گزارش یک وبلاگ نویس روسی از تهران و پارتی‌های آن! (+تصاویر پارتی)

یک بلاگر کنجکاو روسی ( شما بخوانید کمی تا قسمتی جاسوس!) ، برای اینکه از نزدیک شاهد اوضاع ایران پس از اغتشاشات انتخابات 12 ژوئن (22 خرداد) باشد تصمیم می‌گیرد که به ایران سفر کند و یافته‌های خود را بر روی وبلاگ شخصیش در اختیار دیگر هموطنانش قرار دهد.
این فرد با توجه به روابط خوب ایران و روسیه بدون هیچ مشکلی وارد تهران شد و پس از چندین روز اقامت در تهران و مشاهده اوضاع آن و نحوه زندگی تهرانی‌ها، در وبلاگ خود جامعه ایرانی را یک “جامعه دو وجهی” خواند.
نیکولیا در گزارشش نوشت : “از طرفی در ایران هر گونه فعالیت منتسب به غربی‌ها مانند نوشیدن الکل، پارتی و غیره را ممنوع می‌باشد. زنان ملزم به داشتن حجاب بوده و حق پوشیدن لباس‌های کوتاه را ندارند. نوشیدن الکل و همجنس بازی مجازات سختی دارد”.

نیکولیا که در طول مدت اقامتش توانست به چند پارتی در تهران راه یابد، در پایان گزارش خود به وضعیت پارتی‌های تهران پرداخت و نوشت : “مردم آن پشت درهای بسته منازلشان اقدام به راه اندازی پارتی‌های غربی می‌کنند که در آن زنان بدون حجاب و با آزادی کامل با مردان معاشرت می‌کنند و الکل به وفور در آنها پیدا می‌شود. پشت در های بسته، ماهواره نصب می‌کنند و به سبک غربی‌ها زندگی می‌کنند”.

با توجه به رعایت ضوابط تنها گوشه ای از عکسهای این بلاگر روسی در این خبر آمده است.
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
Advertisements

50 پاسخ

 1. جنبشي ها تحويل بگيريد اينا رفقاي شمايند منظور شما از آزادي همين هاست ولا غير…..

  ترجمه براي عرب زبانان : اهلا و سهلا لنا ايها الجنبشيون هولاء اصدقائك . كان قصدك من الحرية و لا غير

  They say, «If we return to Medina, surely the more honourable (element) will expel therefrom the meaner.» but honour belongs to Allah and His Messenger, and to the Believers; but the Hypocrites know not.

  • جناب مجنبان ِ سکونت خواه!!! نشون دادی که دید تو نسبت به آزادی همینه. دیگران رو متهم به چیزی می کنی که خود در سر داری. بی گمان دیدگاه شماها آنچنان محدود و تنگه که تا نوک بینی تون رو هم نمی بینید درباره آزادی هم شماها چون همه ی فکر و رکرتون توی پایین تنه زنها و نیز مرهاست خیال می کنید که دیگران هم انچنینند. درست گفتند پبشینیان که : کافر همه را به کیش خود پندارد. در ضمن » دینداری و منش دوستان شما رو توی زندانها دیدیم که البته پرسابقه تر از این روزهاست ولی الان دیگه گندش دراومد که با دخترای مردم و پسرا به نام اسلام … خودت می دونی منظورم چیه خوب می دونی.

 2. نقل کرده است مفضل بن عمر از حضرت امام صادق(ع) که فرمودند:

  اي مفضل آيا مي داني کجا واقع مي شود دار زوراء؟

  عرض کرد: خدا و حجت خداوند بهتر مي داند،

  فرمودند:اي مفضل بدان بدرستيکه در حوالي ري کوهي است سياه که در زير آن کوه شهري بنا مي شود به اسم تهران .

  که داراي قصرهايي است مانند قصر هاي بهشت ، و زنهاي آن شهر مانند حور العين مي باشند .
  بدان اي مفضل آن زنها ملبس به لباس کفار و مزين به زينت جبارين مي شوند و سوار مي شوند به زين و تمکين نکنند از شوهر و وفا نکند شوهر ها بر مخارج آنها ، پس طلاق بخواهند از شوهر ها .
  اکتفا مي کنند مردها به مردها و شبيه مي شوند مردها به زنها و زنها به مردها و ….از اين شهر فرار كن.

  منابع روايت:

  حديث بيست و هفتم در سفينه النجاه و در علائم الظهور ناظم الاسلام کرماني و در منتخب التواريخ نقل شده از بحار الانوار مجلسي رحمت الله عليه..!

 3. ۱- دو صنف از اهل آتش می باشند که بعد از آن دو کسی اهل آتش نباشد:گروهی که تازیانه ای مانند دم گاو دارند و با آن به مردم می زنند، و زنانی که پوشیده و برهنه هستند(لباس های توری و یا بدن تن نما) و با ناز و گردن کشی راه می روند، سرهایشان مثل کوهان شتر بختی است (موها را روی سر جمع می کنند) اینان داخل بهشت نمی شوند و بوی بهشت را هم استشمام نمی کنند، حال آنکه بوی بهشت از پانصد سال راه به مشام می رسد.

 4. 2-امام صادق از جدش رسول الله (ص) روایت می کند: شما چگونه می شوید وقتی که زنانتان فاسد و جوانانتان فاسق شوند، امر به معرف نکنید و نهی از منکر ننمائید. گفته شد یا رسول الله (ص) اینها اتفاق خواهد افتاد؟ فرمود: بله بلکه بدتر از این هم اتفاق خواهد افتاد، چگونه باشید وقتی امر به معروف و نهی از منکر نمائید. گفته شد یا رسول الله (ص) اینها هم خواهد شد؟فرمودند: بله و بدتر از این، شما چگونه خواهید بود وقتی که ببینید معروف منکر و منکر معروف شده است.

 5. 3-امام صادق می فرمایند: یکی از علائم ظهور آنست که زنها به زنها اکتفا می کنند(هم جنس بازی). و خود را برای همخوابی چاق و فربه می کنند. و می بینی که معیشت زن و زندگیش از فرجش باشد و بینی که زنها مانند مردها برای خود مجلس ترتیب می دهند، و می بینی که زنان به خاطر زنا ستایش شوند، و می بینی که زن به شوهرش رشوه می دهد که با مردان لواط کند. و بینی که مرد از درآمدی که زنش از راه زنا آورده است می خورد، در حالی که می داند و به آن تن داده و دم نمی زند. و بینی که زن بر شوهرش غلبه کرده و آنچه او نمی خواهد انجام می دهد و خرجی شوهرش را می دهد، و بینی که زنان خود را به کفار می بخشند و بر حکومت و هرکاری غالب شده و هرچه میل و هوای نفسشان باشد انجام می دهند.

 6. 4-رسول الله (ص) می فرمایند: وقتی دیدید که زن ها سوار زین (اتومبیل و…) شدند، و زنان آوازه خوان زیاد شدند، و شهادت به دروغ داده می شود، و علنا خمر نوشیده شود و نماز خوانها همچون کفار در ظرف طلا و نقره چیزی بیاشامند و مردان به مردان و زنان به زنان اکتفا می کنند(همجنس بازی)، پس در این زمان سخت آماده باشید و از سنگ باران شدن از آسمان بترسید.

 7. 5-اگر کسی بخواهد بداند که آیا فتنه به او رسیده یا نرسیده، پس نگاه کند اگر چیزی را حلال می داند که سابقاً حرام می دانسته، و چیزی را حرام می داند که سابقاً حلال می دانسته پس بداند که فتنه به او رسیده.

 8. 6-امام موسی کاظم(ع) می فرمایند: اگر بخواهیم شیعه خود را جدا کنیم و بررسی کنیم ایشان را نیابیم مگر وصف کننده( شیعه زبانی) و اگر بخواهیم امتحان کنیم ایشان را نیابیم مگر مرتد و از دین برگشته و اگر بخواهیم در بوته امتحان قرار دهیم از هزار یکی باقی نماند، و اگر غربالشان کنیم چیزی جز خاصان من باقی نمی مانند، به راستی که آنان مدتی است که تکیه بر بالهایشان داده و می گویند ما شیعه علی(ع) هستیم، حال آنکه شیعه علی(ع) کسی است که قولش را اعمالش تصدیق کند.

 9. 7-از رسول الله (ص) روایت شده: پیش از ظهور صواعق (مرگ ناگهانی) زیاد می شود. مردم صبح کنند و از هم سوال کنند چه کسی دیشب به مرگ ناگهانی مرده است. می گویند: فلان و فلان کس.

 10. 8-از رسول الله (ص) روایت شده: فته به شهر زوراء می آید (تهران یا بغداد) پس چقدر زن و مرد کشته شده و اموال غارت می شود، در آن موقع است که فرج حلال شده زیاد شود. خدا رحمت کند کسی را که در آن زمان زنان بنی هاشم را جای دهد و نگهداری کند.

  *برگرفته از:علائم آخرالزمان پیرامون ایران و طهران

 11. سید معلومه امروز قرصاتو نخوردیا!!!:)

 12. وقتی میگن مملکت افتاده دست حجتیه ای ها همینه دیگه
  دارن به خیال خودشون اونقدر فسادو رواج میدن که مثلا زمینه ظهور امام زمان رو آماده کنن
  خدا لعنت کنه مصباح یزدی رواج دهنده و احمدی نژاده مجری این تفکر رو که دارن در حق مردم اینهمه ظلم میکنن

 13. سید جان مطمئن هستم که خرجتو خودت در میاری!!!

 14. سید با پارتی حال می کنه چون خیلی بی تربیته

 15. سید جان به حرف این بی منطق ها توجه نکن. اینها شدند قوم لوط که منکر بلای آسمانی شدند تا اینکه بلا سر رسید

 16. سلام سید

  مثل اینکه نمی فهمی خر عزیز دیشب که داشتم میکردمت بهت گفتم پولت بهت می دم نمی خواد توی اینترنت کون ملت برای این قضیه بزاری فهمیدی کونی به ننه ات سلام برسان

 17. منافقين(خاتمي-موسوي- پيروان ابلهش) حق را وارونه جلوه مي دهند جنبش سبز هميشه حق را انكار مي كند…

 18. سید باز تو دوباره زر زر کردی

 19. فعلا شماها بايد خفه خون بگيريد كه حقايق را نمي فهميد

 20. ما عاشق فهم و ادب و معرفتیم
  ما خاک قدوم هر چه زیبا صفتیم
  از زشتی کردار دگر خسته شدیم
  محتاج دو پیمانه می معرفتیم

 21. سيد اين همه روايت نوشتي از اين و اون …اونوقت خودت

  حتي حرف زدنم بلد نيستي راس راسي كه تو هم عين

  بقيه ي رفيقات(جيره خورا) يه حـــــــــــمال بيشتر نيستي!!!

 22. اذا کان یوم القیامة نادى مناد. این الظلمة واعوانهم، ومن لاق لهم دواة، أو ربط لهم کیساً، أو مد لهم مدة قلم؟ فاحشروهم معهم» همه آنانی که به ستم یاری رسانده اند و در صف حمایت از ستمگران بوده اند؛ در قیامت هم در همان صف قرار می گیرند

 23. وَمِنَ النَّاسِ مَن يَقُولُ آمَنَّا بِاللّهِ وَبِالْيَوْمِ الآخِرِ وَمَا

  هُم بِمُؤْمِنِينَ (8) يُخَادِعُونَ اللّهَ وَالَّذِينَ آمَنُوا وَمَا يَخْدَعُونَ إِلاَّ أَنفُسَهُم وَمَا يَشْعُرُونَ (9) فِي قُلُوبِهِم مَّرَضٌ فَزَادَهُمُ اللّهُ

  مَرَضاً وَلَهُم عَذَابٌ أَلِيمٌ بِمَا كَانُوا يَكْذِبُونَ (10) وَإِذَا قِيلَ لَهُمْ لاَ تُفْسِدُواْ فِي الأَرْضِ قَالُواْ إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ (11)

  أَلا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَـكِن لاَّ يَشْعُرُونَ (12) وَإِذَا قِيلَ لَهُمْ آمِنُواْ كَمَا آمَنَ النَّاسُ قَالُواْ أَنُؤْمِنُ كَمَا آمَنَ السُّفَهَاء أَلا

  إِنَّهُمْ هُمُ السُّفَهَاء وَلَـكِن لاَّ يَعْلَمُونَ (13) وَإِذَا لَقُواْ الَّذِينَ آمَنُواْ قَالُواْ آمَنَّا وَإِذَا خَلَوْاْ إِلَى شَيَاطِينِهِمْ قَالُواْ إِنَّا مَعَكْمْ إِنَّمَا

  نَحْنُ مُسْتَهْزِئُونَ (14) اللّهُ يَسْتَهْزِئُ بِهِمْ وَيَمُدُّهُمْ فِي طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ (15) أُوْلَـئِكَ الَّذِينَ اشْتَرُوُاْ الضَّلاَلَةَ بِالْهُدَى فَمَا

  رَبِحَت تِّجَارَتُهُمْ وَمَا كَانُواْ مُهْتَدِينَ (16) .‏ مَثَلُهُمْ كَمَثَلِ الَّذِي اسْتَوْقَدَ نَاراً فَلَمَّا أَضَاءتْ مَا حَوْلَهُ ذَهَبَ اللّهُ بِنُورِهِمْ

  وَتَرَكَهُمْ فِي ظُلُمَاتٍ لاَّ يُبْصِرُونَ (17) صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَرْجِعُونَ (18) أَوْ كَصَيِّبٍ مِّنَ السَّمَاءِ فِيهِ ظُلُمَاتٌ وَرَعْدٌ

  وَبَرْقٌ يَجْعَلُونَ أَصْابِعَهُمْ فِي آذَانِهِم مِّنَ الصَّوَاعِقِ حَذَرَ الْمَوْتِ واللّهُ مُحِيطٌ بِالْكافِرِينَ (19) يَكَادُ الْبَرْقُ يَخْطَفُ

  أَبْصَارَهُمْ كُلَّمَا أَضَاء لَهُم مَّشَوْاْ فِيهِ وَإِذَا أَظْلَمَ عَلَيْهِمْ قَامُواْ وَلَوْ شَاء اللّهُ لَذَهَبَ بِسَمْعِهِمْ وَأَبْصَارِهِمْ إِنَّ اللَّه عَلَى كُلِّ شَيْءٍ

  قَدِيرٌ (20)

 24. ثواب داره برا يك بار هم كه شده لا اقل همين احوال خودتان را بخوانيد

 25. سید چقدر ادعا می کنی خوب احمق جان خیال می کنی پیامبر درباره شماها چه گفته است
  شما به ظاهر طرفدار حق هستی اما در باطن کس کشی هستی که کون ننه خودت را هم می گذاری شانس بیار و گذرت به من نخوره کونی اگر می خواهی برای کون خودت قیمت بگذاری من 2 چوق بیشتر نمی دهم همان 2 چوقی که دیشب برای خودت و امثال مثل تو دادم حال اگر می خواهی تغییر جنسیت بدهی الشکال نداره من برای کل تو 2.5 چوق می دهم خوب هست اگر نیست شماره ات را بزار ببین کی برات بیشتر از من مایه میزارت

 26. آن دو چوقتو بده حمامی بو نکنی- بو گندو

 27. سلام
  حال احوال شماها رو که می بینم ناراحت می شوم
  یک عده جوان که طالب آزادی هستند و عده ای دیگر که دین رو چماق کردن و تو سرشون می زنن
  تاکی سید می خوای فحش بدی؟
  تا کی جنبش سبز می خوای فحش بدی؟
  چرا فکر می کنید حق با هرکدوم از شماست؟
  دین چیه ؟ اسلام کدومه؟ خامنه ای و موسوی کروبی احمدی نژاد وخاتمی…. این ها رو ول کنید.
  کاش فقط به همین بیت توجه کنند همه ی اونهایی که واسه رسیدن به منافعشون حتی انسانیت خودشون رو می فروشن
  آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است: با دوستان مروت،با دشمنان مدارا
  سید جان این همه قران و آیه و اصول روایت چرا؟؟ به همین بیت عمل کنی بهشت ار آن توست.

 28. فعلا ما با جنبش سبزیها مدارا می کنیم

 29. تو که میدونی خدا خ.دش بدخواهان رانابود میکنه پیامبر ص هیچ وقت فحش نمیداد

 30. فقط یک کلام بسیجی بی غیرت خجالت

 31. واقعاً جای بسی تأسف بود، شماها که اینقدر دم از اسلام و آزادی میزنید، چرا در مقابل هم وطن خودتون بی ادبی میکنید. وای به روزی که سرنوشت ما دست شما بی افته.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: