سریعاً تحریك می‌شوید، در هیچ كار سیاسی دخالت نكنید، شاید خدا از سر تقصیرات شما بگذرد».

  رهبر كبیر انقلاب اسلامی در همین نامه خطاب به افكار عمومی می‌گویند: «تاریخ پر است از خیانت بزرگانش به اسلام؛ سعی كنند تحت تأثیر دروغ‌های دیكته شده كه این روزها رادیوهای بیگانه آن را با شور و شوق و شعف پخش می‌كنند نگردند».

  بیست و یكسال از این ماجرا می‌گذرد. اینجا ایران، سال 88 است و صد و چهار روز از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری را پشت سرگذاشته‌ایم. آقای منتظری با دیدن فضای درگیری‌ها و اختلافات سیاسی و با مشاهده تحركات «جنبش آشوب» زبان گشوده و دست به كار شده است. میرحسین موسوی دست به دامان او می‌شود و او نیز، با آغوش باز از میرحسین پذیرایی می‌كند و این در حالی است كه میرحسین موسوی همواره در اظهارات و بیانیه‌هایش مدعی پیروی از اندیشه و منش امام خمینی (ره‌) است. مستمعان بیگانه را بر سر ذوق آورده كه مسعود رجوی رئیس گروهك تروریستی منافقین ضمن تقدیر و تشكر از منتظری، خواستار «افشاگری او علیه نظام جمهوری اسلامی ایران قبل از رسیدن اجل وی» شد. رجوی در بیانیه‌اش منتظری را فردی دانست كه «بالاترین سرمایه دنیوی و اخروی‌اش در پیشگاه خلق، عزل وی از سوی امام خمینی (ره) است».
  ضروری است كه آقای منتظری در این شرایط به این جمله امام خمینی (ره) دقت و توجه ویژه نشان دهد:‌ «از آنجا كه ساده لوح هستید و سریعاً تحریك می‌شوید در هیچ كار سیاسی دخالت نكنید؛ شاید خدا از سر تقصیرات شما بگذرد» و میرحسین موسوی نیز یك‌بار دیگر به خود بنگرد و ببیند از كه بریده و به كه پیوسته است

 9. ماشالله نیما مغز خر خورده چقدر زر زر میکنی
  کسشر گفتنم حدی داره
  خامنه ای بدونه یه همچین خری داره
  فردای همون روز کونش میذاره
  بماند که اگه این خررو گذاشت
  خره فکر میکنه بهشتی شده
  اونم از طبقه ی فردوسش
  بکش بیرون
  آقا نیما
  بیدار شو
  بیدار شو
  بیدار شو
  چشاتو باز کن
  ببین چه خبره
  دارن می برن اموالتو
  اونجای هاشمی برده نبرده نوشه جونش
  همه میدونن
  بیدار شو که این حرومزاده دارن مملکتتو
  به اسم خدای خودت به اسم دین و مذهبت
  دارن میکنن تو جیب که جا نمیگیره نمیدونم کجاشون دارن میبرنا
  فردا که گندش در بیاد اون موقع جای پشیمونی واسه خودت نذاشتی آقا نیما
  رضاشاه یادته اگه مجال داشت تخت جمشیدم می برد
  اون نبرد گذاشت واسه این حرومزاده
  اون انقدر چیز داشت بیاد عذر بخواد از ملت که آره داشتم می بردم
  ببین آقات اگه حضرات
  ناصر مکارم شیرازی( معروف به ناصر کسخول)
  مصباح دیوز یزدی
  جنتی که نظریه ی ادمی از نسل میمونه توش واقعا صدق میکنه
  و
  و
  و
  و
  و
  و
  و
  ماشالله زیادن
  میگفتم اگه این حضرات بذارن باز چیز میکنه بیاد بگه من مخابرات و معدنو نفت و زن تورو زن منو زن همرو ناموسمون ایران و کردم تو جیبه طولم
  نه به جان خودم نمیگه
  خیلی بی شرف تر ازین حرفاس
  خیلی

 10. اتفاقا هر چي حرام خور و گدا و از پدرش بي خبر در اين مملكت هستند اسمشونو مي زارن …سيد…. تا معلوم شند و مردم بشناسنشون .

 11. دوستان پیشنهاد میکنم تو هر پستی که از سید میخونین اول ازش بپرسین قرصاشو خورده یا نه
  اگر خورده بود که هیچ اگر نخورده زیاد سر به سرش نزارین طفلکی دست خودش نیست خوب. گناه داره به خدا یه وقت دیدید حالش بد میشه اینجا رو با کهریزک اشتباه میگیره یه بلا ملایی سر کامپیوترش میاره ها!!1

 12. سبز نبي با سبز لجني موسوي خيلي فرق فوكوله……….بله موفقيت حضرات در به كوه كشيدن ديديم و براي ديگران هم تعريف كرديم …در ضمن به لجن پوش بگيد من قرصامو خوردم به آبجي كوچكش بگه قرصاشو مرتب بخوره آخه اندفعه فراموش كرده بود كلي تو درد سر افتاديم نهايتا تا 72 ساعت مي تونه بخوره …. گفته باشم من خرجي نميدم

 13. جونم ســـــــــــــــــــــــــــید قرصاتو خوردی ؟؟؟؟

 14. این بی شعورا چقدر هم اعتماد به نفس دارن . تو روز قدس وسط هزاران سبز 4 تا بسیجی شعار میدادن . تو سایتا هم همینه 100 نفر نظر میدن 2 تا بسیجیه خود فروخته و خائن میان از این چیزا می نویسن .

 15. مرگ بر احمدي نژاد خائن با طرفداراش

 16. ما مثل شماها نیستیم کفتارها !ما هر جا بخوایم بریم یه جور ظاهر میشیم شما ها از ترس کونتون عین آفتاب پرس هی تغییر رنگ میدین. الان هم که میبینم قهوه ای شدی ! اونم من قهوه ایت کردم!؟ ههههههههههه

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: