5/5سال زندان برای توهین‌به‌رهبری واحمدی‌نژادوتظاهرات

اعتماد  :  شنیدیم «علیرضا اشراقی» از بازداشت شدگان وقایع اخیر پس از انتخابات به شعبه 26 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه جهت ابلاغ حكم منتقل شد. وی به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق توهین به رهبری، توهین به ریاست جمهوری و حضور موثر در تجمعات غیرقانونی جمعاً به پنج سال و شش ماه حبس تعزیری محكوم شد.

Advertisements

No Responses Yet

 1. دمتون گرم این جنبش گمراهو باید از ریشه نابود کرد

 2. تف به روت بياد كه اينچنين ابلهانه قضاوت مي كني تف به رو رهبر و رئيس جمهورت ….. بي خايه

 3. خدا بیامرزه محمد رضا شاه رو

 4. راديو آمريكايي فردا (وابسته به سازمان سيا) ضمن انتشار اظهارات اخير وزير دفاع اين كشور، راز حاشيه سازي ضدانقلاب براي راهپيمايي عظيم و جهاني روز قدس و حذف شعار مرگ بر اسرائيل را آشكار كرد.
  به گزارش راديو فردا، رابرت گيتس وزير دفاع آمريكا در گفت وگو با سي ان ان اظهار داشت: «در حال حاضر به دليل شكاف هاي عميق در ايران پس از انتخابات، تحريم موثرتر از گذشته است. ما در حال حاضر شاهد شكاف هايي ميان رهبران جمهوري اسلامي و جامعه هستيم كه در 30 سال گذشته نديده ايم.»
  راديو فردا در تحليل اظهارات گيتس اعلام كرد: «معترضان ]!؟[ رفته رفته به جاي پيگيري آراي خود، برخي از سياست هاي كلي جمهوري اسلامي را هدف گرفته اند و اين امر خود را در شعارهاي آنها به رخ مي كشند. از جمله در راهپيمايي روز قدس در تهران، مردم ]![ به جاي مرگ بر اسرائيل شعار مرگ بر روسيه سردادند».
  اظهارات گيتس و تحليل بعدي راديو فردا روشن مي كند كه اساسا دستگاه هاي اطلاعاتي و ماشين رزم رسانه اي آمريكا و انگليس كدام هدف را از پروژه ايجاد شكاف و اختلاف ميان مردم ايران جست وجو مي كرده اند.
  در واقع حذف شعار مرگ بر اسرائيل و ادعاي «نه غزه، نه لبنان، جانم فداي ايران»! در يك تجمع در حاشيه راهپيمايي پرشكوه روز قدس – كه از سوي رسانه هاي آمريكايي و صهيونيستي القا شده بود- با هدف القاي دوگانگي و اختلاف در ميان ملت ايران و ضعف آن در عرصه سياست خارجي در برابر زورگويي ابرقدرت ها بوده است اما آنچه در عمل رخ داد، راهپيمايي بي سابقه و چند ميليوني مردم انقلابي تهران بود كه يك حاشيه چند هزار نفري را كاملا در حاشيه و انفعال قرار داد. در همين راستا شعار مرگ بر روسيه هم تلاش براي فشار بر مسكو براي بازي در زمين آمريكا بود و نشان داد كه نوكران آمريكا، چه قدر در شعار «جانم فداي ايران» صادقند در حالي كه راه فشار و تهديد را براي دشمنان ايران هموار مي كنند.
  به نظر مير سد آمريكايي ها پس از شكست هاي پياپي در همين 5-4 سال اخير مقابل ايران نياز به يك مسكن روحي داشته اند و سعي كردند اين مسكن را در آشوب هاي اخير پيدا كنند اما نتايج آن به يقين مصيبت هاي آمريكا را دوچندان كرد و در عين حال باعث انسجام و اتحاد بيشتر ملت ايران شد.

 5. سلام دوستان
  وب لاگ إخوان المنصفین از شما عزیزان دعوت به عمل می آورد تا با مطالعه ی مطالب این وب لاگ نظرات و پیشنهادات خود را در مورد معضلات کم فروشی و گران فروشی و ربا خواری برای ما ارسال فرمائید. باتشکر
  إخوان المنصفین http://merrsad.blogfa.com/

 6. سید حسن تقی زاده و سیدضیاء طباطبایی طی مرقومه ای محرمانه از شوی شخص رضاخان مأمور شده اند تاریخ ولادت میرحسین موسوی را از 7 مهر 1320 به 11 اسفند 1320 تغییر دهند.

  به گزارش ثانيه نيوز، آخرالامر بر اساس پژوهش های «جنین شناسی تاریخی» که از ناحیه هواداران یگانه انحصارگر رنگ سبز؛ آخرین سامورایی دانا به اسرار «چیز»! مهندس میرحین موسوی فاش شد که اداره «ثبت احوال و تنظیم سجل» دستگاه رضاخان میرپنج در اقدامی ضد حقوق بشر و متضاد با دموکراسی در ثبت تاریخ تولد میرحسین تقلب کرده است.

  به اذعان منابع خبری؛ سید حسن تقی زاده و سیدضیاء طباطبایی طی مرقومه ای فوق محرمانه از شوی شخص رضاشاه مأمور شده اند طی فرایندی «پیچیده» تاریخ واقعی ولادت میرحسین موسوی را از 7 مهر 1320 به 11 اسفند 1320 تغییر دهند. سند این تقلب در اداره استخبارات بریتانیای کبیر موجود است.

  بر اساس « پژوهش های جنین شناسی تاریخی» دلل این تقلب به پیشگویی های «کاهنان اعظم سبز» بر می گردد که هزارسال پیش از تولد رضاخان از ولادت کودکی در سرزمین آریا خبر داده بودند که هفتم مهرماه به دنیا می آید و در هنگامه تولد‘ «نوری سبز» از او تراوش می کند و چون مقدر شده که تنها او از «اسرار رنگ خضراء» آگاه باشد ثبات و آرامش ایران را تهدید می کند.

  رضاخان ابتدا قصد داشته است که این کودک را از میان بردارد اما چون «هاله سبز» او را می بیند دلش به رحم آمده و از آسیب رساندن به وی حذر می کند اما دستور می دهد تاریخ تولدش را با «تقلب» تغییر دهند؛ از این رو در شناسناه میرحسین موسوی تاریخ تولدش 11 اسفند 1320 قید شده اما این را نباید باور کرد چرا که خود او هم از این واقعه عظیم ناآگاه است و تنها حامیانش از این «راز بزرگ جنینی- تاریخی» باخبرند.

  لذاست که هر چه هوادارانش به او می القائانند که « مهندس! تو ولادت یافته ماه مهری»؛ گوشش بدهکار نیست که نیست! و هر چه فریاد می زنند:« مهندس! تو فی الحال بدنت داغ همی باشد و متوجه همی نیستی» افاقه نمی کند که نمی کند!

  یکی از اعضای اصلی ستاد مهندس در همین خصوص گفت:« در شنوایی مهندس هم تقلب شده است»!

 7. در جاي خالي حرف مناسب قرار دهيد
  —يرم دهن رهبر و احمدي نژاد
  —ادر جفتشونو —اييدم
  حالا تخمشو دارين دستگيرم كنين

 8. چیز را هم میشود تفسیر کرد/چهره نامرد را تصویر کرد/چیز را هم میشود جانانه گفت/صحبت از عدل علی(ع),بی جا نگفت/چیز یعنی وعده های پول نفت/سفره هامان بو گرفت,از بوی نفت/چیز را هم میشود این گونه گفت/سفره های خالی از حرفای مفت/چیز یعنی دیپلماسی,ارتباط خارجی/دادن نان شب مردم به چاوز,لعنتی/چیز یعنی چیزهای بی حساب/دادن مدرک به کردان بی حساب/چیز یعنی چیزهای کشککی/گفتن از یک اقتصاد پشمکی/چیز یعنی انگهای بی حساب/ساختن یک خانه بر روی حباب
  چیز یعنی گفتن از ناموس مرد/جعل یک نامه برای رهنورد/چیزیعنی آه از اعماق دل/از تمام کارهای یک رئیس جمهور,خجل/چیزیعنی دیدن هاله در اجلاس سران/فرض یک ملت به یابو و خران/چیزیعنی روبرویت ناکسان/گفتن از انسانیت,اعماق جان/چیز یعنی روبرویت نیم مرد/دادن آمارهای چرت و پرت/چیز یعنی حرفای بی قافیه/دوره محمود,دیگر کافیه/چیز یعنی حرفهای بی حساب/گفتن از عدل علی(ع)در خواب ناب/چیز یعنی نارواگفتن به دوران امام(ره)/پای کوبان,دست کوبان در شب رحلت امام(ره)/چیز یعنی فقرو فحشا,دولت مردم فریب/چیز یعنی بی ادب مرد رقیب/چیز یعنی دولت حرف دروغ/چیز یعنی لومپنیزم بی فروغ/چیز یعنی مرد را نشناختن/بی دلیل از بی ادب بت ساختن/چیز یعنی پیروان خواب خواب/چیز یعنی خانه ای بر روی آب/چیز یعنی حرفهای بی دلیل/دوش مردم پلکان بی رقیب/پیز یعنی امر معروف عجیب/گشت ارشاد,راه افکار رقیب/چیز یعنی گشت ارشاد واوین/چیز یعنی واردات,تولید چین/چیز یعنی گشنگی فقر و فساد/چیز یعنی واردات ناصواب/چیز یعنی واردات یک پکن/از حسن گفتن خطر داره حسن داره حسن/چیزیعنی دختر کبریت فروش/چیز یعنی دخترک میدان شوش/چیز یعنی ای خیابان خوابها/میرسد ته مانده ی بشقاب ها/چیز یعنی مهرهای داغ ناز/پینه پیشانی, ز بس رازو نیاز/چیز یعنی داستان آن سفره آن پول نفت/چیز یعنی اختلاس, پول نفت/چیز یعنی گم شدن های عجیب/چیز یعنی دولت خیلی نجیب/چیز یعنی طبع گرگان روبهان/چیزیعنی چیز چیز ابلهان/خوب خلاصه چیز را چیزش کنید/دولت محمود تفسیرش کنید/یا اگر هم یک کمی شک داشتید/پس همان محمود تفسیرش کنید

 9. همه ديكتاتورها چنين مي كنند ولي عمر ديكتاتورها بسيار كوتاه است. مردم وقتي تاريخ مي خوانند هميشه و در همه قرن ها ديكتاتورها را لعن و نفرين مي كنند. علي (ع)، مهاتما گاندي و نلسون ماندلا در تاريخ ماندگار و به نيكي ياد مي شوند ولي معاويه عمروعاص خميني خامنه اي استالين هيتلر احمدي نژاد دچار لعن ابدي هستند.

 10. هوالحکیم

  «خسن و خسین سه دختر مغاویه بودند که توسط گرگها در چاه افتاده، خفه شدند!»

  جمله فوق نمادی مشهور از تناقض گویی و دروغ پردازی است، چراکه:
  1- حسن و حسین (علیهم السلام) صحیح است نه خسن و خسین.
  2- آنها دو نفر هستند نه سه نفر.
  3- آنها پسرند نه دختر.
  4- آنها فرزندان علی (ع) بودند نه شخص دیگر.
  5- معاویه درست است نه مغاویه.
  6- آنها در چاه خفه نشدند بلکه به دست معاویه و یزید شهید شدند و قضایای چاه و گرگها مربوط به داستان حضرت یوسف (ع) بود.
  7- چاه در داستان حضرت یوسف (ع) آنقدر آب نداشت که کسی را خفه کند.
  8- برادران یوسف او را در چاه انداختند نه گرگها.
  9- برادران یوسف ادعا نکردند که او در چاه افتاده و خفه شده بلکه گفتند گرگها او را خورده اند.
  … نهایتا اینکه داستان خورده شدن یوسف توسط گرگها اساسا دروغ و ساخته برادران حسود یوسف بود و او زنده مانده بود.

  اما داستان سرایی روزهای گذشته جبهه دوم خرداد به سرکردگی آقایان کروبی و موسوی و تیم رسانه ای ایشان:

  «سعیده پورآقایی تنها فرزند شهید یک خانواده، پس از تکبیر گویی بر بام منزل، توسط عناصر ناشناس بازداشت شد، مورد تعرض قرار گرفت، به قتل رسید، بدنش با اسید سوزانده شد و به طور مخفیانه در قطعه 302 بهشت زهرا دفن گردید.»

  1- سعیده پورآقایی تنها فرزند خانواده اش نبود.
  2- پدرش شهید نبوده و به مرگ طبیعی مرده است.
  3- هیچ گاه برای تکبیر گویی بر بام منزل نرفته است، بلکه مثل چند بار گذشته از تراس منزل فرار کرده و پایش شکسته است.
  4- بازداشت نشده است.
  5- آنچنان که آقای کروبی ادعا کرده است، مورد تعرض قرار نگرفته است.
  6- نمرده و بالطبع بدنش هم با اسید نسوخته است.
  7- در بهشت زهرا هم مدفون نیست.
  … و نهایتا زنده و سالم با آغوش خانواده اش باز گشته است و با ناراحتی از افشای اسرار خانوادگی اش توسط عناصری فرصت طلب حقایق را بیان نمود.

  حوادث اخیر نشان داد که این گروه اندک و پر مدعا (آنچنان که بضاعت حداکثر چندهزار نفری آنها در راهپیمایی روز قدس نشان داد) در چاههایی که برای نظام اسلامی و مردم کنده بودند خود گرفتار آمده، در حال خفه شدن هستند و دست و پا زدن دیگر افاقه نمی کند. چاههای سه گانه «دروغ، تقلب و ظلم» که در مراحل پیش، حین و پس از انتخابات، برای لغزاندن و سرنگونی نظام اسلامی حفر کردند و هر چند عبور ماشین انقلاب را از این گذرگاه با دست انداز و زحمت همراه نمود، عِرض و آبرویی هم برای جریان دوم خرداد باقی نگذاشت و آنها را برای همیشه در پیشگاه مردم و تاریخ مفتضح و روسیاه نمود.

  آنها نشان دادند که برای رسیدن به اغراض پست سیاسی خود حاضرند دروغهای بزرگ نظیر ماجرای ترانه موسوی، علیرضا توسلی، حامد بشارتی، محسن ایمانی، احمد کارگر نجاتی بگویند، دست به تقلب و جعل اسامی کشته شدگان در پروژه 72 تن سازی شهدا! و حتی برگزاری مجلس ختم برخی از آنها بزنند و علاوه بر ظلم عام در حق مردم و نظام، به خانواده هایی چون خانواده «سعیده پورآقایی» ظلم خاص نمایند.

  گرچه توجیه مضحک دوم خردادیها و دنباله روهای بی بی سی که ماجرای «سعیده پورآقایی» را تله دستگاههای اطلاعاتی کشور برای بی آبرو کردن خود و رسانه های وابسته به خود دانسته اند، نیاز به پاسخ ندارد، تنها اشاره می کنم که با این فرض محال هم دو نکته اثبات می شود:

  1- توان بالای سیستم اطلاعاتی و امنیتی کشور که اصلا مطلوب مخالفان نظام نیست.
  2- نیت شوم و ناپاک جریان دوم خرداد که مترصد سوء استفاده از نامهای گم شدگان، فراریان از خانه، مرده های مجهول الهویه و … هستند. چراکه اگر نیت خیرخواهانه داشتند، حقایق را پیگیری می کردند و به دنبال افزایش فهرست کشته شدگان نبودند، هیچ گاه در چنین دام مورد ادعای خود نمی افتادند. چراکه برای نظام اسلامی حتی یکنفر بیگناه کشته شده مایه شرمساری است و باید جبران شود که با تدبیر و دستور قاطع رهبر معظم انقلاب در حال انجام است و متخلفان آن انشاء الله به سزای عمل ننگین خود خواهند رسید.

 11. اگه یه کم فکر کنید میبینید که تنها خواسته دشمنامون اینه که ماها اینطوری به جون همدیگه بیافتیم و به هم توهین کنیم. دشمن ما نه رهبریه ، نه احمدی نژاد و نه موسوی و کروبیه.

 12. سعدیا خاک وطن گر چه عزیز است ولی
  نتوان زیست به خاری که من اینجا زاده ام
  در مورد ابراهیم نبوی

 13. تو که خوت مرد نیستیو قایم شدی داری این حرفارو میزنی. بز دل بی شرف

 14. نیما بهتر نیست نامت را بذاری خبر بیست و سی 20:30

 15. پس از اینکه اخبار 20:30 متوجه شده دیگر در تلویزیون بیننده ای ندارد یکی از گزارشگران چاپلوسش را به سپاه فرستاده تا همراه بقیه جیره خورهای سپاه در فضای مجازی اینترنت همان سیاستهای ایجاد جنگ روانی را اینبار در سایتها ادامه دهند .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: