اوج رذالت ملايان: تجاوز به دختران و پسران

در روزهاي اخير در ايران چنان فجايع عجيبي رخ داده است که موي را بر بدن هر انساني راست مي کند. شگفتا که بدترين جنايات به نام اسلام و تشيع در جمهوري اسلامي رخ داده است. در زندانهاي مخوف رژيم ولايت فقيه بر دختران و پسران جوان تجاوز شده است. آن هم توسط چه کساني؟ توسط همانهايي که تجاوزهاي شکل گرفته در زندانهاي عراق توسط سربازان آمريکايي را به باد انتقاد مي گرفتند و از آنها ابزار تبليغاتي بزرگي عليه آمريکائيها ساخته بودند. سربازان آمريکايي به عنوان متجاوزان بيگانه دست به چنان اعمال غير انساني زده بودند اما شگفتا که آخوندهاي رژيم بر هموطنان خود چنان اعمال کثيف و فجيعي روا داشته اند. همانها که قرار بود اسلام را به دنيا صادر کنند! اينها روي اسلام و روحانيت را چنان سياه کرده اند که اگر علما در اسرع زمان يک صدا با اعلام برائت اعمال اين مفسدان محکوم نکنند، براي هميشه لکه اي سياه در تاريخ اسلام برجاي خواهند گذاشت.

پيش از اين شنيده بوديم که گروهي از آخوند جماعت، بانوان خوش سيماي شهداي جبهه را به صيغه خود در مي آورند و اشتهاي خوبي در به کام کشيدن زنهاي بيوه دارند، شنيده بوديم که وقتي زن بيوه اي براي راهنمايي در جهت عقد صيغه به آنان مراجعه مي کند، به مردان ديگر مجالي نمي دهند، اما اين که در زندان به دختران و پسران مظلوم و دست و پا بسته که تنها به خاطر راي خود به چنگال آنان افتاده  اند، آنچنان ددمنشانه تجاوز کنند، اوج پستي و رذالت است، آن هم تجاوز به دختران و پسران روشنفکر و تحصيلکرده اي که آينده اين مملکت هستند.

اينان همان قومي هستند که در اوايل انقلاب با حکم امامشان خميني به دختران باکره پيش از اعدام تجاوز مي کردند تا به جنت نرود. صيغه عقد هم برايش مي خواندند که تجاوزهايشان در نزد خداوند مورد قبول واقع شود. اينان در آن زمان دختران بيچاره را مشتي منافق و کافر مي ناميدند اما امروز همان اعمال شوم را بر جواناني روا داشته اند که از دل نظام بيرون آمده اند و با انقلاب اسلامي بزرگ شده اند. اينان هماناني هستند که با شعار امر معروف و نهي از منکر زنان و مردان زبان بسته را به جرم زنا در ميدانهاي باز شهر حلق آويز کرده اند.

براستي اينان از کدام اسلام سخن مي گويند؟ کدام اسلام را مي خواهند الگوي فلسطينيان و لبنانيان قرار دهند؟

مردم ايران سالهاست که اينان را شناخته اند اما هستند در کشورهاي ديگر مسلماناني که تا امروز فريب تبليغات کاذب رژيم را مي خورند اما اکنون براي آنان نيز فرصتي براي شناخت چهره واقعي رژيم ولايت فقيه بوجود آمده است.

امروز اين آمريکا و اسرائيل نيستند که عليه جمهوري اسلامي تبليغ مي کنند، مهدي کروبي رئيس مجلس ششم و از ياران نزديک آيت الله خميني است که با اسناد و ادله کافي مدعي تجاوزات عليه زندانيها شده است.

براستي آيا رژيم ولايت فقيه چنين اسلامي را مي خواهد به دنيا صادر کند؟ آن هاله نوري که احمدي نژاد در جلسه سازمان ملل ديده است همينها بودند؟

عمال رژيم بدانند که با تجاوز و سرکوب و ايجاد رعب و وحشت نمي توانند به حکومت خود ادامه دهند. تمام اينها نشانگر وحشت اين متجاوزان از خروش مردم است و دير نيست که آه جوانان مظلوم اين ديار و فرياد اعتراضگر آنان پايه هاي لرزان رژيم را در هم فرو خواهد ريخت.

Advertisements

یک پاسخ

  1. شما فکر می کنید که تشیع چیست؟ چرا فقط میان این همه مسلمان ایران شیعه شده؟ معلوم است! مشتی آخنود فاسد و حیوان صفت این مذهب جعلی را پدید آورده اند تا به وسیله آن از مردم سوء استفاده کنند

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: