• برترین نوشته‌ها

 • دیدگاه‌های اخیر

  مهسا در پرت شدن یک دختر دانشجو از طبقه…
  زینب در سوء قصد به زهرا رهنورد در روز…
  زینب در سوء قصد به زهرا رهنورد در روز…
  مرضیه در سوء قصد به زهرا رهنورد در روز…
  دانشجو در عکس : اين تصاوير را خبرگزاری د…
 • Advertisements

احمدی نژاد در بهشت، بازرگان، اوباما، موسوی و كروبی … در اردوگاه شیطان + عکس

آينده : در نمایشگاهی كه از سوی سپاه پاسداران در شهر قم برگزار شده است، دو بخش مربوط به عوامل خیر و بهشت و عوامل شر و اردوگاه شیطان به تصویر كشیده شده است.
به گزارش خبرنگار «آینده»، در این نمایشگاه كه تعدادی از پرسنل سپاه پاسداران به عنوان راهنما به توضیح برای بازدیدكنندگان می پردازند، بخشی نیز به عنوان بخش جنبی در نظر گرفته شده است كه به دو قسمت تقسیم شده كه یك بخش با زمینه سفید و نورانی و بخش دوم با زمینه سیاه و مجسمه اژدها كنایه از جهنم دارد.
در بخش سفید تصاویری از اماكن مقدسه، شهدا، پیشرفت ها و دكتر احمدی نژاد نصب شده است. در بخش سیاه نیز تصاویری از مجرمین، شیطان پرستان، جنایتكاران و عوامل ضد انقلاب نصب شده است كه در میان آن ها دو چهره سیاه دیده می شود كه یكی كه با علامتی سبز مشخص شده است و دیگری با علامتی زرد و شعار CHANGE در كنار اوباما نشان داده شده است.
راهنمایان این نمایشگاه برای كسانی كه پیام غیرمستقیم! این تصاویر را درك نكرده اند، توضیح می دهند كه مقصود از آنها چه كسانی هستند.

nemayshgah_ahmadi_10_1_1

Advertisements

40 پاسخ

 1. چاپلوسی، هنر افرادی است که با به کارگیری روش‏های عادی و بهنجار جامعه یا محیط کار خود قادر به کسب موفقیت دلخواهشان نیستند و با توسل جستن به راه‏های گوناگون چاپلوسی، زبان بازی، خبرچینی، جاسوسی، دورویی، نوکر صفتی و خیانت می‏کوشند خلأ ناشی از ضعف‏های شخصیتی و تخصصی مورد نیاز خویش در جامعه یا محیط کار خود را جبران کنند. گاهی تملق گویی، نتیجه عادت‏های رفتاری برگرفته از تربیت خانواده باشد و در مواردی نیز ممکن است افرادی به دلیل نداشتن مهارت در برقراری روابط درست اجتماعی، به این حالت حرکتند. در هر صورت چاپلوسی، ناشی از حقارت شخصیت فرد یا به گمان خود آنان، ره آورد زرنگی و هوش و تدبیر ایشان است.

 2. مرگ بر قورباقه هاي سبز …… و رئيس قورباقه ها جناب مهندس موسوي

 3. رضاپهلوي:تحريم بي فايده است بايدبه جنبش سبز کمک کرد

  رضا پهلوي، فرزند شاه مخلوع ايران در مقاله اي در روزنامه انگليسي ديلي تلگراف نوشت: تحريم هاي قبلي عليه ايران بي فايده بوده است و تنها نتيجه تحريم ها اين بوده است که ايران به بمب هسته اي نزديکتر مي شود. رضا پهلوي در اين يادداشت خود نوشت: اکنون زمان آن است يک چيز جديد را (براي مقابله با ايران) امتحان کنيم و آن تقويت جنبش سبز ايران است. فرزند شاه معدوم افزود: اعضاي گروه 1+5 بايد بزرگترين متحد خود در جنگ با اشاعه هسته اي را که همان فعالين جنبش سبز هستند در آغوش بگيرند.»تا کنون ايران در مقابل فشارهاي جامعه بين المللي مقاومت کرده است. هيچ ميزاني از تحريم نيز کارساز نبوده است. در عوض محمود احمدي نژاد از هر فرصتي استفاده مي کند تا در صحنه جهاني حاضر شود و خونسردي ايراني را نمايش بدهد.» فرزند شاه مخلوع ايران نوشت: قدرتمند ساختن جنبش سبز و کمک به افزايش مخالفان در ايران کليد ايجاد شکست در حاکمان روحاني ايران است.تحريم ها اگرچه مفيد خواهند بود اما به ضرر مردم ايران تمام خواهد شد بنابراين غرب بايد روي مسايل حقوق بشري در ايران تاکيد کند.» وي با اشاره به اينکه تحريم ها عليه ايران راه به جايي نخواهد برد، افزود: اکنون زمان آن است که رهبران جهان پشت حقوق بشر در ايران بايستند و به جنبش سبز قدرتي بدهند که موضوع هسته اي نيز از طريق آن قابل حل باشد

 4. جوجه بسیجی بود که شب ادراری داشت ، میگفت :خواب میبینم که در دستشوی ام و ادرار میکنم .
  گفتن خوب اینکار رو نکن ، و با خود تمرین کن که این تو خوابه و …
  چندی گذشت دیدن نه تنها کار خوب پیش نرفته بدتر هم شده ،
  گفتن جریان چیه ؟؟!!
  گفت : تازه گیا تو خواب میبینم ،کسی دنبالم کرده و راه فراری نیست ، از فنسی که جلومه بالا میرم ، طرف پامو میگیره و ول کن نیست ، طوری که شلوارم از پام در میاد .
  گفتن بعدش چی ؟؟
  گفت : یکی تو گوشم مدام میخونه : برین بهش ! برین بهش!
  و اینطوره که ….

 5. طبق فتواي خودم مبارزه با احمدينژاد مبارزه با شيطان است

 6. اناخلقناالاحمدي نزاد سهوا»و انا لخلقه لنادمين
  (همانا ما احمدي نژاد را اشتباهي آفريديم وازخلقت آن پشيمانيم).. سوره توبه آيه….!!!

 7. واقعا اگه این محمود کیری بخواد بره تو بهشت من اصلا عقیدم به روز اخرت از دست میدم

 8. فوتبال سیاسی نمی خوایم نمی خوایم

 9. قورباغه‌ها و وزغها هر ساله به محل تولید مثل (محل تولد) خود باز می‌گردند. عموما نرها زودتر از ماده‌ها به آبگیرها می‌رسند و محدوده جفت گیری خود را مشخص می‌کنند

 10. نرها به‌وسیله آوازهای مخصوص آنها را به درون آبگیر دعوت می‌کنند. در صورتی که ماده‌ها به آواز نرها جواب بدهند…………

 11. رایج‌ترین دوزیستان جهان قورباغه‌ها و وزغها هستند

 12. هر جا که اندکی خیس و یا مرطوب باشد گیاهان بدون گل یافت می‌شوند. ساده‌ترین آنها، جُلبَک‌ها، خزه‌ها، هستند. اکثر آنها نزدیک و یا داخل آب زندگی می‌کنند و ریشه حقیقی ندارند

 13. این جلبک در طول خط ساحلی بین موجهای بلند و کوتاه رشد می‌نماید و توسط زایده‌ای دکمه مانند به نام قسمت نگه دارنده، خود را به صخره‌ها قلاب می‌کند

 14. لجن، پس‌ماندهٔ مواد نیمه‌جامد از فرایندهای صنعتی، گندزدایی آب و گندزدایی فاضلاب است

 15. هنگامی که هرزاب تازه یا فاضلاب به یک استخر ته‌نشینی افزوده می‌شود، تقریباً ۵۰٪ از مواد جامد معلق در یک و نیم ساعت نخست، ته‌نشین می‌شوند. این مجموعه از مواد جامد به لجن سبز خام معروف است و تا پیش از فعال شدن فرایند بی‌هوازی، «تازه» گفته می‌شود. هنگامی که باکتری‌های بی‌هوازی آن را فراگیرند، لجن در زمانی کوتاه می‌گندد و تا پیش از این رویداد باید آن را از استخر ته‌نشینی خارج کرد.

 16. یه بار حضرت نوح و حضرت آدم و شیطان با همدیگه حرف می زدن و برای کم کردن روی همدیگه ادعا می کردند. حضرت آدم می گه: من قدبلندترین موجودی هستم که خدا آفریده. حضرت نوح می گه من بیشترین عمر رو در میان آفریدگان خداوند کردم. شیطان هم می گه من زشت ترین موجودی هستم که خداوند آفریده.
  قرار می شه سه تائی برن پیش خدا و از خداوند بخوان که درباره ادعای اون ها داوری کنه، اول آدم می ره و بعد از چند لحظه می آد بیرون و می گه: خداوند قبول کرد که من بلندقد ترین موجودی هستم که خدا آفریده.
  بعد، حضرت نوح می ره پیش خدا و بعد از چند لحظه می آد بیرون و می گه: خداوند قبول کرد که من بیشترین عمر رو در میان آفریدگان خدا کردم.
  بعد، شیطان می ره پیش خداوند و بعد از چند لحظه با عصبانیت می آد بیرون و از اون دو تا می پرسه: این احمد نژاد کیه؟

 17. سيد بازم تو اومدي؟ حيا كن اگه داري همشو تو يك كامنت بنويس

 18. بزرگترین شیطان اونکه خودشو درردیف ائمه وپیامبران قرار بده وتوضیح بده که هلال نور دراطرافش احساس کرده

 19. بزرگترین شیطان اونکه خودشو درردیف ائمه وپیامبران قرار بده وتوضیح بده که هلال نور دراطرافش احساس کرده و…

 20. موسوي و كروبي زيربيرق كسي رفتندكه خون به دل امام كرد (خبر ويژه)

  «مگر مي شود با تابلوي خط امامي بودن، زير بيرق كسي رفت كه خون به دل امام كرد و كار را به جايي رساند كه پيرمراد ملت از خدا طلب مرگ كرد؟ مگر مي شود شعار خط امام را فرياد زد و دست خط امام را ناديده گرفت». سايت «الف» (وابسته به دكتر احمد توكلي) با طرح پرسش هاي مذكور مي نويسد: شايد بشود به مدد فضاسازي هاي رسانه اي و به راه انداختن موج بي سر، برخي واقعيت ها را كتمان كرد و بعضي حقايق را وارونه جلوه داد و رأي 25 ميليون آدم فرودست بي تريبون را با جيغ هاي بنفش خفه كرد. اما با تاريخ و حافظه تاريخي مردم كاري نمي شود كرد.
  سايت مذكور به درج گوشه اي از رنجنامه حضرت امام خميني(ره) به شيخ آلت دست منافقين و باند مهدي هاشمي پرداخت: «با دلي شكسته و سينه اي گداخته از آتش بي مهري ها با اتكا به خداوند متعال به شما كه حاصل عمر من بوديد چند نصيحت مي كنم، ديگر خود دانيد: 1- سعي كنيد افراد بيت خود را عوض كنيد تا سهم مبارك امام بر حلقوم منافقين و گروه مهدي هاشمي و ليبرالها نريزد. 2- از آنجا كه ساده لوح هستيد و سريعاً تحريك مي شويد در هيچ كار سياسي دخالت نكنيد، شايد خدا از سر تقصيرات شما بگذرد…»
  سايت الف سپس نوشت: اين بخشي از رنجنامه خميني بت شكن است خطاب به فردي كه با رفتار و عملكرد سخيفش، جان و تن پير عارف انقلاب را آنچنان رنجور كرد تا مرگ خود را از خدا طلب كند. جاي هيچ شك و شبهه اي نيست! مو لاي درز اين سند نمي رود. اين سند تاريخي مورد تأييد «دفتر نشر آثار امام» بوده – دفتري كه عمادالدين باقي در آن مسئوليت داشته است! -و در كتاب «رنجنامه سيداحمد خميني به آيت الله منتظري» تصوير دستخط شريف امام آورده شده است. يك جستجوي ساده در اينترنت درباره موضوع عزل آقاي منتظري و واكنش روحانيوني از جمله سيداحمد خميني، مهدي كروبي، حميد روحاني و برخي ديگر از اعضاي دفتر امام كه البته همگي از جنا ح چپ و متحد اصلي آقاي ميرحسين موسوي، نخست وزير وقت بوده اند، موضوع را كاملاً روشن مي كند و شكي در صحت «اختلاف عميق بين امام و منتظري» و خروج وي از مسير انقلاب و نظام باقي نمي گذارد.
  سيداحمد خميني در كتاب رنجنامه خطاب به منتظري مي نويسد: «يادتان هست در ملاقات آخر خود با امام شما نيم ساعت حرف زديد و امام سكوت كردند. وقتي بلند شديد برويد، امام فرمودند: «بيشتر حرف هاي شما درست نبود، خدا انشاءالله مرا ببخشايد و مرگم را برساند.» امام تنها همين دو جمله را فرمودند. آيا از خود پرسيده ايد كه چه كرديد كه امام، مرگ خود را از خدا خواسته است و آن را به اطلاع شما رسانده است؟»
  نويسنده «الف» در پايان تأكيد مي كند: «اينها را گفتم تا به عمق شكاف بين امام و منتظري، آن هم از زبان كساني كه امروز در كنار آقاي ميرحسين موسوي ايستاده اند و دوستان گرمابه و گلستان وي هستند، اشاره كرده باشم، وگرنه اين موضوع تاريخي آنچنان در حافظه تاريخي ملت نقش بسته است كه نيازي به تشريح و تبيين آن نيست».
  گفتني است جريان مدعي اصلاح طلبي- چپ هاي سابق مدعي خط امام- پس از انتخابات ارتباطات خود با باند مهدي هاشمي و شخص منتظري را علني كرده و موسوي و كروبي با ارسال نامه هايي، به نامبرده ابراز ارادت كرده و رهنمود خواستند.

 21. ادب از که آموختی ، از بی ادبان

  این طرفدارای دولت سرکوبگر کودتا به دلیل اینکه از نزاکت انسانی و اطلاعات کافی بی بهره اند ، مدام با کلمات زشت میخواهند افراد جنبش را تحریک کنند ، غافل از اینکه نمیدانند افراد جنبش از روحیه ایی بالا برخوردارند و خودشان را با انسانهای نادان درگیر نمی کنند.

 22. اي نيروي بيكران كه مدعي فهم و نزاكت و اطلاعات كافي هستي و قصد توهين به طرفداراي دكتر احمدي نژاد رو نداري . پس چرا كامنت هايي كه گذاشته اي همش از روي عصبانيت و دستپاچگي و عجز وناله سعي در مظلوم نشان دادن خودت داري؟ آيا شما همان هايي نيستيد كه ظرف هاي زياله شهري رو كه براي نظافت مردم و شهر بود بر سرخودتون مي ريختيد و آتش مي زديد؟

 23. مگه …. سبزیها رو خوردین که اسهال گرفتین؟

 24. البته رزمنده زمان صلح رزمنده زمان بخور بخور رزمنده زمان آسایش و فراری زمان جنگ رزمنده تادندان مسلح در برابر پیرزنان زنان و جوانان وطن .رزمنده مزدور ..رزمنده در خدمت دشمن و ….
  تقدیم به رزمنده

 25. دوستانی که طرفدار دولت هستید.برای تشخیص صداقت احمدی نژاد چند مورد را مطرح می کنم خواهش میکنم تحقیق کنید بعد قضاوت.
  1-آقای احمدی نژآد در مصاحبه با خبرنگار آمریکایی ادعا کرد که ندا آقا سلطان و محسن روح الامینی از طرفداران ایشان بوده اند که به دست عوامل استکبار کشته شدند.
  شما را به روح امام خمینی سوگند میدهم آیا آنها طرفدار احمدی نژاد بوده اند ؟
  2-آقای احمدی نژاد در مناظره انتخاباتی گفتند که آقای بلر (نخست وزیر وقت انگلیس) در جریان دستگیری ملوانان انگلیسی کتبا» عذر خواهی کرده اند .خواهش میکنم هرکس چنین مدرکی را دیده ،آن را به نمایش بگذارد
  البته اینها فقط نمونه بود و……………
  اما جمله اصلی من:
  طولی نمیکشد که همین آقای احمدی نژاد آنچنان در مقابل
  رهبری قد علم میکند که اختلافات امروز در مقابل آن هیچ خواهد بود.

 26. ey vay inja che khabare age daseshoon beham berese chi mishe fekr konam jange jahani dar rahe

 27. آقاي رزمنده
  جواب ابلهان (بسيجيان بي خرد) خاموشي است. وقتي مي فهميد كه ديگه خيلي دير شده. اونوقت بايد بريد پيش چاوز يا خالد مشعل

 28. به قول جناب مولانا :ما سمیعیم و بصیریم و خوشیم با همه نامحرمان ما خاموشیم

 29. وای بچه ها… این سیئ چقد عقده ایه!!!ای خدا تا حالا ندیده بودم کسی اینطوری سوخته باشه و عقده اش رو این طور خالی کنه!!!!!

 30. اما چه اساسي اين بسيجيها طرفداران جنبش سبز رو تو بازداشتگاهها گاييدن كسه ننه همشون

 31. ما به مرد 50 كيلويي بنام دكتر احمدي نژاد 48 كيلو خايه داديم تا خار هر چي موسوي و كروبي و خاتمي و طرفدارانش را بگايد

 32. جايگاه شيطان قلب احمدي ن‍‍‍‍‍‍ژاد وبر عكس

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: