عکس : استفاده از "فرم های آماده" برای نوشتن گزارش سفرهای خامنه های

از روز گذشته خامنه ای سفر خود به مازندران را آغاز کرد. از آنچائيکه سفرهای وی هميشه با «استقبال پرشور، خودجوش، ميليونی و …» همراه است روزنامه نگاران از الگو و فرم آماده برای گزارش سفر وی استفاده ميکنند ولی گاهی يادشان ميرود بعضی اسامی و نکاتی که با محل بازديد همخوانی ندارند را نغيير دهند. در اين مورد خاص حتی تيتر گزارش نيز از سفر خامنه ای به کردستان است.  موارد مشابه در خبرگزاری ايرنا بيشتر ديده شده است.
گزارش زير از سفر خامنه ای به مازندران است که تقریبا همان گزارش سفر وی به کردستان است.
برای بزرگ نمائی روز عکس کليک کنيد.

mazandaran_khamenehi_10_1

Advertisements

No Responses Yet

 1. خوب سوتی هست دیگه مملکت ما خوشبختانه پر شده از سوتی ها این هم یکی اش بیایید از شر تمام جناحا راحت شویم و دولتی با قدرت بسازیم یعنی از شر ( محمود خره و موسوی و کروبی ) راحت شویم چرا چون هیچ کدامشان به فکر ما مردم ایران نیستند

 2. باهات موافقم اما یادت باشه همه حق زندگی دارند

 3. در كشور كه وزير راه هش صراحتاٌ به مردم و نمايندگان دروغ مي گويد و از چند جا حقوق مي گيرد و صادقانه اعتراف مي كند كه تحليل سياسي يك چوپان از او بهتر است ديگر چه انتظاري از ساير نهادها و سازمانها مي رود همش شده دروغ و سره بندب

 4. يك طرفدار گروهك تروريستي منافقين با حمايت از عملكرد موسوي و كروبي تأكيد كرد «انقلابيگري و راديكاليسم در شرايط فعلي به معناي انحلال طلبي براي جنبش سبز است و اين جنبش چاره اي ندارد تا به راه خود در چارچوب ]پوشش[ نظام و قانون اساسي ادامه دهد.»
  «حبيب-ت» (از عناصر فراري مقيم سوئد) كه با سايت وزارت خارجه رژيم صهيونيستي نيز همكاري دارد، مي نويسد: «جنبش سبز فعلاً بضاعت اين را ندارد كه خود را از حمايت بخش نيرومندي از جامعه و منتقدان اصلاح طلب و اصولگراي معتقد به نظام محروم كند». وي با دعوت به نفاق مي افزايد: اگر روزي اين جنبش كه هنوزحالت جنيني دارد و هنوز به طور كامل موفق به فعال كردن نيروهاي بالقوه خود نشده و حتي از مرزهاي پايتخت آنسوتر نرفته، آن سوتر رفت و موسوي و كروبي از آن عقب افتادند، آن گاه مي توان از كاهش يا حذف نقش موسوي سخن گفت.
  وي خطاب به تأكيدكنندگان بر راديكاليسم در شرايط فعلي مي نويسد: شما هم توان رژيم را دست كم و هم نيروي ميداني و عملياتي جنبش را خيلي بالا گرفته ايد. اين جنبش براي تبديل نيروي بالقوه خود به بالفعل راهي بس طولاني در پيش دارد. هر وقت نيروهاي چپ توانستند آن طبقه اي را كه مدعي نمايندگي اش هستند يعني طبقه كارگر را سازمان داده و به عرصه پيكار بكشند و هرگاه اولترا ناسيوناليستهاي سلطنت طلب ما توانستند بورژوازي مدرن و بخشهاي اجتماعي آنرا به ميدان كشند و هرگاه فدراسيونهاي ما توانستند بخشهاي غير فارس را با مطالبات قوميشان به صحنه آورند، آنگاه و فقط آنگاه، شما و ساير مدعيان مي توانيد نقش موسوي و كروبي را انكار و بجاي آنها از بديل پيكر گرفته مفروض خود سخن بميان آوريد. ولي تا آن هنگام جنبش سبز ما نه تنها به رهبري موسوي و كروبي احتياج دارد بلكه بند ناف آن به اين رهبري بسته است.
  اين منافق لائيك به تأسي از پيشنهادهاي سازمان سيا در زمينه شبكه سازي در پوشش نهادهاي مذهبي كه در برخي بيانيه هاي موسوي هم بازتاب يافته نوشت: ممكن است حاميان جنبش مجبور شوند به خاطر انسداد فضاي سياسي و براي سازمان يابي به تكايا و جلسات قرائت قرآن و حتي دستجات و هيئت هاي عزاداري روي بياورند. تضعيف رهبري موسوي و كروبي يعني تضعيف انسجام جنبش.

 5. گفت: يك تحليل گر انگليسي، ادعاهاي گروه هاي ضد انقلاب درباره مردمي بودن ماجراي موسوي را مسخره كرده و نوشته است؛ درحالي كه آمريكا و اروپا به شكست خود اعتراف كرده اند، اين گروه ها همچنان به بازي قبلي خود مشغولند.
  گفتم: چيكار به كار اونا داره، بذار حيوونكي ها بازيشون رو بكنند!
  گفت: همين تحليل گر مي نويسد؛ داستان هايي كه گروه هاي اپوزيسيون ايران درباره موفقيت هاي خود مي سازند به فيلم هاي تخيلي شبيه است.
  گفتم: يك خالي بند به دوستش مي گفت؛ ديروز رفتم جنگل، 2 تا شير، يك پلنگ و 5 تا آهو شكار كردم! رفيقش كه از او خالي بندتر بود با بي اعتنايي گفت؛ فقط همين؟! و خالي بند اولي جواب داد؛ مگه با يك تير، بيشتر از اين هم مي شد؟ و خالي بند دومي با تعجب گفت؛ تازه تفنگ هم داشتي؟!

 6. jalebe hich khabari az seyedo daro dastash nist.nima ham ke hamoon zeraye ghadimie hamishegisho gofte.khob midoonin vaghti in hame doroogh migan belakhare yajaii ham sooti dar mire dige…. seyed joon kojai/chera nemiay az rahbare azize cholaghet defa koni?

 7. سيد عزيزم چيزي بگو مرديم

 8. khaak bar sare oskoleshun konan. hala yekio peyda konan biad in gandi ke zadano jam koneo bazam ye 2roughe dg bege. sag tou rouhe hamashun berineeeeeeeeeee

 9. دقت قابل ستایشی داشتید. خیلی جالب بود.
  چیز عجیبی نیست کتاب 1984 اورول رو توسیه میکنم نگاهی بکنید…
  موفق باشید.

 10. ای سفله گان!زمان شما نیز، بگذرد/بیداد بیکران شما نیز، بگذرد/آن اشتری که بر در ِ شاه شهان غنود/فردا از آستان شما نیز، بگذرد!/آن کرّ و فرّ و کبکبه، نمرود را، نماند/بی هیچ شبهه، آن ِ شما نیز بگذرد!/آن تندری که شعله زند بر بساط ظلم/از بام آشیان شما نیز، بگذرد!/ابعاد آن چماق که بر پای خلق خورد/از ُثقبه ی فلان شما نیز، بگذرد!/ما قصه ی هجوم ابابیل خوانده ایم/آن مرغ از آسمان شما نیز، بگذرد!/زخم ِ گلوله ای که » ندا » را به دل خلید/از مغز استخوان شما نیز، بگذرد!/وآن تیرکین که سینه ی» سهراب»را شکافت/از جسم ناتوان شما نیز، بگذرد!/زخم است از تپانچه ی بیداد، چهر ِ خلق/این زخم از روان شما نیز، بگذرد!/در این دیار ارتش چنگیز هم نماند/یعنی که پادگان شما نیز، بگذرد!/افسانه شد سپاه سکندر در این دیار/خیل بسیجیان شما نیز، بگذرد/کشتید وسوختید و شکستید خلق را/این هر سه از میان شما نیز، بگذرد/» َتَبت َیدا» حکایت یک دست رهبر است/این قصه بر زبان شما نیز، بگذرد/یعنی بریده باد زبان پلید تان/دردش زعمق جان شما نیز، بگذرد/این ماجرا که خون جوانان به خاک ریخت/بر پیر و بر جوان شما نیز، بگذرد/رنجی که از حضور شما خلق می کشد/برخرد و بر کلان شما نیز، بگذرد/بسیار پهلوان که ز پیکارما گریخت/این پنبه ـ پهلوان شما نیز، بگذرد/اندیشه ی سقوط حکومت که رای ماست/هرلحظه در گمان شما نیز، بگذرد!

 11. از قدیم گفتن (( تا ابله در این دنیاست مفلس در نمیماند ))
  وقتی مردم نمیخوان پی به حقیقت ببرن و با این دولت همکاری میکنن وضع هیمنه این مردم نمیخوان یه کم به این مخشون فشار بیارن و بشینن فکر کنن آخه واسه چی باید خامنه ای کثافت بشه رهبر مسلمین جهان چرا باید بشه نایب بر حق امام زمان یعنی چی ؟
  بابا بس کنین دیگه یه کم بخودتون بیان هر جا این مرتیکه میره مثل گوسفند راه میافتین و دنبالش میرین بابا از من و شما گذشته یه کم به فکر جوونامون باشیم اونا دارن مثل دسته گل پر پر میشن و خودشون و به آب و آتیش میزنن که من و شما و فرزندان ما در آرامش باشن اون وقت میبینی یه عده مثل گفه گوسفند راه میافتن دنبال این مرتیکه مفت خور چلاغ . حالم بهم خورد

 12. ایا شما تا الان کتابی به نام قلعه حیوانات خوانده اید با این کتاب شوروی فروپاشی شد من این کتاب را به شماها توصیه م یکنم دقیقا حکایت ما ایرانی ها هم مثل همان کتا ب هست لطفا بخوانیدش البته بدون سانسورش را

 13. ما هم حمایتش میکنیم

  {سازمان حمایت از حیوانات وحشی}

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: