افشاگری جدید احمدی نژاد در اصفهان : آمریکا می خواهد جلوی ظهور امام زمان را بگیرد ، سندش هم موجود است

شفاف: محمود احمدی‌نژاد در اصفهان گفت: سند داریم که آمریکا می‌خواهد جلوی ظهور امام زمان را بگیرد.

به گزارش منابع خبری، رئیس جمهور در این سفر از برنامه‌ریزی‌های شرق و غرب برای نابودی ایران سخن گفت و افزود: ریگان و وزیر امور خارجه وقت آمریکا از بی‌شعوران عالمند.

او که این سخنان را در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران استان اصفهان مطرح می‌کرد‏، به وقایع پس از انتخابات اخیر و نقش رسانه‌های بیگانه اشاره کرد و گفت: در همین انتخابات بلندگوهای دشمن و صدها بلندگوی رنگارنگ از یک نقطه هدایت می‌شد و به گونه‌ای جوسازی می‌کردند که گویی ملت ایران ضعیف شده و نوبت به امتیازگیری آنها رسیده است. اما فرزند کوچک شما در اوج نظام استکباری حضور یافت و فریاد زد: شما کور خوانده‌اید و ملت ایران شما را بر جای خود خواهد نشاند.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه به گفته تحلیل‌گران سیاسی غرب، جنگ هشت ساله می‌توانست بیست حکومت را ساقط کند، ‌اظهار داشت: آنها در همین حوادث اخیر گفتند به گونه‌ای برنامه‌ریزی و مدیریت کرده‌ایم که قادر است صدها حکومت را ساقط کند.

وی با بیان اینکه دشمنی این مستکبرین با حق و حقانیت امامت و ولایت است، خاطر نشان کرد: کسی که در صراط مستقیم حرکت می‌کند همواره پیروز است و شکست به او راه ندارد.

رئیس جمهور به حضور نیروهای آمریکایی در خاک عراق اشاره کرد و گفت: درست است که این مستکبران، به دنبال نفت و ثروت این کشور هستند، اما در زیر همه اینها یک استدلال برای خود دارند و بر اساس آن عمل می‌کنند. البته آن را در خبرها افشا نمی‌کنند. ما اسناد آن را به دست آوردیم که آنها معتقدند یکی از خاندان پیامبر اکرم در این نقطه ظهور کرده و ریشه همه ظالمان عالم را خواهد خشکاند. آنها همه این نقشه‌ها را کشیده‌اند که جلوی ظهور حضرت را بگیرند و می‌دانند ملت ایران زمینه‌ساز این حادثه بوده و یاران این حکومت خواهد بود.

رئیس‌جمهور افزود: شرق و غرب ما در آتش در جنوب‌مان ناوهای دشمن و در شمال ایران شاهد تبلیغات دشمن هستیم و ایران مانند گلستان در وسط آتش است. آنها برنامه‌ریزی کرده‌اند که ایران را نابود کنند. در حالی که همه سیاست‌گذاران و تحلیل‌گران برنده واقعی خاورمیانه را ایران می‌دانند.

آمریکا در افغانستان مثل چهارپا گیرکرده است

وی همچنین به حضور نیروهای آمریکایی و ناتو در افغانستان اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون در افغانستان مانند آن چهارپا در گل مانده‌اند و به جای آنکه زودتر خود را نجات داده و از‌ آنجا بیرون بیایند مجددا لشگرکشی می‌کنند. اگر 50 سال دیگر هم در افغانستان بمانند باز باید با نکبت و ذلت از خاک آنان خارج شوند. چرا که این تجربه تاریخ است. حتی در سفر اخیر به نیویورک به آنها اعلام کرده‌ام که آیا در کشورتان فرد عاقلی پیدا نمی‌شود که این مسائل را به شما بگوید.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه 30 سال پیش سران غربی هجوم آورده و می‌خواستند ایران را از جغرافیا محو کنند، گفت: ریگان و وزیر امور خارجه وقت آمریکا که هر دو از بی‌شعوران عالم هستند اعلام کرده‌اند که می‌خواهیم نام ایران را از جغرافیا محو کنیم. باید به آنها بگوییم اولا خاورمیانه مهم‌ترین منطقه عالم است و قدرتی که بخواهد سری در سرها بیرون آورد باید به این منطقه بیاید. برخی‌ها خود را ابرقدرت می‌دانستند اما در حال حاضر کسی برای آنها تره هم خورد نمی‌کند.

دماغ آمریکا پرباد است

احمدی‌نژاد با اعتقاد بر اینکه مهم‌ترین منطقه جهان خاورمیانه بوده و مهم‌ترین کشور این منطقه ایران است، ادامه داد: پس می‌توان مهم‌ترین کشور جهان را ایران دانست. آنها خود بهتر می‌دانند که در منطقه خاورمیانه به ایران احتیاج دارند. اما چون دماغشان پر باد بوده و مستکبران این حقیقت را نمی‌خواهند بپذیرند. آنها بدون ملت ایران در جهان هیچ‌کاره هستند و با این هارت و پورت‌های الکی نمی‌خواهند خود را از تب و تاب بیندازند.

هفت جد و آباد اسرائیل هم هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

رئیس‌جمهور افزود: می‌گویند رژیم صهیونیستی با ایران وارد جنگ خواهد شد. رژیم صهیونیستی که سهل است، هفت جد و آباد آنها با متعهدانشان هم جمع شوند هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

وی با اشاره به نفوذ آمریکایی‌ها قبل از انقلاب در ایران، گفت: بعد از انقلاب به چنان عزت‌مندی رسیده‌ایم که هر کشوری که به دنبال سری در سرها آوردن است به ملت ایران نیازمند است. دلیل آن ایمان به امامت و اعتقاد به غدیر و جاری شدن غدیر در زندگی ملت است.

Advertisements

8 پاسخ

 1. ای ول به داش محمود ، هرچی میگه درسته
  شماها هم هر غلطی دلتون میخواد بکنین
  .
  .
  .
  به قول مموتی زکی!

 2. منظورش از امام زمان همون دجاله که احتمالا خامنه ای باشه

 3. دجال دشمنان حروم زاده اسلامند( منظورم غربی هاست)

 4. تا به حال راجع به جنگ زرگری چیزی شنیده اید؟ جنگ زرگری به جنگی گفته می شود که طرفین در ظاهر وانمود می کنند که با یکدیگر دشمنند و در باطن با هم متحد هستند. تا از این طریق بتوانند منافعی کسب کنند.
  از نظر بنده جنگ بین اینها و اسرائیل و آمریکا و انگلیس چنین حالتی را دارد.
  اینها ادعا دارند که پس از انقلاب دست استکبار را از منابع و منافع ایران کوتاه نمودند و معتقدند که در رژیم شاهنشاهی منابع ایران به تاراج می رفت و اینها مانع چنین دستبردهائی شدند!!!
  ای مردم ساده از خودتان بپرسید، پس چرا حال و روز ما بعد از ممانعت از به تاراج رفتن دارائی هایمان وخیمتر گشته است؟
  از خودتان بپرسید آن زمانی که نفت ما و منابع ملی ما اگر به تاراج می رفت پس چرا دلار با هفت تومان برابر بود و حالا که جلوی این دزدیها گرفته شده دلار برابر با هزار تومان شده است؟
  اینها برای جواب دادن به تحریمها یعنی همان جنگ زرگری اشاره می کنند. پس حالا دلیل دشمنی علی الظاهر اینها با یهود و مسیحیان را دانستید!

  چگونه توقع دارید که با پیشرفت علم و تکنولوژی سیاست نیز پیشرفت نکرده باشد و مردم از سیاستهای شوم پشت پرده دولتها آگاهی داشته باشند؟
  تا به حال فکر کرده اید که چرا مردم اکثر کشور های عربی در رفاه به سر می برند؟ با اینکه آنها فقط نفت دارند و فقط آن را صادر می کنند.
  و ما با اینکه نفت ، گاز ، روی ، مس، آهن ، طلا ، نقره ، اورانیوم ، خاویار، چوب، آب, مرکبات صادراتی ، دامداری ، کشاورزی، پرورش ماهی و شاه میگو ، صنعت ، سنگهای قیمتی ، فرش ، زعفران و بسیار بسیار موارد دیگر که همگی صادر می شوند را دارا می باشیم ولی اکثر مردم این مرز و بوم در فقر زندگی می کنند. چرا؟
  جواب آقایان همین جنگ زرگری ایست که بدان اشاره شد.
  بله به این می گویند سیاست قرن 21 که مملکتی را تاراج می کنند و منابع اش را فقط با پرداخت هزینه های استخراج آن برده و به عواملشان دستور می دهند که در مقابل مردم با آنها ناسزا بگویند تا خود را در این دزدیها دخیل نشان ندهند.
  مردم خواهش می کنم چشمانتان را باز کنید حقیقت اینست که کشور ما همچنان مستعمره غرب و یهود است.
  با امید روزی که دستهای پنهان مافیای چپاول گر رو شود.
  إن شاء الله

 5. سبز باشید به وبلاگم سر بزن خوشت میاد

 6. ایول محمود جان اونو دارن جلو ظهور را می گیرن شما هم برای ظهور تلاش می کنید بکشید سرکوب کنید شاید ظهور نزدیک شد .

 7. واقعا خجالت آوره . کدام رئیس جمهور ادبیات این آقا رو داره؟
  باعث تاسف است که عده ای به لاطائلات ایشان گوش میکنند.
  بر رهبری همچون خامنه ای چنین رئیس جمهوری برازنده است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: