• برترین نوشته‌ها

 • دیدگاه‌های اخیر

  مهسا در پرت شدن یک دختر دانشجو از طبقه…
  زینب در سوء قصد به زهرا رهنورد در روز…
  زینب در سوء قصد به زهرا رهنورد در روز…
  مرضیه در سوء قصد به زهرا رهنورد در روز…
  دانشجو در عکس : اين تصاوير را خبرگزاری د…
 • Advertisements

فیلم : فریاد " الله اکبر" دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در اعتراض به احکام کمیته انضباطی 11 مهر

جمعی از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت روز شنبه در اعتراض به صدور احكام سنگين كميته انضباطي براي شش نفر از فعالين دانشگاه که منجر به اخراج سه تن از آنان شده است و همچنین احضار هفت دانشجوی ديگر، اقدام به سر دادن شعار «الله اکبر» و «یاحسین میرحسین» در سلف دانشگاه نموده و خواهان بازگشت این دانشجویان به دانشگاه شدند. گفتنی است دانشجویانی که این احکام غیرقانونی در مورد آن ها صادر شده است هم اکنون به دانشگاه و خوابگاه ممنوع الورود می‏‏باشند. در بیانیه این دانشجویان آمده است این اعتراض همه روزه و راس ساعت 12:30 در سلف دانشگاه ادامه خواهد یافت.

به گزارش موج سبز آزادی، متن بیانیه به این شرح است:

به نام او
و به ياد شهید كيانوش آسا

تابستان امسال دانشگاه علم وصنعت كه هنوز داغدار شهادت كيانوش آسا و ده ها هم وطن ديگرمان بود، بار ديگر از سوي اقتدار گرايان مورد هجوم قرار گرفت. احكام سنگين كميته انضباطي براي شش نفر از فعالين مستقل دانشگاه که منجر به محرومیت از تحصیل برای تعدادی از آنان می گردد، و همچنين احضار هفت نفر ديگر از دوستانمان به اين كميته بيش از پيش معناي » آزادي نزديك به مطلق» را برايمان روشن كرد.

ما جمعي از دانشجويان علم و صنعت ضمن اعلام حمايت از اين دوستان و پاسداشت خدماتي كه در حفظ استقلال و شأن دانشگاه انجام دادند، از عموم دانشجويان دعوت مي كنيم تا هر روز رأس ساعت 12:30 با سر دادن نداي «الله اكبر» علاوه بر اعلام حمايت از اين دوستان، تلاشي كنيم تا شايد اين بار مسئولين دانشگاه را از خواب و خيال پست و مقام به در آريم و به اربابانشان نيز يادآور شويم كه دانشگاه زنده است.

http://www.youtube.com/watch?v=mxKHmc2H8xY

Advertisements

No Responses Yet

 1. همه طرفداران ایشان اگر اینقدر بی ادب و بی تربیت باشند که وای به حال احزاب ، آزادی اندیشه در تمام ممالک وجود دارد متاسفانه در کشور ما همه باید یک حزب باشند وگرنه این توهین ها بوجود می آید
  از دولت ما که با انتقادهای منطقی خود را می بازد و به کشتار و تجاوز دست می زند بیشتر از این انتظار نیست در حالی که وجود احزاب مختلف بسیار منطقی است و باعث حل بسیاری از مشکلات در بین جوانان می شود ولی متاسفانه سردمداران با جبهه گرفتنهای بی مورد جوانان را به جان هم می اندازند

 2. عالی بود

 3. اي ول بابا سيد ديگه تو كي هستي/ واقعا دمت گرم / تا ته چسپوندي

 4. اهرام ثلاثه دارد امروز *** در سینه کتیبه ای ز فرعون

  بر طبل و دهل زدند و خواندند *** طومار و خطیبه ای ز فرعون

  گفتند: آهای ایهاالناس *** ماثروت و تخت و تاج داریم

  امروز برای پادشاهی *** برموج تو احتیاج داریم

  گفتند: آهای! هرکه دارد *** داعیه کشف گنج قارون

  باید که دهان خود ببندد *** با حیله کاهنان آمون

  این موج سیاه، دارد امروز *** یک پوشش سبز انحرافی

  یعنی که جناب ایکس دارد *** انگیزه خدعه و تلافی

  این سبز همان که گفت محمود *** این باغ گیاه هرز دارد

  ریحان معطر این چنین نیست *** هرچند لباس سبز دارد

  این سبز همان گیاه هرز است *** توهین به تمام اعتقادات

  این پوشش سبز انحرافی است *** توهین یه لباس سبز سادات

 5. طرفدارای احمدی نژاد حتی نمیتونن حرف بزنن و از خودشون دفاع کنن
  برای همین هم همش از اینور و اونور حرف کپی میکنن
  اگر راست میگی به جای قرقره کردن حرفای این و اون خودت یه چیزی بگو
  جای تعجب نیست چون قدرت تکلم از قدرت منطق ناشی میشه وقتی کسی منطق نداره، قدرت تجزیه و تحلیل نداره میشه مثل یه طوطی که هر صدایی رو تقلید میکنه

 6. چه شعر بی محتوایی

 7. چرا فقط نظرات بی ادبان و طرفداران احمدی نژاد را می زنید

 8. دوست عزیز چند تا غلط انشایی داشتی که برات اصلاحش کردم:
  امروز هم شياطين(مصباح یزدیو خامنه ای) و نوكران آنها (سپاه و احمدی نژاد) به دور هم جمع شده اند تا چند روزى بيشتر به زندگى مادى و غير متعالى خود ادامه دهند اما ديگر دير شده است، ملت ها بيدارى خود را از هوشيارى خود به ارث برده اند و در زمين باتلاق فرو نمى روند تا نياز به كمك شياطين داشته باشند تا آنها برايشان (کودتای نظامی) به ارمغان آورند

 9. سلام دوستان
  وب لاگ إخوان المنصفین از شما عزیزان دعوت به عمل می آورد تا با مطالعه ی مطالب این وب لاگ نظرات و پیشنهادات خود را در مورد معضلات کم فروشی و گران فروشی و ربا خواری برای ما ارسال فرمائید. باتشکر
  إخوان المنصفین http://merrsad.blogfa.com/

 10. من شباهتهایی بین نوشته های اخیراز سیدونیماوسادات و…پیداکردمو پی بردم که همه مال یه سگه با جند اسم نظر میده

 11. عناصر ضد انقلاب مقيم خارج مي گويند دوره دنباله روي از كساني نظير كروبي و موسوي سپري شده و دفاع از آنها مشروط است. عطاء هورشينان از عناصر مقيم فرانسه به راديو زمانه گفت: دفاع ما بايد مشروط باشد. بايد آنها را زير ذره بين بگذاريم و بيانيه هايشان را نقد كنيم. جنبش سبز احتياج به يك كنگره و جنبش انتقادي دارد. عصر دنباله روي سپري شده است.
  وي اضافه كرد: حتي جوانان امروز به اين رهبران با طمأنينه و ترديد]!؟[ نگاه مي كنند.
  نامبرده با رد ايدئولوژيك كردن ماجرا گفت: درگير تضادي عجيب و غريب هستيم. از يك سو به عدم كادرسازي رهبران مطلق گرا اعتقاد پيدا كرده ايم و از سوي ديگر هر جنبش اعتراضي نياز به يك رهبري دارد. به هرحال ما كسي را مي خواهيم كه سمبل اعتراض باشد. امروز هم ائتلافي از 3 نفر سابقاً متعلق به نظام به وجود آمده كه ايرادي هم ندارد. آنها به هرحال به جنبش اعتراض پيوسته اند اگرچه راديكاليسم جنبش را هنوز نمي توانند حمل كنند، جنبش راديكال تر از اينهاست.
  مجيد محمدي ديگر عنصر ضد انقلاب هم جريان معارض را دچار چالش و عدم وفاق بر سر مسير آينده عنوان كرد و تاكيد نمود جنبش عمدتاً از طريق اينترنت عمل مي كند و تبديل به روابط متقابل يا گروهي در ميان فعالان سياسي نشده است. از سوي ديگر روحانيت و بازار هم به اين جنبش نپيوستند.

 12. پس تازه شدن هم صدا با خامنه ای و احمدی نژاد و دولت کودتایی اون
  چون اینا از روز اول مخالف دنباله روی مردم از موسوی و کروبی بودن

 13. گفت: يك تحليل گر انگليسي، ادعاهاي گروه هاي ضد انقلاب درباره مردمي بودن ماجراي موسوي را مسخره كرده و نوشته است؛ درحالي كه آمريكا و اروپا به شكست خود اعتراف كرده اند، اين گروه ها همچنان به بازي قبلي خود مشغولند.
  گفتم: چيكار به كار اونا داره، بذار حيوونكي ها بازيشون رو بكنند!
  گفت: همين تحليل گر مي نويسد؛ داستان هايي كه گروه هاي اپوزيسيون ايران درباره موفقيت هاي خود مي سازند به فيلم هاي تخيلي شبيه است.
  گفتم: يك خالي بند به دوستش مي گفت؛ ديروز رفتم جنگل، 2 تا شير، يك پلنگ و 5 تا آهو شكار كردم! رفيقش كه از او خالي بندتر بود با بي اعتنايي گفت؛ فقط همين؟! و خالي بند اولي جواب داد؛ مگه با يك تير، بيشتر از اين هم مي شد؟ و خالي بند دومي با تعجب گفت؛ تازه تفنگ هم داشتي؟!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: